merhaba merhaba hepinize birden merhaba sözleri / TFF Başkanı Büyükekşi: Format ile fikstür yapısını birlikte yeniden oluşturmak istiyoruz

Merhaba Merhaba Hepinize Birden Merhaba Sözleri

merhaba merhaba hepinize birden merhaba sözleri

Fenerbah&#;e, Edin Dzeko'ya kavuştu! milyon euroluk imza

Haberin Devamı

Transfere hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe, Ryan Kent’in ardından dün İstanbul’a getirdiği İnterli Edin Dzeko’yla 2 yıllık sözleşme imzaladı. 37 yaşındaki golcünün bonuslarla birlikte senelik milyon Euro ücret alacağı açıklandı.

"OYNAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

FB TV'ye açıklamalar yapan Boşnak futbolcu, “Harika duygular yaşıyorum. Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olduğunu zaten biliyordum ama burada kısa sürede çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Muhteşem Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olduğum için mutlu ve gururluyum. Her maç ve antrenmanda elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

HANDE YENER'DEN 'BENİ SEV'İ SÖYLEDİ

Fenerbahçe, Dzeko için bir video yayınlarken, Hande Yener’in ‘Beni Sev’ şarkısını söyleyen yıldız futbolcu taraftarlara “Merhaba Fenerbahçe ailesi. Hepinizi görmek için sabırsızlanıyorum” mesajı verdi.

Fenerbahçe Edin Dzeko&#;nun maliyetini açıkladı; Boşnak golcüye yıllık milyon euro!

Sabah saatlerinde sağlık kontrolü için İstanbul'a gelen ve transferi KAP'a bildirilen Edin Dzeko resmen Fenerbahçeli oldu. Sarı-Lacivertli kulüp yeni transferinin maliyetini de KAP'a bildirdi.

Sarı-Lacivertliler yıllık 4,2 Milyon euro karşılığında Edin Dzeko ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

ÇAY İÇTİ, ŞARKI SÖYLEDİ

Fenerbahçe'nin merakla beklenen Edin Dzeko videosunda ince belli bardaktan çay içen Boşnak golcü Hande Yener şarkısı söyledi. 37 yaşındaki santrfor, "Merhaba Fenerbahçe ailesi. Burada olduğum için çok mutluyum. Hepinizi görmek için sabırsızlanıyorum." dedi.

Bu sezon İtalyan devinde 52 resmi maça çıkan Bosna Hersekli yıldız, 14 gol ve 5 asist katkısında bulundu.

KAP AÇIKLAMASI

Fenerbahçe, Bosna Hersekli golcü Edin Dzeko'yla 2 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Fenerbahçe Futbol AŞ'nin Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderdiği açıklamada, "Profesyonel futbolcu Edin Dzeko ile transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Futbolcuya ve sezonları için sezonluk avro ödenecektir." ifadeleri kullanıldı.

EDİN DZEKO: DOĞRU TAKIMDAYIM

Kendisini sarı-lacivertli renklere bağladıktan sonra Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Dzeko, transfer konusunda doğru bir karar verdiğini belirterek "Harika duygular yaşıyorum. Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olduğunu zaten biliyordum ancak buraya geldikten sonra geçirdiğim kısa sürede çok doğru bir karar verdiğimi anladım ve sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan dolayı memnun olduğunu da ifade eden Bosna Hersekli golcü, sözlerini şöyle tamamladı:

“Muhteşem Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için mutlu ve gururluyum. Taraftarlarımıza şunu söylemem gerekiyor, oynayacağımız her maçta ve yapacağımız her antrenmanda elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası