fatma dizi izle / Dizi ‘Kan Çiçekleri’ - Kanal7

Fatma Dizi Izle

fatma dizi izle

Yılanların Öcü

“Yılanların Öcü”nün onuncu bölümünde; Şerife, Kamuran’ın Fatma’ya olan ilgisinin iyiden iyiye farkına varmıştır. Bunun hesabını Kamuran’dan sormaya kalksa da başına yeni işler açılır. Üstüne üstlük Kamuran, onu Nesrin’in hizmetinden alıp Fatma’yı bu işle görevlendirince Şerife, Fatma’dan kurtulmak için plan kurmaya başlar. Bayram’ın ve Fatma’nın arasındakileri öğrenen Haceli, Bayram ile yüzleşir. Bayram, Fatma ile birbirlerini sevdiklerini söylese de, Haceli’nin Fatma’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Bir yandan da hem Bayram hem de Fatma, ailelerinin içine düştüğü büyük sıkıntı nedeniyle içinden çıkılmaz durumlara sürüklenmiştir. Kamuran ise, bir saplantı haline getirmeye başladığı Fatma’yı bir türlü aklından çıkaramamaktadır. İçine bu durumla ilgili şüphe düşen karısı Nesrin, nasıl bir tepki verecektir?

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından 'Zeytinyağlı Yiyemem Aman' TV filminde Bursa yöresine ait olan türkünün eğlenceli ve duygu yüklü hikâyesi anlatılıyor. Kanal 7 TV filmi Zeytinyağlı Yiyemem Aman HD kalitesiyle seafoodplus.info'da.

Zeytinyağlı Yiyemem Aman filminde Emine, zengin ve tok gözlü bir ağanın kızıdır. Ağa, bir erkek evlada sahip olmadığı gibi karısını da genç yaşta kaybetmiştir. Kızı Emine’yi, öksüzlük hissetmemesi için el bebek gül bebek büyütmüştür. Fakat Emine büyüdükçe ele avuca sığmaz hale gelir, burnu havada ve kimseleri beğenmez biri olur. Eve gelen görücüleri kovmaktan beter edip, babasını misafirlerinin yanında rezil eder. Hüseyin Ağa ise kızına şöyle bir şart koşar; ya kızı karşısına kendi istediği birini çıkaracak, ya da Ağa onu münasip gördüğü biriyle evlendirecektir. Emine de zaten ne zamandır sevdalı olduğu Murat’ın onu istemesini beklemektedir. Ama Murat, evlenmeyi düşünmemekte, bütün gün serseri bir şekilde gezip, gününü gün etmektedir. Bir yandan da Emine’nin parasını yemenin peşindedir. Murat evlilik sözü verdikten sonra Emine’nin bileziklerini alıp kasabadan kaybolunca Emine bir başına çaresiz kalır. Babasına bir damat adayı çıkarmak zorundadır ve aklına hemen bir hinlik gelir. Babasının yanında çiftliğe çalışmaya gelen yiğit ve namuslu bir delikanlı olan Mustafa’nın aklını çelip, onu istemeye gelmesini söyler. Mustafa zaten gönlünü güzel Emine'ye düşürmüştür. Emine ise başka hesaplar peşindedir. Emine, Mustafa ve Murat arasında geçen aşk sarmalı beklenmeyen durumlarla sonuçlanacaktır.

Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmi yönetmeni: Zeynep Tor

Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmi oyuncuları: Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Can Şanlıoğlu, Halil Kumova, Emin Okkaya, Ümmiye Koçak, Namık Kemal Yiğittürk

Yapımcı: Tor Yapım

Senaryo: Özden Uçar, Onur Böber

Müzik: Özkan Turgay

Görüntü Yönetmeni: Mahir Gül

Zeytinyağlı Yiyemem Aman türkü sözleri;

Zeytin yağlı yiyemem aman,

Basma da fistan giyemem aman.

Senin gibi cahile,

Ben efendim diyemem aman.

Kaldım duman içi dağlarda,

Sevgili yarim nerelerde? 

Kara üzüm asması,

Ah yeşil olur yazması.

Ben yarimden ayrılmam,

Kara yazı yazmasın.

Mevlâm kara yazı yazmasın.

Kaldım dumaniçi dağlarda

Sevgili yarim nerelerde?

Asmadan üzüm aldım,

Sandıkla çeyiz sardım.

Verin benim yarimi,

Annemden izin aldım.

Kaldım dumaniçi dağlarda

Sevgili yarim nerelerde?

İzle

PUBG
Ben pubg reklami için geldim

seher
EMANET MUHTEŞEM BIR DIZI BAYILIYORUM

melek
bu filimi cok seviyorum

Bir Garip Aşk ❤️
Arnavla kuşi çok yakişiyorlar yaa

Alya
Lutfen bir garip ask bittikten sonra benimsin hint dizisini gosterin

Bir garip ask hayrani
Bir garip ask cok guzel ama şiyamdan nefret ediyorum

İsimsiz
Lutfen reklamlarin suresini azaltin biktik reklamlardan

bır garıp ask delısı
dunyada en sevdıgım dızı bır garıp ask ellerınıze saglık super bır dızı sıyam dan nefret edıyorum ***klavyem bozuk o yuzden bazı harfler yanlıs kusura bakmayın***

Khushi
Whattt

bir dost
bir garip aşk çok başka ya

Esma
Bir garip aşk o kadar duygusal ki ne zaman izlesem agliyorum.

Esma
Bir garip aşk aşiri iyi ama o babaanne varya.

Yagmur
Lutfen bir qarib aşk dizisini devamini yayinlayin

Yagmur
Cok guzeller arnac and kuşi

Yagmur
Yiaa arnav ve kuşi cok harika bayiliyorum yiaa 2 ci sezonunda yayinlayin lutfen pls

BEYZA
MUHTEŞEMM

KUSHİ
BIKTIM ARNAV

NİSA
HARİKA

LİLA KANYAZEVA
MUHTEŞEM

kosi
maraba cocoklar ban kosi

Nergiz
Lutfen bir qarip ask bittikden sonra bicak sirtini gosrerin

Beyza
Muhteşemm

Ecrin
Kanal 7 gerçektende güzel bir kanal bir garip aşk olunca tabi he burada reklamların süresini azaltın lütfen

Kushi
Bıktım arnav

İsimsiz
Hepsi güzelde, 20 dakika reklam bu ne ya

Beyza
Sırf bir garip ask dizisi çok güzel ve buradan çok güzel izleniyor

zəhra məmmədova
əla

Sema
Sema. Bir. Garip ak.

Esma
Bir garip aşk aşiri iyi ama şiyam varya her şeyi bozuyor.

Fatma Bayındır
Bir dizi biterken beş dakika kala bir 10 dakijalık reklam koyuyorsunuz da reklam bitince iki üç saniye sonra bir reklam daha verip insanı bezdiriyorsunuz??????değil mi

Gunay
En gozel dizi emanet

SEMA
bir garip aşk aslına üçyüz küsür blüm ama neden sadece bölümünü oynatıyorsunuz. lütfen devamı gelsiiiiiin

İSİMSİZ
şiyam (nasıl yazıldığını bilmiyorum) gıcık oluyorum izlemem yine gıcık yine gıcık tipsizin teki nerden buldularsa(- -)

zelal
Bütün filmler çok güzel kanal 7&#;de

Zelal
Harika

Metin
Güzel

Medine
Çok güzel diziler cikiyor

Bir garip aşk
Hadi başlasın artık

Eda
Of ya hep reklam yeter bu kadar reklam

Ask but rüya
Hadi Filimi baslasin

Raul
Coox gozəl

Zümrüd
Reklamlarin dakkasini azaltin lütfen

Sandra
Methaba

Canan
Bir garip ask harika keske devami olsada izlesek

Gizli hayran
Ben bu dizi çıktığından beri izliyorum bayılıyorum yaaaaa

Masum
Haber saati canlı

fatma bayındır..
dizin sonunda iki üç sahneden sonra ikinci bir 10 dakkalık reklam yok mu çıldırtıyor

fatma bayındır
reklamlar bezdiriyor

nurgül
yeni hint dizileri yayınlansın tamam eskiler güzelde bıkkınlık verdiler

Renaldo
Selam

İlhami Derin
Hazreti Yusuf dizisini lutfen hergun ve aksamları oynatırmısınız bu dikkate alinız

sezgin
bukadar reklam olmaz 20 dakika uaxık

Cemre
Mahsum ve bir garip aşk çok güzel

tri
masum ve bir garip aşk harika

Duygu
Harika

Zelal
Harika

:)
Bir garip aşk tek kelimeyle mükemmel

Esmer
Güzel 10/6

seher
emanet dizisini herkes izliyor chok guzel bir dizi

MENEKŞE
BBİR GARİP AŞK HARİKAAAAAAAAAAAAA

isimsiz
bir garip aşk en sevdiğim

mars
bir garip aşk ve masum iyi

Günəş
Mən masum və bir qatil aşk mən çox izləyirəm

Ayten
Bir garip aşk harika

SINEM
UMARIM YAZDIGIM BU YORUMU OKURSUNUZ GERI YAYINDA OLSUN

SINEM
BIR GARIP ASK FINAL OLUNCA BICAK SIRTI CIKSIN LUTFEN

aleyna aliyev
quzel bir kanal

Hafize. Ebren
Burdan izlemek cok guzel kanal7 nin prokramlari izlemek aile kanali basarillarinizin devamini dilerim

Aygün
Mən ən çox sevdiyim dizi bir qarın ask

AYSEL.
YEMİN DİZİSİNDE REYHAN GERİ DÖNSÜN.

Isimsiz
Baya beyenirik Cox guzel dir

seher yaman
emanet dizisini cok seafoodplus.infolah hic bitmesin.

fadime
en güzel diziler masum ve aşk 1 rüya

türkan
kanal 7 aylesine cok teşekür ederim kördüğüm dizisicokgüze

nurselay
güzel fikir ama dahada geliştirebilirsiniz. ben sadece bir dizi izliyorum oda bir garip aşk baya iyi başarılarınızın devamını dilerim tşk öd bb.

seher
o kadar dizi seviyorum ama emanet bashka bir dizi sila turkoglu yemin dizisinde iyi oynamamisdi ama emanet de chok guzel oynuyor

seher
emanet dizisini chok seviyorum bu dizinin sonunu biliyorum nolucak

Gül
Bence Emanet dizisi Yemin dizisini 2ye katladı Hiç bitmesin bu dizi yemin dizisi gibi uzun sürsün

Gülnur
Aşka yolculuk yayınlansın bıktık bu hint dizilerinin uçma ve rüzgar verme sahnelerinden

ipekacarazerbeycan
cocuk olunca daha guzel hint filimlerinde

Yasemen
Azerbaycan Türkiyə kardeş.hep öyle kalacak

Yasemen
Çox beyenirik emanet ve bir qarib aşk seafoodplus.infoşekkürler kanal 7.Türkiyeni çok seviyoruz

leyla
sil baştan dizisi harika reklamın gördüm ama izlemedi lütfen onu yayınlarmısınız

zehra
sil baştan dizisi çok güzel onu yayınlayın pliz

semanur
allah aşkınıza şu ah kalbimi kaldırı be kaç ker yayıladınız bıktık lütfen kaldırın yayınlamayın , sil baştan çooook güzel o olsun ah kalbimden kürtülalım

nurhayat
yemin ile emanet dizisin yayında kaldırın buda elif dizisi gibi üzadıkça üzüyor tam 3 ay kanal izlemyorum çok sıkıcı ama bir garip aşk harika tam 4 kere izledim halada izliyorun sil baştan dizisi güzel on yayılayın lütfen

zeynep karataş
lütfen sil baştan tekrar yayına girsin tam 3 ker izledim ama doyamadım kiil me heal me lütttttttttttfffffffffeeeeeeennnnn tekrar yayınlayı allah rızası için chn do yan bizi bekler

Turkun sesi
Birgarip aski surekli yayinlayin

Turkun sesi
Kanal 7 den sikayetciyim bir garip aski surekli yayinlamiyor

Sevinv
Bir qsrip aşk dizisinin tekrarını nasıl yenidən izleye bilirim.

Sudenaz çiftçi
Lütfen bir garip aşk yeni sezonu çıkmış lütfen yeni sezonuda verin ve bölümler tam verilmiyo kesiliyo lütfen kesmeyin

Fehmi ışık
Allah aşkına şu hintli dizileri yayın dan çekin bu ne ya çok mu lazım başka bir şey mu

ali
hit filimleri harika arnav kuşi on numara

Selma
Pakistan dizisi istiyorum

Canan
Lütfen bir garip aşk dizisinin devamını getirin çok seviyoruz eski bölümlerini bile ilk günkü heyecanla izliyoruz

M k
merhaba .Kanal 7 çok güzel bir kanal heleki varsın kanal 7 kuşi ve arnav yani bir garip aşk dizisi çok güzel 2 izlemem tavsiye ederim arkadaşlar

gizem
harikasin

hemen yazıyorum
Frekans: Sembol Oranı: Polarizasyon: Yatay (H) FEC: 2/3

Habibe
Yamanla sehere kirazla komsere bagılıyorum cok güzel bir dizi sakın bitmesin

seher
emanet diziyi chok seviyorum yaman rolunu muhteshem oynuyo seherde oyle

seher
emanet dizisi chok guzel bir dizi buraya kadar en guzel dizi belkide

TERANE
EMANET SUPER DİZİ

Nur
Bir garip aşk neden bölüm yayınlanıyor oysaki bölüm olarak görünüyor neden izleyemiyoruz diğer bölümleri de verin tamamını izlemek seafoodplus.info kuşi ve arnavı başka projelerde de bir araya getirmiyorlar biz ikisinede bayılıyoruz

Cennet Karaaslan
Azerbaycan lı kardeşlerim. Bizde sizi çok seviyoruz. Kederiniz kederimizdir. Sevinciniz sevincimizdir.

Burak
Çok güzel

seher
emanet dizisi chok guzel ben irandan seher seve seve izliyoruz dizinizi

seher
emanet muhteshem bir dizi

nurgül
hep aynılarını verıyorsunuz yeni diziler verin artık

Yraam Yacli
Kusiye bayilihorum Arnav

Yraam Yacli
Kusiye bayilihorum Arnav

Zehra
Çok güzel filim gerçekten

Kişi arnav
Bir garip aşk dizisi ne bayılıyorum. Oysa bu ikinci izlememe esmen her gün. Hayranlıkla izliyorum . Teşekkürler kanal 7 geleli varsın .

Ayşe nur
Arkadaşlar merhaba çok güzel bir kanal

Esma
Lütfen yemin dizizisinden qumru ciksin iyice sinir bozuyor

afet
emanet dizisi harika ozelliklede *YAMAN* nı

seher
emanet muhteshem bir dizi chok uzun surmesin fakat chok guzel bir dizi

zeynep
bir garip aşk çok güzel

Zeynep
Ah kalbimi akşamdan veriyorsunuz gündüz tekrarını verir misiniz lütfen

Günay
Yemin dizisi çoxx gözəldi xüsusilədə Reyhanı çoxx sevdim

Günay
Bir qarib aşk çox gözəl və özəldi.

sümeyye
lütfen bölümlerini tam verin

Turkan
Sayin kadriye hanım sise cook katlıyorum bizim hicmihic türk dizleri filmleri yok saygılar

ayse
kordugum dizisine ne oldu baska yerdede izleyemiyoruz

Aynur
Bir garip aşk harika bir dizi bayılıyorum bu diziye her gün yayınlansin

Songül
Hint dizilerine bayılıyorumhele içcaya bayılıyorum

terane
emanet super dizi

MERYEM
bir garip aşkın bölümlerini bütün siteden kaldırmışsınız NEDEN sırf tvde yayınlanıyor reyting kazanın diye bütün bölümlerin kaldırılması çok saçma rica edicem attığınız telifleri kaldırın

İzleyici
Masum dizisini izleyen yo mu??

Zuzuvzuzu
Reyhan nerde biri anlatsın bu dizye seafoodplus.info anda Bizde interner sorunları varda

Asya
Kördüğüm su günlerde zamanini degistirdiniz ve kav gundurde yayinda deyil

kedi miyav
YEMİN DİZİSİ çok güzel bayıldım

Aliye
Lütfen artık özümüze dönün bu ateşe yapanları ne zaman yok ediceksiniz çevremde goduklerim hintliler gibi ellerini bağlıyor müslüman misiniz yoksa biz bu kanalı yanlış mı hep eller böyle çocuklarda bunu iyicbirsey sanacak rutanıdık

Ayten
Ah kalbimi ne olar axira kimi yayimlayin

Ayten
İzmirli kardeslərimize allah yardimcisi olsun kaybetdiklerimize allah sabir versin azerbaycan turkiye

Ayten
Güz masalın verin ne olar gunduz Azerbaycandan yaziram size

seva
harika

Yaman
Lutfen bir garip ask dizisini sabahta verin aksamlari kocam evde izliuemiyorum gunduz olursa daha rahat izlerim

Ramazan
Güz masalı dizisini biraz erken olsa daha iyi izledim dizinin aynısı bir garip aşk ben istemiyorum yemin geri gelsin bence daha iyi sonrada güz masalını koysalar daha iyi değilmi arkadaşlar

Semra
İnanmıyorum bu nasıl reklam kuşagı BU şekilde ancak emanet dizisinden sogutucaksınız.

Türkan
Senin dizilerini çok beğenerek izliyorum özellikle de Güz masalı kanal.7 Teşekkür ederim

Türkan
Lütfen size yazdığım yorumlara cevap yazın

Nailə
Masum fantstikadı cizgi filmm

Birgaripaşk
Çok güzel bitf

Kadriye
Of ya bıktım hind dizilerinden nerde bizim türk filimleri hinler ekrana yapıştılar

Türkan
Siz çox güzel diziler yayınlıyorsunuz teşekkür ederim kanal. 7 süpersin

Türkan
Lütfen sizden Aşk bir rüya dizisini yeniden yayınlansın

Türkan
Aşk bir rüya dizisi ne zaman yeniden yayınlanacak

Türkan
Merhaba Kanal.7 günden güne çok güzel diziler yayınlıyoruz teşekkür ederim kanal 7

valentina
lütfen güz masali gündüz verseniz rica ediyoruz tşkler Hint dizileri cok seviyorum

Türkan
Aşk bir rüya dizisi ne Zaman yeniden yayınlanacak

Nazcan
Yaralı kalbim dizi ne zaman başlıyacak oda güzel tşk ederim #kanal7 :)

Nazcan
Yalancı bahar diziyi istiyorum hint dizilere bayılıyorum masum dizi yavaş ilerliyor sanki :) hepsini izledim ve izliyorum süpersin kanal7 :)

Hakan
Tv filmlerine ağırlik verilmeli hint dizilerinden bıktık artık birezilya ve meksika dizileri olabilir Allahtan hz yusuf varda onunla teselli buluyoruz

Türkan
Merhaba Kanal .7 sana çoooook amma çok teşekkür ederim çok güzel diziler yayınlıyoruz

valentina
sevmiyorsaniz izlemiyin Hint dizileri bi zahmet

Esma
Harika bir dizi

Kebre
Elif dizisinden biktik artik hint dizileride her yil devam edoyor artik dikat cekiyor sanki bu kanalin atik sonu geliyor bu olmadi amma kanali biraz yeni diziylen go

Turkan
Neden hep hint dizleri anamsiz ve gereksiz bizim turk dislerimiz yokmu saygli ve sevyeli ayle yapısına uygum.

Azerbaycan Turkiye
Azerbaycandan Turkiyeye salam. Azerbaycanin tek dostu, tek qardasi, tek sirdasi Turkiye. Yasasin Azerbaycan-Turkiye!

Songül
Emanet çok güzel bir dizi keşke daha erken olsa

Türkan
Teşekkürler kanal.7

Türkan
Umarım Güz masalı gibi diziler daha çox olur təşəkkür kanal.7

Türkan
Çok güzel diziler yayınlıyoruz teşekkür ederim kanal. 7.

Türkan
Salam Aşk bir rüya dizisi çok güzel bir diziydi lütfen yeniden yayınlayın teşekkürler

Türkan
Lütfen size yazdığım yorumlara cevap yazın

Türkan
Aşk bir rüya dizisi çok güzel bir diziydi lütfen yeniden yayınlayın teşekkürler kanal.7

emıne
emanet dizisi çok güzel

Türkan
Güz masalı çok güzel bir dizi amma gerçekten çok geç yayınlayırsız bir az çabuk yayınlandırsanız çok güzel olur

Türkan
Güz masalı çok güzel bir dizi amma gerçekten çok geç yayınlayırsız bir az çabuk yayınlandırsanız çok güzel olur

Türkan
Güz masalı da çok güzel bir dizi amma gerçekten çok geç yayınlayırsız bir az çabuk yayınlandırsanız çok güzel olur

Türkan
Aşk bir rüya dizisi çok güzel diziydi lütfen yeniden yayınlayın

Türkan
Salam Aşk bir rüya çok güzel bir diziydi lütfen yeniden yayınlayın

Azerbaycan
Güz masali super dizi sevə sevə izləyirik her gün təşəkkürlər kanal. 7

Hacer
Umarım emanet gibi diziler ile devam edersiniz şu hint dizilerini tamamen kaldirsaniz ne güzel olur

hint dizisi
lutfen guz masalini daha erken yayinlayin cok gec yayinliyorsunuz tesekkurler

Bilgin
Emanet gibi dizilerin daha çok olup hint dizilerinin daha az olması dileğiyle

SEÇİCİ
EMANET dizisi efsane bozmadan devamm

Arzu
Beğenerek izliyorum güz masalını ama çok geç saate yayinliyorsunuz akşam üstü saat beß çayına koyun diziyi ama çok da reklam yayınlıyorsunuz kızıyoruz

Arzu
BEN GÜZ MASALINI BEĞENEREK İZLİYORUM AMA ÇOK GEÇ SAATE KOYDUNİZ YATİYORUZ İYUYORUZ SEYREDEMİYORUZ LÜTFEN GÜNDÜZ SAAT YAYİNLAİN

Esila
Yeter artik bitsin bnu dizilerin hepsi ya onun yerine kucuk gelin baslasin yaa ne zaman baslicak kucuk gein cok guzel bir filim tv filmi ile kucuk gelin baslasin hep

Azerbaycan
Allah sizi var elesin kardeş TURKUYE

alik
yeni dizi yarali kalbimne xaman baslayacak !!!!!!!

janvi_viraj
EMANET BİTSİN ARTIK YETER GÜZ MASALINI İZLİYEMİYORUM.

raghav~janvi
çok güzel hint dizisi ama çok geç yayınlıseafoodplus.info dizisi bitsin bune ya izleyemiyom Güz Masalı diziyisini ya bıktımmmmmm bu arada Yaralı Kalbim ne zaman başlıyor.

Ramazan
Kanal7 hep hint dizileri koysunlar ve heycanlı bir film olsun viraj dobliyal güz masalı gibi hint film leri olsun hep koysunllrar çok guzzzel

bende çok severek izliyorum hint dizilerini kendini şaşırıp hakaret eden insanlarıda kınıyorum en azından bizim türk dizileri kadar açık saçık deyil

Ayla
Niye emanet bitmedi bu diziden biz hint disisine bakmayız lütfen bitsin saçma dizi

Ayşen
Engüzel hint dizisi

Ayşe
Çok sıkıcı filim bu filim bitsin emanet dizi bitsin istiyom

ASIYE
Ask bir ruya yenikten baslasin cok guzel bi filim

güz masalı
Güz masalı çok geç yayınlanıyor.gündüzleri tekrarını verin bari,hiç bir hint dizisine bunu yaptığınızı göseafoodplus.infoin tekrarı veriliyordu.

Zhra
YeNİ DİZİ YARALİ KALBİM NE ZAMAN BAŞLİYACAK

Duygu
Berbat bir yayın akışı kötü bir kanal

Ayşe
Berbat bir kanal özellikle son yıllarda

Yasemin
Hint dizileri güzel severek özlüyorum .ama ne varmı bazı sahneler çok saçma ve inandırıcı degil

Hint tv
adını da hint tv diye değiştirin de olsun bitsin

Fidan
yeni jint dizileri görmek isteriz bunlar çok eski

Hülya
Temcit Pilavi gibi ayni Dizileri cevirip duruyorsunuz yayincilik bumu yani

Canan
Sarki deyince heycanlandim sonuc hayal kirikligi bu muydu gopi sarki

Aylin
Seviyorun bu diziyi hergun bakiyorum

Şeker
Kanal 7 türkmenistandan seve seve izliyoruz

brsn
çok seviyorum hint dizilerini heyacanla bekliyorum

Ramazan
Çok guzzel

Ramazan
Hint dizzleri çok güzzel aylice seridiyoruz ve seviyoruz kanal 7 teşekürler

Yunus
Ya cok tesekkur ediyoruz ki, kanal 7 var

yiğit
çok guzel

poua
salamlar biz sizi iranin azerbaicanindan izliyoruz

hulya
cok ıyı kanal 7 dızılerı

milad tebrizli
çok teşekurlar ben irandan sizi izliyorum azerbaican ve turkiye bir millet dilar

Su
Çok güzel amma sinir oluyorum shankarla shadaya

z.t.a-
bende

Hülya
Teşekürler kanal 7 hilt dizilerini severek izliyoruz

Fatma dizisinin 6 bölümlük 1. sezonu Netflix platformunda 27 Nisan Salı günü yayınlandı.

Başak Abacıgil tarafından hayata geçirilen dizi, Özgür Önürme tarafından kaleme alındı.

Fatma dizisinin oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Mustafa Tonak, Şehsuvar Aktaş, Umut Kurt, Sabahattin Yakut, Ecem Uzun yer alıyor.

Fatma dizisinin konusu

Toz dediğin kumdur, topraktır ama en çok da insan derisidir toz. Zafer'i ararken, temizlikle geçen bu hikaye, senin hikayen Fatma.

Temizlikçi olarak çalışan Fatma'nın hayatı, bir süre önce hapishaneden çıkan kocası Zafer'in aniden ortadan kaybolmasıyla bambaşka bir hal alır. Kocasını aramaya başlayan Fatma, kendisini beklenmedik bir anda bir cinayet işlerken bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması ise Fatma'nın hayatı için büyük tehlike oluşturur. Fatma'nın hayatta kalabilmek için can almaya devam etmekten başka çaresi yoktur. Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatta yaşadıklarından intikam alma ritüeline dönüştüren Fatma, bir yandan temizlikçi kadın sıfatına gizlenerek cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

Fatma 1. Sezon İzle

Netflix'te yayınlanan Fatma dizisinin 1. sezonunu tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Fatma dizisi 1. sezon fragmanı

Fatma 1. sezon tek parça full izlefatma dizisiNetflixNetflix dizileridizi haberleridizi izlefatma 6 bölüm izlefatma izlenetflix fatma 1. sezon izle

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir