sevme sözleri / İbrahim Erkal - Sevme Şarkı Sözü | Şarkı Sözüm

Sevme Sözleri

sevme sözleri

Sevmek İle İlgili Sözler

Bu sayfamızda; Sevmek ile ilgili sözler, sevmek sözleri,  çok sevmek ile ilgili sözler, güzel sevmek ile ilgili sözler yer almaktadır.

SEVMEK İLE İLGİLİ SÖZLER

Bazen çok sevmekte yetmiyor…

Sevilmek için sevmek gerekir.

Sevmekdeğer vermektir. Ayn Rand

Gönül kendine benzeyen gönle akar.

Sadece sev beni ama ömürlük olsun.

Sevmek, bazen vazgeçmeyi de bilmektir.

Sevmek, iki defa yaşamaktır. George Sand

Gerçek aşktır karşılık beklemeden sevmek.

Gönülden sevenlerin tek ayrılığı ölümdür.

Uzaktan sevmek en güzelidir bazen. Elif Şafak

Sevmek, insanın en büyük acısıdır. Şükrü Erbaş

Ne güzel şey seni sevmek. İlk gün ki gibi, hala…

Sevmek için yürek, sürdürebilmek için emek gerek.

Varsın birisi sizi çok sevmesin ama güzel sevsin.

Gönül kimi severse aşk onda güzeldir. Neşet Ertaş

Elimden başka bir şey gelmiyordu, bende çok sevdim.

Zor olanı sevmek, kendini bile bile ateşe atmaktır.

Sevmek; çiftleşmek değil, tekleşmektir. Cemal Süreya

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Tenden seven mevsimlik, gönülden seven ömürlük sever.

Sevmek devam eden en güzel huyum. Cahit Sıtkı Tarancı

Seni sevmek gibi büyük işlere kalkıştım. Özdemir Asaf

Sevmek, insanın kendi kendisini aşmasıdır. Oscar Wilde

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Yunus Emre

Kendini sevmek, diğer tüm sevgilerin başlangıcıdır. Osho

Sevmek; birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır.

Sevmek, her yaşta güzel, hayat her zaman yaşamaya değer.

Yaşamak, sevmek gibi gönülden olsun. Sevmek İle İlgili Sözler Cahit Sıtkı Tarancı

Hayatın en büyük mutluluğu çok sevmek ve çok sevilmektir.

SEVMEK SÖZLERİ

Boşuna yorulma gönül, sadece sevmek yetmiyor. Özdemir Asaf

Aşk bilgiden doğar. Ne kadar derin bilirsek, o kadar severiz.

Sevmekten vazgeçtiğin an, ruhunu yok etmeye başladığın andır.

Seni her gün yeniden sevmek, ilk gün ki gibi aynı aşkla sevmek.

Gönülden sevenler nereye giderlerse gitsinler hiç ayrılmazlar.

Bir eksikliği vardı, sevmek ve sevilmek istiyordu. Victor Hugo

Her yiğidin harcı değildir dokunmadan sevmek! Müjde Aklanoğlu

İnsan sevmeye başlayınca, yaşamaya da başlar. Madame de Seudary

Sevgi Mesajları
Sevgi Mesajları

Bu sayfamızda Sevgi Mesajları, Sevgi Sözleri, Sevgi ile ilgili Mesajlar, Sevgi Hakkında Mesajlar yer

funduszeue.info

Hayatı öğrenmenin yolu, çoğu şeyi sevmektir. Vincent Van Gogh

“Seviyorum” kelimesini özenle kullanın ve hak edene söyleyin…

Bir insanı sevmek, onun hikayesini sevmektir. Martin Heidegger

Çok sevmek yetmez, mühim olan güzel sevmek. Reşat Nuri Güntekin

Bazen koca bir şehri sadece birinsan yüzünden seversin. Honey

Bir şeyi sevmek, sonuna kadar onu yaşamayı istemektir. Konfüçyüs

Mühim olan çok sevmek değildir azizim, mühim olan güzel sevmektir.

Dünyada hayatın bir tek manası varsa o da sevmektir. Sabahattin Ali

Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir kişiyi sevmekle başlayacak her şey.

İyilik, insanları hak ettiklerinden fazla sevmektir. Joseph Joubert

İnsanları sevmeyi öğrenmek, gerçek bir mutluluktur. Platen Hallermund

Sevmek bazen vazgeçmektir. Kimine göre gidenden, kimine göre kendinden.

Sayfa Arama :

Bu sayfada sevmek ile ilgili sözler bulacaksınız. Değerli Güzel Cümleler dostları; Her zaman en güzel sözler için Google veya Yandex üzerinden "Güzel Cümleler" yazarak, sayfamıza ulaşabilir ve birçok konu başlığı altında sözlere ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın

Ne güzel şey seni sevmek. İlk gün ki gibi, hala

Ne güzel şey hatırlamak seni: bir mavi kumaşın üstünde unutulmuş olan elin ve saçlarında vakur yumuşaklığı canımın içi İstanbul toprağının İçimde ikinci bir insan gibidir, seni sevmek saadeti - Nazım Hikmet

Mühim olan çok sevmek değildir azizim, mühim olan güzel sevmektir

Güzel kadın sevmekle, kadını güzel Sevmek arasında güzel bir fark var. - Ayaz Elçeoğlu

Neyi severseniz sevin, güzel sevin. Çok sevmek değil, güzel sevmek zordur ama kalıcıdır.

İnsan, düşünmek, sevmek, inanmak için dünyaya gelmiştir. - Jean Jacques Rousseau

Öyle herkesi sevmeyeceksin. "Seviyorum" demeyeceksin! "Seni seviyorum" diyebilmek için gerekirse bir ömür bekleyeceksin. - Can Yücel

Unutma; her gelen sevmez. Ve hiçbir seven gitmez. - Nazım Hikmet

İnsan seviyorsa karşılık görmese bile herşeyden vazgeçip onunla uğraşır, uğraşmıyorsa sevmekten vazgeçmiş demektir. - l. Aragon

İnsanlar, sevmekten daha kolay bir şey olmadığını zannederler, oysa tam tersi herkes sevme yeteneğine sahip; ama bunu gerçekleştirebilmek çok zor. - Erich Fromm

Sevmekten vazgeçtiğin an, ruhunu yok etmeye başladığın andır.

Sevmek acı çekmektir ve başka türlüsü sevgi olamaz. - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Düşün: Kör sağır ve dilsiz çölde gidiyorlar ve sağır ölüyor. Dilsiz köre sağırın öldüğünü nasıl anlatır? Seni sevmek; sadece dilsiz kalmak değil dilsizin böylesi olmak işte!

Sevgilinin lütfunu gördüğünüz zaman onu sevmek kolaydır, peki ya kahrını görünce de sevebilir misiniz?

Bu dünyada sevilmeyi ümit edebilmek için yapılacak tek şey, karşılık beklemeden, etrafımızdakilere sevgi dağıtmaktır. - Dale Carnegie

Pek anlamam kimyadan, Oksijenin yangınları nasıl büyüttüğünü her nefes alıverişimde öğrendim - Volkan Atmaca

Kaldır başını. Aşk belden yukarıda sevgili - Küçük İskender

Ben seni sevmek için değil, ben seni sevmenin ne demek olduğunu bil diye sevdim. - Şems-i Tebrizi

Yükselmenin merdiveni 5 basamak: İyilik, doğruluk, çalışmak, bilgi, sevmek.

İnsan, katlandığı fedakârlıklar, çektiği ıstıraplar nispetinde sever. - Ernest Renan

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama da imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım. - Sabahattin Ali

Sevmek belki bir şeydir; ama sevildiğini bilmek çok şeydir. - Charles Bukowski

Sevmek sevilene yapılan en güzel duadır. Gece gündüzün yağmur toprağın duasıdır. Ey güzel insan, dualarımın en güzeli sanadır.

Oruçlu olduğunu unutup su içmek gibiydi seni sevmek. Yazılmayan günah, bozulmayan oruç gibi

Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.

Güzeli sevmek ışığı görmektir. - Victor Hugo

Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır.

Ne kadar çok sevilmiş olduğumuza inanırsak, o kadar fazla övünme duyarız. - B. Spinoz

Gençlikte sevmek için yaşarız, yaş ilerledikçe yaşamayı severiz. - Saint Euremond

Bazen çok zordur geri dönmek ya da herşeyi unutup gitmek ve anladım ki insanı en acıtan şeydir; sevilmeden sevmek

Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere özgüdür. - Alphonse de Lamartin

Seni sevmek dünyanın en güzel sesinden dünyanın en güzel şarkısını dinlemek gibi bir şey ama ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum. - Nazım Hikmet

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? Seni seviyorum sözcüğü dilimin ucunu ısırırken, her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. - Can Yücel

Aşıkların gönüllerinin yanışıyla gözyaşları olmasaydı, dünyada su da olmazdı, ateş de. - Hz. Mevlana

Unutulmak ölmek kadar kötü ise, hatırlanmak sevmek kadar güzeldir.

Bazen koca bir şehri sadece bir insan yüzünden seversin. - Honey

Sevmek, sevdiğine can dilemektir. Kendi canına yoldaş aramak değil.

İnsanları sevmeyi öğrenmek, gerçek bir mutluluktur. - Platen Hallermund

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu, önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor ve geceleri çok seviyorum. - Özdemir Asaf

Sevmek yürek ister değil, "her yürek sevmek ister". Sadece sevdiğine sonuna kadar sahip çıkabilmek, cesaret ister.

Yüz kişinin içinde aşık, gökte yıldızlar arasında parıldayan ay gibi belli olur. - Hz. Mevlana

Sana kızgın değilim. Sana kızmayacak kadar seni iyi tanıyorum. Sonra seni seviyorum. Neden sevdiğimi bilmeden seviyorum. Bu sevgiyi her gittiğim yere beraber götüreceğim. Allah'a ısmarladık. - Sabahattin Ali

Bir kadını anlamanın tek yolu onu sevmektir. Daha sonra onu anlamaya gerek kalmaz. - Sydney Harris

Seveni sevmek her kişinin sevmeyeni sevebilmek er kişinin işidir.

Ne çıkar yanımda olmasan! Kalbim senden 'ibaret' değil mi? Uzaktan sevmek zor demişsin. Etme sevdam! İçinde Allah varsa, görmeden sevmek 'ibadet' değil mi?

Sevmek, her yaşta güzel, hayat her zaman yaşamaya değer.

Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın. - Hz. Mevlana

Birisi tarafından delice sevilmek size güç verir, birisini delice sevmek ise cesaret. - Lao Tzu

Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben, bana değer verenleri sevmekle meşgulüm. - Gabriel Garcia Marquez

Ömür ömrüne emanettir, kıymetini bilmek gerek. Dost dosta senettir, Allah için sevmek gerek.

Ne acı, kaybetmek için sahiplik! Ölümlüyü sevmek, ne korkulu iş! Hayat mı, püf desen kopacak iplik, çıkmaz sokaklarda varılmaz gidiş. - Necip Fazıl Kısakürek

Bir insan birini yalnızken hatırlıyorsa sevmemiştir. Ansızın aklına gelip yalnızlaşıyorsa, işte o zaman sevmiştir. - Turgut Uyar

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir.

Sevgi güldür ama solmaz, sevenin vadesi dolmaz, sevemeyen adam olmaz, sevmekte hoş sevilmekte.

Ne kadar ince eler sık dokursa insan, başkasını o kadar az sever. - François Rene de Chateaubriand

Başkalarını gerçekten sevmek için, önce kendimi sevmeliyim, kendimi ne kadar anlar ve kabul edersem, o kudur açık fikirli ve yargısız olurum. - D. Woodward

Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek. bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek. Bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek? ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek - Özdemir Asaf

Yaşamın en büyük dramı insanların yok olması değil, sevmekten vazgeçmeleridir. - W. Somerset Maugham

Doğada bulunan en sert element, sevmekten vazgeçmiş bir kadının yüreğidir

Tüm Güzel Sözler için Tıklayın!

Hakkımızda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası