bahcelievler ismek / Bahçelievler İSMEK Kurs Merkezleri Nelerdir, Eğitim Alanları Nelerdir?

Bahcelievler Ismek

bahcelievler ismek

Bahçelievler İSMEK

İstanbul Avrupa yakasının yaklaşık bin nüfusuna sahip olan bu ilçesinde Bahçelievler Siyavuşpaşa, Bahçelievler Soğanlı, Bahçelievler Şirinevler, Bilişim teknolojileri Okulu, Grafik ve Teknik Tasarım Okulu, Muhasebe ve Finans Okulu ile Mutfak Sanatları Okulunda eğitimler verilmektedir.

bahçelievler-ismek

Siyavuspaşa İSMEK

AdresSiyavuspaşa Mahallesi, Çavuşpaşa Caddesi, Kaman Sokak, No Kat:2 Siyavuspaşa Spor Kompleksi Bahçelievler
Telefon0 40 06

Siyavuspaşa İSMEK nerede diye merak ediyorsanız yukarıda adres bilgisi yer almaktadır. 5 derslik, 20 program ve 6 öğretmeniyle şu alanlarda eğitimler verilmektedir.

KURSLAR

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

• ay çocuk gelişimi
  • ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak
  • Çocuk Gelişimi ve Bakımında Temel Bilgiler ve Etkinlikler
  • Çocukla İletişim
  • Çocuklarda Duygu ve Davranış
  • Eğitimde Oyun Etkinlikleri
  • Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

Tekstil Tasarımı

• Keçe Yapımı
  • Keçe Aksesuarları Yapımı
  • Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı

Örgü ve İşleme Sanatları

• Dantel Anglez Yapımı
  • Dantel Anglez Ajurlar
  • Amigurumi Oyuncak Yapımı
  • Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
  • Dekoratif Boyutlu Nakış
  • iğne oyası
  • İğne Oyası Çiçek Yapımı
  • İğne Oyası teknikleri
  • Tel Kırma Yapımı

Müzik

• Bağlama (Bağlama Düzeni)1. seviye

Soğanlı İSMEK

Bahçelievler Soğanlı İSMEK kurs merkezinde 7 derslik, 53 program ve 16 eğitmeniyle birçok alanda eğitim alabilirsiniz. Başlıca eğitim programları arasında mesleki eğitimler, el sanatları ve zanaat, kişisel gelişim alanlarında alacağınız eğitimler sizi bekliyor.

• Mesleki Eğitimler(9)
  • El Sanatları ve Zanaat(32)
  • Kişisel Gelişim(8)

Adres: Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Erman Sokak, No, Hz. Ömer Camii altı, Soğanlı/Bahçelievler/İstanbul

Telefon: 62 90

Şirinevler İSMEK

35 program, 8 derslik ve 12 öğretmeniyle Şirinevler İSMEK&#;te eğitimler sizi bekliyor. Kişisel gelişim, el sanatları ve zanaat, güzel sanatlar ile mesleki eğitimler alanlarında eğitimler verilmektedir.

Adres: Fetih Caddesi 3. Sokak City Plaza Şirinevler, Bahçelievler/İstanbul

Bilişim Teknolojileri Okulu

Mesleki eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız Bahçelievler&#;de güzel bir fırsat sizi bekliyor. Bilişim teknolojileri okulunda algoritma ve programlama temelleri, bilgisayar işletmenliği, bilgisayar sistem bakım onarım, Excel eğitimi 2, excel eğitimi 3, front ent developer, IT help desk, PHP programlama(internet programcılığı), uygulamalı dijital pazarlama reklamcılığı, Uygulamalı sosyal medya, veri analizi ve raporlama uzmanlığı, web tabanlı içerik yönetim sistemleri, web tasarım geliştirme 1, g ve 3 kurs alanlarında eğitim alabilirsiniz.

Adres: Zafer Mahallesi, Camii sokak, Bahçelievler/İstanbul

Grafik ve Teknik Tasarım Okulu

5 program ve 4 dersliğiyle hizmet veren grafik ve teknik tasarım okulunda mesleki eğitim almak istemez misiniz? O halde hangi alanlarda eğitimler var bakalım. Ambalaj tasarımı, bilgisayar destekli reklam ve tasarım, Illustrator, özel gün grafik ve tasarımları ile photshop alanlarında eğitim alabilirsiniz.

Adres: Zafer Mahallesi, Camii Sokak, Bahçelievler/İSTANBUL

Muhasebe ve Finans Okulu

7 program, 4 dersliği ve 3 öğretmeniyle Muhasebe ve Finans Okulu&#;nda eğitim alabileceğiniz alanlar ise şöyle;

Mesleki eğitim alanında size katkı sunacak eğitimlerin başında beyannameler ve bildirimler, excelde ön muhasebe uygulamaları, genel muhasebe, mikro, muhasebeye giriş, ticari hesaplamalar, vergi dairesi belediye ve kurum işlemleri alanlarında eğitim verilmektedir.

Adres: Zafer Mahallesi, Camii Sokak Bahçelievler/İSTANBUL

Mutfak Sanatları Okulu

17 program, 6 derslik ve 5 öğretmeniyle her zaman gözde meslek alanlarından olan gastronomi ve mutfak sanatları alanlarında eğitim almak için güzel bir fırsat daha. Başlıca eğitim alanları ise; Aşçı çırağı, baklava yapımı atölyesi, börek çeşitleri yapımı, butik pastacılık, ev yemekleri hazırlama, geleneksel Türk mutfağı, kahvaltılık atıştırmalıklar atölyesi, Makarna ve sos yapımı teknikleri atölyesi, Osmanlı saray mutfağı, pastacı yardımcısı, pide yapımı, yiyecek içecek işletmeciliği, yenilebilir kağıttan çiçek yapımı atölyesi, suşi yapım teknikleri atölyesi, sağlıklı ve diyet yiyecek hazırlama atölyesi, royal Icing ile süsleme teknikleri atölyesinde mesleki eğitim alabilirsiniz.

Adres: Zafer Mahallesi, Camii sokak, Bahçelievler/İSTANBUL

Sık Sorulan Sorular

Kurslar ücretli mi?

Enstitü İSMEK’te alacağınız eğitimler ücretsizdir. Üst yaş sınırı bulunmaksızın, 16 yaşını doldurmuş herkes yararlanabilir.

Aşı veya PCR testi zorunluluğu var mı?

Hayatımızın her alanına etki covid ile birlikte birçok kurallar da hayatımıza dahil oldu. Bunlardan biri de aşı veya PCR testi. Enstitü İstanbul İSMEK’te de eğitim almak isteyen kişilerin aşı veya PCR testi yaptırması gerekmektedir. Kurslara katılmak için HES kodu zorunluluğu vardır.

Devam zorunluluğu var mı?

Kayıt yaptırdıysanız kurslara devam zorunluluğu vardır. Mazeretli ya da mazeretsiz olarak ders saati süresinin 1/5’inden fazla devamsızlık yapılmaz.

Nasıl kayıt olunur?

Enstitü İstanbul İSMEK kurslarına kayıt olmak için seafoodplus.infoul/ linkine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz kurs merkezine ön kayıt olduktan sonra kimlik fotokopinizle birlikte giderek kaydınızı kesinleştirmeniz gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için seafoodplus.info yazıya bakabilirsiniz.

profilresim

Fatma Aydın

Merhaba ben Fatma Aydın. Bu site ile birlikte Türkiye&#;nin her yerindeki kurs bilgileri detaylarını öğrenecek, ücretsiz kurs bilgisi, İŞKUR kursları, halk eğitim ve İSMEK kursları ile ilgili merak ettiğiniz bilgiye ulaşabileceksiniz.

kocasinan ismek, Bahçelievler, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Bahçelievler şehrinde kocasinan ismek konumuna Toplu Taşıma

Bahçelievler, Türkiye'deki kocasinan ismek adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile kocasinan ismek adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak kocasinan ismek adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

kocasinan ismek için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: İtfaiye Okulu; Gökdere Sokak; İtfaiye Okulu - Günesli Yönü; İtfaiye Okulu - Soganli Yönü; Kocasinan Polis Merkezi - Çavuspasa Yönü; Mimar Sinan Camii - Yüzyıl Yönü.

OtobüsZBMMetro:M1BM3Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: AMİNİBÜS: A

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca kocasinan ismek için yol tarifi alın.

kocasinan ismek adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bahçelievler konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

kocasinan ismek için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir