pasta oyunları oyna 2 kişilik / Yemek Oyunları - 2

Pasta Oyunları Oyna 2 Kişilik

pasta oyunları oyna 2 kişilik

Yemek Oyunları

• reklam

• Pizza Severim
    Pizza SeverimPizza Severim, bir pizza ustasının açtığı dükkana gelen müşterilerin istediği pizzaları yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Süper Lezzetli Taco
    Süper Lezzetli TacoSüper Lezzetli Taco, bir taco dükkanı kurarak müşterilerin istedikleri siparişi doğru çıkarmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Dondurma ve Buz Parmak
    Dondurma ve Buz ParmakDondurma ve Buz Parmak, birbirinden farklı şekillerde ve görünümlerde dondurmalar yapabileceğimiz eğlenceli bir oyundur.
  • Patates Cipsi
    Patates CipsiPatates Cipsi, patatesleri topraktan çıkararak temizliyor ve patates cipsleri hazırlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Rüya Restoranı
    Rüya RestoranıRüya Restoranı, restorana gelen müşterilerin istedikleri yiyecekleri hazırlayarak para kazanmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • İçecek Ustası
    İçecek Ustasıİçecek Ustası, bardaklara birbirinden farklı içecekleri taşırmadan doldurmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Eğlenceli Yemek Kampı
    Eğlenceli Yemek KampıEğlenceli Yemek Kampı, bir kamp alanınını temizlerek arkadaşlarımız için yemek yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Papa Cup Cake
    Papa Cup CakePapa Cup Cake, cupcake yapmak isteyen bir prensese cupcake yapabilmesi için yardımlarda bulunduğumuz bir oyundur.
  • Lezzetli Donutlar 2
    Lezzetli Donutlar 2Lezzetli Donutlar 2, bir donut dükkanına gelen müşterilerin isteklerini olabildiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalıştığımız oyundur.
  • Penguenin Yemek Salonu
    Penguenin Yemek SalonuPenguenin Yemek Salonu, sahip olduğumuz restorana gelen müşterilerin isteklerini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde getirerek müşterileri memnun etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Tavşanın Keki
    Tavşanın KekiTavşanın Keki, dükkanımıza gelen müşterilerin istedikleri kekleri masalarına götürmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Şekerci Marie
    Şekerci MarieŞekerci Marie, şekerleme yapmak isteyen bir kıza çeşitli yardımlarda bulunduğumuz eğlenceli bir oyundur.
  • Tarladan Sofraya
    Tarladan SofrayaTarladan Sofraya, bahçemizde yetiştirdiğimiz meyve ve sebzeleri kullanarak istenilen yemekleri yapamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Lezzetli Çikolata
    Lezzetli ÇikolataLezzetli Çikolata, bir çikolata fabrikasında verilen görevleri yerine getirmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Julia'nın Yiyecek Kamyonu
    Julia'nın Yiyecek KamyonuJulia'nın Yiyecek Kamyonu, bir yiyecek kamyonuna gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Lezzetli Cupcake
    Lezzetli CupcakeLezzetli Cupcake, cupcake yapmak isteyen küçük bir kıza çeşitli yardımlarda bulunduğumuz eğlenceli bir oyundur.
  • Cupcake Dükkanı
    Cupcake DükkanıCupcake Dükkanı, bir cupcake dükkanında müşterilerin istedikleri cupcakeleri yaparak müşterileri memnun etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Piksel Hamburger
    Piksel HamburgerPiksel Hamburger, piksel görseller kullanılarak hazırlanmış oyunda müşterilerin siparişlerini doğru teslim etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Lezzetli Taco
    Lezzetli TacoLezzetli Taco, bir taco dükkanı kurarak müşterilerin istedikleri siparişi doğru çıkarmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Ev Yapımı Börek
    Ev Yapımı BörekEv Yapımı Börek, birbirinden farklı malzemeler kullanarak börek yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Meyve Kokteyli
    Meyve KokteyliMeyve Kokteyli, kısıtlı bir alanda yukarıdan düşe meyveleri toplayarak para kazanmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Benim Dondurma Dükkanım
    Benim Dondurma DükkanımBenim Dondurma Dükkanım, bir dondurma dükkanına gelen müşterilerin istedikleri dondurmaları vermeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • En İyi Pizza
    En İyi PizzaEn İyi Pizza, bir kızın pizza yapabilmesi için çeşitli yardımlarda bulunduğumuz eğlenceli bir oyundur.
  • Korkutucu Tatlılar
    Korkutucu TatlılarKorkutucu Tatlılar, cadılar bayramının gelmesiyle birlikte korkutucu tatlılar yapmak isteyen bir kıza çeşitli yardımlarda bulunduğumuz eğlenceli bir oyundur.
  • Pastane
    PastanePastane, bir pastaneye gelen müşterilerin istedikleri siparişleri yaparak bölümleri tamamlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Lezzetli Pizza
    Lezzetli PizzaLezzetli Pizza, bir pizza ustasının açtığı dükkana gelen müşterilerin istediği pizzaları yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Sokak Yemeği Ustası
    Sokak Yemeği UstasıSokak Yemeği Ustası, karşımıza çıkan malzemeleri sırasıyla kullanarak sokak yemekleri yapmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Popcorn Ustası
    Popcorn UstasıPopcorn Ustası, bölümlerde karşımıza çıkan kutuları patlamış mısır doldurarak istenilen seviyeye getirmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  •  Hamburger
    Hamburger Hamburger, bir yemek masasına gelen hamburgerleri hızlı bir şekilde tabağımıza almaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.
  • Sushi Şefi
    Sushi ŞefiSushi Şefi, bir bant üzerinde karşımıza çıkan sushi malzemelerinin tamamını toplayarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur.

Önceki12Sonraki

Pasta Oyunu

seni seviyorum

bilinmeyenoyun orta seviyede bir oyun ama yeterli ekran tam olsaymış güzel olurmuş onun dışında güzel

freddie mercurydarling congratulations very good game ı love it

Daisy

gizemli qizay ne guzel

cansuharika

asel oyun cok guzel tavsiyem size

Nurayçok güzel

ilaydazeki kız adlı kişi oyundan hiç bir b*k anlamaysan sesini çıkar ma salakmısın sen oyun güzel senin ilgini çekmediyse oynama zorla oyna diyenmi var vıt vıt konuşuyorsun başka bir iş yaptıgın yok zaten bide neymiş zekı kızmış zeki olsaydı n bu oyuna yakışır bir yorum yapardın aptal manyak salak

Adenseker pasta imalatcisi de cok guzel

ZEKİ KIZÇok güzel ama böyle şeyler benim ilgimi çekmiyor. ben oyun oynamayı sevmem. daha çok, resim yapayı severim. daha oynamadım ama uzaktan bakınca saçma birşey olduğunu anladım. ben hiç tavsiye etmem oyunu kim yaptıysa Yemin ediyorum ki Çok SAÇMA YAPMIŞ. bence böyle oyun oynayacağanıza gidin santranç oynayın daha iyi Bikere, bu oyun çok SAÇ-MA SAÇMA

xedicesanki kek yabayi bilmiyoruz ilk dafa yapiyoruz

İREM GÜZEL TAVSİYEM YANİ SİZE TAVSİYEM

ŞAKİR GUZEL

GAMZE NUROYUN HARİKA BENCE ÇOCUK ÇOK BEĞENDİ

esma nuroyun cok guzul beğendim lakin pastamı yaptım 5 defa denedim cocuk hep ağlıyor ne yapa bilirim

BİRSENgüzel

melkeçok güzel

AZRA DEVECİÇok güzel oyun

biriaynen muhteşem oyun bayıldım ama her oyun bana kısa gelsede bu oyunda kısa bence :)

NİSA NURçok güzel oyun

oyuncu11arkadaşlar çok güzelbir oyun hepinize tavsiye ederim teşekkürler

Gerçek Pasta Yapımı 3D

Bu oyun hakkında

Karnın mı aç? Pişirmeye başla! Kentteki en iyi pasta aşçısı ol ve nefis pastalar yarat! Bu uygulamanın güzel 3D sanatı gerçek bir pasta yapıyormuşsun hissi verecek! Nefis! Daha ne bekliyorsun? Mikserini çıkar ve şu yumurtaları kırmaya başla!

Dünyadaki en iyi pastacı ol! En sevdiğin pasta türü ne? Tatlı doğum günü pastaları mı? Havalı düğün pastaları mı? Ne olursa olsun, yapabilirsin! Ekstra güzel olmaları için pastalarını süsle ve fotoğraflarını çekip nefis yaratımlarını arkadaşlarına göster! Pastalarınla yarışmaya bile katılabilirsin ve pasta partisinde arkadaşlarına servis edebilirsin!

Özellikler:
> EN nefis pastaları yapmayı öğren!
> Kendin ve arkadaşların için bir dizi ağız sulandıran pasta tarifi!
> En nefis pastaları pişirmek, tasarlamak ve süslemek için profesyonel fırıncılık aletleri kullan!
> Gökkuşağı renklerine sahip doğum günü pastalarından çilekli çöreklere, seçenekler sonsuz!
> Nefis şekerlemeler, lezzetli süslemeler ve harika süslerle pastalarını süsle!
> Bu çalanlar düğün çanları mı? Gelin için harika bir pasta tasarla ve yap.
> Kendi pastana en güzel resmini koy!
> Komik tavşan, kedicik ve köpek arkadaşların, sevimli bebekler ve daha fazlası ile pasta partisi yap!
> Kendi parti süslemelerinle partiyi daha eğlenceli yap!
> Pasta yapma yarışmasına katıl, en beğendiğin pastaya oy ver ve birincilik ödülünü kazan!
> Muhteşem siyah çikolata, kiraz- muzlu pasta veya cheesecake? Seçim senin - Pastacı sensin!
> Prenses partisi zamanı! En sevdiğin prensesi pastaya yerleştir!
> Harika pasta tasarımlarını sergilemek için baş yapıtının resimlerini çek!
> Bir pasta albümü yap, bu şekilde inanılmaz derecede nefis yaratımlarını her zaman hatırlayabilirsin!
> Çizmen için bir dizi harika ve eğlenceli boyama sayfası!

Güncellenme tarihi

16 Ara

Pasta Yapma Oyunu

jennie kimben beğendim herkese başarılar bu arada şuan çeviri yapıyorum ben blackpink ten jennie sevgiler

den gelen birisiiyi has işte

zeynepçok güzel

isimsizgüzel

ÇiçekOyun bomba bir şekilde güzel italyan mutfağına gidip geldim o kadar yani

eylül ece bayabi güzel

subhancok guzel oyun

Egemen DikmenTarif yanlış

meryemharika bir oyun tavsiye ederim

sümeyyene kadar güzel

vah beeski gunlere donemiyoruz keske donebilsek

M-e-L-i-S-aH güzelmiş knk

ecem buseoyun müq çok güzel bunun gibi oyunlar varsa bana chatten (buradan) yazın :)

selinoyun çok güzel en sonunda tarifi de var yapmanızı tavsiye ederim tadı çok güzel

sehyoyunu 11 yaşından beri oynuyorum 15 yaşındayım geçekten yaptım tdaıa abartılacak kadar güzel

nelbekihayatimda gordugum en iyi oyun

oyuncu mükemmeldi özellikle türkçe olması harikaydı hersey anlaşılırdı :)

yarengüzel oyun ama tiramisu çok güzel gözükdü canım çekti küçük olduğum için yapamam

AdenO italyan tiramisu oyunu var ya ben o oyunu cok seviyorum

murattarifi çıktı bir gün o pastadan yaparız

Adenmasa ile koca ayi oyunu da cok guzel

Adendondurma yapma oyununda renkli seyler oluyo sonra da onlardan benim canim cekiyo

ecrin beyendim

bahar iyi ama ben hala yakuşuklu gaslı dislayn porfek bir gurbayım

Auselin babasıkadinin telefon numarasi var mi :yum

cemre solmazçok güzel

Atiye Atsalöyle güzel bir oyunu

hello kityoyunun türkçe olması harika

ilyas oyın cok hayatımda boyle oyın gormedim boyle

ebrucok guzel oyun herkese oynamısı tavsiye ederim

şerminmükemmel

fahriben oldum

BuseBENCE ÇOK İYİ BİR OYUN

kübracok güzel

kabartma tozukendimi hiç böyle gerizekalı hissetmemiştim

ahsenyav çok güzel bir oyun tavsiye ederim

utkuvayyy çok güzel

berçem eroğluoyun cok güzel

Aylayaptim guzel

LEYLA ÇOK TATLI VE ÇOK GÜZEL BİR OYUN ÇOK BEYENDİM

ismimi unuttumoyun çok güzel mütiş şahane ama benimde canım çekti

yıldızoyuna ben bayıldım

Elaoyunu pek sevemedim yaa daha iyi olabilirdi

Cabbaroyun çok güzel

duruçok güzel

EYLÜLOYUN COK GÜZEL

ranamükemmel

ASLIBEN ÇOK BEĞENDİM HARİKA MUHTEŞEM SÜPER ELLERİNİZE SAĞLIK HEPİNİZE AFİYET OLSUN ÜMMET AKIN

kimim lan ben hayatımda gördüğüm en perfect oyun aşık olduk iyimi

Edaoyun çok güzel

ELİFÇOK GÜZEL

MERVE ÇİFTÇİOĞLUbugün bnim doğum günü m hediyeolaraktelefon

nixSelam millet bir youtuber olarak sesleniyorum oyun gerçekten güzel oynamanızı tavsiye ederim

Addisonçok güzel ben kendim gerçek hayatta yaptım tadı efsane sizde yapın ve deneyin bana hak vereceksiniz

melkeçok güzel mükemmel

BUSE DUYGUSelam çok güzel oyun, tatlısını gerçekte yapın yiyin çok güzel bir tatlı yeni videomu bekleyin

Ebu beQiR sIddıQOAAa Çok gÜzelLL BilgİleNdiM

ALMAHarika

ELİF NAZGÜZEL İDARE EDER

no namegerçek tarifi veriyor

merve muhteşem

firdevs ayşearkadaşlar tepsi fırının içinde

Buse Oyun Mükemmel

leyla guvenben bunu yaptim size de tavsiye ederemem, harika lezzet

fatime hind dolmasi bayildim

Elmabu oyun çok güzəl

bilinmeyeen sadece sonu güzeldi o da güzel bir trif okuma bimeenlr oynayamiyacağı bir oyun mö öx öm ömv jfvnjlfsn ljn vlajf v

UĞURÇOK GÜZELL

İremhepinize de katılıyorum. Oyun hem güzel:) hem de çok sıkıcı:( (keşke müzik falan olsaymış ya da ses efektleri)

mustafabu oyunu sevdim herkeze tavsiye ederim

cemrebiraz beğendim saçma geldi

aseltepsi nerede

gizemne kadar sıkıcı

TUNAÇOK GÜZEL BİR OYUNMUŞ

TUNAAYNEN ÇOK GÜZEL

atiyeoyun çok güzel

halisebende bu oyunu çok sevdim onun için herkese tavsiye ederim

halisebu yemek yarifleri çok saçma

meryemselen sana katılıyorum seni tanımadıgım halde sevdim bu arada semih sevgili olalım mı

nazlıbence siz bu oyunda birbirinizi tavlamaya çalışıyorsunuz anlıyomusunuz

melisaadagamze çelik böyle güzel oyunlara emek verilen oyunlara kötü demen bir karaktersizlik oyunu beğenen herkeze merhabaqa

asya dilek kukbence oyun çok güzel kimse boşuna kötü demesin boşuna kimse hoop moop demesin siz burda tartışmak içinmi yazıyosunuz selen bencede güzel

semih Hoop gamze çelik sen kim oluyorsun sen beceriksizsen oyunu oynayamamışsındıseafoodplus.info tanısalim mi

selen oyun güzel herkese tavsiye ederim

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir