guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim / Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim almancası

Guzel Dilekleriniz Icin Cok Tesekkur Ederim

guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim

Tebrikler için teşekkürler. Tebrikleriniz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Tebrik edildiyseniz ve size teşekkür edecek kelime bulamayacak kadar duygulandıysanız, o zaman sizin için kişisel olarak hazırladığımız cevap nesrine bakın... Bu kelimeleri ve ifadeleri telaffuz ettikten sonra zaten birbirinize minnettar olacaksınız.

1. Şu anda ruh halimde parıldayan büyük miktarda pozitif enerji var. Seninle paylaşmak istiyorum. Minnettarlığımla dolu kelimelerle dolu. Beni tebrik ettiğiniz için teşekkür ederim sevgili varlıklar. Bu arada sizi de tebrik etmek istiyorum! Bugünün hangi tatil olduğunu unuttun mu? Yeni bir gün daha! Size bir öncekinden milyonlarca kat daha fazla mutluluk getirsin.
  2. Bir duygu denizine boğulmuş durumdayım ama ne istediğimi kelimelere dökmeye çalışacağım. Bugün dinleme fırsatı bulduğum her şey için siz değerli meslektaşlarıma minnettarım. Böyle büyülü ve muhteşem bir günde etrafımı kelimelerin sıcaklığıyla sarmanız inanılmaz hoş. Bana dilediğin her şeyi sana binlerce kez diliyorum! Doğru anlayın ve benim tarafımdan söylenen tüm sözleri ruhunuzla kabul edin!
  3. Beni böyle harika iş arkadaşlarıyla temasa geçirdiği için Tanrı'ya yorulmadan şükrediyorum! Altınım, yeri doldurulamaz! Çok teşekkürler…. Uzun zamandır kimse bana böyle harika sözler söylemedi. Yarın güzel anılarımın bir parçası olacaklar. Bu arada size de Mutlu Bayramlar!

Doğum günü dileklerin için teşekkür ederim

» Tebrikleriniz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Düzyazıdaki doğum günü tebrikleri için teşekkürler

Sıcak, nazik, komik ve bazen beklenmedik tebrikler için hepinize teşekkür ederim! Parıldayan sözlerin ve dileklerin ruhuma işledi ve sıcaklıklarıyla kalbimi ısıttı. Göstermiş olduğunuz ilgi ve saygı için canlarım teşekkür ederim. Hiçbirinizin tatilimi unutmamasına çok sevindim ve umarım söyledikleriniz gerçekleşir.

Size, eşsiz dostlarıma ve akrabalarıma çok teşekkür etmek istiyorum! Dudaklarınızdan çıkan güzel sözler ve en iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Senin sayende doğum günüm sihir, mutluluk ve tüm yıl boyunca ruhumda kalacak harika bir ruh hali ile doluydu. Siz sadece sihirbazsınız. Her birinize doğaüstü ve harika, iyilik ve sevgi diliyorum ve bugün benimki gibi tüm rüyalar gerçekleşebilir. Nazik ellerinizle yarattığınız harika masal için teşekkür ederiz.

Sevgili dostlar ve sevenler! Sizden o kadar çok sıcak, güzel, nazik sözler duydum ki, tebrikleriniz ve dilekleriniz için teşekkür etmek istiyorum! Dünyada her şeyin bir bedeli var ama sevenlerin sevgisini, nezaketini, sadık insanların sadakatini, sıcak ilişkilerin sıcaklığını nasıl, neyle ve ne ölçüde değerlendirmeli? Hepsini aynı madeni parayla ödemezsen, benim için yaptığın onca şeyi nasıl geri ödeyebilirim? Ve bu yüzden seni sevdiğimi söyleyeceğim, saygı duy, takdir et, sana sahip olduğum için gurur duyuyorum! Herşey için teşekkürler!

Doğum günümdeki sıcak tebrikler ve parlak dilekler için kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. Söylenenlerin hepsi gerçekleşsin. Ayrıca size içten neşe ve manevi mutluluk, sağlık ve harika bir yaşam diliyorum.

Tatilde değilsen, başka ne zaman kendin hakkında bu kadar çok şey öğreniyorsun? Tebrikler, iltifatlar ve yüksek puanlar için teşekkür ederim. Şimdi o kadar çok sağlığım, iyi şansım ve samimi sıcaklığım var ki, tüm dileklerimi gerçekleştirmek kolay ve basit olacak. Sana sahip olduğum ve her zaman gülümsediğim için mutluyum.

Ayette tebrikler için teşekkürler

tebrikler için teşekkürler
Bütün dilekleri sevdim
Çabalar, rüyayı somutlaştıracağım,
Genel olarak, dikkatiniz için teşekkür ederiz.

ben nazik sözler için
teşekkür ederim diyorum
tüm dileklerin
Karşılıklı olsunlar.
samimiyete ve şefkate inanırım
her cümlenizden.
her şeyin gerçekleşeceğine inanıyorum
ne dediler hemen.

teşekkür etmek istiyorum
Basit kelimeler için.
İçlerine dilekler kondu
İyi, büyük.
Bana söylenen her şeye izin ver
Yakında size dönecektir.
Senden önce bir rüyanın kapısı
O da açılacak.
bence tebrikler
Onlar sadece kalptendi.
kendimden memnunum
Unutmadım.

Zafer için tebrik ettin,
Beni sıkıştırdılar.
ben de mutluluklar dilerim
Günden güne gelişmek.
aşk sözleri için teşekkürler
Doğrudan ruha girdi.
seni ömür boyu istiyorum
Sadece şans ve şans.

Tebrikleriniz için çok teşekkür etmek istiyorum. Çok dokunaklı ve beklenmedikti. Böyle bir insandan böyle sıcak ve nazik sözler almak çok güzel. Her dileğinizin gerçekleşmesini istiyorum ve onları gerçekleştirmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

tebrikleriniz için teşekkürler
çok söz söyledin
Cevap olarak, sana diliyorum
Böylece herkes mutlu ve sağlıklı olur.
Tüm samimi konuşmalarınız
Duy, biliyorum, cennet.
Hayatın zengin olsun
Nimetler, sevinçler, mucizeler için.

Güzel sözleriniz ve tebrikleriniz için teşekkür ederim,
Benim için özel oldun, şüphesiz,
İsteyen herkesin yardımına geleceğim,
Sadece pozitif hayatın seni getirmesine izin ver.
Allah razı olsun böyle insanları gönderdiği için
Sizler için daha eğlenceli, kaygısız günler,
Senin için her zaman benim tatlı evimde ve kalbimde
Aydınlık, davetkar kapı açık.

şimdi teşekkür ederim
tebrikleriniz için
hayatıma ekledin
Harika anlar.
Ve dilediğin her şey
Kaderin çoğalmasına izin ver
İyiliğin yüz kere olsun
Ve sana geri dönebilir.
teşekkür ederim diyorum
Mutluluk dilekleri için.
seninle paylaşacağım
Her birine bir parça vereceğim.

tebrikler duymak ne güzel
Hemen ruh halini yükseltir.
Sıcak sözler için teşekkürler,
Mutluluktan başı dönüyor.
Şans her zaman sizi kuşatabilir
İyi, olumsuzluğa karşı kazanır.
burada benimle olduğun için mutluyum
Ve bilin ki bu evde bekliyorlar.

Bu cümleleri duyduğuma çok sevindim!
Gerçekten onların uygulanmasını umuyorum,
Hayallerimin yakında gerçekleşmesine izin ver!
karşılığında sana da aynısını diliyorum
Kulaktan kulağa bir gülümseme açsın!
Sonuçta, dünyada daha değerli bir şey yok,
Ruhunda yaşayan mutluluktan!

Doğum günü tebrikleri için teşekkürler - akrabalar, arkadaşlar, ebeveynler

Bu sıcak, güzel sözler için,
Her zaman bulduğun şey için
Beni tebrik ettiğin için.
Şirket için teşekkürler, sevinç için,
Unutmamak ve gelmek için
Ve hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum
Şansınızı bulmanız dileğiyle!

Hepiniz bana mutlu yıllar dilediniz
Güzel ve parlak, dikkat çekiyor.
Ve tüm tebrikler için minnettarım
Arkadaşlar size bu konuşmayı yapmak istiyorum.
Ayrıca güzel ve parlak yaşıyorsun,
Başarıya ve farklı yüksekliklere ulaşın.
Tüm akrabalarını sev, aileni takdir et,
Ve her zaman delice şanslı olabilirsin!

Sıcaklık ve nezaket için
Dikkatinize
Anma günüm.
Bana dilediğin her şey olsun
Size iki kez geri dönecektir.
Allah korusun unutmayız
Akrabalar hakkında asla, hiçbir yerde.

Kimse eski yılları geri getirmeyecek,
Her şey her yıl eskiyor ama
nazik sözler duyabiliyorum
Hangisinden yine kafa dönüyor.
tüm sözler için çok teşekkür ederim
Onlar adına teşekkür etmek istiyorum.
Ve seni çok ama çok seviyorum.

kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim
tebrikler için sen
Ve nazik sözler için
Doğum günümde.
Dilekler gerçekleşir
buna inanıyorum
Sonuçta, onlar bana verildi
En yakın arkadaşlar.
karşılığında seni istiyorum
iyi şanslar diliyorum
Benimle birlikte olmak
Mutluluğu paylaştın.

Pek çok hoş, nazik söz
şimdi duydum
Ve bunun için sevgili varlıklar,
senin için teşekkürler!
Bunu duymak çok güzel,
beni sevdiğini
herkese "teşekkür ederim" diyorum
Sana cevap veriyorum aşkım!
Aşkın için, arkadaşlığın için,
Ve nazik sözler için
Sağlıklı günler dilerim,
Ve her yaş için aşk!
Ve onları toplamak istiyorum
Biz her zaman tatildeyiz
Birlikteydik, birlikteydik
Hiç ayrılmadı!

kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim
Güzel sözler için.
Doğum günü bir başarıydı -
Kutlayanlara övgü.
karşılığında mutluluklar dilerim
Ve kalpten sağlık.
tüm dileklerin
Ne kadar iyi oldukları bir mucize.

Doğum günün kutlu olsun,
tüm dileklerin
Şüphesiz hoş
İçtenlikle teşekkür ederim
Cevap olarak, sana dilek dilemek istiyorum
İyi şanslar ve sabır
Mücadele ruhunu kaybetme!

Her şey çok şirin, dokunaklı, doğru,
Nazik sözler için teşekkürler.
Bugün mutlu ve parlak bir gün,
Başın etrafındaki tebriklerden!
Hepinize dilekleriniz için teşekkür ederim,
Hayal etmek ve yapabilmek istiyorum.
Ve böylece sizin tarafınızdan seslendirilen her şey,
Ertesi yıl ortaya çıktı, gerçek oldu!

Çok memnunum teşekkür ederim!
En iyi tebrikler!
Ve sevincim sınırsız
Ve harika bir vibe!
Dikkatin ne kadar değerli
Ruhu nasıl ısıtır!
tüm iyi dilekler
Hayatta bana her zaman yardım ederler!

doğum günün kutlu olsun sms için teşekkürler

Doğum günümdeki sıcak tebrikleriniz, iyi dilekleriniz ve nazik sözleriniz için içtenlikle teşekkür ederim. Her şey sizin için harika ve müreffeh olsun, karşılığında size büyük mutluluklar ve iyi şanslar diliyorum.

4 sms - 203 karakter

Ve bu hoş sözleri unutmayacağım.
Her şey için, içtenlikle teşekkür ederim,
Ve tüm güzel şeyler geri gelecek!

3 sms - 143 karakter

Çok güzel, çok teşekkür ederim
Tebrikler için teşekkürler.
onları her zaman kalbime alırım
Dikkatinizi gerçekten takdir ediyorum.

2 sms - 122 karakter

Harika tebrikler için, bugün bana yaşattığınız mutluluk anları için, kendi içinde paha biçilemez olan ilginiz için teşekkür ederim. Teşekkürler.

3 sms - 145 karakter

Doğum günümü içtenlikle kutladığınız için çok teşekkür ederim. Dikkat ve özen, iyi dilekler ve sıcak sözler beni çok mutlu etti. Ve size iyi ve barış, mutlu günler ve iyi haberler diliyorum.

4 sms - 207 karakter

Teşekkürler arkadaşlar
Tebrikleriniz için!
daha iyi bir gün hatırlamıyorum
Bu doğum gününden daha.
hepinizi seviyorum ve hepinizi takdir ediyorum
Ve sana sıkıca sarılıyorum.
teşekkür ettiğim her şey için
Ve herkese mutluluklar diliyorum!

3 sms - 190 karakter

Nazik sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz! Çok memnunum! Her sözünün gerçekleşmesi için çok çalışacağım! Tekrar teşekkürler!

3 sms - 144 karakter

doğum gününde ne güzeldi
Tebriklerinizi alıyorum!
herşey için teşekkürler arkadaşlar
Ve karşılığında sevgimi veriyorum.
Süslemeden dürüstçe konuşuyorum:
Her birinizi seviyorum.
Mutlu, sağlıklı ve sevilen olun.
Ve Tanrı seni korusun.

4 sms - 243 karakter

içten tebrikleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekleşmelerini istiyorum. Hayatımda senin gibi samimi ve nazik insanların olması harika!

3 sms - 149 karakter

tebrikler için çok teşekkür ederim
Bu benim en iyi doğum günüm.
çok dilek duydum
Çok nazik ve nazik itiraflar.
Kalbimin derinliklerinden gelen her şey için teşekkür ederim.
Canlarım, hepinizi seviyorum!

Kendi sözlerinle nesir olarak doğum günü tebrikleri için teşekkürler

Dostlarıma oldukları şey için, mutlu anlar için, bağlılıkları, dinleme ve anlama yetenekleri, gülümsemeleri ve neşeleri, sıcaklık ve cesaretleri için teşekkür ederim. Altın kalp için arkadaşlarıma, zor zamanlarda yardım için başka birini hissetme yeteneği ve diğer insanların başarısında sevinme yeteneği için teşekkür ederim! Yüz kat ödüllendirilsin!!! Seni seviyorum Tanrı seni korusun. arkadaşlarıma teşekkür ederim. Seni seviyorum. Ve sahip olduğum her şey için Tanrı'ya şükrediyorum! Neşeli tavırları, beni dinleme ve anlama yetenekleri, nezaketleri ve bana karşı gösterdikleri hassasiyet, hayatıma en üst düzeyde ilgi göstermeleri, bana her zaman vakit ayırmaları ve genel olarak arkadaşlarıma teşekkür ederim. , sadece oldukları için! Sen olmasaydın hayat tamamen meçhul olurdu ve anlamını kaybederdi! Seni seviyorum! arkadaşlarıma teşekkür ederim! Bende onlardan bol var! Ama en iyi arkadaşım Nastya! Canım, arkadaşlığın için çok teşekkür ederim!!! Sen benim en harikamsın.. Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim!)) Minnettarım.. Seni asla unutmayacağım! Ama diğer herkese çok teşekkür ederim! Zor zamanlarımda beni her zaman destekle ve üzgün olduğumda beni neşelendir! Çok teşekkür ederim! Siz en harika arkadaşlarsınız! Bunlar kimsede yok! Senin için Tanrıya şükür! Çalışma arkadaşlarıma, arkadaşlarıma, akrabalarıma anlayışınız için, tavsiyeleriniz için, sabrım için teşekkür ederim, biliyorum ki her an size güvenebilirim, desteğinizi hissetmek büyük bir mutluluktur, Allah hepinizden razı olsun. ! Tüm uzak, eski ve yeni arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ederim! Beni yaşatıyorsun ve hayattan zevk alıyorsun, çabuk iyileşmem için bana umut veriyorsun! Sana sahip olmak ne güzel! Hepinizi seviyorum! Teşekkürler!!! Kendine iyi bak! Dağa tırmanmak ve tüm dünyaya bağırmak istiyorum: “Teşekkürler! Sen olduğun için teşekkür ederim! ”, Ama kulağıma şunu da söyleyebilirim: Gözlerin için teşekkür ederim, Sessizliğin ve sözlerin için teşekkür ederim, Kalbin göğsünden yırtıldığı için, Ve aşk başımı döndürdüğü için! Beni harika hissettirdiğin için çok teşekkür ederim! Sana iyi şanslar. Tüm dünyevi nimetler! Bir öğrenci öğretmenini geçtiyse, öğretmenin iyi olduğu anlamına gelir derler. Umarız çocuklarımız sizi onlardan utandırmaz ve kızarmaz. Bu hayatta çok şey başaracaklarını ve bunu yaşayabileceklerini, böylece şunu diyebilirsiniz: anaokulu öğretmenleri bizdik! Bizler, çocuklarımız için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. Bunu asla unutmayacağız ve seni her zaman hatırlayacağız. İyi, yakın, uzak, eski ve yeni, arkadaşlarım ve kız arkadaşlarım! Sıcaklığınız ve nezaketiniz, doğum gününüzde yazdığınız tüm sözler ve dilekler için teşekkür ederim ve sadece .. Hepiniz hayatımın bir parçasısınız ve bunun gerçekleşmesinden itibaren kalbim çok hoş ve sakin! Varligin icin tesekkurler! Doğum gününüzdeki tebrikleriniz bu tatilde benim için en hoş sürpriz! Dikkatini gösterdiğin için, hayatında önemli olduğum gerçeği için, doğum günümde bana yağdırdığın nazik sözler için teşekkür ederim. Seni öpüyorum ve sıkıca sarılıyorum, tebriklerin benim için güneş gibi! Doğum günümdeki bu içten tebrik sözleri için teşekkür ederim. Her kelimesinden etkilendim ve kişiliğime bu kadar dikkat etmen çok hoş. Her dileğinizin gerçekleştiğini görmeyi çok isterim. Tekrar teşekkür ederim, size hitap eden bu kadar güzel sözler almak çok güzeldi. Tebrikleriniz samimiyet ve nezaketle doluydu ve bu çok önemli çünkü o zaman kelimeler gerçekten anlam kazanıyor. içtenlikle TEŞEKKÜR EDERİM
Arkadaşlarına şimdi söyle
Ve benim için istedikleri her şey
Geri dönerler ve isterler.
Sağlık, mutluluk ve iyi şanslar,
Aşk, şans, nezaket,
Onuncu yola
Aileleri zor durumda kaldı
Böylece sadece neşeli anlar
Evlerinin kapısı açıldı.
Tebrikleriniz için teşekkürler -
Kalbim artık hafif! Çok güzel sözlerimiz var:
"Teşekkürler" ve "Teşekkürler"
onları diyorum ve bu
Sana sıcaklık ve güneş ışığı veriyorum.
Ve dünya daha güzel oluyor
Ve kuşlar neşeyle şarkı söylüyor
Duygular daha sıcak ve daha parlak
Ve kalpte havai fişekler! herkese TEŞEKKÜR EDERİM
Çünkü sana sahibim!
Bu sıcaklık parçacıkları için
Bana sevgiyle verilenleri.
Gönüllerin samimiyeti için,
Mizah, neşe, nezaket için
teşekkür ederim canlarım
Mutluluk, inanç ve hayal için! Hepinize teşekkür ederim, çok teşekkür ederim,
dilekler, hediyeler ve çiçekler için,
Böyle bir hassasiyet ve dikkat için,
ve harika, güzel şiirler için!

Dürüst olacağım, gözyaşlarına taşındım!

Siteyi hiç bilmiyordum - hayaller dünyası!

farklı şehirlerde yaşadığımız için
ve hala bir bardak kaldır, doluyum
size neşe, sevgi ve mutluluk diliyorum! keyifli iletişim için teşekkürler
Gözlerin peri masalı için teşekkür ederim diyorum,
Ve bir şey yanlışsa, özür dilerim
Seninle olan değerli anları seviyorum. teşekkür ederim sihirli kelime
Bir gülümseme çiziyor
Sana tekrar dön
Eğer kızmazsan. Dünyada pek çok sevgi dolu kelimelerin olması iyi,
Bazen hayatımızı nasıl süslüyorlar,
Arkadaşlarından duymak ne güzel,
Belki de güneş üstünüzde gizlendiğinde.
Hassasiyet vermeyi bildiğimizde ne kadar iyi,
Kalbimizin sıcaklığını başkalarına verdiğimizde,
Sevgi dolu bir kelimeyle, dünyadaki arkadaşların yaşaması daha kolay,
Ve mutluluk böyle insanlara gülümser. Arkadaşlarım,
mutluluklar dilerim
Bunu size anlatmaktan çekinmiyorum!
Bırakın dakikalarınız, sıkıntı ve kötü hava,
Her şey için içtenlikle teşekkür ederiz!
seni gördüğüme her zaman sevindim
ve her zaman seni bekliyorum! Hepinize teşekkür ederim, çok teşekkür ederim,
Tebrikler, hediyeler ve çiçekler için,
Böyle bir hassasiyet ve dikkat için,
Ve harika, güzel şiirler için!
duygulandım ve mutluyum beyler
Dürüst olacağım, gözyaşlarına taşındım!
Bunu bir kez hayal etmek imkansız
Siteyi hiç bilmiyordum - hayaller dünyası!
Hepinize mutlu bir bayram düzenleyemem,
sonuçta farklı şehirlerde yaşıyoruz
Ve yine de kadehimi kaldırıyorum, doluyum
Size neşe, sevgi ve mutluluk diliyorum!

TEBRİKLERİ VE SICAK SÖZLERİ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Konu için tebrikler

Tebrikler için teşekkür etmek güzel

Tebrikler için güzel şükran sözleri

Tebrikler için şükran sözleri Tebrikleri duymak ve dileklerini almak güzel. Gönderdiğiniz tüm iyilikler için size teşekkür etmek istiyorum. İnanıyorum...

60 yıl boyunca bir kadına kendi sözlerinle tebrikler

Düzyazılı bir kadın için 60. yıldönümü için tebrikler - kendi sözlerinle tebrikler Doğum günün kutlu olsun, mutlu yıllar .. bildiğiniz gibi, bir kadın her zaman 18'dir, hangi tarih olursa olsun ...

Tatyana Günü için kendi sözlerinle tebrikler

Tatyana'nın gününde nesir için tebrikler *** Sevgili Tanya, Tanechka, Tanya, sizi Koruyucu Meleğiniz gününde, isim gününüzde tebrik ediyoruz. Bugün...

Kendi sözlerinle en iyi arkadaşını tebrik ederim

Arkadaşına kendi sözlerinle mutlu yıllar *** Seni özel ve önemli gününüzde, doğum gününüzde tebrik ediyorum arkadaşım. olmanı dilerim...

Kendi sözlerinle güzel tebrikler

Kendi sözlerinle tebrik sözleri doğum günün kutlu olsun Merhaba! Tebrikler! Bugün senin doğum günün, bu da benim çok büyük bir tatilim olduğu anlamına geliyor. Neden,...

Dünya Teşekkür Günü nesir tebrikler

Teşekkür günü için tebrikler 2017 11 Ocak oldukça “kibar” bir uluslararası tarihtir. Ağzınızdan çıkan şükran sözleri tanıklık ediyor ...

Kendi sözlerinle basit doğum günü selamları

Kendi sözlerinle mutlu yıllar dileklerimle Mutlu yıllar! Size iyi bir ruh hali, büyük mutluluk, sonsuz sevgi, refah diliyorum ...

Düğün tebrikleri kendi sözlerinle kısa

Düğün gününüz için kendi sözlerinizle tebrikler Birbirinize yardım edin, hassasiyet ve duyarlılık, dikkat ve özen gösterin. Size huzur ve uyum...

Kendi sözlerinle gümüş bir düğün için tebrikler

Gümüş düğünü (25 yıllık evlilik) için tebrikler, aile hayatınızın 25. yıldönümünde - gümüş düğünde sizi kalbimin derinliklerinden tebrik ediyorum. İçtenlikle...

Doğum günü tebrikleri için teşekkürler Teşekkürler dostlarım, Tatili unutmadığınız için Ve doğum gününüzde etrafımı Özeninizle sardınız ....

70 yaşındaki kadına mutlu yıllar selamlar

70 yıllık bir kadının Yıldönümü için tebrikler Bugün, bir avuç içinde tırmıklayacağım Tüm hayallerinizi, anılarınızı, Bana bu konuda yardımcı olabilmem için, Ve sevgilimi yerine getireceğim ...

SMS mutlu noeller tebrikler kısa

Mutlu Noeller için SMS ve kısa tebrikler Kutsal Noel olabilir Aileye iyilik getir, Evine mutluluk getir, İçinde kalması için ....

Düzyazıdaki oğlu tebrik ederim

Düzyazıdaki oğlumun doğum günü kutlu olsun Düzyazıdaki oğlumun doğum günü kutlu olsun Sevgili oğlum! Bugün senin doğum günün! Tüm ailemiz ve arkadaşlarınız...

Kardeşten erkek kardeşe mutlu yıllar diler

Doğum günün kutlu olsun kardeşimden kardeşim Sevgili ve sevgili kardeşim! Doğum günün için seni tebrik ediyorum! Mutluluk kuşları, iyi şanslar her yerden size uçsun ...

benimle arkadaş olduğun için teşekkür ederim
Kim benim için zaman ayırdı
Doğum günümü içtenlikle kutladım,
En ufak bir şüphe olmadan her şey harikaydı!
Sebepsiz ve davetsiz ziyaretinizi bekliyorum,
tavrını gerçekten takdir ediyorum
Sensiz, şımarık eğlence olmazdı,
Her doğum günüme gel!

Tebrikleri duymak güzel
Ve almak ister.
Gönderdiğin tüm iyilikler için,
Sana teşekkür etmek istiyorum.

samimiyete ve dürüstlüğe inanırım
Sade, güzel sözlerin.
Ve diliyorum ki herkes
Başarılı ve sağlıklıydı.

Teşekkürler arkadaşlar
tatil hakkında ne unuttun
Ve doğum günümde
Onların bakımı ile çevrili.
Dilediğiniz her şeye izin verin
Her üçlüye dönecektir.
millet bilmenizi istiyorum
ruhum için ne kadar sevgili
Kalbin sözleri, basit
Bana en yakın olanların dudaklarından.
mutlu yaşamanı istiyorum
Senin için daha güzel günler.

Bugün kaçınız toplandınız?
zaman ayırdığınız için teşekkürler arkadaşlar
Tatilimde bana gel - Doğum günü,
Ve bana mutlu sevinç anları ver!
Kalbim sana sevgi ve saygıyla dolu,
bana unutulmaz bir deneyim yaşattın
Teşekkür ederim canım, her şey için teşekkür ederim
Tekrar tekrar ziyaret etmeni bekleyeceğim!

Doğum günü dilekleri için teşekkürler

Bugün sizden çok güzel sözler ve sıcak dilekler aldım. Ve elbette, hepsinin gerçekleşeceğine inanıyorum. Sevgili dostlarım, akrabalarım ve meslektaşlarım, bugün etrafımı sardığınız ilginiz, sıcaklığınız ve özeniniz için teşekkür ederim. Son derece memnunum!

Doğum günüm için gösterdiğiniz ilgi ve harika tebrikler için çok teşekkür ederim. Sözleriniz beni gülümsetti, parlak dilekleriniz bana ilham verdi, bana cesaret ve güç, güven ve amaçlılık verdi. Çok teşekkür ederim, yanıt olarak iyilik ve mutluluk dileklerini, mükemmel sağlığı ve ruhun tükenmez iyimserliğini kabul edin.

Sevgili dostlar ve sevenler! Sizden o kadar çok sıcak, güzel, nazik sözler duydum ki, tebrikleriniz ve dilekleriniz için teşekkür etmek istiyorum! Dünyada her şeyin bir bedeli var ama sevenlerin sevgisini, nezaketini, sadık insanların sadakatini, sıcak ilişkilerin sıcaklığını nasıl, neyle ve ne ölçüde değerlendirmeli? Hepsini aynı madeni parayla ödemezsen, benim için yaptığın onca şeyi nasıl geri ödeyebilirim? Ve bu yüzden seni sevdiğimi söyleyeceğim, saygı duy, takdir et, sana sahip olduğum için gurur duyuyorum! Herşey için teşekkürler!

Doğum günümdeki tüm güzel sözler ve dilekler için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Bu dünyada beni ben olduğum için seven ve takdir eden insanlar olduğunu fark etmekten çok memnunum. Bugün aldığımdan kat kat fazla olan tüm iyilikler sana geri dönsün. Mutlu ol!

Nazik sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz! Çok memnunum! Her sözünün gerçekleşmesi için çok çalışacağım! Tekrar teşekkürler!

Doğum günü dilekleri için arkadaşlara teşekkürler

almak güzeldi
Acele ediyorum, şüphesiz,
söylediğin için teşekkür ederim!

Teşekkürler arkadaşlar
tatil hakkında ne unuttun
Ve doğum günümde
Onların bakımı ile çevrili.
Dilediğiniz her şeye izin verin
Her üçlüye dönecektir.
millet bilmenizi istiyorum
ruhum için ne kadar sevgili
Kalbin sözleri, basit
Bana en yakın olanların dudaklarından.
mutlu yaşamanı istiyorum
Senin için daha güzel günler.

Arkadaşlar ilginize "teşekkür ederim" diyorum.
En içten tebrikleriniz ve en iyi dilekleriniz için,
Karşılığında, sana aynısını ve iki katını diliyorum,
Tüm yakın arkadaşlarınıza ve ailenize!
On nesil boyunca size sağlık,
Parlak olaylar, zaferler ve yeni başarılar,
Gökkuşağının senin üzerinde parlamasına izin ver
Ve hiçbiriniz üzüntü ve özlemi bilmiyorsunuz!

İyi ve tebrikler için,
yürekten uçup giden,
teşekkür etmek istiyorum
Şiirleriniz iyi.

Ve tüm dilediğin
Sana bir cevap göndereceğim.
senin sıcaklığında seviniyorum
Ve tüm samimi sözler.

Şarap bir nehir gibi aktı ve bir tebrik şarkısı,
Doğum günümü çok neşeyle gürledi,
Eğlenceli ve arkadaş canlısı bir şirket için teşekkürler arkadaşlar,
Hediyeler, tebrikler, zaman ve ilgi için teşekkürler!
Herkesi bir sonraki kutlamaya gecikmeden bekliyorum.
İstekleriniz benim için çok önemli olacak,
Onlarsız, herhangi bir tatil boştur,
Ve seninle her an bir rüyaya dönüşüyor!

Nazik sözlerin için teşekkür ederim.
Ruhumu, kalbimi ısıtıyorlar.
Bir aile, arkadaşlar olduğunda ne mutluluk,
Yerli insanlar tebrik ettiğinde.

Samimiyetiniz, sıcaklığınız için teşekkür ederim,
Akıllıca tavsiye için, dilekler.
Sözlerinden uçmak istiyorum
Bu devlet için teşekkürler!

Size de aynı nimetleri diliyorum:
Sağlık, sevgi ve mutluluk.
Böyle güzel bir gün için teşekkür ederim
Kişisel tatilimi paylaşacağım biri var!

Bugün beni mutlu gözyaşlarına boğdun,
Benim için parlak yıldızların parlaklığını diledin,
bugün benimle konuştun
Ve sağlığıma kadeh kaldırmayı da unutmadılar!
Moralim yükseldi,
Çünkü bugün benim doğum günüm,
Tebrikler için teşekkür ederim arkadaşlar,
Bu gün boşuna değildi!

Basit, sıcak sözler.
Hepsi kalpten, kesinlikle biliyorum
Şimdi ruhum şarkı söylüyor.

Cevap olarak, size en iyisini diliyorum,
Sen kibar, hoş bir insansın.
Şans gitmesin
Ve mutluluk sonsuza kadar seninle olacak.

Arkadaşlar, akrabalar, herkes, her şey, her şey,
Moralimi yükselttiler.
Şiirler, kartpostallar çok hoş,
Ve tebrikler çok tatlı.

Herkes, her zaman, doğum günlerinde,
Aynı kelimeler kulağa hoş geliyor.
teşekkürler sevgili arkadaşlar
Sana sahip olduğum için.

Kalplerin iyiliği ve sözlerin ateşi için.
Ruhumda harika duygular var
Parlak düzyazınızdan ve şiirinizden.
Bu benim tatilim olsun
Ama sana diliyorum
Benim için dilediğin her şey
Sonu ve kenarı olmayan aşk ve mutluluk,
Zenginlik ve ay ışığı yürüyüşleri.
Sağlık, sessizlik ve uzun ömür evinde,
Zafer, başarı, hayallerin gerçekleşmesi,
Umut ve inanç, neşe ve kahkaha,
Mucizeler, şans, gülümsemeler, güzellik!

Minnettarlık sözleri, belirli bir kişiye veya bir grup insana karşı içten şükranınızı mümkün olduğunca ifade etmelidir. Minnettarlık sözleri nezaketle söylenmeli ve o zaman gerçekten minnettar olacaklardır. Bu sözler arasında şunlar yer almaktadır:

1) Size çok minnettarım;

2) Çok teşekkür ederim, artık borçlunuzum, lütfen iletişime geçiniz;

3) İçtenlikle teşekkür ederim;

4) Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim;

5) Size defalarca minnettarım;

6) Minnettarlığımı kelimelerle bile ifade edemiyorum;

7) içtenlikle teşekkür ederim.

Dilimiz sadece müstehcen kelimeler açısından zengin değil, aynı zamanda Rusça'da çok fazla şükran kelimesi var ve minnettarlığınızı farklı şekillerde ifade edebilirsiniz.

Örneğin, aşağıdaki kelimelere teşekkür edebilirsiniz:

sana çok minnettarım.

Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.

Yardımın benim için çok değerli.

Nezaketiniz sınır tanımıyor.

Oldukça fazla şükran sözü var ve onları birbirine bağlayarak bile yenilerini alabilirsiniz. Bunlar bildiğim şükran sözleri:

Sana teşekkür etmek istiyorum

sana çok minnettarım

Sana teşekkür etmek istiyorum

yardımın benim için çok değerli.

Şu şekilde başlayabilirsiniz:

Size derin minnettarlığımı ifade edeyim...

Size içtenlikle teşekkür etmek istiyorum... Sizin için değilse bile...

Lütfen en içten şükranlarımı kabul edin... Eğer yardımınız için değilse... (tavsiye,...)

Sana teşekkür edebilir miyim... Sadece senin sayende...

Yardımın için teşekkür ederim ... Sadece sen ...

Yardım edemem ama teşekkür ederim... Çok teşekkür ederim! sana dilek dilemek istiyorum...

Var olduğun için sana çok teşekkür etmek istiyorum... Minnettarlığımın sınırı yok..

Yaptıkların için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim... Yardımın olmadan yapamam...

Söz yok, sana ne kadar minnettarım ki... Minnettarlığım sonsuz...

Size minnettarlığımı ifade edecek hiçbir kelime yok ... ve benzerleri ve aynı ruhla.

Minnettarlığın bir göstergesi olarak sana vermeme izin ver ... (sana sarıl ... ve sana diliyorum ...)

Ve zaten dilekler için güç yok ... Üstelik burada zaten bireysel dileklere ihtiyaç var ... Size başarılar!

En yaygın şükran sözleri şu kelimelerdir:

Çok teşekkürler.

Teşekkürler.

Sana minnettarım.

Bu ifadeler minnettarlığı ifade etmek için herhangi bir cümlede kullanılabilir.

Bence herhangi bir minnettarlığın temeli genellikle iki kelimedir: bu bir Hıristiyan "teşekkür ederim"; ("Tanrıyı Korusun"dan) ve kelime daha eskidir - "teşekkür ederim"; ('den; teşekkür ederim ).

Aklıma gelen ilk şey:

• Teşekkürler.
    • Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.
    • Size en içten teşekkürlerimi sunarım.
    • Minnettarlık sözlerini kabul edin.
    • Dikkatinizden çok etkilendim.
    • Yaptığınız iş için minnettarlığım sınır tanımıyor.
    • Çok naziktin!
    • Hiçbir şeye katkınız küçümsenemez!
    • Yardımınız paha biçilemez.
  • Şükran günü farklıdır. Akla gelen ilk şey tabi ki teşekkürler , en küçük çocuklara öğretilir.

Ayrıca bu kelimenin türevleri - çok teşekkür ederim, çok teşekkür ederim, vb.

quot kelimesi de çok yaygındır; Teşekkürler". Örneğin, size minnettarım, hizmet için teşekkür ederim.

Ayrıca sana minnettarım, sana borçluyum, bana paha biçilmez yardımlarda bulundun diyebilirsin.

Pek çok şükran kelimesi icat edildi, asıl mesele, bir kişinin onları yürekten dile getirmesidir.

Farklı kültürlere ve farklı yetiştirilme tarzlarına sahip insanlar olarak birçoğu olabilir. Örneğin, minnettarlığın ana kelimesi "Teşekkür ederim" kelimesidir, ayrıca çok sık olarak, temelde "Teşekkür ederim" dediklerini bile söyleyebilirim. Ama aynı zamanda ifadeler de var: Sana çok minnettarım, kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim, vb. Genel olarak, tüm kelimeler kalpten gelmelidir.

Teşekkür ederim, yani Tanrı korusun, bu nedenle hiçbir şeyden sorumlu değiller, yani beni kurtarmak için yanlış bir şey yapmadım.

Teşekkür ederim, teşekkür ederim, bu daha erken bir kelime, yani iyiye iyilikle cevap veriyorum.

Teşekkürler - çoğul biçim genellikle Rus edebiyatında bulunur.

Dyakuyu, günlük hayatta Ukrayna dilinde sabitlenmiş en eski kelimedir.Bulgarca, Slovakçada aynı şekilde geliyor.

Yalvaran kelimeye cevap vermemiz şaşırtıcı değil (belki yüz ruble), teşekkürler, bunun için kelimelerin anlamlarını bilmeniz gerekiyor.

Herkese hitap eden şükran sözlerini duymak güzel ve bunları kendiniz söylemek hiç de zor değil.

Tabii ki, en popüler kelime - "Yardımınız için teşekkürler";

Sözler de popülerdir - "Minnettar olacağım", "Yardımınız için teşekkür ederim"; - bu sözler kulağa çok hoş geliyor.

Daha fazla insan şu tür şükran sözlerini kullanıyor: "Sana çok minnettar olacağım", "Yardımın olmasaydı, bu "başa çıkamazdım";

İnsanlara hangi kelimelerle teşekkür ettiğimiz önemli değil, asıl mesele samimi ve içten olması, hatta banal bir "Teşekkür ederim"; Adresinizden duymak iki kat keyifli.

Bir kişi nezaket, sevgi, verilen hizmetler için güzel bir şekilde teşekkür edebilmelidir. Sonuçta, hayatımızı olumlu hale getirmeye yardımcı olur.

İşyerinde lider, astlarının hayatında büyük rol oynar. Hedeflere ulaşmaya, başarının tadını çıkarmaya ve meslektaşlar arasında harika etkileşimi öğrenmeye yardımcı olur.

Lidere şükran duymadan önce dikkatlice düşünmeniz gerekir. Yardım için minnettarlığı ifade etmek ve ekipte samimi bir atmosfer yaratmak için doğru konuşmayı ve tonlamayı seçmelisiniz. Yürekten konuşmalıyız, yürekten konuşmalıyız.

İpucu: Bir teşekkür kitabı hazırlaması için yaratıcı bir kişi bulun. Yönetmenin esasını güzel bir şiirsel biçimde ayırmak mümkündür.

Ayet ve nesirdeki lidere şükran sözleri, örneğin bir profesyonel veya doğum günü gibi herhangi bir tatile denk gelecek şekilde zamanlanabilecek bir şükran ifadesidir.

Şükran sözlerinin ayette söylenmesi gerekmez. Bu düzyazı veya kendi sözlerinizle yapılabilir:

"Astlarınıza nasıl düzgün davranacağınızı biliyorsunuz - bunu takdir ediyoruz. Akıllıca tavsiyelerinizin işimizde bize yardımcı olduğunu her zaman biliyoruz. Herkesi dikkatle dinliyorsunuz ve bunun için size saygı duyuyoruz. Seni en iyi yönetmen olarak görüyoruz. Tatilinizde, birçok şükran sözü söylemek istiyoruz. Şans her zaman yaşam boyunca size eşlik etsin ve servet gülümser.

“Astlarınıza karşı mükemmel tavrınız için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Yolunuzda sadece iyi insanlar buluşsun ve sadece iyi haberler sizi şaşırtabilir.

“Tatildeymiş gibi çalışmak için acelemiz var. Bizi her zaman bir gülümsemeyle karşılıyorsunuz. Derin saygılarımızla, şükranlarımızı sunar ve doğum gününüz kutlu olsun. Şirketimize birçok fayda sağlayın ve bu konuda size her zaman yardımcı olacağız. Size iyi bir sabır, profesyonel dayanıklılık ve liderlikte büyük bir irade diliyoruz.”

“Dünyada şirketimizde olduğu gibi birkaç iyi lider var. Patronumuza şarkılar ve şiirler adamaya hazırız. Her zaman dinleyecek ve herhangi bir sorunu çözmeye yardımcı olacaksınız. Bir kişi zamanının çoğunu işte geçiriyor, bu yüzden burada rahat hissetmek istiyorsun. Bu konuda bize yardımcı oluyorsunuz ve bunun için size teşekkür etmek istiyoruz. Değerli hayalinizin gerçekleşmesini ve iyi şansların her zaman yaşam boyunca size eşlik etmesini diliyoruz.

Okul müdürü, onunla birlikte çalışan öğretmenler tarafından teşekkür edilebilir. Bu, böyle güzel sözlerle yapılabilir:

Herkes meslektaşlarıyla çok zaman geçirir. Birlikte çalışan tüm insanlar birbirlerine yardım etmeye ve desteklemeye çalışırlar. Bunun için meslektaşıma özellikle doğum günü veya profesyonel bir tatili varsa “teşekkür ederim” demek istiyorum.

Meslektaşlarına güzel şükran sözleri, bir kişiyi olumlu hale getirmeye ve tatil atmosferine iyi bir ruh hali eklemeye yardımcı olur. Psikologlar, meslektaşların iletişim ve çalışma için birbirlerine minnettar olduğu bir ekipte daha az çatışma olduğunu söylüyor. Bu yüzden nazik sözler söylemekten çekinmeyin.

İşyerindeki meslektaşlarına şükranlarını ifade ederek, bu insanlarla çalışmanın rahat olduğu ve her birinin özel ve şaşırtıcı bir kişilik olduğu belirtilebilir. Bunun gibi bir şey de söyleyebilirsiniz:

“Sizin sayenizde çalışkan, kibar ve neşeli insanlardan oluşan samimi bir ekip oluşturabildik. En zor stresli durumlarda bile cesaretinizi kaybetmediğiniz, iyimser ve özgüvenli kaldığınız için teşekkür ederiz. Bütün bunlar etkili çalışma için gereklidir. Günlük hayatın rutin ve rutin olmadığı ve her yeni sabahın parlak ve orijinal bir çalışma zamanı olduğu için teşekkür ederiz.»

“Sevgili meslektaşlarım, benimle aynı şirkette çalıştığınız için mutluyum. Her biriniz için, nazik sözler, gülümsemeler için birine, yorumlar, yardım ve destek için başkalarına şükran sözlerim var. Bütün bunlar çok çalışmama ve gelişmeme yardımcı oluyor. Biz bir takımız ve bir bütünüz. Senin yanında kendimi rahat hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim.”

Kendi isteğiyle veya sağlık nedenleriyle işten ayrılan bir meslektaşınıza güzel şükran sözleri söylemeniz gereken zamanlar vardır:

“İşimizi yönetmeye yardım ettin. Mesleki sırlar ve kişisel sırlar konusunda size güvendik. Size hayat arkadaşı demek güvenlidir. Bu nedenle, şirketimizde olduğu kadar her yerde saygı görmenize ve başka herhangi bir takımda da mutlu olmanıza izin verin. Teşekkürler!"

“Sevgili meslektaşım, size tüm ekip adına 'teşekkür ederim' demek istiyorum. Bize her zaman güzel sözler buldun, her zaman dinleyip anlayabilirdin. Hayat seni sevsin ve kader güzel olsun, böylece asla üzülmezsin ve her zaman gülümsersin. İnsanlara yaptığınız iyilikler çoğalsın ve bir bumerang gibi size dönsün.”

“Sadece teşekkür etmek yetmez, ne kadar iyi bir insan olduğunu söylemek istiyorum. Senden her zaman akan nezaket için teşekkür ederim. Güneş üzerinizde parlasın ve yolunuzu aydınlatsın ve insanlar size milyarlarca kez gülümsemelerini versin.”

Yardım farklı olabilir: hayırsever, işte, evde, tedavide, çalışmada vb. konularda yardım. Yardım için her zaman özel bir şekilde minnettarlığımı ifade etmek isterim, böylece kişi memnun olur ve bu sözleri uzun süre hatırlar.

Yardım için şükran sözleri, kalbinizin derinliklerinden kendi sözlerinizle ifade edilebilir. Ancak bunları yazmak ve yaratıcı bir şekilde bir mektup şeklinde düzenlemek daha etkili olacaktır.

İpucu: Yaratıcı bir kişiden yardım aldığınız konuyla ilgili güzel bir resim isteyin. Fotoğrafı bir çerçeveye koyabilir ve örneğin bu kişinin çocuğun iyileşmesine ve herkesle aynı olmasına yardımcı olduğu için şükran sözleri yazabilirsiniz.

Bir teşekkür mektubunda, yürekten sözlerinize ek olarak, aşağıdaki kelimeleri de yazabilirsiniz:

Çoğu zaman, öğretmenler bir anaokulunun veya okulun yaşamına katılan aktif ebeveynlere nasıl minnettarlık göstereceklerini bilemezler. Bu, şu kelimelerle yapılabilir:

Bazen insanlara sadece iyilikleri için teşekkür edilir, çünkü bu aynı zamanda sorunların ortaya çıktığı zor zamanlarda bir yardım olarak kabul edilir.

Yürekten ifade edilen yardım için şükran sözleri, gözyaşlarına dokunan bir tepkiye neden olacaktır. Grace ve ilham, dünyaya daha iyi ve daha nazik olma arzusu - tüm bunlar, yardım için şükran sözlerini duyacak olan çevredeki insanlar tarafından hissedilecektir.

"Teşekkür ederim sevgili dostum, yardımın için. Kendin olduğun için teşekkür ederim, çünkü yardımına ihtiyacı olan birçok insanı mutlu edebilirsin. Duyarlı, duyarlı, anlayışlı ve kibar - Rus dilimizin tüm kelimeleri iyi niteliklerinizi anlatmak için yeterli değil. Zor zamanlarımda bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Hayatta şanslı olabilirsin."

İpucu: Belirli bir kişiye minnettarlığınızı ifade edecekseniz, sadece "Teşekkür ederim" demeyin. “Teşekkür ederim” deyin, çünkü bu kelime belirli bir enerji taşır ve tamamen farklı hisler verir.

İpucu: Görev duygusuyla teşekkür etmeyin - hemen fark edilir. Kalpten minnettar sözler söyleyin ve kalbin kendisi size neyi ve nasıl söyleyeceğinizi söyleyecektir.

Her insanın hayatında belirli bir işi yapan kişiye “teşekkür ederim” demeniz gereken zamanlar olabilir. İş için şükran şiir veya düzyazı olarak ifade edilebilir.

"Çabalarınız ve sıkı çalışmanız için teşekkür ederim. İlham dilemek istiyorum - minnettarlığı hak ediyorsun! Hayatın mutlu olsun. Size yeni zaferler diliyorum ve yeni bir zor görevden önce pes etmemenizi diliyorum.”

“İşinizi kalbinizin derinliklerinden sevmenizi, böylece insanlara her zaman yardım etmenizi diliyorum. Kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz, bu da size "Bravo" diye bağırma isteği uyandırıyor. Çalışmanın sadece bir neşe olmasına izin verin ve yaşam yolunun sizi başarıya götürmesine izin verin.

“Her şey harika oldu, işinizi mükemmel bir şekilde nasıl yapacağınızı biliyorsunuz. Elinden gelenin en iyisini yaptın, bunun için övüldün. Kader sizin için olumlu olabilir ve sadece neşe ve başarı getirsin.

“Alanınızda bu kadar profesyonel olduğunuz için size boyun eğmek istiyorum. Siz bir işçi olarak çok değerlisiniz, tembel ve becerikli değilsiniz. Tüm dünyaya seni anlatacağız ki emirler nehir gibi aksın. Basit bir Rusça, yüksek iş kalitesi ve harika bir sonuç için teşekkür ederim.”

Çocuk yetiştirmede yaptıkları paha biçilmez çalışmalardan dolayı öğretmenlere de teşekkür etmeliyiz. Öğretmene bir hatıra olarak verilebilmesi için kelimeleri büyük ve güzel bir kartpostal üzerine yazmak daha iyidir.

SMS ile teşekkürler

SMS ile teşekkürler

Şükran sözleri sadece sözlü veya mektup şeklinde değil, SMS ile de ifade edilebilir. SMS'deki teşekkürler, bir dörtlük veya birkaç kelime şeklinde ifade edilmelidir:

sana "teşekkür ederim" diyorum

Ve bir rüyada tekrar edeceğim.

Bunu herkesin bilmesine izin ver

Sen dünyanın en iyi insanısın!

Nazik bir jest için "teşekkür ederim" demek istiyorum.

Acele etmek için hiçbir masraftan kaçınmadın

Naziksin - insanlar bana bundan bahsetti,

Size mutluluk, neşe ve bol gülümsemeler diliyorum.

İnsanlara iyi işler için, herhangi bir yardım için teşekkür edin. Sonuçta, şükran hayatımızda büyük önem taşır. Doğru "teşekkür ederim" demeyi öğrenelim, çünkü bu iyiliğe ve barışa doğru atılmış bir adımdır.

Video: Ebeveynlere belki de en dokunaklı şükran

Kategoride popüler:

Danil Koretsky: Dövmeli cilt

Danil Koretsky: Dövmeli cilt

okuman
Aile hakkında dövme yazı

Aile hakkında dövme yazı

okuman
Skyrim'de taş ocağı taşı nereden bulunur Skyrim'de taş ocağı taşı nereden alınır

Skyrim'de taş ocağı taşı nerede bulunur Taş ocağı taşı nereden alınır ...

okuman
İzografları tahmin ettikten sonra nesnelerin isimlerini öğreneceksiniz.

İzografları tahmin ettikten sonra nesnelerin isimlerini öğreneceksiniz.

okuman

Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri

Son Dakika Haberler

Güzel SözlerTeşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri

En Güzel Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Beni ben yapan bütün hayal kırıklıklarıma teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Teşekkür Sözleri

Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Beni Dünya'ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çok teşekkür ediyorum..

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım :)

Teşekkür Sözleri

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda  olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim..

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere..

Doğum gününde biz bu mutluluğu yaşattığın içim teşekkür ederiz, iyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

Teşekkür Sözleri

Daima benim en sevdiğim sendin. Nefesimin sonuna kadar ismini haykıracağım ve bana bu sevgiyi daima yaşattığın içinde teşekkür ederim hayatım.

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

En Anlamlı Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes olduğun için, teşekkür ediyorum sana içimde huzur olduğun için, teşekkür ediyorum sana yaşama sebebim olduğun için biriciğim hayatımın tek gerçeği sensin sevgilim..

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun.  Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim. 

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun.  Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Sana teşekkür etmek istedim ama sonra nereden başlayacağımı bilmediğimi fark ettim. Yani, sadece sensiz yapamayacağımı söylemek istedim.

Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat oldum hayatımda teşekkür ederim sevgilim..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim..

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım..

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Her yalanın bir mum'u vardır, her mum'un söneceği bir gün vardır, sen yalancıların yaktığı o mum'dan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum..

Bir gülün kokusu kadar gerçeksin bende, bir hayatın gidişi kadar hayatsın kalbimde, sen benim tek gerçeğimsin bana bu gerçeği yaşattığın için teşekkür ederim AŞKIM benim...

Her zaman benim tek sevdiğim oldun, nefesimin son çığlığında da adını haykıracağım bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim biriciğim..

İçimde bir sen varsın hayata karşı beni mutlu eden, içimde bir ben var her zaman seninle yüzü gülen, yarınlarımda ki sensin benim umutlarımı ümitlerime ekleten sevgilim teşekkür ediyorum yarınlarıma ümit verdiğin için..

Teşekkür Sözleri

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız..

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bitanem..

Teşekkür Sözleri

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Teşekkür Sözleri

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözIerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir .

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

Teşekkür Sözleri

İçimde bir kor oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir sözlerim, seninle hayatta olduğum için sana teşekkür ederim sevgilim...

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Teşekkür Sözleri

Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Bir teşekkür kadar var mıdır mutluluk veren? Anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren... Her yapılanda gururdur teşekkür edilmesi insana. Bazı için kolaydır, bazıları için azap

Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

Teşekkür Konulu Şiirler

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Ederim

Sen hiçbir zaman esirgemedin yardımını

Bir sende gördüm orjinal arkadaşlığını

Sen ben beraber bulduk her derdin dermanını

Güven veren dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

Kalp kalbe karşıdır dostum bilirsin

Orjinal arkadaşlığın mimarı sensin

Berber ağladık beraber güldük

Her derdin üstesinden beraberce geldik

Candost yanımda olduğun için tşekkür ederim...sezen

Sanki derin suların dibinde ki inci gibi

Sanki varlığın bana yaşama sevinci gibi

San ki bana verilmiş Allah vergisi gibi

Paha biçilmez dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

Derin sularda kayıp bir inci

Senin sayende değer biçildi

Kayıp yok olmak üzere iken

Verdiğin güven ve dostluk için teşekkür ederim...Sezen

Göz yaşlarımı silipte yüzümü güldüren

Kasvetli gönlümü gül bahçesine çeviren

Ömrümü Rengarenk gökkuşağına çeviren

Yeri dolmaz dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

Ağlarken en büyük desteğim oldun

Gül bahçem solarken sen hayat verdin

En zor günlerimde sen çıka geldin

Seni gönderen Rabbime şükürler olsun...

Can dostluğun için teşekkür ederim...Sezen

Bazen telefonda duyduğum samimi sesin

Önemi yok aramızdaki mesafelerin

Hiç bir şeyle ölçülmez bendeki değerin

Yalansız dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

Yürek samimidir seslerimiz gibi

Biz seninle mesafeleri aştık

Yıların alıp yok ettiği güzellikleri

Biz seninle gönül köprümüzde yaşadık

Senin güzel yüreğine dostluğuna teşekkür edrim...Sezen

Başımı yaslayıp ağladığım omuzundu

Gülüşlerimin anlamı olan mutluluktu

Yıllardır özlemini duyduğum huzurumdu

Ben gibi ben dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

Eller ağlatırken beni sen destek oldun

Herşeye inat kale gibi ardımda durdun

Tam uçurum kenarındayken elimden tuttun

Yaşama sarıldıysam sebebi sensin

Gözyaşlarımı dertlerimi paylaştığın için teşekür ederim...Sezen

Altın harfler gibi yazıldın ömür tarihime

Sefa getirdin dosttan yana dertli gönlüme

Sayende güven duymaya başladım kendime

Anlatılmaz dostluğuna teşekkür ederim...yavuz

Dostluğunu yazdım kalbimin her köşesine

Altın harflerle kazılısın bir ömür boyu orda

Sayende ayaktayım bunu unutma

Güzel ve eşssiz dostluğuna teşekkür ederim...Sezen

- Yavuz Uzunyurt

Teşekkür Sözleri

Teşekkürler Sevgilim

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim

sende bana seni sevmenin ne kadar yanlış olduğunu

simdi sırada gitmek var...

yüreğimde kalan emanet sevgini vererek

çıkacağım hayatından

ve nasıl girdiysem yalan gözlerine

öylece akıp gideceğim

bir kaç damla gözyaşıyla birlikte

yanaklarından süzülüp dudaklarında son bulacağım

hani her şeyin başladığı yerde?

şimdi sırada susmak var...

şiir bitince başlayacak sessizliğim

duymayacaksın bir daha seni seviyorum sözünü benden

bir başkasının söylediği en güzel söz bile

titretemez yüreğini bundan sonra

ve hiçbir şeyin değerini kavrayamaz benliğin

ben sustukça...

suskunluğum saklıdır

ihanetinin suçlusu olan 'dilinde'

hani bana her şeyim dediğin

yani yalanlarınla yaraladığın yerde......

şimdi sırada gülmek var...

gözyaşıyla geçen yıllara inat gülmek!

yağmurlarla yarışmaktan vazgeçmek...

ama ben sende unuttum gülüşümü

girişinde parkı olan şehirlerde kaldı tüm sevinçlerim

çokça aşk.. özlem.. isyanlar ve gözyaşı

işte sana gençliğim!

oysaki her şey güzeldi bir zaman

adam gibi ağlamak bile koymuyordu

bugünkü sahte gülüşler kadar....

şimdi sırada isyan var...

'sonsuza dek' diyen dillere

aşkın gücüyle aşılan yollara

kollarımda beklerken ellerde gördüğüm sahte yüreklere

ve bana hatırla diye bıraktığın gecelere

isyan nerde başlar bilir misin sen?

sevgiyle çarpan kalbin ihanetle durduğu yerde...

.....

- Okan Savcı

Teşekkür Sözleri

Teşekkürler Yalnızlık..!

Yalnızlıkla can ciğer kuzu sarmayız şimdi...

çok olmadı tanışalı

senden sonraydı..

birileri bir yerlere gidiyor benden de

birtek o hep bıraktığım yerde...

külkedisi ocak başında

bense balkon kenarında

ağaçların yalnızlığımla bana çaldığı

rüzgarın kemanıyla eşlik ettiği müziği dinliyorum..

yıldızlar gökyüzüne yaktığım mumlar

her birinde aynı dilek...

***kavuşturun beni***

ay gecenin ispiyoncusu

uzaktan anlamaya çalışıyor ne olup bittiğini,

anlar anlamaz güneşe anlatmak için

bir çırpıda kaçıyor geceden

ve güneş devralıyor akşamdan kalma mutsuzları..

.....merhametli bir rüzgar fısıldıyor güneşin kulağına

...............yeterince yanmışlar yakma onları!

- Dilek Eğri

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Teşekkür etmek için çoğu zaman mesaj yöntemi kullanılmaktadır. En çok beğenilen dikkat çeken teşekkür mesajını kaydederek, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz uzun ya da kısa en güzel teşekkür ederim sözleri arasından beğendiğinizi gönderebilirsiniz. İşte, tüm detaylar.Yapılan bir iyiliğe karşılık olarak davranışla ya da sözle gönül borcunu ödemek teşekkür etmek anlamına gelmektedir. Günümüzde teşekkür etmek notlarla ve mesajlarla da olabilmektedir.

1/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
2/50En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
3/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
4/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
5/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
6/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
7/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
8/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
9/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
10/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
11/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
12/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
13/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
14/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
15/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
16/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
17/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
18/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
19/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
20/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
21/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
22/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
23/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
24/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
25/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
26/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
27/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
28/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
29/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
30/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
31/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
32/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
33/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
34/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
35/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
36/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
37/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
38/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
39/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
40/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
41/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
42/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
43/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
44/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
45/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
46/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
47/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri
48/50Teşekkür Mesajları 2023: En Güzel Teşekkür Ederim Sözleri

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir