birini sürekli düşünüyorsan oda seni düşünür mü / Bir şeyi sürekli düşünürsek, o olayın gerçekleşme imkanı var mı? | Sorularla İslamiyet

Birini Sürekli Düşünüyorsan Oda Seni Düşünür Mü

birini sürekli düşünüyorsan oda seni düşünür mü

Bugün Seni Hiç Düşünmedim

Bugün seni hiç özlemedim&#;Neden bir anda aklıma geldin bilmiyorum kirpiklerinin ucuna sevdamı astığım; neden seni sevdiğimi bilmediğim gibi. Bildiğim tek şey varsa seni unutmaya başladım içimin acısı&#;

Elimde telefon saatlerce aramanı beklemiyorum. Çalan her telefona sen diye koşturmuyorum. Gelen her mesajın başında adın varmı diye bakmıyorum. Seni yani bende hiç tükenmeyecek sandığım şeyi aslında kendimi unutuyorum.

İçimde, yüreğimin derinliklerinde hala yaşamın damlaları var; hissedebiliyorum&#; Yollarımı giderken beraberinde götürsende, beni bir başıma bu paslı gönlümle yapayalnız bıraksanda, damlalardan umman yaratmayı sana rağmen başarıcağım. İnan bugün seni hiç özlemedim&#;

Kaçıyorsa kaçsın bırak, yakında o senin ardına düşecek, bugün almıyorsa verdiklerini yarın o sana sunacak herşeyini, seni sevmiyorsa istemesede ergeç sevecek dedim günlerce kendime. Ama olmadı hazan gülüşlüm dayanamadım&#;Geleceğin varsa şimdi gel kurtar beni, kuşkudan ne diliyorsa gönlüm yerine getir, sende katıl benimle savaşa&#;

Sense kaçmayı seçtin yağmur öpüşlüm, kalıp savaşmadın sevgi uğruna ne varsa, benim uğruma&#;Yüreğime diken batırmadan, vurulmadan sevemedim funduszeue.info şu ayrılık denen gece nasıl bir acı, nasıl derin bir uçfunduszeue.info neşelerimin, gülüşümün katili düşününce geçmiş acıları ürperiyorum ve hala yanımda hissediyorum sıcaklığını, üşüyorum&#;

Oysa sevgi istemiyor senin ruhun, bir put gibi dayanıyor aşka, ürkek bir bakışa, usul bir iç çekişe&#; İster zorlandığında ister özgürken sevecen bir bakış, dilsiz gözyaşı etkisiz kalıyor ruhunun üzerinde. Artık güven duyma bunlara, çünkü bugün seni hiç özlemedim&#;

Bilmek isterdim gözlerinde yüzen o ıslak sislerde yüreğin içten bir alev saklarmıydı? Birgün olsun sorgulamadın yüreğimdekileri, paylaşmadın hayatımı benimle, merak etmedin bendeki bir ayrıntıyı, ilgilenmedin, seni sevdiğim gibi sevemedin beni&#;

Oysa tüm önceliğim sen olmuştun, hayatımın merkezi olmuştun, sen herşeyim olmuştun&#; Şimdi ise gönlüm üzülüyor bir başına yiten günlerin ardından titreyerek. Dön artık köşene ey kalbim, dön ve gömül tasalarına yeniden&#;

Öyle çok düşündüm, öylesine düşledim ki seni seninle dolu hayalim , hiç benim olmadın, olacağında yok sevdalım&#;Ne çok armağan bırakmışsın bana beni bir anda tutup geçmişin acılarına boğan, sana dair ne çok şey saklamışım içimde&#; Silemiyorum seni, içimden söküp atmayı başaramıyorum. Bunu yapamıyorum gülümsemesiyle öldürenim. Biliyorum tükeneceksin yavaş yavaş geri dönüşün olmadan&#; Bunun kolay yolu var mı bilmiyorum ! Kim acılarımı dindirebilir ve bana kim yardım edebilir?

Nefret ya da aşk, bilirmiyim bunu kara sevdamın bitmez tükenmez ışığında&#;Sen neydin benim için? Bunu kelimelerle anlatmak çok zor inan bana sevdalım inan&#;

Boşunadır ağlayıp haykırmam, boşunadır ummak tükenmemeyi biliyorum. Yine de ağlıyorum, ağlatıyorsun o taş yüreğinle, kaygısızlığınla&#;

Veda et, hadi durma veda et yarına kalmadan unut yüreğine verdiğim tazeliği ve aşkınla besleyip yaktığım o çiçek açmış ruhu da. Bilki nerede olursan ol, nereye gidersen git bir demir yığını kadar ağır çeker senin için aşkım kaldıramazsın&#;

Bilmiyorum bile nerdesin şimdi, kiminlesin? Gözlerin kime bakar, ellerin kimi tutar? Şu ahımı, yüreğinin yanında fısıldayan sesi duyarmasın?

Anlayamadın sen vardın gecelerim de, gözlerimi kapasam aydınlığıyla gülüşün ortaya çıkar sonra solardı. Sen ki ele geçirilmiyorsun gerçekte de düşte de&#;

İşte sen: zırhlı yürek, anlayamadın anlamada artık! Azalıyorsun içimde, yitip gidiyorsun bilmediğim diyarlara. Seni istemiyorum, seni aramıyorum, derinliğine inmek, yüreğinin dehlizlerine hükmetmek istemiyorum artık. Yalnızca git&#;

Sonrasızlığa karşı çıkan, terkedilmişliğe karşı bir avunma da istemiyorum senden, senden hiçbirşey istemiyorum&#;Söyle bana acımasızım; kelimelerimin kurumuş yaprakları yolumu kesip de durdurabilir mi beni?

Nice geceler boyunca aradığım, gelip çalma kapımı sakın! Ne özlem, ne aşk, ne incinme kaldı. Söndü, geçti, uzaklaştı herşey. İnan bana bugün seni hiç özlemedim&#; Bundan sonra ise asla özlenmeyeceksin&#;

Geri dönme sakın, bunu yapma!..

Sürekli birisini düşünmek ne anlama gelir?

Sürekli aynı kişiyi düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir? Birini sürekli düşünmek ne anlama gelir, bilimsel olarak karşılıklı mıdır? Yazının sonunda yer alan ve yaklaşık kişinin cevapladığı ankete göre insanların çoğu sürekli birisini düşünmekten rahatsız.

Platonikçe seviyorsanız sevdiğiniz kişi aklınızdan hiç çıkmaz ve sürekli onu düşünürsünüz ve kendinizi &#;Sürekli birisini düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir?&#; sorusunun cevabını okurken bulacaksınız. O sizi düşünüyor mu???  Ama siz bunu okurken onu düşündünüz bile:

• İstemsiz olarak birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir?
  • Acaba o da beni düşünüyor mu?
  • İnsanlar birbirini hisseder mi?
  • Kalp kalbe karşı mıdır bilimsel açıklaması
  • Kim uyumadan seni düşünüyor?
  • Sürekli aynı kişiyi düşünmek karşılıklı mıdır?
  • Sürekli aynı kişiyi düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir?
  • Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek rüya tabiri nedir?

gibi sorulara cevap ararsınız.

Bu sorulara yani &#;Birinin seni düşündüğünü nasıl bilebilirsin?&#; gibi sorulara en iyi cevabı aslında Facebook, whatsapp, instagram gibi uygulamaların sahipleri verir. Aynı anda birbirinizin profiline baktınız mı bakmadınız mı bu firmalar bilir.

Yazımızın devamında konu ile ilgili farklı bilgiler bulacaksınız ama sürekli aynı kişiyi düşünmenin veya birini sürekli rüyanızda görmenizin en başlıca nedenlerinden biri platonik aşktır.

Sürekli aynı kişiyi düşünmek kuantum ve telepati!

&#;Eğer sürekli aynı kişiyi düşünüyorsanız ve buna engel olamıyorsanız nedeni o kişinin de sizi düşünmesidir&#;&#;

Karşılıklı birbirlerini tanıyan  kimseler için söylenmiş bu sözü psikolojik araştırmacılar kuantum ve telepati ile ilişkilendirerek açıklamaya çalışmaktadırlar.

Bilimsel, kuantumsal olarak tüm zihinlerin daimi bir enerji alışverişi içinde oldukları belirtilmektedir.

Yani birimiz odaklandığımız bir kişi hakkında düşünürken aslında o kişinin bilinçaltına yayın gönderirmişiz. Ama bir çok insan bunu bilmediği için rastgele düşünerek kendilerini sonrasında içinden çıkamadıkları sorunlar yumağı içinde bulurlarmış.

Örneğin onu özlediğinizi düşünürsünüfunduszeue.info o alana bu duyguyu gönderirsiniz.. Özlediğiniz kişi de bu düşüncenizi kendi düşüncesiymiş gibi algılar ve sizi özlediğini düşünürmüş..

Peki o vakit ilk kim başlattı bu işi? İlk kim diğer kişiye odaklanarak onu düşünmeye başladı?

Bu sorunun cevabı meçhul! Belki ilk görüşüp tanıştıktan sonra ilk başlarda hiç aklınızda olmamasına rağmen sonradan düşünmeye başladığınız ve zamanla aklınızdan çıkmayan kişi başlatmış olabilir mi?  O başlatmış ise ona sizi düşünmesini başlatan şey ne?

&#; Sürekli aynı kişiyi düşünüyorsanız o da sizi düşünüyordur&#; bir batıl düşünce midir?

Birini tekrar tekrar düşünmeye başladığınızda, bir ödül beklediğinizde etkinleştirilen dopamin ödül sisteminiz harekete geçer. Bir ödül alacağınızı düşündüğünüz an ödülün ne olacağı gibi bir çok nedenden dolayı aklınızdan o ödül çıkmaz.

Nispeten normal bir insansanız, muhtemelen birini tekrar tekrar düşünürsünüz çünkü; gelecekte o kişi ile ödüllendirici bir deneyim yaşayacağınızı tahmin edersiniz.

Ancak; sigara bağımlılığında sigara bulamadığınız an ile sizin için bir ödül gibi olan o kişi ile etkileşiminizin olmadığı o an içinde bulunduğunuz ruh hali aynıdır. O ruh hali insana düşmanından sigara aldırtır. Kendinizden her türlü ödünü verirsiniz. Sigara bulana kadar sigara, o kişiyi elde edene kadar o kişi aklınızdan çıkmaz ve sürekli onu düşünürsünüz.

Kısaca elde etmeyi istediğiniz şeyin elden gitme ihtimali veya elde etme ihtimali kafanızı meşgul eder durur. Ve rüyada hep aynı kişiyi görmek ne demek diye rüya yorumlarına bakarsınız.

Sürekli birini, aynı kişiyi rüyada görmek ne demektir?

İstediğimizi, ettiğimiz şeyi elde etmediğimiz sürece sürekli aklımızda hep birileri olacaktır. Ve rüyada sürekli birini görmek diye rüya yorumlarına, dini rüya tabirlerine bakacağız. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, dini rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin o kimse ile ilgili olarak bilinçaltına yer etmiş olan bir durumun varlığına, o kişiyi uyanıkken çok düşündüğüne, merak ettiğine ya da özlediğine tabir edilirmiş.

SÜREKLİ BİRİNİ DÜŞÜNMEKTEN NASIL KURTULURUM?

Aşık olmadığın birini düşünmekten kurtulmak aşık olduğun birini düşünmekten kurtulmaktan daha kolaydır. Her ikisi için de yöntem ya  her türlü  görsel veya sanal iletişim olmadan farklı mekanlarda olarak zamana bırakmak ya da çivi çiviyi söker yönteminin gelmesini beklemektir. Devamlı birini düşünmekten nasıl kurtulurum derseniz şunları deneyebilirsiniz:

• Dikkatinizi dağıtın
  • Mümkünse sürekli düşündüğünüz kişi ile aynı şehirde yaşamayın
  • Yeni hobileriniz olsun
  • Yalnızlıktan uzak durun
  • Film seyredip kitap okuyun
  • Sevgiliniz olsun

Sürekli birini düşünmek hastalık mıdır?

Sürekli birini düşünmek hastalık filan değildir ama başka bir hastalığın sonucu olabilir derler. Aşırı hormon veya enzimlerden kaynaklanabilir. Yazının devamında ne denmek istendiğini göreceksiniz.

SÜREKLİ BİRİNİ Mİ BİRİLERİNİ Mİ DÜŞÜNÜRÜZ?

Aslında sürekli birini değil o birinin yanında başka sebeplerle sürekli düşündüğümüz başka birileri de vardır. Diğerlerini düşünmemize sebep olan nedenler ortandan kalktığı an halen sürekli düşündüğümüz kişi var ise o kişi gerçekten aşık olduğumuz kişidir.

Diğerlerini de sürekli düşünmemizi sağlayan nedenler aslında arzularımız  olup başlıcaları şunlardır.

• Cinsel arzu: Bir erkeğin cinsel organı, baldırı veya kalçası gözüne takılan kadın, cinsel açlığı sona erinceye kadar sürekli o erkeği düşünür erkek yakışıklı olmasa dahi. Aynı şekilde bir kadının kalçası, memesi veya baldırları gözüne takılan erkek, tabancayı boşaltana kadar sürekli o kadını düşünür kadın güzel olmasa dahi. Hem kadın hem de erkek şehvet durumu ortadan kalktığı an akıllarındaki o kişileri unuturlar ta ki şehvet duygusu kabarıncaya kadar. Kabardığı an genelde en son taze olan anınızı kafaya takarsınız.
  • Hırs: Bazı kişiler aslında beğenmeseler dahi herkesi elde etmeyi arzular. Birinin elde edilemeyecek olması onlar için huzursuzluk kaynağıdır, elde edene kadar kafaya takarlar.
  • Kıskançlık: Birini kıskanan biri sürekli o kişiyi nasıl alt edeceğine kafa yorar ve aklında hep o çekemediği kişi vardır.
  • Öc alma: Bazı insanlar kindardır, intikam almadan rahat edemezler. İntikamlarını alana değin  aklındaki kişileri sürekli düşünürler.
  • Korku: İnsan bir şeyden korktuğu an o korktuğu şey ortadan kalkana kadar rahat etmez, korktuğu şey aklından çıkmaz rüyalarına girer. Sakladığınız bir sırrı sürekli hatırlamanıza sebep olacak şeylerin çokluğu, o sırrın açığa çıkması halinde karşınıza dikilecek olan kişiyi düşünme çokluğunu arttırır.

İSTEMSİZ BİRİNİ DÜŞÜNMEK MÜMKÜN MÜ?

İstemsiz düşünmek diye bir şey olacağını sanmıyorum çünkü istemsiz düşünmenin var olması demek isteyerek düşünmenin de var olması demektir. Düşüncemiz bize boyun eğmez. Ne düşüneceğimize biz karar veremiyoruz, sadece düşündüğümüz an farkına varıyoruz. Düşünme dersin düşünürsün&#;.

İlgili

tanımlardan pek haz etmesem de şöyle bir giriş yapabilirim sanırım;

birini ** düşünürken acaba onun da seni düşünebilme ihtimalini kurmaya dönük bir egzersiz sayılabilir. eğer telepatide işi ilerletmişseniz düşündüğünüz kişi sizin telefonunuza mesaj atabilir, sizi arayabilir veya yolda karşınıza çıkabilme durumudur. eminim birçoğunuzun başına gelmiştir. geçen yine birini düşünüyorum zıırr zıırr çalan telefonumda * onun mesaj metnini görünce bünyede şoke etkisi bırakmaya sebebiyet verir. ha bir de yolda kendisini görürseniz, artık ermişsiniz demektir.

dahası ve fazlası için;

(bkz: empatinin dibine vurmak)

(bkz: acaba o da beni düşünüyor mu diye düşünmek)

yuksektir. hatta eminim bile diyebilirim.

uyutmaz adamı. bir makalede okumuştum. eğer bir kişiyi yoğun şekilde düşünüyorsanız, bunun sebebi o kişinin de sizi düşünmesidir. ilginçtir ki, eğer o kişi sizi düşünmeyi keserse, siz de duygularla baülantılı bir biçimde zamanla onu düşünmekten vaz geçeceksiniz.

konuyla çok bağlantılı değil ama şunu da diyeyim. eğer gece uykunuz var ama uyuyamıyorsanız, bunun sebebi başkasının rüyasında uyanık olmanızdır. eğer gecenin bir vakti birden uyandıysanız, bunun nedeni başka bir kişinin rüyasında uykudan uyanmış olmanızdır.

yoktur. insanlar piçtir, alıştırın kendinizi.

Bazen nasıl oluyorsa oluyor valla bak. Birden bir bakıyorum tam o an mesaj atmış yani. Tesadüfün bu kadarı!

Saat veya olursa düşündüğün kişinin de seni düşünüyor olma ihtimali vardır gibi saçma sapan şeyler.

30 şubatta kırmızı kar yağma ihtimali kadardır.

çok yüksektir. telepatiyle ilişki kuruyoruz.

yüksek olması için dua ettiğim ihtimaldir.

, , gibi saatlerde veya , gibi tarihlerde sevgilim beni düşünüyor, o beni düşünüyor gibi züğürt tesellisi ile avunulma hareketi. Bir çok insan bu ihtimalin doğru olması için temennilerde bulunur.

O ihtimal olsa bile kimsenin haberi olmaz bosuna olur yani hem o kiz sana gore degil sen ebruya git ebruya.

insanlar telekineziyle kaşıkları şekilden şekle sokarken bunun olma ihtimali de yüksektir. (bkz: telepati)

o kişinin sana yakınlığı ile pozitif korelasyona sahip bir yüzde hesabıdır. ör: çok yakınındaysa ve senden hoşlanabilme ihtimali yüzde 70, diyelim uzaktan tanıdğın biriyse seni tanıma imkanı az olacağı için yüzde 10 lara kadar düşebilen ihtimaldir. tabi ki istisnalar kaideyi bozmaz.

eskiden yakın biri iseniz.. olamaz mı olabilir bu da tabiki.

var lan işte var bende zannetmiyordum olacağını ama oluyor lan vallaha da oluyor billaha da oluyor.

Birisinin aklınıza gelmesi, aslında sizin hakkınızda düşünüyor olduğunu telepatik olarak fark etmiş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir! Birini sürekli düşünmek, aslında onun da sizi sürekli olarak düşündüğünün işaretlerinden birisidir.

Bize anlatmaya çalıştığı şeylere dikkat edersek, aklımıza gelen düşünceler çok bilgilendiricidir. Bunun yerine biz, sık sık duygularımızı uyuştururuz, çok fazla televizyon izlemek, meşgul olmak ve kendimizi drama ve kaos ile dağıtmak gibi gereksiz şeyler yaparak düşüncelerimizi engelleriz. Ancak telepatik iletişim gerçektir.

Bazen birisi hakkında düşüncelere kapılırsınız ve bu o kişinin birden aklınızda belirmesi gibi basit bir mesele değildir. Aksine o kişinin sizin hakkınızda düşünüyor olması ve sizin de bu düşünceyi telepatik olarak alıyor olmanız olasıdır. Genellikle ruh eşleri birbirlerinin düşüncelerini okuyabildikleri için, ruh eşi ilişkilerinde bu durum yaygın olarak görülür.

Öyleyse ​birisinin ​sizi ​düşündüğünü ​nasıl ​anlarsınız?

Birisinin senin hakkında düşündüğünün psişik işaretleri

Eğer mantıksal bir tetikleyici olmadan birisi hakkındaki düşünceler aniden aklınıza geliyorsa, bu onun düşünce dalgalarını yakaladığınızı gösteren iyi bir şanstır. Bazen durup dururken birisi hakkında düşünceye kapılmanızın bir anlamı olabilir.

Örneğin, bir üniversite arkadaşınızla her zaman belirli bir tatlı siparişi verdiğiniz bir restorana gittiğinizde menüde bu tatlıyı görünce, o üniversite arkadaşınızı düşünmenizin mantıklı bir açıklaması vardır. Böyle bir durumda kişi sizi düşünmüyor siz sadece deneyimle tetiklenen normal bir düşünceye sahip oluyorsunuz.

Ama o kişiyi aklınıza getirecek herhangi birşey yokken, o kişi aniden herhangi bir uyarı olmadan​​ aklınıza geliyorsa,​​ muhtemelen o kişinin düşüncelerindesinizdir. 

Bu kişi, özellikle uzun süredir aklınıza gelmeyen birisiyse bu durum doğrudur. Kendinizi nadiren düşündüğünüz birisiyle ilgili çok şey düşünüyorken buluyorsanız ve bu düşünceler inatçıysa, bu kişinin sizinle konuşmak için güçlü bir arzusu olabilir. Böyle bir durumda o kişiyi aramak iyi bir fikir olabilir.

Genellikle birisi sizi düşündüğünde düşüncelerinize duygusal bir yük biniyordur​. Aniden romantik bir şekilde ayrıldığınız birini yada uzun süredir hayatınızda olmayan birini düşünmeye başlıyor olabilirsiniz. Eğer çok üzülüyorsanız, büyük bir ihtimalle o kişi de aranızda ki bu mesafeden dolayı üzüntülüdür. Ayrıca aklınıza bu düşünceler geldiğinde suçluluk, öfke yada diğer tarz duygular hissediyor da olabilirsiniz.

Bazı insanlar, birileri onları cinsel yönden düşünürken bile bunu hissedebilir. Sadece kişiyi düşünmekle kalmazsınız, aniden savunmasız da hissedebilirsiniz. Bu tür cinsel düşüncelerin hoş karşılanıp karşılanmayacağı ya da rahatsız edici olup olmayacağı muhtemelen o kişiyle ilgili duygularınıza bağlı olacaktır.

Birisinin sizi düşündüğüne dair işaretler hissettiğinizde bir şey yapmanız gerekip gerekmediği kişisel bir karardır. Düşüncelerin ortaya çıkardığı duygulara dikkat edin. Bu bazı durumlarda, biriyle tekrar bağlantı kurmak için iyi bir fırsat olabilir. Bazı durumlarda da olayı kabullenip öylece sönüp gitmesini beklemek iyi olabilir. Bu karar tamamen kendinizi tanımanız ve hangi durumda daha iyi hissedeceğinizi bilmenizle alakalıdır.

Dr. Gönül Aktaş
Kaynak:funduszeue.info

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası