pharmaton kaç para / Pharmaton Vitality 30 Tablet Takviye Gıda Fiyatı - Markafarma

Pharmaton Kaç Para

pharmaton kaç para

Nereden Satın Alırım?

Pharmaton® Vitality® Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G®, 12 vitamin, 6 mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B1, B2, B3, B5, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Magnezyum, Manganez, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B6, B12, C vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan A, B6, B12, C, D vitaminleri ve Demir, Çinko, Bakır, Selenyum, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Günlük kullanıma uygundur.

Pharmaton® Vitality® Efervesan Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G®, 11 Vitamin ve 3 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, D, B6, B12 vitaminleri ve Folik Asit, Demir, Bakır, Selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. İçeriğindeki  C, B1, B2, B3, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki C, B3, B2, B6, B12 vitaminleri ve Folik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Günde 1 Pharmaton® Efervesan Tablet; sabahları tercihen kahvaltıda su içinde eritilerek içilir. Günlük kullanımına uygundur.

Pharmaton® Vitality® Tablet ve Efervesan Tablet; yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Pharmaton® Vitality®, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir formüldür. Yapılan klinik araştırmalar; vitaminlerin tek tek etkisini değil, formülasyonun oluşturduğu tüm etkileri göstermiştir. Kendi ürünü ile yapılmış klinik çalışması bulunan bir takviye edici gıdadır.

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Gluten içermez, çölyak hastaları için uygundur. Domuz yağı içermez.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarımız;
- Pharmaton® Vitality® Efervesan Tablet 20 Kapsül: TL
- Pharmaton® Vitality® 30 Tablet: ,90 TL
- Pharmaton® Vitality® 60 Tablet: TL
- Pharmaton® Vitality® Tablet: TL
- Pharmaton® RLX 30 Tablet: ,90 TL
- Pharmaton® Essential Daily 30 Tablet: ,90 TL
- Pharmaton® Essential Women 30 Tablet: ,90 TL
- Pharmaton® Essential Men 30 Tablet: ,90 TL
- Pharmaton® 50+ 30 Kapsül: TL
- Pharmaton® 50+ 60 Kapsül: TL

Pharmaton® Vitality® Tablet Almanya’da, Pharmaton® 50+ İsviçre’de, Pharmaton® Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.

Pharmaton® Vitality® Tablet’İ aylık bir sürede kullandıktan sonra hafta ara vermenizi öneririz. Her gün sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir

Pharmaton® Vitality® Tablet ve Efervesan Tablet içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.

Pharmaton Vitality 30 Tablet

Pharmaton Vitality 30 Tablet ne işe yarar?

Pharmaton 30 Vitality tablet, klinik çalışmalarla etkisi kanıtlanmış Ginseng G, multivitamin ve multimineral içeriğiyle, ihtiyacımız olan enerjinin oluşum mekanizmasına, yorgunluğun azalmasına ve bağışıklık sistemimizin doğal fonksiyonuna destek olur.

Pharmaton Vitality 30 tablet içerisindeki Ginseng G, patentli ve standardize edilmiş bir maddedir. Bunun anlamı, her tablette  aynı miktarda Ginseng G bulunmasını garantilemiş olmak ve kaliteli içerik sunmuş olmaktır. Ginseng, tıbbi kullanımı yıl öncelere dayanan, Panax ginseng (L.) bitkisinin köklerinden elde edilen değerli etkinlikteki maddedir. Geleneksel Çin tıbbında yıllardır fiziksel ve zihinsel performansa destek olmak amacıyla kullanılır.Tıp dünyasında oldukça değerli bir bitkidir; öyle ki ginseng’ e adaptojen denilmiştir. Adaptojen bitkiler insan vücudunda; biyolojik, fiziksel ve kimyasal strese karşı direnci artıran dengeleyici ajanlardır. Adaptojenler, fiziksel ve zihinsel aktivite kapasitesini ve genel vitaliteyi artıran maddeler olarak tanımlanırlar.

Pharmaton Vitality 30 Tablet Faydaları

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunmaktadır.

Pharmaton Vitality 30 tablet şeker içermez.

Pharmaton tablet gluten içermez. Bu sebeple çölyak hastalarının kullanımı için uygundur.

Pharmaton 30 tablette kullanılan jelatin sığır kaynaklıdır. Sadece kalite testleri yapılmış ve yetkili kurumlar tarafından onaylanan jelatin kullanılmaktadır.

Ürünün Uygun Kullanım Durumları:

Pharmaton Vitality 30 Tablet yetişkinlerin kullanımına uygundur. Stresli ve yoğun yaşam tarzı olan kişiler, destek amaçlı kullanabilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde Pharmaton Vitality Tablet kullanımı önerilmez.

Pharmaton Vitality 30 Tablet Kullanım Şekli:

Pharmaton Vitality Tableti ay kullandıktan sonra hafta ara vermeniz önerilir. Her gün, tercihen sabahları kahvaltıyla birlikte su ile tüketilmelidir.

Pharmaton Vitality 30 yan etkisi var mı?

Yapılan araştırmalar Pharmaton 30 tabletin’in bilinen bir yan etkisi olmadığını göstermektedir.

Pharmaton Vitality 30 etkisini ne zaman gösterir?

Pharmaton tarafından yapılan çalışmanın sonucunda etkinliğin yaklaşık 4 haftada ortaya çıkması beklenmektedir. Ancak bu etki elbette ki kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Pharmaton Vitality 30 Tablet Kullanım Şekli

Pharmaton 30 Tablet genel olarak yetişkinler için üretilen bir üründür. Yetişkin olmayan kişilerde ise hekim denetiminde kullanılabilmektedir. Yetişkinler için sabah ve tok karna günde bir adet Tablet olacak şekilde kullanılmalıdır. Bu ürün en fazla dört ay kullanıldıktan sonra yaklaşık iki hafta ara vermek gerekir. Emziren ve hamille olan kadınların kullanımı önerilmemektedir. Herhangi bir yan etkisi olmamasından dolayı güvenle kullanılabilir. Yaklaşık bir ayda etkisini fazlasıyla hissetmek mümkündür. Ayrıca glüten ve domuz yağı içermez.

UYARILAR!

İlaç değildir. Hastalıkları önlemek veya tedavi etmek için kullanılmaz.

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Herhangi bir hastalığınız veya kullandığınız ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

Pharmaton 30 tablet içeriğinde neler var?

Ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, stabilizör (Gliserol), Renklendirici(Kırmızı demir oksit ve Siyah demir oksit)], Lesitin (Soya), L-Askorbik asit, Panax Ginseng kök ekstraktı G (Laktoz monohidrat içerir), Ferroz sülfat, DL-alfa-tokoferil asetat, Nikotinamid, Manganez Sülfat, Çinko sülfat, Bakır sülfat, Retinil palmitat (Antioksidan: BHA/BHT, yer fıstığı yağı), Aroma Verici (Etil Vanilin), Piridoksin Hidroklorür, Riboflavin, Tiamin mononitrat, Kolekalsiferol, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit, D-Biotin, Siyanokobalamin

Pharmaton 30 Tablet fiyatını sitemizi inceleyerek uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Markafarma güvencesiyle ürünlerimiz orjinal olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlık sizinle olsun.

Ürün Adı:

Pharmaton Vitality 30 Tablet

Ürün Kuruluş Markası:

Pharmaton

Ürün Boyutu:

Pharmaton Vitality 30 Tablettir.

Pharmaton Vitality İçeriği, Faydaları ve Kullanıcı Yorumları

Hayatın koşturmasında her zaman enerjik olmaya yardımcı olan Pharmaton Vitality, güçlü içeriği sayesinde bağışıklığın normal fonksiyonda çalışmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanıldığında vücutta eksik olan vitamin ve mineralleri gideren bu ürün, ginseng G içeriğiyle ön plana çıkmaktadır. Pharmaton Vitality almayı düşünenler için hazırladığımız bu yazımız, ürünün içeriğini, nasıl kullanıldığı, faydalarını ve kullanıcı yorumlarını içermektedir.

FormKapsül
Miktar30, 60 Kapsül
Ürün İçeriğiMultivitamin
Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Miktarı1 Adet

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin İnceleme

Pharmaton Vitality, günlük yaşamın getirdiği stres, yorgunluk ve enerji düşüklüğü gibi sorunlarla başa çıkmaya yardımcı olmaktadır. Pharmaton Vitality, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu temel vitamin, mineral ve bitki özlerini bir araya getirerek enerji seviyelerinizi artırır ve daha zinde olmanızı destekler.

Pharmaton Vitality

Pharmaton Vitality Faydaları

• Enerji verme
  • Bağışıklığı güçlendirme
  • Yorgunluğu ve bitkinliği yok etme
  • Vitamin eksikliğini giderme

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin Ne İşe Yarar?

Pharmaton Vitality

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin, tek bir dozda birçok fayda sunan benzersiz bir formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan ginseng G, B vitamini kompleksi ve mineraller gibi özel bileşenler, vücudun enerji üretimini destekler ve hücrelerin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda Pharmaton Vitality, bağışıklık sistemini güçlendirir ve stresle mücadele etmeye yardımcı olur. Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin, günlük enerji ihtiyacını karşılamak için gerekli desteği sunmaktadır.

İçindekilerMiktar
Panax Ginseng kök ekstratı17,4 mg   
Vitamin C80 mg
Vitamin E12 mg
Vitamin B3 (niasin) mg
Vitamin A μg
Vitamin B5 (pantotenik asit) mg 
Vitamin B6 (piridoksin) mg
Vitamin B1 (tiamin) mg
Vitamin D6 μg
Vitamin B2 (riboflavin) mg
Folik Asit μg
Biotin38 μg
Vitamin B12 (kobalamin)3 μg
Magnezyum mg
Çinko10 mg
Demir mg
Manganez2 mg 
Bakır μg
Selenyum55 μg

İçerdiği patentli ve standardize edilmiş ginseng G ile daha sağlıklı bir beden sunan Pharmaton Vitality, C, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B12 vitaminleri ve biotin, demir, magnezyum, manganez ve bakır ile bağışıklığın korunmasına yardımcı olmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan bu ürün, hücrelerin enerji dolmasına yardımcı olarak yorgunluk ve bitkinliği yok etmektedir.

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin Nasıl Kullanılır?

Pharmaton Vitality

Pharmaton Vitality, günlük kullanıma uygundur. Günde 1 kapsül şeklinde almanız gereken Pharmaton Vitality, Özellikle sabah kahvaltıda kullanılmalıdır. Bunun nedeni ise yemekle birlikte yediğinizde içerdiği besin maddelerinin daha iyi emildiğinden anında enerji yüklemesi yapmaya başlamasıdır. Ayrıca düzenli kullanılması gereken Pharmaton Vitality, bu sayede daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin Hangi Yaş İçin Uygun?

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin, 18 yaş ve üstü yetişkinlerin kullanabileceği takviye edici gıdadır. Özellikle yoğun bir yaşam temposuna sahip olan bireylerin severek kullandığı Pharmaton Vitality, hamile, emziren veya hastalığı olan kişilerde doktora danışılmadan kullanılmaması gerekir.

Pharmaton Vitality Yorumları

Pharmaton Vitality

👤 Pharmaton'u 6 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Kilo aldırması gibi bir durum asla söz konusu değil. İşyerinde performansımı olumlu etkiliyor. 6 yılda sadece 1 kere grip oldum. Elbette Pharmaton bir ilaç değil. Sadece takviye ürünü. Ama doğru şekilde takviye aldığınızda hastalanma olasılığınız da azalıyor. B*** T***

👤 Vücut için gerekli olan birçok vitamin içinde barındırıyor başarılı bir ürün. İ**** G****

👤 Uygun fiyatlı orijinal ürün. Daha öncede Kullandım, Memnunum. Son kullanma tarihi daha ileri bir tarih olsaydı iyi olurdu. 6 ay kadar önce alıp tükettiğim ürünle son kullanma tarihleri aynı. İ*** Ö****

👤 Ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve ise yaradığını düşünüyorum kendimi daha enerjik hissediyorum.  Benim için faydalı oldu ve bayram zamanı olmasına rağmen çok hızlı şekilde elime ulaştı. Her sey için teşekkürler 💫 Z*** K****

👤 Kullanılabilecek en güzel vitamin diyebilirim kesinlikle almalısınız. E*** T****

👤 Ben Zaten önceden de kullanıyordum eczane çok pahalıya satıyor diye internetten aldım gayet iyi. C*** A***

👤 Ürün orijinal enerjim tam yorgunluk hissetmiyorum faydası olduğunu düşünüyorum. O**** B****

👤 Ürünü daha önceden kullanıyordum. Paketleme vs çok özenliydi. Teşekkür ederim. M*** E***

👤 İçerik açısından son derece güzel ve ekili bir ürün 💕🌸💙 Herkese tavsiye ederim 👏👏

👤 Fiyatlarını değil elbette. Son dönem artan fiyatlar doğrultusunda, çok artmış. En azından pandemi gibi, çok daha gerekli dönemlerde, kampanyalar ile indirim yapılsa, çok daha fazla satışı olur ve çok daha fazla kişiye de faydası olur kanaatindeyim 💕 E***** K****

👤 Yıllarca kullanıyorum. Ben faydasını hissediyorum. Ü***** S****

👤 Aç ve tok karnına içmeyin yoksa mide ağrısı çekersiniz benim gibi. Yemek arasında içiniz. Ş**** K***

👤 Yıllardır kullanıyorum çok memnunum bir bankacı olarak yoğun ve stresli iş ortamında daha iyi odaklanmamı sağlıyor. Y**** K*****

👤 Kovid sonrasında iki senedir devam eden kronik yorgunluk için almıştım.  Kutu bitmeye yakın tekrar koku almaya başladım.  Enerjim de biraz yükseldi.  Bulanık gören gözlerimdeki problemler de azaldı.  Bunun faydası mı oldu. Başka bir şeyin mı tam emin değilim.  Ihlamur zencefil tarçın karanfil bal çayı felan da içiyordum.  İkisinden biri işe yaradı. E***** E*****

Pharmaton Vitality Kapsül ne işe yarıyor?

Pharmaton Vitality Kapsül, içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde vücudun ihtiyacı olan değerleri karşılıyor. Bu sayede hücrelere enerji sağlayan Pharmaton Vitality Kapsül, en yoğun zamanda bile daha enerjik olmayı sağlıyor. Ayrıca içerdiği vitaminlerden dolayı bağışıklığın normal fonksiyonda çalışmasına yardımcı olan Pharmaton Vitality, hastalıklara karşı daha dirençli olmaya yardım ediyor.

Pharmaton gerçekten işe yarıyor mu?

Günlük ihtiyaç duyulan vitamin ve mineralleri sunan Pharmaton, düzenli kullanımda işe yaramaktadır. Vücutta eksik olan vitamin değerlerini düzenleyerek bu sayede daha enerjik olmaya yardımcı olan Pharmaton Vitality, bağışıklık sistemini de desteklemektedir.

Pharmaton Vitality kimler kullanabilir?

Gün boyu enerjik olmaya yardımcı olan Pharmaton Vitality, 18 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından kullanılabilmektedir.

Pharmaton Vitality ne zaman içilmeli?

Pharmaton Vitality Kapsül Multivitamin’i sabahları kahvaltıyla beraber 1 bardak su ile içilmelidir.

Pharmaton Vitality kaç günde etki eder?

Pharmaton Vitality, düzenli kullanıldığında 1 hafta içerisinde etkilerini göstermeye başlamaktadır. Fakat vitamin değerleri çok düşük olan kişilerde bu süre farklılık gösterebilmektedir.

Pharmaton halsizliğe iyi gelir mi?

Pharmaton, içerisinde yer alan B vitaminleri, C vitamini, demir ve ginseng G ile yorgunluğu ve halsizliğe iyi gelmektedir. Bu sayede en yoğun günlerde bile yorgunluk hissetmeden gün boyu enerjik olmanızı sağlamaktadır.

Pharmaton cinsel gücü artırır mı?

Pharmaton Vitality, içerdiği ginseng G özleriyle cinsel gücü olumlu yönde etkilemektedir. İçerdiği ginseng G ile vücuda enerji veren Pharmaton, bazı kişilerde cinsel gücü artırmasıyla da dikkat çekmektedir.

Pharmaton’u kimler kullanamaz?

Böbrek sorunları olan, sindirim sistemi rahatsızlığı olan, kanında vitamin fazlalığı olan ve soya, fıstık, laktoz gibi ürünlere karşı alerjisi olan kişilerin Pharmaton kullanmaması gerekir. Ayrıca hamile, emziren veya kronik rahatsızlığı olanların doktoruna danışarak Pharmaton kullanması gerekir.

Pharmaton

Pharmaton Ürünleri
Etkinliği kliniklerce kanıtlanmış formülleri ile Pharmaton, Ginseng G içerir. Ayrıca A, B, C, D ve E vitaminleri ile biotin, çinko, manganez ve lesitin gibi maddeler formülünde yer alır.

Pharmaton Ürünleri

Pharmaton Ürünleri Markanın ürün gamında, en çok tercih edilen Pharmaton Vitality en uygun fiyatla bulabilirsiniz.
Bunun dışında Omega-3 ve Pharmaton Efervesan tableti de bulabilir, en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Efervesan suda eriyen tablet, yutma zorluğu çeken kullanıcılarına yönelik özel geliştirilmiştir. Pharmaton 50 Plus, omega-3 içerir ve 50 yaş üzeri için üretilmiştir. 30 ve 60 kapsül seçeneğinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Klasik Kapsül, vücudun normal fonksiyonunu destekler. 30 kapsül, 60 kapsül, kapsül seçeneği mevcuttur.

Pharmaton Fiyatları
​Türkiye’nin en gelişmiş üretim merkezlerinden birinin sahibi olan marka, ürünlerini bilimsel araştırmalarla destekler. Markanın etkili, kaliteli, ürünleri kullanıcı odaklı geliştirilir ve geniş bir kitleye hitap eder. İnovatif bakış açısına sahip marka, dünyada sayısız kullanıcıya ulaşır. Sitemizde yer alan Pharmaton fiyatları gayet ulaşılabilir ve avantajlı rakamlara sahiptir. Pharmaton mineral ve vitamin ürünlerinde , Pharmaton Vitality, Pharmaton Efevesan Tablet, Pharmaton 30 Kapsül, Pharmaton 60 Kapsül, Pharmaton Kapsül ürünülerini en uygun fiyatlarla seafoodplus.info'dan ulaşabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir