adana adana adana merkez dinle / Adana Namaz Vakitleri - Güncel Ezan Vakti Ve Saatleri

Adana Adana Adana Merkez Dinle

adana adana adana merkez dinle

"Adana Merkez Patlıyor Herkes" şarkı sözleri

İsyan Tetick Lyrics

"Adana Merkez Patlıyor Herkes"
(feat. The Tırreks)

Mesele çakal olmakta değil yeğen
Asıl mesele çakallarla dans edebilmekte
Vurucaz kırıcaz patlıycaz
Vurucaz kırıcaz patlıycaz
Vurucaz kırıcaz bu maçı da alıcaz

Adana Adana
Adana merkez patlıyor herkes
Şekeri atan kopmalık açıyor son ses
Mugo valla diyor sigaramız enfes
Boş kafayla yaptın lan ses kes x2

Gamu armanı(harmanız) çöz bize
Bomba tekini torbacıya veririz sonra
O işler öyle olmuyor usta
Tekrar yok isyan tetik vizyonda

Kalk kardeş üç beş bir şey yapak
Rüyamda gördüm şu bankayı soyak
Gittiğimiz gibi direk paket olak
Nezarette yine mevzu çıkartak

Adana çocuğu bu ayıktın güzelim
Mahkemeye gidip ifade verelim
Kafamız güzelken adliyeye girelim
Manitayı ayarla ben çok severim

Üç var beş var beş yok üç yok
Gören diyecek torbacıyı satın alıyok
Şeker diyosun kardeş hızlandırıyım seni
Bi kapak cigarayla patlatır beni

(Tetik, tetik) Tetikçi diyo bana içimdeki hisler
Olum bak bu adam çok sizi dissler
Ben sahneye çıkardım evet böyle kişner
Yaptığın parçalar gözümde hiçler

Hemen şimdi cigara mevzusuna dönelim
İçiyorsak eğer susmayı tercih ederim
Kafamız güzelken mahkemeye girelim
Şekerin üstüne cigarayı ben çok severim

Kuş yemsiz, şeker cigarasız uçmaz
Patlıyanlar mevzu çıkarır susmaz
Bayılana kadar içerim hayatta kusmam
Böyle diyenleri çok gördük ustam

Sigara içmeyi bile bilmiyordun sen
Ne ara bonzaiye başladın brem
He unutmadan söylüyorum burada
Kullanmıyorum madde filan

Submit Corrections

Adana Polis, 'Adana Merkez Patlıyor Herkes' Şarkısını Söyleyenin Peşinde

Ankara merkezli başlatılan operasyonda sosyal medya hesaplarından uyuşturucuyu övücü ve özendirici paylaşım yapanlara yönelik 29 ilde eş zamanlı düzenlenen narkotik operasyonlarının Adana ayağında 6 kişi yakalandı.

Polis, sosyal medyada, 'Adana merkez patlıyor herkes' şarkısını söyleyen Ramazan A.'yı da yakalamak için çalışma başlattı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından başlatılan operasyonda 81 kişiyi yakalama kararı çıkarıldı. Adana'daki operasyona, göreve giderken kendi kullandığı motosikletle taksiye çarpıp şehit olan polis memuru Arda Can'ın adı verildi. Sabah erken saatte belirlenen adreslere operasyon yapan polis, 6 kişiyi yakaladı.

Sosyal medya hesaplarında uyuşturucuyu övdüğü iddia edilen 6 kişi sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Haber

funduszeue.info

Adana Merkez Patlıyor Herkes

Adana Merkez Patlıyor Herkes 2 (İsyan Tetik)

Adana Merkez Patlıyor Herkes 2 (İsyan Tetik) izlenme - 8 yıl önceAdana Merkez Patlıyor Herkes Part 2 ______@_______xclas___________ Daha Fazlası için Müzik Kanalımıza ABONE OL'un. Bass Boosted kopmalık Patlamalık Arabada Dinlemek için Basslı Şarkılar Kalpsiz Beat, Arsız Music Beat, Nurkan Beat, Miosis Beat, Dj Gündem, Dj Ateş, Dj Kral, Arabesk Rap Beat , Arabesk Rap Beat , Arabesk Rap beat , Aarabesk Rap Beat , Arabesk Beat , Arabesk Beat, Yepyeni Beat, Melankolik Beat, En iyi Beat, Yeni Beat, Beat İndir, Arabesk Beat, Bedava Beat, Asri Beat, Dj Hatayli, Beat Maker, Demo Beat, Süper Beat, İlahi Beat, Hareketli Beat, Slow Beat, Muthiş Beat, Ağlatan Beat, Muhteşem Beat, Gansta Beat, Dehşet Beat, Mükemmel Beat, Arabesk Beat, Arsız Beat, Asi Styla Beat, Son StyLa Beat, Macrobeatz, Sanjar Beat, Efecan Beat, Beat, Son StyLa Ft. Mc Ertan - Sende Yoksun (Yepyeni) Son StyLa Ft. Mc Ertan - Sevmedi Zalim (Cihan Beatz) Son StyLa Ft. iSyanQaR26 - Satmadık Aşkı - iSyanqaR26 - iSyanqaRizmm SosyeTizmm [ HD Klip] Yeni Fuibron & Pabend - Ömür Boyu [Beat By Dj Serthüküm] Tolgahan Feat. Oğuz Esen - Bul Beni / Vine Murat Sakaoğlu En Çok İzlenen Komik Türk Vineları

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası