cem yılmaz verin şunun bin lirasını / Ünlüler Ve Otomobilleri - Foto Galeri - funduszeue.info

Cem Yılmaz Verin Şunun Bin Lirasını

cem yılmaz verin şunun bin lirasını

Cem Yılmaz 3 NFT'sini 7 ETH'ye sattı

Çizimlerinden oluşan NFT (Non-fungible token) eserlerini açık artırma ile satışa sunan Türkiye'nin tanınmış komedyeni Cem Yılmaz, ilk satışlarını gerçekleştirdi.

Yılmaz'ın 3 NFT'si toplam 7,03 Ethereum'dan (ETH) (yaklaşık 24 bin dolar) alıcı buldu.

Yılmaz'ın "KIZ" eseri için 6 ETH (yaklaşık 21 bin dolar - bin TL), "CYHEAD RED" ve "CYHEAD NAVY" isimli diğer 2 çizimi için ise toplamda 1,03 ETH (3 bin dolar - 31 nin TL) ödendi.

Ünlü komedyenin çizimleri "OpenSea" isimli bir platformda sergileniyordu.

Yılmaz, eserlerini satın alan Okan Uçkun, Rıza Selçuk Saydam ve "Whisky Bath" isimli kullanıcılara Twitter hesabı üzerinden teşekkür etti.

Cem Yılmaz, daha önce yaptığı açıklamada, NFT'lerini satın alan kişilere gösterilerinde 2 kişilik davetiye vereceğini duyurmuştu.

NFT NEDİR?

NFT, kripto para teknolojilerini kullanarak yılında ortaya çıkan ve dünyada giderek popüler hale gelen "non-fungible token", yani takas edilemez jetonlar anlamına geliyor. Dijital sanat eserlerini ve koleksiyon ürünlerini tescil edilebilir ve satılabilir varlıklar haline getiren NFT, blok zinciri teknolojisiyle kayıt altında tutulan dijital sertifikalar olarak kullanılıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

#NFT#Ethereum#Cem Yılmaz

Cem Yılmaz'ın 3 NFT'si satıldı

Çizimlerinden oluşan NFT eserlerini açık artırma ile satışa sunan Cem Yılmaz, KIZ isimli eserini 21 bin dolar, CYHEAD RED ve CYHEAD NAVY isimli diğer iki çizimini ise 3 bin dolar karşılığında sattı.

Cem Yılmaz'ın 3 NFT'si alıcı buldu. Yılmaz'ın 'KIZ' isimli NFT'si 6 ethereum yani yaklaşık 21 bin dolar, 'CYHEAD RED' 0,53 ethereum, 'CYHEAD NAVY' ise 0,5 ethereum üzerinden toplamda 3 bin dolara alıcı buldu.

Yılmaz, eserlerini satın alan Okan Uçkun, Rıza Selçuk Saydam ve 'Whisky Bath' isimli kullanıcıya Twitter hesabı üzerinden teşekkür etti.

Yılmaz, ayrıca eserlerini alanlara gösterilerinden davetiye de vereceğini açıkladı. 21 bin dolara eseri alan kullanıcı ise mür boyu her yerde 2 kişilik kombine sahibi oldu.

NFT olarak sundugum bu ikonlardan herhangi bir rengine sahip olan arkadaslar ne zaman nerede isterlerse gösterilerime 2 kişilik davetiye kazanmıştır. Siyah Beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişililk kombine sahibi oldu. :) NFT works for me this way :) funduszeue.info

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) October 11,

Cem Yılmaz NFT eserleri kaç paraya satıldı? Cem Yılmaz NFT koleksiyonundan ne kadar kazandı?

Cem Yılmaz OpenSea platformu üzerinden NFT satışı yaptı. Cem Yılmaz'ın satışa çıkarılan NFT'leri yüksek fiyatlara satılarak yeni sahiplerini buldu. Cem Yılmaz kendi avatarı ve kadın çizimlerinin olduğu NFT’leri satışa çıkardı. Ethereum (ETH) üzerinden satış yapan Cem Yılmaz 3 koleksiyonunu sattı. NFT eserlerini alanlara gösterilerde çift kişilik bilet hakkı tanıyan Cem Yılmaz dün gece bir NFT satışı daha duyurdu. İşte Cem Yılmaz NFT fiyatları.  

CEM YILMAZ NFT  KAÇ PARAYA SATILDI?  

Cem Yılmaz CEMYILMAZMCMLXXIII isimli NFT koleksiyonu çıkardı. Şimdiye kadar 3 NFT eserini satan Cem Yılmaz Siyah Beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişilik kombine bilet hediye etti. Cem Yılmaz arka arkada NFT satışlarını yaparken gözler ''Cem Yılmaz NFT’si ne kadara satıldı?'' sorusuna çevrildi. OpenSea platformu üzerinden NFT satışı yapan Cem Yılmaz ETH şeklinde ödeme kabul ediyor.  

Cem Yılmaz NFT eserleri kaç paraya satıldı? Cem Yılmaz NFT koleksiyonundan ne kadar kazandı?

Cem Yılmaz ilk NFT Okan Uckun tarafından satın alındı. Okan Uckun 0,5 Ethereum vererek Cem Yılmaz "CYHEAD NAVY" isimli avatar eserine TL ödemiş oldu. Cem Yılmaz'ın avatarının kırmızı arka plana sahip "CYHEAD RED" isimli versiyonu ise Rıza Selçuk Saydam tarafından 0,53 Ethereum'a satın alındı. Bu da TL’ye denk geliyor. Cem Yılmaz NFT koleksiyonun en değerli parçası "KIZ" isimli NFT ise 5 Ethereum’a yani bin TL’ye satıldı. Eseri satın alan Whisky Bath isimli kullanıcı ömür boyu 2 kişilik gösteri bileti sahibi oldu.  

CEM YILMAZ NFT KOLEKSİYONU İÇİN TIKLAYIN!

Cem Yılmaz'ın NFT ''KIZ'' için Ethereum yani yaklaşık TL teklif edildiği iddia ediliyor. Cem Yılmaz ilk 3 NFT eserini ne kadara sattı? Cem Yılmaz NFT’si kaç paraya satıldı? Cem Yılmaz NFT koleksiyonundan ne kadar kazandı? sorularını cevapladık. Siz de Cem Yılmaz NFT eserleri ve fiyatları hakkıdna görüşlerinizi yorumlara yazabilirisiniz. 

İşte Cem Yılmaz'ın mal varlığı!

Bağ-Kur'luyum 10 yıl sonra emekliyim diyen Yılmaz, kendi yönettiği parasını nasıl değerlendiriyor?

Ekleme: - Güncelleme: - / Editör: Ozge Selin

Cem Yılmaz bugüne kadar hep sinema konusunda konuştu ama şimdi parası ve mal varlığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Cem Yılmaz bir marka ve marka sahibi. Adını imza biçiminde ve kendisini tasvir eden görüntüsü ile yılında marka olarak tescil ettirerek bir ilke imza attı. yılında "CMYLMZ" ibaresini tüm sınıflarda tescil ettirdi. Oyuncunun, temizlik malzemeleri, mücevherler, otomobiller, cenaze yıkama araçları, vidanjörler, cam mozaikler, et ve balık mamulleri, ekmek, lahmacun, pizza, şarap, bira ve likörler ve kimyasal ürünlerde, boya ve verniklerde kullanılmak üzere "cmylmz" ve "cem yılmaz şekil" diye 3 markası bulunuyor. Halen devam eden Türk Telekom'un reklam filmlerinin yanı sıra, OPET, Doritos (Eğitim şart) Panasonic (Radyo spotları), Mavi Jeans (Porsche), Telsim, My Cep reklamları da Yılmaz'ın rol aldığı diğer reklamlar. Cem Yılmaz'ın şimdiye kadar oynadığı Telsim, Doritos A La Turca ve Opet reklamlarından toplamda 11 milyon dolar kazandığı konuşuluyor. Ayrıca Türk Telekom'la 2 yıllığına 4 milyon dolara anlaştığı yazıldı. Evet bu haftaki konuğum Cem Yılmaz Kendisiyle CMLYZ şirketinde sadece ekonomi konuşmak üzere buluştuk ve bakın neler konuştuk

Bugüne kadar filmlerinizden zarar ettiniz mi? Nasıl bir anlaşma yapıyorsunuz? Doğruyu söylemek gerekirse, ben filmlerimden bugüne kadar zarar etmedim. Küçük tiyatro aktiviteleri yapmadığımdan, hep büyük salonlarda sahne aldığımdan ve fazla sayıda gösteri yaptığımdan, ekonomik durumum iyi. Yapımcılığını başkasının yaptığı, benim oraya değer kattığım, öyküyü yazdığım, oyunculuğumu koyduğum filmler de oldu. Şimdiye kadar maddi olarak, şahsi paramı koyduğum bir çalışma sistemi yapmadım. Benim Fida Film ile yaptığım ortaklık şöyle; Oyuncuları buldum, öyküyü yazdım, oyuncu olarak oynadım. Ben filmcilik yapmak ve kaynak bulmak ile ilgili pozisyonda çalışıyorum. Benim yaptığım prodüksiyonların pahalı olduğu bir gerçek. İzlenmese, bir sonrakini yapacak gücünün kalmayacağı para konuyor. Ve yalnız da seyircinin izlemesiyle dönecek bir para bile kurtarmıyor. Sponsorlar kurtarıyor.

Sinemadan iyi kazanıp, kazandırıyor musunuz? Benim kazanımım filmi üretmiş olmak ve etrafımdaki katılanların da ticari anlamda memnun olması. Mesela bu tayfanın içinde 1/10 kazanan da oluyor, ama o ben değilim. Sinema çok para harcamaya müsait bir sektör. Filmi oluştururken, insan gücü için dahi, çok ciddi kaynak ayırmak zorunda olunduğu için, pahalı olabiliyor. Bazen insanlar "Bu filmin nesine bu kadar para harcadınız ki?" diyebiliyor. Genel böyle seyirci tipi de var. Ama bilmiyor ki burada kişi çalışmış. Bu kişilerin sanatına, emeğine bir karşılığı olmasını düşünen bir jenerasyonuz. Yarım ekmek kaşar yiyelim, hatır gönülle fiyatları kıralım, bunlar yok. Herkesin para kazandığı bir şeye dönüştürmek gerekiyor. Yoksa afişteki bir adamın, başroldekinin ticareti değil sinema. Ben sinemadan kazandığım paradan memnunum. Kazandırdığımı da düşünüyorum arkadaşlarıma.

GORA İZLENDİ, YAHŞİ BATI KAZANDI

En çok kazandığınız film hangisi? Şunu hatırlıyorum GORA çok izlenen bir film oldu. Hangisi daha çok iş yaptı dersen, Gora, ama hangisi daha çok para kazandırdı dersen Yahşi Batı. Çalışma şekli, pozisyon, dahil olan ekonomiler, her işte farklı oluyor. Benim şu ana kadar en çok para kazandığım iş, Organize İşler'de oynamamdır. Bölüp çarpıp çıkardığın zaman 3 dakikalık bir rol için o parayı aldıysam

Kolay sponsor bulduğunuz ve bu konuda şanslı olduğunuz söyleniyor. Sponsorlar konusunda şanslıyım demem, çünkü bu bir çabanın neticesinde olan bir konu. Bu benim başarımdır. Bir fikri ikna etmem sonucu kazanımlarım oluyor. Şu an anlaşmalı olduğum Türk Telekom, benim şahsi ilişkilerim sonucu, sadece Türk Sineması'na katkı olsun diye, daha az beklenti ile Yahşi Batı'ya sponsor olmuştur. Destek anlamında para yatırdı. Satışa yönelik beklediği bir şey değil. Ayrıca bizim filmlerin izlenme oranı yüksek olduğu için sponsor firmaların reaksiyonu da ona göre oluyor. Filmlerin sonunda, seyirci reaksiyonu da firmaya yönelik olumlu oluyor.

FİLMLERİ MİLYON TL KAZANDIRDI

Cem Yılmaz yeni filmi Yahşi Batı ile birlikte toplam milyon TL hasılata ulaşmayı başaran ilk Türk sinemacı oldu. "Herşey Güzel Olacak" ( TL), GORA ( TL), Hokkabaz ( TL), AROG ( TL) ve Yahşi Batı ( TL) adlı beş filmi bugüne kadar 12 milyon bin seyirci tarafından izlenen oyuncunun, filmlerinin hasılatı ise toplam milyon bin liraya ulaştı.

TEKNEMDE HUZURLUYUM'

Vaktim olursa, tekne hayatı beni çok huzurlu kılıyor. Hem de Türk bayraklı, Ataköy'de İlk başvuranlardan, Türk bayraklı tekne sahibi olanlardan biriyim. 58 feet Azimut bir teknem var. İstanbul plakalı

CEM YILMAZ KRİTERLERİ

ÜNLÜ oyuncu reklam filmlerinde oynamasının kriterlerini şöyle açıklıyor; "Ben tekliflerde maddi kazanım dışında, başka kazanım da gözlersem, teklifleri olumlu değerlendiririm doğrusu. Yani reklam konusunda aç gözlü değilim. Birden fazla marka ile çalışmam mesela. Bir marka ile bir yıldan az çalışmam. Ayrıca münferit, bir ürünümüz var, iki reklamını çekeceğiz tekliflerini hiç kabul etmedim. Hesaplı biriyim. Sınırsız reklam filmleri çekilmesi durumu oluyor. Bir para ödeniyor, marka ister 5 film çeker ister 10, fark etmiyor."

HOVARDA BİR HAYATIM YOK, ASGARİ ÜCRETLE GEÇİNEBİLİRİM

Sizi mutlu edecek asgari yaşam standardı nedir? Ne kadar parayla mutlu bir yaşam sürersiniz? Şu anda asgari ücretle mutlu olurum. Yaşam standardım bu yönde. Bütün gençliğim çalışarak geçti. Çok stresli bir zamandı. Normal yaşımdan daha fazla yaşlandım. Yoruldum. 15 yıldır sahnede, öncesi 5 yıldır karikatürle haşır neşir yaşında başladım. İnsanlar yılda emekli oluyor. Bir de çok stresli bir işim var. Ben hep seyircinin beklentisinin yüksek olduğu biri oldum. Ben çok mutluyum ama bir o kadar da yıpratıcı bir hayatım oldu.

Ekonomik kriz sizi olumsuz etkiledi mi? Benim ekonomik krizle pek alakam yok. Krizi teğet geçtim. OPET ve Türk Telekom'un ilk senesi aldığım en yüksek reklam ücretleridir. Rakam fiyatımı indirmedim. İndirmeyi de düşünmüyorum.

Daha önce de sanatçıların ajans denemeleri başarısız oldu. Sizinki nasıl gidiyor? Ya, aynı benim gibi. Ali Taran'la ajans denemesi yaptım, başarısız oldum. Yürütemedim. Bir şey üretmeden bitti.

'DE KEMAL DERVİŞ'İ İŞLETTİ

yılında bu komik olay şöyle gerçekleşmiş: Uçakta karşısında Bakan Kemal Derviş ve Oya Ünlü'yü gören Cem Yılmaz, ikilinin yanına yaklaşır, Kemal Derviş'e; "Merhaba efendim, ben Van Belediye Başkanıyım" diyerek iyi yolculuklar diler. Derviş de yerinden kalkarak, Yılmaz'a "Memnun oldum, nasılsınız?" diye sorar. Muzipliği süren Yılmaz, "Sayın bakanım, İller Bankası'nda bir kredi işimiz vardı da, gerçi halledemedik ama olsun' yanıtını verir. Danışmanına dönen Derviş, "Gördün mü, Van Belediye Başkanı, ne kadar rahat ve komik bir başkan" yorumunu yapar. Oya Ünlü'nün açıklaması gecikmez: "Kemal Bey, o şaka yaptı. Kendisi ünlü komedyen Cem Yılmaz"der.

KEMAL SUNAL'IN BAŞINA GELEN BANA OLMAYACAK!

Fida Film'le ortaklık yapınızdan bahseder misiniz? Fida ile bizim ortaklığımız bir senarist olarak, bir oyuncu olarak, o projeden benim haklarımı koruyan bir yapıda olması ve filme de ortak edilmem konusunda. Bu, sinema sektöründe herkesin hayali olan bir şey. Kemal Sunal filmleri, o kadar kazandırıyor, hiçbir hak alamıyor. Ben bunları yaşamayacağım. Bu oyuncuların dikkat etmeleri gereken bir konu. Benimle beraber çalışan ve oynayan arkadaşlar da belli bir rakamın üzerinde ayrıca prim alıyorlar

Hiç "Keşke yurtdışında bu işi yapsaydım, çok daha büyük paralar kazanırdım" gibi serzenişte bulunur musunuz, yoksa "azıcık aşım ağrısız başım" diyenlerden misin? Ben burada işimi yapmaktan çok memnunum. Sinema çok kötü durumda değil. Avrupa'daki mücadeleleri görünce, duyunca, Almanya, Fransa, İtalya'da da çok sıkıntılı durumlar. Biz onlara göre çok kötü durumda değiliz. Son 10 yıldır üretilen filmler ve seyircinin iştiraki çok iyi. Yurtdışında olsaydım, bir şatoda yaşardım, ancak bir karikatür repliği. Ben o duyguda değilim.

A4 KâĞIDI 10 AY SONRA EKONOMİYE DÖNÜŞÜYOR

Direkt ve dolaylı olarak kaç kişiye iş sağlıyorsunuz? Kendinizi patron olarak görüyor musunuz? Yok, öyle bir patronluğum. Benim filmlerimde, dolaysız olarak çalışan kişi var. Dolaylı çalışan da kişi. Şu da ayrı bir konu; Bir filmin hasılatından binlerce kişi payını alıyor. Hep benim şahsımda bölüp çarpıyorlar, ama bine yakın sinema salonların sahipleri, orada çalışanlar. Kazanılan paralar. Başından itibaren; A4 kâğıdı ile başlıyorsunuz, 10 ay sonra ekonomiye dönüşüyor, bu gurur verici. Bu beni patronluk hissiyatına sokmuyor, ama Ekonomiye hareket getirmenin ben de karşılığını alıyorum, yalnız maddi değil, manevi de. Bir sinemaya gittiğimde "Abi mısır satışları çok iyi Allah razı olsun" demesi bile çok güzel bir duygu. Taksi durakları beni o kadar çok seviyor ki. Geçmişte Harbiye Açıkhava'da bir ay boyunca bir tur yapılıyor mesela, birçok ünlüler çıkıyor. Benim olduğum gün, "İki posta köfte sattım abi", bir de ben 12'yi de geçiriyorum saati o zamanlar. "Abi en çok seni seviyoruz, dün Teoman'ın konseri 'da bitti abi ya" Serzenişte bulunuyorlardı.

ARABA VE SAAT LÜKSÜM VAR

Sizin lüks harcamalarınız neler? Benim lüks harcamam saat ve otomobil. 20'nin üzerinde saatim var. İyi markalar En pahalı saatim Richard Mille bin TL'nin üzerinde
Halen otomobil alıp satıyor musunuz, şu anda kaç otomobiliniz var? Bir gerçek var. Nerden para kazandığım, ne kadar vergi verdiğim biliniyor. Ben otomobil koleksiyoncusu değilim. Bazen iki, bazen üç bazen de dört arabam olmuştur. Ama iyi arabaya da bindim.

PORSCHE'SİZ BİR HAYAT OLAMAZ

Hiç vazgeçmeyeceğin otomobil hangisidir? Porsche'yi çok seviyorum, asla vazgeçemiyorum. Şu anda 4 arabam var. Audi R8, 2 Porsche'm var. Bir de Mercedes cip'im var.
Almak isteyip de alamadığın veya paraya kıyamadığın bir otomobil oldu mu? Yok. Bütçemi aşan bir otomobille ilgilenmedim hiç. En pahalı arabam Bentley Continental GT ( bin euro) oldu Vergiler çok yüksek. Olsun ülkem kazanıyor!

15 YILDIR BAĞ-KUR'LUYUM 10 YIL SONRA EMEKLİ OLACAĞIM

vergi rekortmeni olacak mısınız? Büyük ihtimalle ilk 5'te olurum yine. Başladığımdan beri hep ilk 10'dayım zaten. 'de birinci olmuştum. Bu yıl rekortmen olamam herhalde.
Sanatçılar yaşayıp yaşayıp sonra yaşlandıklarında "Ay beni unuttular diye sızlanıyorlar" Parayı yerken hatırlamayanlar, yaşlanınca niye duygusallaşıyor? Doğru, yeni nesil arkadaşlarım arasında da böyle bir durum var. Ben ekstrem bir örneğim. Ben hep düzgün insanlarla çalışmayı tercih ettim. Sabrettim bazen. Ürettiğiniz değerden payınız neyse, o paydan hakkınızın korunduğuna dikkat edeceksiniz. Kazandığınız paranın şöhretle ilgili olmaması gerekir. Ya da en azından harcamanızın. Harcamanızın tanınmışlıkla alakalı olmamalı. Umulmadık paralar kazanabilinir, ama çok umduk bir şekilde gidilebilinir de.
Yaşlılığınız için yatırım yapıyor musunuz? Ben Bağ-Kur'luyum. Ayrıca kendi paramı kendim yönetirim. Emekliliğime 10 yıl kaldı. Paramı bankada tutarım. Borsa, altın, döviz al sat hiç öyle maceralarım yok. Kredi kartı ekstrem bir sayfayı geçmez. Parayı yavrulatmak için uğraşmıyorum. Gayrimenkule şimdiye kadar hiç yatırım gözüyle bakmadım. İhtiyaç olarak aldım hep, hiç de satmadım. Ben yalnızca paramı çarçur etmemeye çalışırım.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası