en iyi makyaj blogları / Türkiye'nin En İyi Makyaj Blogları'nda Ben de Varım! - PEMBE&DÜNYAMM | Makyaj, Moda ve Yaşam Blogu

En Iyi Makyaj Blogları

en iyi makyaj blogları

Kozmetik, Yaşam, Alışveriş, Makyaj Blogu" height="202px; " src="https://3.bp.blogspot.com/-sv5xZu73Pv4/VUaBNyzfMbI/AAAAAAAAAMA/0xZhf95Fn7c/s1600/site-logo-blog.png" width="492px; ">

Merhaba bugün Flormar Instaglammers Koleksiyonunu tanıyacağız. Koleksiyonda 5 ürün grubu bulunuyor. Bunlar likit allık, kaş kalemi, yapıştırılabilir tırnaklar, primer ve rujlar. Şimdi hepsini tek tek inceleyelim.

"Youtube için hazırladığım videolarımı Blogluyorum'da da okuyabilmeniz için düzenliyorum. İlk izlenimlerimle beraber düzenli kullanımla derinleşen fikirlerimi de okuyabileceksiniz. Yazının sonuna videomu ekleyeceğim. İzleyip, ürünlerin yapıları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. "

FLORMAR instaglammers koleksiyonu

Insta-Smooth Primer With Collagen

flormar insta smooth primer with collagen makyaj bazı

Insta-Smooth Primer With Collagen; Aloe Vera özü ve Kolajen içeren makyaj bazı. Parlak ve sağlıkla ışıldayan cilt görünümü sunmayı, cildi ten makyajına hazırlamayı, cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor. 

30 ml. Damlalıklı cam şişede. Görünümü cezbedici. İçinde beyazlı pembeli küçük küçük parçacıklar bulunuyor. Yoğun yapılı bir kıvamı var. 

Kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor.

Hafif, rahatlatıcı kokusu var.

Yüzüme yayarken içindeki parçacıklar da dağılıyor. Cildim parlak görünüyor biraz da yapışkan hissettiriyor. Bu da üzerine uygulayacağım ten ürününün iyi tutunacağını gösteriyor.

Iconic Cheek Blush 

flormar iconic cheek blush likit allık

Iconic Cheek Blush; Kremsi dokulu allık. Yapışkan his bırakmadan sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü sunmayı vadediyor. Üç renk seçeneği bulunuyor. Bendeki rengi 002 Flirting With Danger.

Kokusu güzel. Rengi naturel. İçinde hem pembelik hem kahvelik var. Rahat uygulanıyor ve çok uygulansa da doğallığını kaybetmiyor. Parlak bitişli güzel bir likit allık.

Brow Micro Filler Pen

Brow Micro Filler Pen; Keçe uçlu kaş doldurma kalemi. Kaş kıllarına benzeyen aplikatörüyle boşlukları kolay şekilde doldurmayı amaçlıyor. Hızlı kuruma, kaşları sabitleme ve kalıcılık vaadi var. Üç rengi bulunuyor. Benim kullandığım en açık rengi 01 Light Brown. Kolay uygulanıyor. Kaşlarınıza kıl eklemek için ya da hızlı bir şekilde üstünden geçerek rengini değiştirmek için kullanabilirsiniz. 

Big Kiss Lipstick With Collagen

Big Kiss Lipstick With Collagen; İçeriğindeki kolajen desteğiyle dudakları nemlendirip yumuşatmayı, dudakların çevresindeki kırışıklıkları ve çizgileri azaltmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. 6 renk seçeneği var. Bendeki rengi 03 Retro Nude. Kolay sürülen, dudak çizgilerine dolmayan, nemli ve dolgun gösteren bir ruj. 

Full Of Fun Press-On Nails

flormar full of fun press on kendinden yapışkanlı takma tırnak

Full Of Fun Press-On Nails, sadece koleksiyonda değil Flormar içinde de yepyeni bir ürün grubu. Kendinden yapışkanlı takma tırnaklar üç farklı seçenekle sunulmuş. 

Flormar InstaGlammers Koleksiyonuna ulaşmak için BURAYI tıklayabilirsin.
Beni anlık paylaşımlar yaptığım  @blogluyorum ve @gokcebagtir Instagram hesaplarımdan da takip edebilirsin.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası