aram serhat gıran here / Aram Serhad - Rê [] Albüm / Flac

Aram Serhat Gıran Here

aram serhat gıran here

Arama sonuçları

HakanOlgun - Güzel Sevgilim (Official Lyric Video)
Avrupa Müzik Yapim, HakanOlgun, hakanolgun, hakanolgun dinle, güzel sevgilim, güzel sevgilim dinle, muzikplay, avrupa müzik, türkçe müzik, türkçe alternatif, üçüncü yeniler, turkish music
HakanOlgun - Sen ve Aşk (Official Video)
Avrupa Müzik Yapim, HakanOlgun, Sen ve Aşk (Official Video), hakanolgun, hakanolgun dinle, sen ve aşk, sen ve aşk dinle, avrupa müzik, muzikplay, türkçe müzik, türkçe alternatif, üçüncü yeniler
HakanOlgun - Kahkül
Kâhkülüne aldandım Gözlerine yandım Ben seni seviyorum ki Yüzünde gülümseme Sözünde derinleme Teninde sarhoşum ki Peşinden koşup durdum Ama kaybettim seni Aradım sokaklarında Buldum çaresizliği
HakanOlgun - Unutayım (Official Video)
HakanOlgun'un Rainbow Station etiketi ile yayınlanan "Unutayım" isimli tekli çalışması video klibiyle mecnunmusic kanalında. Söz : Yusuf Gevrek Müzik: HakanOlgun Klip Çekimi & Montaj
HakanOlgun - Karabatak (Official Animasyon Video)
Avrupa Müzik Yapim, HakanOlgun, Pop, hakanolgun, hakanolgun dinle, karabatak, karabatak dinle, muzikplay, avrupa müzik, türkçe müzik, türkçe pop, turkish music, turkish pop, Korkuyordum senden
#GüzelGünler'in Altan'ı Zeynep Çamcı ve Atakan'ı Olgun Toker ile Evet-Hayır
show, show tv, showtv, show dizi, show dizileri, turkish series, turkish channel, tv channel, turkish drama, entertainment, eğlence, güzel günler, güzel günler dizi, güzel günler zeynep çamcı
Günümüz hurafeleri! Doç. Dr. HakanOlgun
caner taslaman, mustafa islamoğlu, sapık şeyh, cübbeli ahmet, reddiye, şirk, felsefe, din, evrim, hurafe, uydurma hadis, peygamber, allah, mehdi, mehmet okuyan, ibret, kıssa, senai demirci, sait
Sonuçlar alınamadı.
İnternet bağlantınızı kontrol edin.
Video eklemek için Yandex hesabınıza giriş yapın
Eklenen videolar "Videolarım" sayfasında saklanır ve istediğiniz cihazda izlenebilir.

Aram Serhad Kimdir ve Nerelidir?

Hareketli şarkılardan tanıdığımız Kürt şarkıcı Aram Serhad kimdir nereli hayatı ve biyografisi sizlerle..

Aram Serhad Aslen Nereli?

Aram Serhad,aslen MuşBulanıklı fakat babasının sürgün edilmesi nedeniyle Manisa’ya taşınırlar ve Aram SerhadManisaSarıgöl’de dünyaya geldi.

Aram Serhad&#;ın Gerçek İsmi Nedir?

Sahne ismi Aram Serhad olan şarkıcının gerçek ismi Gökhan Sevinç&#;tir.

Aram Serhad&#;ın Ailesi

Aram Serhad evli olup,Miran ve Arya isminde 2 çocuğu vardır.

aram serhadın ailesi

İsimAram Serhad
Doğum adıGökhan Sevinç
Doğum Yeri/ŞehirManisa,Sarıgöl
Etnik kökenKürt
MesleğiŞarkıcı
Göz rengiKahverengi
Saç rengiKahverengi
EvliEvli
ÇocuklarMiran Sevinç-Arya Sevinç
EğitimEskişehir Anadolu Üniversitesi
Ödüller

Aram Serhad Hayatı

Aram Serhad olarak bilinen ama gerçek adıyla Gökhan Sevinç, Aram Tigran ve Ozan Serhad hayranı olduğundan kendisine böyle bir mahlas oluşturmuş.  Başarılı sanatçı Xezali Yelli Yelli şarkısıyla tanındı ilk olarak. Yaptığı müzik nedeniyle çeşitli baskılara maruz kalan sanatçı bunlara rağmen müziği bırakmadı.  Ünlü sanatçının müziğe olan hevesi çok küçük yaşlarda başlamıştır. Aram Serhad küçükken kuzeni ile birlikte tenekelere çubukla vurarak şarkı söyledi, okul şenliklerinde şarkı seslendirdi.

Daha Küçük yaşlarda amatör bir grubu vardı, bu grupla Anadolu Rock seslendirirlerdi. Kendi gurubunda Kürtçe bir müzik seslendirmek isteyince büyük tepkilere maruz kaldı. Kendisi bu olaydan sonra Kürtçe müzik seslendirmeye karar verir. Daha sonraları yaşayacağı bir ırkçı saldırıdan dolayı babası yanına alacak ve inşatlarda çalışacak, 2 yıl futbolla ilgilenecek ve 5 yıl kepçe operatörlüğü yaptıktan sonra kazandığı parayla ilk albümünü çıkartır. Çıkaracağı ilk albüm süresince 3 yıl boyunca müzik dersi alır.

aram serhad who

Aram Serhad Sosyal Medya Hesapları

Facebook
İnstagram
Youtube

Sanatçının ‘’Re’’ adında bir albümü var.

Aram Serhad Şarkıları:

• Xezale
  • Yek Mumik
  • Wernê
  • Nebû Nebû
  • Te Nedi
  • Mendeli / Tew Narê/Nanna
  • Nahelin
  • Cavê
  • Ax Welato
  • Av Yane
  • Lo Miro
  • Potpori
  • Zore
  • Çavşin
  • Edla Yeman
  • Giran Here
  • Umut
  • Ey Welatê Min
  • Evîndarım
  • Amargi
  • Ha Kuro Mermere
  • Dera Sore
  • Desmala Govendê
  • Dam Üstüne Çul Serer
  • Wisa Nerêr
  • Ez Te Hêzdıkım
  • Evin Mirin
  • Annem
  • Esmer
  • Amed
  • Haxırııngi
  • Cemila Mın
Giran Here - Aram Serhad
TAM ŞARKI ÇAL

1 aya kadar ücretsiz kullan

TAM ŞARKI ÇAL

Apple Music ile bağlan. Oturum aç veya 3 ay boyunca ücretsiz dene.

Müzik Videosu

Aram Serhad - Giran Here (Official Music)

Şurada:

Playlist

Kurdish Essentials

Apple Music Worldwide

Benzer Şarkılar

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir