sene başı zümre toplantısı / Zümre Toplantı Tutanakları | Meb Ders

Sene Başı Zümre Toplantısı

sene başı zümre toplantısı

Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Öğretmenleri Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı

TOPLANTI GÜNDEM MADDELERİ
1) Açılış ve yoklama.
2) Yazman seçimi.
3) Bir önceki eğitim-öğretim yılına ait () zümre kararları, uygulama sonuçlarının değerlendirilmesi ve uygulamaya yönelik yeni kararların alınması.
4) Zümre öğretmenler kurulu toplantılarıyla ilgili;
a) Ortaöğretim Eğitim Kurumları Yönetmeliği&#;nin ve Zümreleri yönergesinin okunması,
b) Orta öğretimin amaçları (Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nin 7’inci maddesi) okunması
5) Öğretim programında belirtilen kazanım ve davranışlar dikkate alınarak derslerin işlenişinde uygulanacak öğretim yöntem ve teknikleri ile bunların uygulama şeklinin belirlenmesi,
6) Geçen öğretim yılında uygulanan ünitelendirilmiş yıllık planlar, ders planları ve etkinlik sonuçları incelenerek olumlu ve uygulamalarda karşılaşılan güçlükler üzerinde durularak, çözüm yollarının aranması, (yılsonunda idareye verilen ders kesim raporlarında (varsa) aksaklık ve güçlüklerin dile getirilmesi, başarı-başarısızlık durumuna, öğrenci başarı düzeyine ilişkin değerlendirme ve bu öğretim yılı için önlemlerin alınması,)
7) Ünite ve konu ağırlıklarına göre zamanlama yapılması, ünitelendirilmiş yıllık planlar ve ders planlarının hazırlanması, uygulanması; gezi, gözlem, deney ve inceleme planları arasında birlik beraberliğin sağlanmasına yönelik kararların alınması, ve Sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanan MEB Eğitim Öğretim Çalışmalarının Planlı yürütülmesine ilişkin yönergenin okunması ve yıl içinde uygulanması.
8) Öğretim programında yer alan Değerler Eğitim işleyiş esasları ve de öğretim programları doğrultusunda yıllık planlarda yer alması gereken Atatürkçülükle ilgili konular üzerinde durularak çalışmaların buna göre planlanması, ders işleyiş esaslarının görüşülmesi ( Sayılı Tebliğler Dergisi).
9) Öğrencilerin
a) Başarısının ölçülmesi ve değerlendirilmesinde ortak bir anlayışın, birlik beraberliğe yönelik belirleyici kararların alınması,
b) Öğrencilerin çalışma, eğitim-öğretim ve başarı durumları ile çevrenin özelliklerinin incelenmesi,
c) Başarısızlığın giderilmesi yönünde alınacak önlemlerin kararlaştırılması,
d) Başarıyı arttırıcı önerilerin planlanması.
10) Bilim ve teknolojideki gelişmelerin derslere yansıtılmasını sağlayıcı kararların alınması, etkileşimli tahta kullanımında ortak kaynakçaların belirlenmesi.
11) Öğrencilere verilecek proje ve performans konu başlıklarının belirlenmesinde, okul ve çevre şartlarının göz önünde bulundurulması, proje ve performans konu dağıtımının planlamasının ve değerlendirme esaslarının belirlenmesi.
12) Ders yılı içinde yapılacak sınavların niteliği ve şekli ile ölçme ve değerlendirme araçlarının hazırlanması (cevap anahtarı vb.) hazırlanması, değerlendirme ilkeleri, sınavlarla ilgili soru havuzu ve arşiv oluşturulmasına yönelik esasların belirlenmesi.
13) Diğer zümre ve alan öğretmenleriyle yapılabilecek işbirliği ve esaslarının belirlenmesi.
14) Okul, öğretmen, öğrenci, veli ilişkilerinin sağlıklı yürütülmesine ilişkin hususların görüşülmesi.
15) Çalışma Takviminin İncelenmesi ve Ders Saatlerinin Görüşülmesi.
16) Dilek ve temenniler.
17) Kapanış.

İndir ⇒ TDE-Senebasi_Zumre_Toplanti_funduszeue.info ( indirme)

» (Ayrıca bkz.)

» Bkz. ⇒ Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Öğretmenleri 2. Dönem (Şubat) Zümre Toplantı Tutanağı

» Bkz. ⇒  Eğitim-Öğretim Yılı MEB Çalışma İş Günü Takvimi

En Son Eklenen 20 Flash DeneylerNoBaşlık - Sınıf - Ders - Dönem - NoTarih &#;Hit Oy İndirSponsor1-Sene Başı Okul Zümre Başkanları Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar 1. Dönem 1. Zumre   18010İndir2-Fen Bilimleri Zümresi Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   11İndir3-Fen Bilimleri İlçe Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   169--İndir4-Fen Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   1211İndir5-Fen Bilimleri Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   181İndir6-Fen Bilimleri Sene Sonu Zümre Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 2. Zumre   --İndir7-Fen Bilimleri Sene Başı Zümre Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   --İndir8-Fen Bilimleri 1.Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre   39--İndir9-Fen Bilimleri 2.Dönem Covid19 Uygun Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre   8İndir1.Dönem - Fen Bilimleri Zümresi (Covid Temalı)
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Rezzan KOCABAŞ 7İndirFEN BİLİMLERİ SENE SONU ZÜMRE ÖRNEĞİ Uzaktan Eğitim
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 2. Zumre   5İndirFen Bilimleri 1.Dönem Zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 15İndir2. dönem fen bilimleri zümre tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 6İndirFen Bilimleri 2.Dönem Zümre Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 1İndirFen Bilimleri 1.Dönem Zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ --İndirE - Müfredat Zümre Toplantısı Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
Tüm Sınıflar Tüm Dönemler Selçuk KARPUZ5İndirFen Bilimleri 1.Dönem Bölge Zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 2İndirFen Bilimleri 1.Dönem Zümre Yeni Müfredat -
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 5İndirFen Bilimleri 2.Dönem Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 4İndirIilçe Bölge Zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre DERYA GÜRBÜZ 11İndirFen Bilimleri 2.Dönem Bölge Zümresi Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 17İndirFen Bilimleri 2.Dönem Bölge Zümre Başkanları Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 16İndirSeçmeli Bilim Uygulamaları Zümre Toplantı Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ3İndirFen Bilimleri Sene Başı Bölge Zümresi Tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ2İndir1.dönem Fen Bilimleri Zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ--İndirOrtaokul Fen Bilimleri Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı -
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ2İndirfen bilimleri sene başı 1.dönem zümre toplantısı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 6İndirFen ve teknoloji eğitim bölgesi zümre başkanları toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 4İndir SENE BAŞI FEN ZÜMRESİ TUTANAĞI
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 2İndirsene başı fen zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 2İndir fen teknoloji funduszeue.info dönemi zümre toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 10İndirortaokul fen ve teknoloji 1.dönem zümre toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ --İndir1.dönem fen ve teknoloji zümre toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ --İndirFen Bilimleri Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı Ortaokul
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 75--İndirfen bilimleri sene başı zümre öğretmenler toplantısı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 61--İndirfen ve teknoloji 1.dönem 1.zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 477İndirfen bilimleri sene başı zümre öğretmenler toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 31--İndirfen ve teknoloji dersi 1.dönem zümre toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 315İndirfen bilimleri sene başı zümre tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 302İndirFEN VE TEKNOLOJİ sene başı zümre öğretmenler toplantısı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 21--İndirfen sene başı zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 20--İndirfen ve teknoloji zümre toplantı tutanağı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 20--İndir1.dönem fen ve teknoloji zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 15--İndirfen bilimleri 1.dönem sene başı zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 14--İndirfen bilimleri dersi sene başı zümre öğretmenler toplantısı
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 13--İndirfen bilimleri sene başı zümresi
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 12--İndirzümre toplantıları çalışma formu
Tüm Sınıflar Tüm Dönemler Selçuk KARPUZ 2İndirseminer zümre çalışmaları form
Tüm Sınıflar Tüm Dönemler Selçuk KARPUZ 2İndirFen Zümresi 2.dönem
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 2. Dönem 1. Zumre Selçuk KARPUZ 5İndirfen 1.dönem zümre tutanak
Tüm Sınıflar Fen Bilimleri 1. Dönem 1. Zumre elif gnr5İndirSayfalar : Sayfalar: [ 1 2 3 4 5 6 ]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası