antalya eğitim ve araştırma hastanesi yol tarifi / Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede, nasıl gidilir | Oraya Nasıl Giderim.COM

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

antalya eğitim ve araştırma hastanesi yol tarifi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

182 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu: 182

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres

Varlık Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa / Antalya

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon

0 (242) 249 44 00

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Nerede ve Nasıl Gidilir

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran 2023 iletişim bilgileri Nerede360'da!

Antalya şehrinde Muratpaşa ilçesinde bulunan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 (242) 249 44 00 numaralı telefondan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Konyaaltı, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Konyaaltı şehrinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Konyaaltı, Türkiye'deki Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 10720 - Tarık Akıltopu Cd-1; 15158 - Müze; 13534 - Kazım Karabekir Cd-1; 10336 - Meltem Blv-4; 10334 - Eğitim Araştırma Hastanesi-2; 10156 - 100. Yıl Blv-4.

Otobüs:DC15DC15AKC06LF10TB72VC53VC57VF01VF66Tramvay:T3

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Konyaaltı konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Otobüs ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Paylaş

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muratpaşa'da bulunmaktadır.

• Işıklar'dan KL08, KC06 numaralı otobüslerden birine binerek 100.Yıl durağında ininiz. Buradan VF01, AC03, LF09, LF10, UC32, KC34, TCP45, CV47, CV48, VC53, VV57, KC71 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • 100.Yıl'dan VF01, AC03, LF09, LF10, UC32, KC34, TCP45, CV47, CV48, VC53, VV57, KC71 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Lara'dan LF09, LF10 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Konyaaltı'ndan UC32, KC33, KC34, MF40, TK51, TK51A, KC71 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kepez'den VF01, TCD49, VF66, CV67 numaralı otobüslerden birine binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Havaalanı'ndan 600 numaralı otobüse binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan 600 numaralı otobüse binerek Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Varlık Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa/Antalya

0 242 249 44 00

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır