parmakit silindir mobilet / Motor numarasının üst kapakta yer alması ve sorularım [Arşiv] - TechTurkey

Parmakit Silindir Mobilet

parmakit silindir mobilet

TechTurkey > Techturkey Tech > Motosiklet > Motor numarasının üst kapakta yer alması ve sorularım

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor numarasının üst kapakta yer alması ve sorularım

SpeedlinE™

,

Herkese Merhabalar

Peugeot,mobylette tarzı motorların motor numaraları üst kapakta. Eğer üst kapak değişirse yeni numarayı ruhsata nasıl işlerim? Eğer bu numarayı değişirken legal olarak cc yükseltebilir miyim? 49cc den 70e mesela.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

immortalboss

,

Vize işlemleri sırasında bu tür motosikletlerde pek motor no falan bakılmımonash.pw motor no okunamaması hafif kusur olarak yazılıyor.O yüzden ruhsata işletilmese sıkıntı olur mu monash.pw olarak da yümonash.pw prosüdür motosikletin fiyatını geçmonash.pw bir proje,yeni ruhsat çıkarılacak+silindir kapağı vs. derken motor parasını geçmiş olur diye tahmin ediyorum.

SpeedlinE™

,

Yıllar geçtikçe 2zamanlı motorlarda piyasadan kalkınca düzgün ve kaliteli her parçalar artık çok pahalı abi alıştım rakamlara. 50mm parmakit silindir+üst kapak küsür. Polini kartel civarı vs diye gidiyor. Çin malları da varda çok dandikler.

Tek aklımda ki soru yeni proje,işletme vs işlemlerin ne kadar tutacağı.

Cevabınız için çok teşekkür ederim bu arada.

immortalboss

,

Ne monash.pwçliğim aklıma geldi/19 karbüratömonash.pw kayış,yıldız balataya tane maket bıçağıyla çmonash.pw da biraz monash.pw

SpeedlinE™

,

Ne monash.pwçliğim aklıma geldi/19 karbüratömonash.pw kayış,yıldız balataya tane maket bıçağıyla çmonash.pw da biraz monash.pw

Teşekkürler abi,çok sağolun. Babam senesinde almıştı. Çok seviyorum kendilerini özellikle 2 zamanlı olması sevdiriyor kendini. Teknolojinin gerisinde evet 49cc yetmiyor çekmiyor hatta gitmiyor ama bi başka seviyorum nedense. Kendi standart görüntüsünü bozmadan motoru ufak tefek şeyler yapmak istemiştim ama dediğiniz gibi parçalar ciddi pahalı moped için. Japonyanın Honda Monkeyi bizde de bu gibi geliyor birazda benim için. Gerçi adamlarda takegawa vs firmalar var 50cc motor için cc kit,ön arka disk neler üretiyorlar hala. Yapacak usta da bulamadım o da ayrı. 2 sene önce bir sorunum olduğunda sanayiye gittiğimizde gel gerekirse silindir atarız demişti adam :) görmeden silindire kadar gitmişti onun için geliboluda güvendiğim usta da yok

Drive Fast

,

Trafikte bu kadar çalıntı vergisiz sigortasız motor sıkıntısız dolaşırken kimse sizin motor kapagina bakıp numara yanlış demez bence

SpeedlinE™

,

Trafikte bu kadar çalıntı vergisiz sigortasız motor sıkıntısız dolaşırken kimse sizin motor kapagina bakıp numara yanlış demez bence

Muayene için dedim abi. Şuan hafif kusur ama belki sağ olursam,motor durursa,Allah kısmet ederse okunamaması birkaç sene sonra ağır kusur sayılacak mesela. Onun için. Yoksa bi golf mk1 biliyorum ruhsatı benzinli ama dizele çevirip ruhsata işletmeden biniyorlar