benim dünyam trailer / Benim Dünyam Fragmanı | İzlesene.com

Benim Dünyam Trailer

benim dünyam trailer

Regie

Drehbuch

Originaldrehbuch vonSanjay Leela Bhansali

DrehbuchautorUğraş Güneş

DrehbuchautorCan Yücel

Schauspielerinnen und Schauspieler

Beren Saat
Uğur Yücel
Ayça Bingöl
Turgay Kantürk
Hazar Ergüçlü
Melis Mutluç
Yasemin Conka
Erdal Küçükkömürcü

Soundtrack

KomponistTamer Çıray

Produktion

ProduzentErol Avcı

Technischer Stab

Second-Unit-RegisseurAhmet Yılmaz

Künstlerischer LeitungErol Taştan

Chef-KameramannTolga Kutlar

Chef-CutterEngin Sarıal

Chef-CutterUlaş Cihan Şimşek

beteiligte Firmen

ProductionTMC turquie

DistributionAF-Media GmbH

Videos zum Film

Meine Welt - Benim dünyam Trailer OV2:04
1 Video zum Film

Trailer - Aktuell im Kino

Call Me By Your Name Trailer DF

Call Me By Your Name Trailer DF
The Whale Trailer DF

Avatar 2: The Way Of Water Trailer (2) DF

Avatar 2: The Way Of Water Trailer (2) DF

Broker - Familie gesucht Trailer DF

Broker - Familie gesucht Trailer DF

All The Beauty And The Bloodshed Trailer DF

All The Beauty And The Bloodshed Trailer DF
Die besten Filme im Kino

Die meisterwarteten Filme

• Indiana Jones und das Rad des Schicksals
  • Last Contact
  • Insidious: The Red Door
  • Oppenheimer
  • Get Up
  • Kraven The Hunter
  • Rehragout-Rendezvous
  • Ruby taucht ab
  • Mission: Impossible 7 - Dead Reckoning Teil Eins
  • Kandahar
Weitere kommende Top-Filme

Disney+ Dizisi "Dünyayla Benim Aramda"dan İlk Fragman

Yerli diziden ilk tanıtım videosu yayınlandı

Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’dan ilk tanıtım paylaşıldı! Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayan The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın merakla beklenen ikinci orijinal yerli içeriği ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisinden ilk fragman izleyicinin beğenisine sunuldu. Disney+'ın ilk yerli dizisi ise Kaçış olmuştu.

Disney+'ın merakla beklenen bir diğer orijinal yerli içeriği ‘Dünyayla Benim Aramda’dan ilk tanıtım yayınlandı. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un kaleminin Hülya Gezer’in rejisiyle buluştuğu hikayesiyle dikkat çeken projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir tutkuyla başlayan fakat zamanla aralarındaki bu büyük aşkın artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Dizinin paylaşılan ilk tanıtımında duyulan “Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?” sözleri ise izleyenlerin kendi hayatlarından birçok duygu bulacağının sinyallerini veriyor.

Disney Plus'ın yerli içeriklerini şimdi izlemek için tıklayın...

Paylaş!FBfacebookTweet

Benzer Haberler

Öneriler

Yorumlar

En çok beklenen yeni diziler

Dönence

1

Star Wars: Ahsoka

2

Echo

3

Special Ops: Lioness

4

En çok beklenen yeni diziler

En Yeni Dizi Haberleri

Modern Tarikatlar ve Spiritüalizm Konulu 7 Dizi
Temmuz'da Netflix: Aşk Taktikleri 2, The Witcher, Bird Box Barcelona...
"Simpsons" Titanic Enkazında Kaybolan Denizaltını da Bildi!
Disney+'tan Sürpriz Karar!
Matthew McConaughey Başrollü "Yellowstone" Spin-Off'undan İlk Detaylar
"Nine Perfect Strangers" Geri Dönüyor: Nicole Kidman'a Aras Aydın Eşlik Edecek!
Tüm dizi haberleri

En çok görüntülenen diziler

Çöp Adam

1

Arayış

2

Aktris

3

The Idol

4

En çok görüntülenen diziler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası