hüseyin yk / Yurtseven Kardeşler - Vikipedi

Hüseyin Yk

hüseyin yk

kaynağı değiştir]

Yurtseven Kardeşler 5 öz kardeşten oluşmaktadır. Soyadları “Yurtseven” olduğundan dolayı grup ismini Yurtseven Kardeşler olarak adlandırmışlardır. Anne ve babanın teşvikiyle müzikle tanışan Yurtseven Kardeşler uzun ve köklü bir müzik geçmişine sahipler.

yılında müzikle tanışan en büyükleri Hüseyin Yurtseven, ilk olarak ve yılları arasında kardeşi Hasan Yurtseven ile gazinolarda ve düğünlerde müzik hayatlarına amatörce adım atmışlardır. yılında Mustafa Yurtseven ile Zeynep Yurtseven'in de gruba katılmalarıyla Yurtseven Kardeşler grubunun temeli atılmış olur. Daha sonra yılında İsmail Yurtseven'in de gruba katılmasıyla bir bütün oluşur. yılında ise Almanyanın ZDF kanalının “Nachbarn in Europa” programına katılırlar. Ve bu ana kadar 5 albüm ve 12 video klip çıkarmışlardır. Kendilerine ait olan stüdyolarında, kayıtları, düzenlemeleri, aranjeleri, yönetmenlik ve mikjaslarını kendileri üstlenmektedirler. Albümlerinde duyulan tüm müzik aletlerini kendileri kullanmaktadırlar.

Kültür açısından çok önemli olan Anadolumuzun müziği halayı, Türkiye dahil, Avrupa'da diskoteklere kadar taşıyıp, bu boşluğu doldurmuşlardır. Synthesizerler ve sampler aletlerinde, zurna, mey, flüt, bağlama, keman ve buna benzer sesleri FM ve Sample olarak kullanıp, Türk piyasasında bu işin öncülüğünü yapmışlardır.

Üyeleri[değiştir

Yönetim Kurulu, İSPADER’in yönetim organıdır. Bütün kararlar Yönetim Kurulu tarafından alınır, ve onaylanır. Yönetim kurulunca alınan kararlar Yürütme Kurulu ve bünyesinde yer alan komisyonlar marifetiyle uygulanır.

Yönetim Kurulu Üyeleri 3 yılda bir yapılan Genel Kurul’da belirlenir. İSPADER Yönetim Kurulu; Genel Başkan, 4 Başkan Yardımcısı, Muhasip, Sayman, Genel Sekreter, 14 Komisyon Başkanı, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Ankara Temsilcisi, Bursa Temsilcisi, İspir Temsilcisi, Pazaryolu Temsilcisi ve yönetim kurulu üyeleri ile toplam 83 kişiden oluşur.

Yönetim Kurulu Toplantıları ayda bir her ayın ilk pazar günü saat 'de İSPADER Genel Merkezi'nde yapılır. Toplantılar program yoğunluğuna göre daha sık olarak da gerçekleştirilebilir.

Toplantıda ele alınacak gündem maddeleri toplantıdan önce belirlenir ve üyeler gündem ile ilgili düşüncelerini belirtir. İSPADER Yürütme Kurulu ve bünyesindeki Komisyonların Başkanları toplantıda çalışmaları ile ilgili sunum yapar.

Ertuğrul Çetinkaya 
Genel Başkan

yılında Erzurum’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İspir'de tamamlamıştır. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır.  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Malzeme Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tasarım ve İmalat Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde Yönetim ve Organizasyon alanında Doktora eğitimini tamamlamak üzeredir. Mülk Köyü Derneği, KEDFE gibi çeşitli sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yapmıştır. yılı itibariyle İSPADER Başkanlığı görevini yapmaktadır. yılında İSPADER Genel Başkanlığına seçilmiştir, yılında yapılan olağan genel kurul toplantısında güven tazelemiş ve genel başkanlık görevini iki dönemdir sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mehmet Temirci
Başkan Yardımcısı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. Ahlatlı Köyü ilkokulu bitirmiştir. Bir süre çeşitli alanlarda çalışmış akabinde yılından beri fırıncılık işiyle uğraşmaktadır. yılları arasında İstanbul Fırıncılar Odası yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. yılından beri İSPADER Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. Yeni dönemde İSPADER Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

İbrahim Duman
Başkan Yardımcısı • Disiplin Kurulu Üyesi • Yürütme Kurulu Üyesi

Yılında İspir'de doğmuştur. İspir Lisesi'ni bitirmiştir. İspir Yukarı Özbağ Derneği'nde yöneticilik yapmıştır. Yapı ve müteahhitlik sektöründe kendi firması olan DNİ İnşaat ile iş insanı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Önceki dönemde İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ve Dernek Binası Komisyonu Başkanlığı görevlerini yapmıştır. Yeni dönemde Başkan Yardımcılığı ve Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mücahit Altay
Başkan Yardımcısı • Disiplin Kurulu Üyesi • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Pazaryolu Göztepe Köyü'nde doğmuştur. İlkokulu Göztepe Köyü'nde, ortaokulu İspir'de, liseyi Erzurum'da tamamlamıştır. Doğaltaş uygulama ve müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren İstanbul'daki iki şirketi ile inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha önce Gebze Erzurumlular Derneği'nde yöneticilik yapmıştır. Gebze'de faaliyet gösteren Pazaryolu Göztepe Köyü Derneği'nde çeşitli dönemlerde yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı ve yılları arasında yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. yılı itibariyle İSPADER Başkan Yardımcılığı ve Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Yeni dönemde Disiplin Kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Sezayi Çimen
Başkan Yardımcısı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Erzurum Pazaryolu doğumludur. yılından beri Kasımpaşa’da yaşamaktadır. yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetimler alanında yüksek lisans yapmıştır. yılından beri Kasımpaşa’da ticaret ile uğraşmaktadır. yılı itibariyle Ak Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatında 9 yıl İlçe Başkan Yardımcılığı yapmıştır. yerel seçimlerinde meclis üyesi seçilmiştir. yerel seçimlerinde yeniden meclis üyesi seçilmiştir. Beyoğlu Kent Konseyi icra kurulu üyesidir. Cennetpınarı Köyü Derneği yönetim kurulu başkanlığı, Beyoğlu Erzurum Vakfı Başkan Vekilliği yapıştır. Yetkim Derneği Başkan Yardımcılığı, Medeniyet Derneği yönetim kurulu üyeliği ve Erzurum Gençlik Vakfı kurucusu olarak görev yapmıştır. Önceki dönem İSPADER Başkan Vekilliği yapmış olup yeni dönemde başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Nazım Kaya
Muhasip • Yürütme Kurulu Üyesi

Yeni dönemde muhasiplik görevini sürdürmektedir.

Hulusi Ketenci
Sayman • Yürütme Kurulu Üyesi

Yeni dönem saymanlık görevini sürdürmektedir.

Saffet Yıldız
Genel Sekreter • Köy Dernekleri ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı
Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Erzurum İspir'de doğmuştur. Elmalı Köyü Şehit Karabey Yıldırım İlkokulu'nu, Erzurum İmam Hatip Ortaokulu'nu ve Erzurum İmam Hatip Lisesini bitirmiştir. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve daha sonra Anadolu Üniverseitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Hasan Kalyoncu Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Kendisine ait mobilya dekorasyon şirketi ile uzun yıllardır ticaretle uğraşmaktadır. Elmalı Köyü Dernek Başkanlığı, Sultanbeyli Erzurumlular Derneği İcra Kurulu Üyeliği, Sultanbeyli Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları Kurucu Başkanlığı, Birlik ve Kardeşlik Platformu Kurucu Başkanlığı, Gelecek Sultanbeyli'de Platformu Kurucu ve Başkanlığı gibi derneklerde aktif olarak görev yapmıştır. Önceki dönem İSPADER Genel Sekreterliği görevi yapmış olup yeni dönemde aynı görevi ve Köy Dernekleri & Teşkilatlanma Komisyonu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yusuf Karabulut
Siyasi & Hukuki İşler Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ile Siyasi & Hukuki İşler Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. 

Aydın Halat
Mali İşler & Ekonomi Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Erzurum'da doğmuştur. Şişli Kaptan Paşa İlköğretim Okulu ve Şişli Kaptan Paşa Lisesi'nden mezun olmuştur. İspir Leylek Köyü Derneği yönetim kurulu başkanlığı ve İSPADER yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Şişli Kent Konseyi Üyesi olup 30 yıldır inşaat malzemeleri alanında faaliyet gösteren aile şirketini yönetmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Fatih Yıldırım
Ağaçlandırma & Çevre Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ile Ağaçlandırma & Çevre Komisyonu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

Yüksel Durmuş
Dernek Binası Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

Erzurum İspir Varkur Köyü'nde doğmuştur. Ortaokulu  İspir’de okumuştur. Sancaktepe Belediye Spor'da 8 yıldır görev yapmaktadır. Sancaktepe Erzurumlular Derneği yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Sancaktepe Fırıncılar Derneği'nde aktif olarak görev yapmaktadır. Geçmiş dönemlerde İSPADER Yönetim Kurulu Üyeliği ve son dönemde de Sayman olarak görev yapmıştır. Yeni dönemde Dernek Binası Komisyonu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Kendi işi olan fırıncılık ve fırın toptancılığı sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hüseyin Yalçın
Yardımlaşma & Dayanışma Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında İspir Güney Köyü'nde doğmuştur . İstanbul da ikamet etmektedir ve ticaretle uğraşmaktadır. 10 yıldır İSPADER'in değişik kademelerinde görev yapmaktadır. Şu an İSPADER İcra Kurulu Üyeliği ile Yardımlaşma ve Dayanışma Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Kadir Turan
Kültür & Eğitim Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Pazaryolu'nda doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul'da tamamlamıştır. Birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yapmıştır. Büyük Birlik Partisinde ilçe başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi listelerinden 24 ve dönem İstanbul birinci bölge milletvekili adayı olmuştur. Erzurum Pazaryolu İlçesi Yardımlaşma ve Tanıtma Derneği yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. İSPADER İcra Kurulu Üyeliği ile Kültür ve Eğitim Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. İnşaat sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mustafa Çelik
AR-GE & Projeler Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur.  İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul Kartal Medine Tayfur Sökmen Okullarında tamamlamıştır. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Kendi firması ile gıda sektöründe üretim yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Asım Aydın
Tanıtım & Medya Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Pazaryolu Göztepe Köyü'nde doğmuştur. İlkokulu Gebze Barış İlkokulu'nda, ortaokul ve liseyi Gebze Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bilim Dalı'nda tamamlamıştır. Gebze'de faaliyet gösteren Pazaryolu Göztepe Köyü Derneği'nde 10 yıl funduszeue.info üyesi ve genel sekreter olarak görev yapmış olup şuan dernek başkanlığı görevini yürütmektedir.. Pendik'te faaliyet gösteren Pazaryolu Göztepe Köyü Derneği'nde kurucu funduszeue.info üyesi olarak görev yapmıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşu ve platformlarda görev almıştır. Çeşitli yerel gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmıştır. 5 yıl öğretmenlik yapmıştır ve yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren iki grup şirketinin işletme müdürlüğünü yapmaktadır.  İngilizce bilmektedir. İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ile Tanıtım & Medya Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Özcan Kaya
Sosyal İşler Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında Erzurum’da doğmuştur. İstanbul Ülkü Bora İlkokulunu, Medine Tayfur Ortaokulunu ve Medine Tayfur Lisesini bitirmiştir.  yılından beri İstanbul Kartal Soğanlıkta Ulutaş İnşaat ve Gıda adlı şirketi ile iş hayatını sürdürmektedir. Fırın ekipmanları, un ve Pakmaya bayilikleri devam etmektedir. yılında inşaat sektöründe, yılında kantincilik sektöründe ve yılında kuyumculuk sektöründe iş hayatını sürdürmektedir. İspir Ulutaş Köyü Derneği yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkanlığı, Kartal Erzurumlular Derneği yönetim kurulu üyeliği , Erzurum Spor Derneği yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. İSPADER Gençlik Kolları kurucu üyesi olup, yaklaşık 15 yıl gençlik kolları başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve yürütme kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuş, çeşitli komisyonlara başkanlık yapmıştır. Yeni dönemde de Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığı görevini yürütmektedir. İngilizce bilmektedir, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mevlüt Zor
Sağlık Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

Önceki dönem Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığı yapmıştır. Yeni dönemde İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği görevini sürdürmekte ve Sağlık Komisyonu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Hüseyin Çetin
Cenaze - Düğün & Davetler Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ile Cenaze, Düğün & Davetler Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Serpil Kılıç
Kadın & Aile Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi 

yılında Erzurum’da doğmuştur. İstanbul Üsküdar Üçüncü Selim İlkokulunu bitirmiştir. yılında Üsküdar Ak Parti ilçe ve Salacak Mahallesi yönetiminde görev almaya başlamıştır ve halen devam etmektedir. yılında İSPADER yönetim kurulunda görev almaya başlamıştır. 3 dönem  İSPADER Kadın Kolları Başkanlığı yapmıştır. Yeni dönemde İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ve Kadın & Aile Komisyonu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. İshev Kadın Kolları yönetiminde görev almaktadır.

Yaşar Özçelik
Gençlik & Spor Komisyonu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. Mülk Köyü ilkokulu, Kırık Orta Okulu ve Darıca Lisesi'ni bitirmiştir.Çeşitli dönemlerde Mülk Köyü Derneği, Darıca Erzurumlular Derneği, KEDFE ve  İSPADER'de yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Ayrıca uzun süre İSPADER ve KEDFE Gençlik Kolları Başkanlığı yapmıştır yeni dönemde İSPADER Yürütme Kurulu Üyeliği ile Gençlik & Spor Komisyonu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Şuan 20 yıldır çalıştığı gıda sektörüne bağlı özel bir firmada yöneticilik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Abdurrahman Albayrak
Yönetim Kurulu Üyesi • Disiplin Kurulu Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

İSPADER Disiplin Kurulu Başkanlığı ve Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Kerim Sezgin
Yönetim Kurulu Üyesi • Yürütme Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olmuştur.  Zihmen Der, Ensar Vakfı, Önder Vakfı, Beyoğlu Erzurumlular Vakfı'nda yöneticilik yapmaktadır. Şuan İmam Hatip Lisesinde Meslek Dersleri Öğretmenliği yapmaktadır. İSPADER İcra Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. Arapça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cahit Karagöl

yılında İspir’de doğmuştur. İncesu Köyü İlkokulu'nu ve Şükrü Paşa Orta Okulu'nu bitirmiştir. İş hayatını özel sektörde faaliyet göstererek sürdürmektedir. İspir İncesu Köyü Derneği yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır ve çeşitli derneklerde görev almıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Salih Korkmaz

İSPADER Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşe Büyükbektaş
Yönetim Kurulu Üyesi • Kadın Kolları Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

İSPADER Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Mustafa İdris Bektaş
Yönetim Kurulu Üyesi • Gençlik Kolları Başkanı • Yürütme Kurulu Üyesi

Hüseyin Albayrak
Yönetim Kurulu Üyesi • Denetim Kurulu Başkanı

yılında İspir Kırık Köyü'nde doğmuştur. İstanbul Bakırköy İmam Hatip Lisesinden mezun olmuştur. Feza İnşaat ve Yapı Malzemeleri adlı aile şirketi ile inşaat sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Bağcılar Erzurum Platformu Başkanlığı, Bağcılar İmam Hatip Okulları Derneği Başkanlığını yürütmektedir. Bağcılar Kent Konseyi üyesidir. 2 dönemdir İSPADER Denetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede Arapça bilmektedir, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mustafa Dağcı
Yönetim Kurulu Üyesi • Denetim Kurulu Üyesi

İSPADER Denetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.

İsrafil Aydın
Yönetim Kurulu Üyesi • Denetim Kurulu Üyesi

yılında Gebze'de doğmuştur. Gebze İmam Hatip Lisesi'nden mezun olmuştur. Gebze'de faaliyet gösteren İspir Petekli Köyü Derneği'nde yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. İnşaat sektöründe çalışmalarını sürdürmekte ve müteahhitlik yapmaktadır. 2 dönemdir İSPADER Denetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlyas Sağsöz
Yönetim Kurulu Üyesi • Ankara Temsilcisi

İSPADER Yönetim Kurulu Üyesi, Ankara Temsilcisi

Ali Alayoğlu
Yönetim Kurulu Üyesi • Bursa Temsilcisi

yılında İspir'de doğmuştur. Erzurum İmam Hatip Lisesi'nden mezun olmuştur. öncesi dönemde MHP'de aktif siyset yapmıştır. İspir Meydanlı Köyü Dernek Başkanlığı, Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu (BEDFE) kuruculuğu ve yöneticiliği, BİSPADER kurucu funduszeue.info üyeliği yapmıştır. Tofaş Otomobil Fabrikaları Türk  Metal Sendika Temsilciliği yapmıştır. Emekli olduktan sonra emlâk ve gayrimenkul işleri ile uğraşmaktadır. Evli ve 1 kız ve 3 erkek çocuk babasıdır.

Hüseyin Pehlivan
Yönetim Kurulu Üyesi • İspir Temsilcisi

İSPADER Yönetim Kurulu Üyesi, İspir Temsilcisi

Yahya Kaplan
Yönetim Kurulu Üyesi • Pazaryolu Temsilcisi

yılında Pazaryolu'nda doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Pazaryolu'nda tamamladı. yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Kaplanoğlu Ticaret ve Kaplanoğlu İnşaat'ta yöneticilik yapmaktadır. İngilizce bilmektedir, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Abdullah Çiçek
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. Erzurum Atatürk Lisesi'nden mezun olmuştur. Elmalı Köyü Derneği'nde yöneticilik yapmaktadır. İSPADER Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Adalet ve Kalkınma Partisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütmektedir. İBB İski A.Ş.'de sayaç okuma personeli olarak çalışmaktadır. Evli olup 2 erkek 1 kız çocuğu bulunmaktadır.

Adem Bektaş
Yönetim Kurulu Üyesi

İSPADER Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Çelik
Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Ekşi
Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Yılmaz
Yönetim Kurulu Üyesi

Alişan Büyükkaya
Yönetim Kurulu Üyesi

Ali Öztürk
Yönetim Kurulu Üyesi

Aydın Göral
Yönetim Kurulu Üyesi

Bedir Akkaya
Yönetim Kurulu Üyesi

Bünyamin Karabulut
Yönetim Kurulu Üyesi

Cumali Özkan
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir Mülk Köyü'nde doğmuştur. İspir Endüstri Meslek Lisesi'nde okumuştur. Erzurum İspir Mülk Köyü Derneği, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu ve İspader'de çeşitli dönemlerde görev yapmıştır. İnşaat sektöründe Veykon Yapı'da taşeronluk yapmaktadır. İlaç fabrikaları, laboratuvarlar, temiz odalar, panel imalat ve montajı işleri ile ilgilenmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Erol Kazma
Yönetim Kurulu Üyesi

Fatih Dursun
Yönetim Kurulu Üyesi

Fatih Kılıç
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. İmama Hatip Lisesi'nden mezun olmuş ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü tamamlamıştır. Pazaryolu Kozlu Köyü Derneği'nde ve İSPADER'de yöneticilik yapmıştır. Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı, inşaat taahhüt ve mühendislik hizmetleri işleri ile uğraşmıştır. Şuan Turyap Gebze Sanayi temsilciliğinde emlak yatırım danışmanlığı yapmaktadır ve Arsima Mühendislik şirketi ile akıllı  çatı sistemleri alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda fahri imamlık yapmaktadır, evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

Fuat Yaşar
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İstanbul Üsküdar'da doğmuştur. İlk ve orta okulu İspir Ziya Paşa İlköğretim Okulu'nda liseyi ise İspir Endüstri Meslek Lisesin'nde tamamlamıştır.  Özel sektörde çalışmaktadır. İspader Gençlik Kollarında görev almıştır ve İspader yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hamza Karagülle
Yönetim Kurulu Üyesi

Hüseyin Ekşi
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İstanbul Kartal'da doğmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. yılından beri  Ekşioğlu Vakfı'nda yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İnşaat ve müteahhitlik işleri yapmaktadır. Aynı zamanda Sina OSGB adlı firması ile iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. yılından beri Ak Parti Pendik ilçe başkan yardımcısı ve seçim işleri başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hüseyin Sezer
Yönetim Kurulu Üyesi

İsmail Güven
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İstanbul Kartal'da doğmuştur. İlkokul mezunudur. Kendi işi olan dış cephe giydirme işleri ile inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurtköy Erzurumlular Derneği yönetim kurulu üyesidir. İSPADER Gençlik Kollarında görev almıştır ve İSPADER Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kadir Duzcu
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında Pazaryolu Göztepe Köyü'nde doğmuştur. İlk ve ortaokul öğrenimini Erzurum’da bitirdikten sonra, yabancı dil ağırlıklı lise eğitimi için Kocaeli’nin Gebze ilçesine yerleşmiştir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Maden sektörü ile iş hayatına adım atmıştır. 7 yıldır veri analisti ve raporlama direktörü olarak araştırma sektöründe hizmet vermiş, ’e yakın ülkede gıdadan teknolojiye, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe kadar geniş sektörel yelpazede Türkiye’nin önde gelen markalarının marka ve pazar araştırma projelerinde yer almıştır. Ayrıca Türkiye ekonomisine katkısını kanıtlamış sektörel derneklere yönelik birçok araştırma projesinin koordinatörlüğünü yürütmüştür. İSPADER ile yılında “Hemşehrilik ve Dayanışma Bilinci” araştırma projesi vesilesiyle yolu kesişmiş ve yılından itibiyle İSPADER Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Gebze - Erzurum İli Pazaryolu İlçesi Göztepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Kadir Gürbüz
Yönetim Kurulu Üyesi

Kamil Yıldız
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir Elmalı Köyü'nde doğmuştur.  ilkokulu Elmalı Köyü'nde, Orta okulu Şehit Karabey Yıldırım Orta Okulunda, liseyi İspir Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünü okumuştur. Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümünü tamamlamıştır. Aile şirketlerinde mobilya ve dekorasyon işleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Sultanbeyli’de ikamet ediyorum. Elmalı Köyü Derneği'nde birkaç dönem yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı yapmıştır. İspader Gençlik Kollarında birkaç dönemdir görev almıştır ve şu an İspader Yönetim Kurulu üyesiliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Köksal Ayabakan
Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Özdek
Yönetim Kurulu Üyesi

Meryem Dursun
Yönetim Kurulu Üyesi

Murat Ergin
Yönetim Kurulu Üyesi

Cem Özhan
Yönetim Kurulu Üyesi

Mustafa Aydın
İcra Kurulu Üyesi

İSPADER İcra Kurulu Üyesi,  

Mücahit Çimen
Yönetim Kurulu Üyesi

Mürsel Şahin
Yönetim Kurulu Üyesi

Nadir Durmaz
Yönetim Kurulu Üyesi

Nalan Dursun Keleş
Yönetim Kurulu Üyesi

Nazım Aydın
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. İlk, Orta ve Lise eğitimini İspir'de tamamlamıştır. yılından beri baba mesleği olan ticaretin birçok farklı alanında çalışma yapmıştır ve ticaret hayatına aktif olarak Aydınoğulları Un Gıda Şirketi ile devam etmektedir. Şirketin bünyesinde  fırın ekipmanları, birçok farklı üreticinin un bayiliği ve maya bayiliği bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda İzmir Kemalpaşa İspirliler dernek başkanlığı, İzmir- Kemalpaşa Erzurumlular dernek başkanlığı, İzmir Erzurum Dernekler Birliği Fedarasyonu yönetim kurulu üyeliği, MHP Kemalpaşa ilçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği, Kartal Erzurumlular dernek üyeliği, Erzurumsporlular Derneği üyeliği ve birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Nuri Ekşi
Yönetim Kurulu Üyesi

yılında İspir'de doğmuştur. Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden mezun olmuştur. Çayırözü Köyü Dernek Başkanlığı ve Karanfil Cami Dernek Başkanlığı yapmaktadır. Sultanbeyli Erzurumlular Derneği yönetim kurulu üyesi olup, Sultanbeyli Birlik ve Kardeşlik Platformu başkan yardımcılığını yürütmektedir. İSPADER Gençlik Kollarında görev almıştır.  Ak parti Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi Teşiklat Başkanlığını yürütmektedir. Daha önce bir mobilya firmasında muhasebe müdür yardımcılığı yapmış şuan aile şirketi olan Ekşioğlu Unlu Mamulleri firmasını yönetmektedir. Evli olup 2 kız ve 1 erkek çocuk babasıdır.

Nusret Yıldız
Yönetim Kurulu Üyesi

İSPADER Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

Osman Ağbal
Yönetim Kurulu Üyesi

İSPADER Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası