eskişehir psikolog ziya ünlütürk / Uzman Psikolog Ziya ÜNLÜTÜRK - funduszeue.info

Eskişehir Psikolog Ziya Ünlütürk

eskişehir psikolog ziya ünlütürk

Uzm. Kl. Psk. Ziya Ünlütürk

Benim sürecim yaklaşık 2 yıl önce başladı. Son bir şans vermek için gitmiştik Ziya beye, hayatımın tam bir sinir harbi içinde gitmesine sebep olan eşim ve ailesinden ayrılmaya karar verdikten hemen sonra, son bir şanstı bizim için aile terapisi. Benim planım gayet normal, takıntısız ve kusurlarını kabul eden, ama pek kusuru olmayan, var ise de mutlaka gerekçesi olan bir kadın!!! olarak kocamın da bana biraz olsun anlayış göstererek NORMAL bir insan gibi davranmasını sağlayacak destek almaktı. Ön görüşmede Ziya beyin “sizin birlikte bir sorununuz yok bence, sizin içinde uygun ise bireysel olarak görüşmek isterim” demesi ile sadece farkında olanların anlayabileceği bir kelime olan FARKINDALIK sürecimiz başladı. Sorunlarımızın kaynağını bilmeden sorunlar ile boğuşarak geçirdiğimiz yıpratıcı zamanlarımız 3. Seansta bitmişti, Ziya bey ile beni rahatsız eden durumları önce tanımladık, farkındalık sağladık ve sonra çözdük, ilaçlar ile sağlanan geçici çözümden çok daha farklı olarak kalıcı sonuçlara ulaştık. EMDR tekniği ile 6 aylık terapi sürecimizi, her ihtiyacım olduğunda çözüm için var olduğunu ve çözüm olduğunu bilmenin verdiği huzur ve güven ile tamamladık. Sadece sorunlarımı çözmek ile kalmayarak sorunları tanımlamayı kendimi tanımayı da öğrendim Ziya beyden. Tanımladığım yeni sorunum ile 6 ay sonra yollarımız tekrar kesişti, bu sefer ACCESS terapisi ile sorunlarımı çözmekle kalmadı ve kendisinden aldığım access bars eğitimi ile sorun çözme konusunda kendimi fark etmemi sağladı. Hiç bir şeyi yargılamaksızın bilinçli bir şekilde her şeye olmasını istediğim gibi değil, olması gerektiği gibi değil sadece olduğu gibi bakabilmemi sağladı:) inanın bana öğrettikleri ile yapabileceklerimin sınırı yok. Bundan daha iyi nasıl olur ? diyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum, teşekkürler Ziya bey….

Uzm. Kl. Psk. Ziya Ünlütürk

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK, lisans eğitiminin ardından mesleği ile ilgili pek çok farklı eğitime, seminere ve sertifika programına katılmış, sertifika sahibi olmuştur. Bunlardan bazıları şöyledir;

EMDR 1 (Temel Duzey)- Davranış Bilimleri Enstitüsü - Udi OREN

EMDR 2 (İleri Düzey))- Davranış Bilimleri Enstitüsü - Udi  OREN

HİPNOTERAPİ ( Modül)- MTI (Mind Traning Institute) - Adil MAVİŞ

SCID - Doç. Dr. Selçuk ASLAN

Farkındalık Terapisi - Prof. Dr. Kültegin ÖGE

EMDR Sempozyumu - EMDR Türkiye Derneği

EMDR ve Bilişsel Müdahaleler - Davranış Bilimleri Enstitüsü

EMDR’nin Aile ve Çiftlerde Kullanılışı - Davranış Bilimleri Enstitüsü

Çocuklarda EMDR - Prof. Dr. Ümran KORKMAZLAR

Aile ve Çift Danışmanlığında Çözüm Odaklı Terapi Dr. Nevin DÖLEK

Cinsel Terapi Eğitimi - Uzm Psk. Gökhan GÖKSU (PDD Kurucu Başkanı)

Psikolojik Destek Derneği (PDD) Aile Danışmanlığı Eğitimi

EFT - Önder ERGİN - Henüz Kelimeler Yokken: Örtülü Bellekteki Erken Travma ve İhmali, EMDR ile Yeniden İşleme - KATEİ O’SHEA

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK,  - yılları arasında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Hafif-Orta-Ağır Mental Retardasyon, Dikkat Eksikliği ve Dikkat Dağınıklığı olan öğrencilerle ve aileleriyle birlikte çalışmalar yapmıştır.  - yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığında Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olarak okul öğrencilerine yönelik psikolojik hizmetlerin yanı sıra rehberlik hizmetleri konusunda çalışmalar yapmıştır. Ayrıca Halk Eğitim Müdürlüğüyle işbirliği içerisinde Ailelere yönelik 50'nin üzerinde eğitim vermiştir. Ocak  ve Aralık  tarihleri arasında 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı RDM Birimde RDM Amiri olarak Er - Erbas, Sivil Memurlar, İşçiler, Askeri Personel ve ailelerine yönelik psikolojik hizmetler ve eğitimler vermiştir.

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK,  yılından bu yana kurucusu olduğu MorMavi Aile Danışmanlığı ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde Psikolojik Danışman olarak Ergen - Yetişkin ve Aile - Çift danışmanlığı yapmaktadır.

Mersin Psikoloji Kongresi

-Bu muhteşem kongre için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

•Kariyerinize yatırım yapmak
•Kendinizi geliştirmek
•Popüler konuşmacılarla tanışmak
•Tecrübelerden faydalanmak
•CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.
•Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak / Uzman Klinik Psikolog BEYHAN BUDAK
•Sorunlarla Baş Etme Yöntemimiz: Kaçmak / Uzman Klinik Psikolog ÇAĞATAY YILDIRIM
•İçimizdeki Öteki / Uzman Klinik Psikolog ZİYA ÜNLÜTÜRK
•Psikolojik Sağlamlık / Uzman Klinik Psikolog Dr. SİNEM DURUSAL

Uzman Klinik Psikolog  BEYHAN BUDAK

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra tekrar Ankara'ya dönmüştür. Ankara'da özel bir klinikte çalışan Beyhan Budak, daha sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans yapmıştıfunduszeue.infoBudak,daha sonra ise Özel bir üniversitede Klinik Psikoloji bölümünde ikinci Yüksek Lisansı yapmaktadır. Şu anda kurucusu olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim merkezinde psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve kurumlara eğitim hizmeti funduszeue.info Budak, aynı zamanda Youtube kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında videolar yayınlamaktadır.

Uzman Klinik Psikolog  ZİYA ÜNLÜTÜRK

yılında Nevşehirin Hacıbektaş ilçesinde doğfunduszeue.info öğrenimini Kırşehir lisesinde tamamladıktan sonra yılıonda Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu yılları arasında özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştı. MilliEğitim Bakanlığında görev yaptı. Aralık- Aralık 1. Hava ikmal bakım merkezi komutanlığında (Eskişehir) RDM biriminde RDM amiri olarak görev yaptı Ocak ayından itibaren Eskişehirde kendi ofisinde çalışfunduszeue.info danışmanlığı, aile terapisi, evlilik danışmanlığı, bireysel danışmanlık, psikolojik danışmanlık, ergen danışmanlığı, yetişkin danışmanlığı, psikoterapi, hipnoterapi, EMDR terapisi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Dr. SİNEM DURUSAL

yılında İstanbul’da doğfunduszeue.info öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(% burslu) derece ile mezun oldu. yılında İstanbul üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını, yılında ise Collage of LondonBirkbeck de doktora derecesini aldı. yılları arasında Nene Hatun hastanesinde görev yaptı. 12 yıl boyunca ProfDr Mehmet Sungur’dan BDT eğitimini tamamladı ve dünya akreditasyonunu aldı. Yanı sıra çocuklar üzerinde zeka testleri başta olmak üzere bir çok alanda akademik çalışmalar yaptı. Ocak ayından itibaren İstanbul’da kendi ofisinde çalışfunduszeue.info terapisi, çocuk yetişkin ergen psikoterapisi, hipnoterapi, BDT terapisi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Klinik Psikolog ÇAĞATAY YILDIRIM

Uzman Psikolog Çağatay YILDIRIM İstanbul Beykent Üniversitesinden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise Üsküdar Üniversitesinde tamamlamıştır. İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mahsar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesinde staj görmüştür. Mesleki olarak Aile ve Çift Terapisi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi Eğitimlerini tamamlamıştır. Psikohome Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde Psikolog olarak çalışmakta ve Lema Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim kurumunda da kurucu olarak görev yapmaktadır.

•Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 4 konunun yazdığı ve 4 konuşmacı imzalı basılı tek sertifika ve 4 konunun ayrı olarak hazırlandığı 4 adet elektronik sertifika alacaksınıfunduszeue.infoonik sertifikalarınızı basılı sertifika üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
•Sertifikalar kişiye özeldir.
•Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
•Basılı olarak size verilecek sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
•Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
•Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
•Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası