atlas lehim makinesi / Atlas Silikon Tabancası Eco St40,Atlas Silikon Tabancası Eco St40,

Atlas Lehim Makinesi

atlas lehim makinesi

Attlas Atlas Eco Hv 30 Lehim Makinası Havya Kalemi 30 W TOK

Attlas Atlas Eco Hv 30 Lehim Makinası Havya Kalemi 30 W

Kurumsal Fatura

Satıcı : Tökelek Hırdavat

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Tökelek Hırdavat tarafından gönderilecektir.
  • Kalem Şeklinde Havya Lehim Makinesi Seti 30 W Evdeki kumandanın yada basit elektronik eşyanın tamirini yapmayı seviyorsanız bu kalem havya işinize çok yarayacak. Ergonomik tasarımlı kalem şeklinde havya sayesinde, basit tamiratlarınız için usta çağırmanızada gerek kalmayacak. Kullanımı oldukça kolaydır. Elektrik ile çalışır. V 30 W Kalem Havya.
  • Bu üründen en fazla 13 adet sipariş verilebilir. 13 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Attlas Atlas Eco Hv 30 Lehim Makinası Havya Kalemi 30 W

• Kalem Şeklinde Havya Lehim Makinesi Seti 30 W Evdeki kumandanın yada basit elektronik eşyanın tamirini yapmayı seviyorsanız bu kalem havya işinize çok yarayacak. Ergonomik tasarımlı kalem şeklinde havya sayesinde, basit tamiratlarınız için usta çağırmanızada gerek kalmayacak. Kullanımı oldukça kolaydır. Elektrik ile çalışır. V 30 W Kalem Havya.
  • Bu üründen en fazla 13 adet sipariş verilebilir. 13 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

En İyi 10 Profesyonel Lehim Makinesi Tavsiyesi

En İyi Lehim Makinesi Önerileri

Metal maddeleri birbirine bağlamak amacıyla yapılan işleme lehim denir. Havya makineleri yüksek ısı çıkartarak teli eritir ve akışkan bir hale getirir. Yarı sıvı halde olan tel ile lehim işlemi gerçekleşir. Tüm bu işleri bir araya getirmenize yardımcı olacak en iyi lehim makinelerini sizler için araştırdık.

Kaliteli bir lehim makinesi, işinizi daha hızlı ve pratik yapmanıza olanak tanır. Uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken en kaliteli havya makinelerini bu makalemizde bulabilirsiniz.

Teknik özellikleriyle kullanışlı bir yapıya sahip olan lehim makineleri, günümüzde sıkça kullanılan bir alettir. Çeşitliliğin fazla olduğu piyasa içerisinden en kaliteli lehim – havya makinelerini aşağıdaki kısımda bulabilirsiniz.

SıraMarkalarGüçneoldu Puanı
1Sonex60 W10/
2KLPRO30 W10/
3Qniay60 W10/
4Attlas30 W10/
5Staxx Power60 W10/
6Weller W10/
7Best W10/
8Tudor60 W10/
9Anka40 W10/
10Winnboss60 W10/

En İyi 10 Lehim Makinesi Tavsiyesi

İşte profesyonel ve kaliteli en iyi lehim makinesi markaları:

1. Sonex Digital Lcd Ekranlı Isı Ayarlı Havya Lehim Makinesi

1. Sonex Digital Lcd Ekranlı Isı Ayarlı Havya Lehim Makinesi

ARTILAREKSİLER
LCD EkranFiyat
Sıcaklık Ayarlama
Kompakt Yapı

Farklı işler için uygun sıcaklık ayarlaması yapmanıza imkan tanır. Isıyı uç kısmında tutar ve üst taraflara yansıtmaz. Böylelikle uzun kullanım sırasında elinizi asla ısıtmaz. Hızlı bir şekilde ısınır ve sabit sıcaklıklarda işlem yapar. Uzun ömürlü ve kompakt yapısıyla dikkat çeken bir modeldir.

Teknik Özellikler
LCD Ekran: Var
 Isı Ayarlayabilme: Var
Sıcaklık: Derece
Hafif ve Taşınabilir Yapı: Var
Isı Yalıtımı: Var
Kaymaz Silikon Sap: Var

Sonex Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürün güzel, çabuk ısınıyor ayrıca muadillerine göre biraz daha ucuz. Ayrıca fişe taktıktan sonra kırmızı açma-kapama düğmesine basılı tutulmadan açılmıyor güvenlik açısından artı bir özellik. E. A.

👤 Bayıldım. İşlevsel kullanışlı. Malzeme kalitesini kestirmek zaman alır. Hobi işleri için fazlası var eksiği yok. Hobicilere, ve yarı profesyonellere peşinen tavsiye ediyorum. M. U.

2. KLPRO KLKH30 30Watt Kalem Tipi Havya

2. KLPRO KLKH30 30Watt Kalem Tipi Havya

ARTILAREKSİLER
İnce UçLCD Ekran Yok
Kolay Kullanım
Paslanmaz Çelik

4 mm kalınlığındaki ucuyla ince işler yapabilirsiniz. derece sıcaklığa kadar çıkabilmektedir. Yuvarlak tutamacı sayesinde elinizde kayma yapmaz ve kolay kullanım imkanı sunar. Yüksek performanslı ısıtıcısı, tamamen paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Teknik Özellikler
Paslanmaz Çelik: Var
Ağırlık: 0,15 kg

KLPRO KLKH30 Kullanıcı Yorumları;

👤 Metal kısmının renginin kullanım sonunda solması dışında sıkıntı görmedim. Hızlı ısınıyor. Girişi seviyesi için oldukça kaliteli. E. O.

👤 Kaliteli ürün evde küçük işler yapmak için aldım baya iyi herkese tavsiye ederim. B. D.

3. Qniay 60W Profesyonel Lehim Makinesi

3. Qniay 60W Profesyonel Lehim Makinesi

ARTILAREKSİLER
Yardımcı IşıkLCD Ekran Yok
Yuvarlak Tutamaç
Paslanmaz Çelik

Tüm elektronik bileşenler üzerinde işlem yapmanıza olanak tanır. Devreye girdiğini gösteren yardımcı ışığı bulunmaktadır. İçerisinde bulunan ısıtıcısı tamamen paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Dayanıklı gövdesi ve kablo sistemi bulunur. Her türlü lehim ve havya işlemi için uygundur.

Teknik Özellikler
Paslanmaz Çelik: Var
Güç: 60 W

Qniay Kullanıcı Yorumları;

👤 Joyistik lehimi sonrası yorum yapıyorum. Gayet başarılı. Çabuk ısınıyor. Sorunsuz 7 kablo lehimledim. Satıcı çok güzel bir not da eklemiş. Ben memnun kaldım. B. Y.

👤 Kargo hizmeti hariç memnuniyet veren bir ürün. Yazılanların aksine ilk çalışmada koku vs yaymadı. Hızlı ısınıyor. Belli ısıda durup durmadığını kontrol edemedim. Led yok termostat ta yok sanırım. R. A.

4. Attlas Eco Hv 30 Lehim Makinası

4. Atlas Eco Hv 30 Lehim Makinası

ARTILAREKSİLER
Uygun FiyatLCD Ekran Yok
Güçlü
Kullanışlı

30 Watt gücünde çalışan model, basit elektronik eşyaların tamiri için kullanılmaktadır. Kalem yapısı sayesinde ince işler için uygundur. Elektrikle çalışan Atlas Eco Hv, usta çağırmanıza gerek kalmadan işinizi kolay bir şekilde yapmanıza imkan tanır.

Teknik Özellikleri
Sıcaklı: Derece
Kaymaz Silikon Sap: Var

Atlas Eco Hv 30 Sıcak Hava Tabancası Kullanıcı Yorumları;

👤 Her işimi kolayca yapıyorum ve ucuz baya o yüzden tavsiye ederim. M. U.

👤 Diğer aldığım pahalı cihazlarla aynı işi yapıyor. Uygun fiyat ve her türlü işin altından kalkabiliyor tavsiye ederi. M. U.

5. Staxx Power Kalem Havya Full Set

5. Staxx Power Kalem Havya Full Set

ARTILAREKSİLER
Yardımcı IşıkFiyat
Ergonomik Yapı
Güçlü Isıtıcı
Dayanıklı Gövde

Darbelere karşı dayanıklı bir gövdeye sahip olan model, 60 Watt güçle çalışmaktadır. Yüksek performanslı ısıtıcısı tamamen paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Lehimin kolay kaynamasını sağlayan pastasının yanı sıra ergonomik tasarımı sayesinde pratik kullanım imkanı sunmaktadır.

Teknik Özellikleri
Güç: 60 Watt
Kalem Havya Standı: Var
Süngerli Havya Sehpası: Var
Tüp Lehim Teli: Var
Paslanmaz Çelik Isıtıcı: Var

Staxx Power Kullanıcı Yorumları;

👤 Tüm set göndermeli baya iyi olmuş her işimi görüyor. M. U.

👤 Daha önce üç kere kullandım ve memnun kaldım herkese tavsiye ederim elbette kaliteli. M. U.

6. Weller Lehim Havya Uc

6. Weller Lehim Havya Uc

ARTILAREKSİLER
Hızlı IsınmaFiyat
Güçlü Yapı
Uzun Ömürlü

Her türlü elektronik işleri için uygun bir modeldir. 7 saniyede ısınır ve kullanıma hazır olur. Çok amaçlı kullanım için ideal bir üründür. Watt gücünde çalışabilen Weller Uc, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Teknik Özellikler
Volt:
Watt: w
Ağırlık: gram
Amblaj: karton kutu
Herz: 50 hrz

Weller Lehim Havya Uc Kullanıcı Yorumları;

👤 Hızlı kargolandı ve kısa bir süre içerisinde kargo firması tarafından teslimatı sağlandı. Ürünün yanında hediye olarak 3M bant gönderilmişti. Satıcıya kibarlığından dolayı teşekkür ederim. T. Ç.

👤 hızlı bir şekilde kargo yapıldı ve ertesi gün elime ulaştı. yazılanlardan farklı bir şey yok. Ürün çok kaliteli ve 7sn bulmadan kıvama geliyor. Bence uç kısmı biraz daha ince olabilir, ufak noktalar için hafif zorlanıyoruz, bıçak gibi yapısı sayesinde yine de yapılabiliyor. Bence tek handikapı ağırlığı, biraz ağır bir ürün. F. A.

7. Best D Havya Makinesi

7. Best D Havya Makinesi

ARTILAREKSİLER
Profesyonel MakineFiyatı
Dijital Ekran
Kaliteli Yapı

Kurşunsuz lehimleme istasyonu bulunan model, sıcak hava hizmeti de sunmaktadır. Çok yönlü yapısıyla dikkat çeken model, Watt gücünde çalışmaktadır. derece aralığında ısıya sahiptir. Yalnızca lehim değil sıcak üfleme aparatıyla da kolay kullanım imkanı sunar.

Teknik Özellikler
Modeli: BESTD
Çalışma voltajı: AV V / V 50Hz / 60Hz
Çıkış gücü: w
Sıcaklık aralığı: ° C ~ ° C
Gaz tipi: pnömatik fırçasız üfleyici
Hava akışı: L / dak (Maks)
Meme özellikleri: çap 5mm 8mm 10mm

Best D Kullanıcı Yorumları;

👤 Malzeme kalitesi gayet iyi, beklenileni fazlasıyla karşılıyor. A. T.

👤 Her türlü işimi görüyor ve ömürlük bir ürün herkese tavsiye ederim ayrıca sıcak üfleme cihazı daha baya iyi. A. T.

8. Tudor 60 W Profesyonel Lehim Makinesi Kalem Havya

8. Tudor 60 W Profesyonel Lehim Makinesi Kalem Havya

ARTILAREKSİLER
Dayanıklı KabloLcd Ekran Yok
Kullanışlı
Uzun Ömürlü

Evinizdeki ufak elektronik eşyaları tamir etmek veya lehimlemek için kullanabilirsiniz. Kısa sürede ısınır ve işlem yapmak için hazır olur. Ergonomik tasarımı sayesinde basit tamiratlarınız için usta çağırmanıza gerek kalmaz. 1 metre uzunluğundaki kablosuyla kolay kullanım imkanı sunan model, 60 watt güçle çalışmaktadır.

Teknik Özellikler
Güç: 60 Watt
Isı Tutmaz Yapı: Var
Dayanıklı Malzeme: Var
Paslanmaz Çelik Isıtıcı: Var

Tudor 60 W Profesyonel Lehim Makinesi Kullanıcı Yorumları;

👤 İşimi görüyor ufak işler için aldım baya kullanışlı. O. P.

👤 Piyasada ucuz ve kullanışlı bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Fiyatı kadar çalışıyor ve dayanıklı bir malzeme. N. T.

9. Anka Kalem Şeklinde Havya Lehim Makinesi

9. Anka Kalem Şeklinde Havya Lehim Makinesi

ARTILAREKSİLER
Kolay KullanımIsı Ayarlaması Yok
Hobiler İçin Uygun
Ergonomik Tasarım

Evinizdeki ufak elektronik aksamlarını lehimleme için kullanabileceğiniz bir modeldir. Fiyatı uygun olan cihaz, hobiler için de idealdir. Ufak tamiratlar için tercih edilen model, en çok satanlar listesinde bulunuyor.

Teknik Özellikler
Ürün Ölçüsü: 22cm x 2,5 cm
Güç: 40 W
Güç Tüketimi: V
Kablo Uzunluğu: 1 m

Anka Kalem Şeklinde Havya Lehim Makinesi Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok kısa sürede geldi. Ürün de gayet başarılı. Hemen ısınıyor ve sorunsuzca görevini yapıyor. Tasarımı fotoğraftakinden daha değişik. Ucu o kadar sivri değil ama yine de ufak delikler açmak için ideal. Ben maket yapımında kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Plastik tutma yeri ile metal kısım arasında daha geniş bir halka var. Bu da belirli bir standa gerek duymadan masaya havyayı koymanıza yarıyor. Daha iyi yani. Ben gayet memnun kaldım. İ. Ç.

👤 Güzel çalışma sıcaklığı var 24 saattir kullanıyorum hiç sıkıntısı yok sonra da bir şey olursa ek bildirim yaparım bence alın hiç sıkıntısı yok ben aldığımda yoruma baktım almasammı dedim ama bu fiyata kaçmaz dedim ve güzel. A. B.

Winnboss 60W Lehim Makinesi

Winnboss 60W Lehim Makinesi

ARTILAREKSİLER
Uzun ÖmürlüFiyat
Güçlü Yapı
Isı Yalıtımlı

Kısa süre içerisinde ısınabilen model, 60 Watt gücünde çalışmaktadır. Isı yalıtımlı gövdesi sayesinde uzun kullanım imkanı sunar. Her türlü elektronik aksam üzerinde işlem yapabilmektedir. En iyi lehim ve havya makinelerinden biridir.

Teknik Özellikler
Ürün Ölçüsü: 23cm x 2,4 cm
Güç: 60 W
Güç Tüketimi: V
Kablo Uzunluğu: 1 m
Paslanmaz Çelik Yapı: Var
Uzun Ömürlü Yapı: Var
Isı Yalıtımlı Tutamaç: Var

Winnboss 60W Kullanıcı Yorumları;

👤 Aldığımdan beri birkaç kez kullanım ve baya memnun kaldım çok iyi diyebilirim. O. P.

👤 Piyasanın en iyilerinden biri diyebilirim. Enişteme de tavsiye ettim. Memnunum bir sorunum yok. U. I.

İyi Havya Lehim Makinesi Kaç Watt Olmalı?

Kaliteli bir lehim makinesi ortalama Watt arasında güce sahip olmalıdır. Günümüzde en çok kullanılan havya makineleri kalem çeşidinde olanlardır. Watt arasında güce sahip olan kalem lehim makineleri sıkça tercih edilmektedir.

Havya - Lehim Kaç Dakikada Isınır?

Alacağınız modelin kalitesine göre bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. Kalem lehim makineleri ortalama 5 dakika içerisinde ısınabilir. Eğer kaliteli bir cihaza sahipseniz bu durum 10 saniye içerisinde de gerçekleşebilir. Lehim makineleri derece sıcaklığa kadar çıkabilen güce sahiptirler. Bu nedenle ısınma süreleri kendi içerisinde değişkenlik gösterebilmektedir.

Lehim Sıcaklığı Kaç Derece?

Aldığınız modele göre sıcaklık derecesi değişir. Lehim makineleri, ortalama derece arasında değişen sıcaklık seviyelerine sahiptir. Metal telleri kısa sürede eritmek için yüksek sıcaklık derecesine sahiptirler.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası