leyla ile mecnun 37 bölüm / Leyla ile Mecnun Bölüm fragmanı | Dizi Fragmanları

Leyla Ile Mecnun 37 Bölüm

leyla ile mecnun 37 bölüm

Boyut MB

LEYLA &#x;LE MECNUN BÖLÜM

Poyraz kap&#x;y&#x; yavaşça açt&#x;ğ&#x;nda tutmakta olduğu nefesini bir anda b&#x;rakm&#x;ş hayat&#x;nda gördüğü en güzel kad&#x;nla karş&#x;laşm&#x;şt&#x;. Bir kad&#x;na gelinliğin bu kadar yak&#x;şacağ&#x;n&#x; söyleseler inanamaz 'Abart&#x;yorsunuz' derdi. Ama Meltem bu gece gerçektende öyleydi. Masallardan f&#x;rlay&#x;p gelmiş peri k&#x;zlar&#x; gibiydi. Birkaç ad&#x;m atarak yan&#x;na yaklaşt&#x;. H&#x;zl&#x;ca aln&#x;na bir öpücük kondurdu;

''Nefesimi kesiyorsun''dedi sessizce

''Sende çok yak&#x;ş&#x;kl&#x; olmuşsun''

Poyraz tekrar bir ad&#x;m geri att&#x;ğ&#x;nda gözlerini Meltem'den ay&#x;rmayarak konuşmaya başlad&#x;;

''Bundan tam dört ay önce girdin hayat&#x;ma. T&#x;pk&#x; tan&#x;şt&#x;ğ&#x;m&#x;z May&#x;s ay&#x; gibiydin; s&#x;cak, ayn&#x; zamanda rüzgarl&#x; Otel odas&#x;ndan sana bakt&#x;ğ&#x;mda baş&#x;na beyaz bir şapka vard&#x;, yüzün görünmüyordu. O yana bu yana koşturup adamlara bir şeyler söylüyordun. Ne dediğini duymasam da işine kendini kapt&#x;rd&#x;ğ&#x;n o kadar belliydi ki

Seni o anda görmek istedim, yüzünü merak ettim

Batu beni aşağ&#x;ya seninle tan&#x;şmaya indirdiğinde sen hala telefonla konuşuyordun. Tabi söylediklerin o an pek hoşuma gitmemişti. Küçük ş&#x;mar&#x;k bir k&#x;z olduğunu düşünmüştüm. Yine de gözlerine bakmaktan kendimi alamam&#x;şt&#x;m. Çünkü o şapkan&#x;n alt&#x;ndan bile etraf&#x;na bir zümrüt tanesi gibi &#x;ş&#x;k saç&#x;yordu.''

Meltem gülümsedi. Hat&#x;rl&#x;yordu tabi ki ilk tan&#x;şt&#x;klar&#x; zaman&#x;. Poyraz Araplar hakk&#x;nda söylediği şeylere al&#x;nm&#x;ş hatta kendisini azarlam&#x;şt&#x;. Batu ve Melis'e mahcup olman&#x;n yan&#x;nda hayat&#x;nda ilk kez gördüğü bir adamdan da etkilenmiş ama adam&#x;n onu azarlamas&#x;yla korkmuş ve kafas&#x;ndaki tüm düşünceleri kovmuştu.

''Sonra seni gece, o elbise ile görünce küçük bir k&#x;zdan daha fazlas&#x; olduğunu anlad&#x;m, karş&#x;mda güzel çekici ve seksi bir kad&#x;n vard&#x;. Her ne kadar bana imkans&#x;z gelsen de peşini asla b&#x;rakmayacağ&#x;m&#x; daha o akşam hissettim. Şimdi ise bu küçük k&#x;z&#x;n benim kar&#x;m olacağ&#x;na hala inanam&#x;yorum. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem.

Ve sana minnettar&#x;m; bu ölü adam&#x; sevip tekrar hayata döndürdüğün ve yaşamam ad&#x;na bir sebep verdiğin için''

Meltem'in yine gözleri dolmuştu. Poyraz'&#x;n ona bakt&#x;ğ&#x;nda içinin titrediğini hissediyordu. Çünkü ayn&#x; hisleri oda taş&#x;yordu. Karş&#x;s&#x;na ç&#x;kt&#x;ğ&#x; için çok şansl&#x;yd&#x;. T&#x;pk&#x; annesinin dediği gibi diğer yar&#x;s&#x;n&#x; bulmuştu.

''Seni çok seviyorum Poyraz; &#x;lk gördüğüm andan itibaren etkilendim senden, &#x;srarlar&#x;n sürekli karş&#x;ma ç&#x;kman, sözlerin, yapt&#x;klar&#x;n k&#x;sacas&#x; her şeyin beni sana daha da bağlad&#x;. Hayat&#x;mda hiç mutlu olmad&#x;ğ&#x;m kadar mutlu oldum seninle, ayr&#x; kald&#x;ğ&#x;m&#x;z zamanda ölüyorum sand&#x;m, her yer üzerime geliyordu t&#x;pk&#x; senin gibi nefes alamad&#x;ğ&#x;m&#x; hissettim.

Sen benim diğer yar&#x;ms&#x;n bir tanemVe ben dünyadaki o şansl&#x; az&#x;nl&#x;ğ&#x;n içinde olduğum için çok mutluyum.''

Sonra tekrar s&#x;k&#x;ca sar&#x;ld&#x; sevdiğine Meltem, iki ayr&#x; yar&#x;m kalp birbirini bulmuş ve bütün olmuşlard&#x;. Şimdi ise tüm dostlar&#x; ve aileleri önünde herkese bunu ispatlayacaklard&#x;.

''Gidelim mi art&#x;k?''diye f&#x;s&#x;ldad&#x; kulağ&#x;na ;

''H&#x;mm, ben böyle çok rahat&#x;m ama gidelim, bir an önce kar&#x;m olman için sab&#x;rs&#x;zlan&#x;yorum. Tabi bu gece içinde.''

Meltem duyduğu son sözler üzerine yine pembeleşmişti. Poyraz ile bu konu aralar&#x;nda birkaç kez sözlü ve fiili olarak geçse de uygulamada herhangi bir şey olmam&#x;şt&#x;. Ama bu gece art&#x;k o aşamay&#x; geçmeleri gerekecekti. Peki korkuyor muydu? Aç&#x;kças&#x; biraz tedirgindi. En iyisi bir ara Gece ile konuşmal&#x; merak ettiği şeyler sormal&#x;yd&#x; ne de olsa kendisi daha tecrübeliydi.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası