duy beni hangi gün / Duy Beni - Vikipedi

Duy Beni Hangi Gün

duy beni hangi gün

Duy Beni dizisi 7 Temmuz 2022’de Star TV ekranlarında seyirciyle buluştu. Yayınlandığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Süreç Film yapımı dizi, yayın hayatına devam ediyor.

Duy Beni Son Fragmanı İzle

Star TV, Duy Beni dizisinin 10. bölüm fragmanını yayınladı. Fragman dizinin takipçilerden büyük ilgi gördü.

Duy Beni Oyuncuları

Dram ögelerinin hakim olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Helin Kandemir, Durul Bazan ve Burak Can gibi birçok isim yer alıyor.

Duy Beni Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Duy Beni dizisi her hafta perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Duy Beni ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Duy Beni yeni bölüm hangi gün? Duy Beni Çarşamba mı Perşembe mi?

Duy Beni, Süreç Film imzalı, yönetmenliğini Ali Balcı'nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif'in kaleme aldığı, ilk bölümü 7 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisi. Duy Beni ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Duy Beni yeni bölüm hangi gün? Duy Beni Çarşamba mı Perşembe mi?

Duy Beni yeni bölümleri her Perşembe saat 20:00 'da Star TV'de ekranlara geliyor.

Duy Beni dizisi diğer yaz dizileri gibi bir aşk hikayesi yerine gençlik odaklı olacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide olaylar liseli Ekim'in yaşadığı talihsiz bir olayla başlayacak. Ekim'in okula gittiği sırada en yakın arkadaşı Meltem'e bir araç çarpar ve kaçar. Kaza sonrası Meltem'in belden aşağısı felç kalır. Mahalleli kaçan aracın peşine düşerken, takip sonucunda aracın karanlık sırları olan bir koleje girdiği görülür.

Kanat Günay (Caner Topçu), (1-)

Ekim Güleryüz(Rabia Soytürk), (1-)

Selim Bender (Berk Hakman), (1-)

Aziz Günay (Burak Can), (1-)

Bahar (Ege Kökenli), (1-)

Melisa (Sümeyye Aydoğan), (1-)

Leyla (Helin Kandemir), (1-)

Fikret (Durul Bazan), (1-)

Rıza (Murat Daltaban), (1-)

Suna (Yeliz Akkaya), (1-)

Halil (Aytaç Uşun), (1-)

Süleyman (Alper Atak), (1-)

Neşe (Feride Çetin), (1-)

Hasan (Bedir Bedir), (1-)

Selçuk (Hamdi Alp), (1-)

Ozan (Utku Coşkun), (1-)

Bekir (Taha Bora Elkoca), (1-)

Hatice (Elif Çakman), (1-)

Şükran (Bedia Ener), (1-)

Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz), (1-)

Hazal (Meltem Akçöl), (1-)

Naz (Jasmin Berkiş), (1-)

Ceyda (Sena Gençtürk), (1-)

Emine (Cemre Özşişman), (1-)

Ece (Dilara Sümbül), (1-)

Cingöz (İzzet Yüksek), (1-)

Dağhan (İbrahim Yıldız), (1-)

Ali BalcıDuy BeniHaberler

Duy Beni yeni bölüm ne zaman, hangi gün saat kaçta? İşte Duy Beni son bölümde yaşananlar

Haberin Devamı

Duy Beni dizisi yeni bölümleri ile her hafta izleyici karşısına çıkıyor. Senaryosunu Makbule Kosif'in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan gibi isimler yer alıyor.

DUY BENİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yazın takip edilen dizisi Duy Beni 4. bölüm 28 Temmuz Perşembe günü saat 20:00'de Star TV'de ekranlara gelecek.

Duy Beni SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşadıkları zorbalık Ekim ve Bekir’i alt üst etse de Ekim tekrar ayağa kalkıp kötülerle savaşmaya kararlıdır. Bu sırada onlara uzanan yardım eli herkesi şaşırtır. Kanat kafaları karıştırırken öğretmen Selim’in okulda yaşananlarla alakalı şüpheleri giderek artmaktadır. Melisa’nın elinde tuttuğu Ekim’in görüntülerine ise sürpriz bir isim ulaşır.Bu hamle okuldaki tüm dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.Tüm olanları izleyen Kanat’la Ekim’in arasında neler olduğunu merak eden biri daha vardır. Aziz…

Haberin Devamı

Ekim, Gerçek Koleji’ndeki zorbalarla başa çıkmaya çalışırken bir yandan en yakın arkadaşı Leyla’yla arasını düzeltmeye çalışır. Ancak Leyla’nın öfkesi, ardından sosyal medyada yaptığı bir hamle dikkatleri tekrar kazaya çeker. Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken . Ekim’in okuldakileri daha yakından tanımak amacıyla gittiği partide hiç beklemedik bir olay olur. Ekim bu kez zorbalığa kesinlikle dur diyecektir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir