vestel şimşek 1600 w dikey süpürge / Vestel Şimşek Dik Elektrikli Süpürge : funduszeue.info: Ev ve Yaşam

Vestel Şimşek 1600 W Dikey Süpürge

vestel şimşek 1600 w dikey süpürge

Vestel Şimşek W E Sınıfı Toz Torbalı Dik Elektrikli S&#;p&#;rge Yorumları

Vestel Şimşek W E Sınıfı Toz Torbalı Dik Elektrikli S&#;p&#;rge

( yorum)

Yorum

• Fatura

Ürünün faturası hala gelmedi (şimşek vestel dikey elektrikli süpürge) ne oldu

• (&#;r&#;n&#; satın aldı)

ürünün çekimi çok funduszeue.info halıda çekim gücü nedeniyle zorluyor.Ürünü alırken ne kadar ağır olabilir diyordum ama gerçekten çok ağıfunduszeue.infodığım alan küçük olduğundan iade etmiyorum ama bütün evi süpürürüm vs diyorsanız muhtemelen ağırlık kolunuzu yoracak ve memnun kalmayacaksınız.

Bana kirik geldi ve 3 aydir bununla ugrasiyorum. Ne saticinin ne de trendyolun umrunda degilllll KESİNLİKLE BU SATİCİDAN ALMAYİN

çekim gücü çok kaliteli sapı sağlam memnunum

Annemde watt olanı vardı. Ben de çok aradım bulamadım. Yorumlara bakarak watt a razı oldum. Günlük kullanım için istedim. Her zaman büyük süpürgeyi çıkarmak istemiyordum. Zaten annemde kullanıyordum. piyasa araştırması da yapmıştım. en iyisi Vestel şimşek. çekim gücü watt da olsa benim için yeterli. Beklentimi karşıladı. Kargo aşırı hızlıydı tşk ederim : ) Parçaları eksiksiz geldi satıcı firmaya da tşk. İnşaallah sorun yaşamam birkaç yıl kullanmak istiyorum.

Gayte kullanıslı ve emiş gucu yuksek

Çekim gücü kuvvetli, hemen geldi kargomuz çok memnun kaldık. Mutlaka alın

güzel paketleme

Ürün çok guzel cekiyor toz torbasi da digerlerine gore daha buyuk oldugu icin hemen dolmuyor koltuk başliginin olmasi da guzel yorumlardaki kadar agir bir urun degil sadece dik durmasinda sıkıntı oluyor duvara dayamayinca dusebiliyor.

Çeküm gücü cok iyi fakat aşırı kaba bir ürün ve cok 🏋️ ağır

Çok pratik ve performansını beğendim

Çok ağır hiç kullanışlı değil Torbasıda bulunmuyor tavsiye etmiyorum

Çok ağır ve çok sesli

Ürün kalitesi muhteşem, satıcı ile fatura için görüştüğümüzde çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim

bnce ürüne mükemmel yerde toz bırakmıyor odağı tertemiz yapıyor ben aldım çok memnunum

Bu kadar iyi olacağını tahmin etmezdim çok iyi bir çekim gücü var biraz ağır ama olsun

ürün zaten kullandığım bir üründü ve eskiyince tekrar aynisindan aldim. cok memnunum. satici da hizli bir sekilde kargoya verdi. tesekkurler

Hantal olmasının dışında çekim gücü, ayağı, kablo uzunluğu gayet başarılı bir ürün.

Fiyatı çok iyi

gayet güzel çekiş gücü rengi kaplosu uzun yorumlarda yazıldığı gibi ağır bi ürün deyil fazla vakumladığı için zor ilerliyor ihtiyacı olan herkeze mutlaka tavsiye ederim fatoş bunu çok beğendi eskişehir den selamlar

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz

bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı

Vestel Şimşek W E Sınıfı Toz Torbalı Dik Elektrikli S&#;p&#;rge kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Vestel Şimşek W E Sınıfı Toz Torbalı Dik Elektrikli S&#;p&#;rge yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.

• Ürün TipiDikey
  • Emiş TürüKuru
  • Motor Gücü W
  • Emiş Gücü W
  • Gürültü Seviyesi72 dB
  • ° Döner HortumYok
  • Kablo UzunluğuBelirtilmemiş
  • Emiş Gücü AyarıYok
  • Toz Kapasitesi2 lt
  • Toz TorbasıVar
  • Toz HaznesiYok
  • Su HaznesiYok
  • FiltreYok
  • Halı Temizlik PerformansıE
  • Enerji SınıfıE
  • Enerji Tüketimi51 kW
  • Hava FiltrelemeD
  • Hareket Alanı m
  • KabloVar
  • Tutma YeriVar
  • Kablo SarıcıManuel
  • Yükseklik mm
  • Genişlik mm
  • Teleskopik BoruYok
  • Boru MalzemesiBelirtilmemiş
  • Derinlik mm
  • Kablo UzunluğuBelirtilmemiş
  • Ağırlık kg
  • Dar Aralık UcuYok
  • Döşeme BaşlığıYok
  • Özel Parke UcuVar
  • Toz Alma UcuYok
  • Mikrofiber BezYok
  • Perde FırçasıYok
  • Turbo AparatYok
  • Merdiven AparatıYok
  • Sert Zemin Süpürme BaşlığıVar

Lütfen yorumunuzun onaylanabilmesi için küfür, hakaret benzeri kelimeler kullanmayınız.

Yorumunuzu yazarken telefon numarası, ev/iş yeri adresi gibi bilgilerinizi paylaşmayınız.

funduszeue.info © tüm hakları saklıdır

kapat

Benzer belgeler

Güvenlikle İlgili Önemli Bilgiler

Güvenlikle İlgili Önemli Bilgiler Değerli Müşterimiz, Radyatör ısıtıcı cihazımızı tercih etmekle, kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınızı hızlı bir biçimde tanımak ve cihazınızın tüm fonksiyonlarından eksiksiz

Detaylı

Güvenlikle İlgili Önemli Bilgiler

Güvenlikle İlgili Önemli Bilgiler Değerli Müşterimiz, Elektrikli süpürge cihazımızı tercih etmekle, kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınızı hızlı bir biçimde tanımak ve cihazınızın tüm fonksiyonlarından eksiksiz

Detaylı

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI Cihazınızı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun ve ileride yararlanmak üzere saklayın. ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI Cihazınızı çalıştırmadan önce tüm talimatları okuyun. Bu talimatları ileride yararlanmak

Detaylı

ALİZE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU

ALİZE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU ALİZE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz, Elektrikli süpürge cihazımızı tercih etmekle kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınız, gerekli olan özeni ve bakımı

Detaylı

VESTEL YER VANTiLATÖRÜ

VESTEL YER VANTiLATÖRÜ VESTEL YER VANTiLATÖRÜ KULLANIM KILAVUZU AIRMASTER 16 GARANTİ 2 YIL UYARI: Yangın, elektrik çarpması veya kişisel yaralanma risklerini azaltmak için: a) Bu vantilatörü herhangi bir hız kontrol cihazı ile

Detaylı

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER

Dikkat GÜVENLİKLE İLGİLİ ÖNLEMLER Dikkat Cihazınızın yanlış kullanımı nedeniyle herhangi bir zarar gelmemesi için, cihazınızı kullanmaya başlamadan önce lütfen bu talimatları dikkatlice okuyun. Özellikle cihazınızla ilgili güvenlik talimatlarını

Detaylı

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI Cihazınızı kullanmaya başlamadan önce, cihazın kurulumu, kullanımı ve bakımı sırasındaki açıklamaları ve güvenliğiniz ile ilgili bilgileri içeren bu kılavuzu dikkatlice okuyun. Bu kılavuzu ileride yararlanmak

Detaylı

Cihazınızın Tanıtılması

Cihazınızın Tanıtılması GARANT 2 YIL Cihazınızı kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun ve ileride yararlanmak üzere saklayın. Cihazınızın Tanıtılması 1. Tutamak 2. Ön Kapak 3. Açma/Kapama Düğmesi 4. Devir Ayar Düğmesi

Detaylı

KASIRGA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU

KASIRGA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU KASIRGA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANIM KILAVUZU Değerli Müşterimiz, Elektrikli süpürge cihazımızı tercih etmekle kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınız, gerekli olan özeni ve bakımı

Detaylı

Önsöz. Sayın Kullanıcımız,

Önsöz. Sayın Kullanıcımız, Önsöz Sayın Kullanıcımız, Elektronik tartı cihazımızı tercih etmekle, kaliteli bir VESTEL ürünü satın almış bulunmaktasınız. Cihazınızı hızlı bir biçimde tanımak ve cihazınızın tüm fonksiyonlarından eksiksiz

Detaylı

Beyaz utu KKpdf 5 CMY

Beyaz utu KKpdf 5 CMY Beyaz utu KKpdf 5 C M Y CM MY CY CMY K Cihazınızın Özellikleri ve Yapısı: Cihazınız, ısı ayarı, sprey özelliği, kuru ütüleme, değişken buhar, ani buhar vb gibi birçok fonksiyona sahiptir.

Detaylı

Güvenliğiniz İçin. Dikkat:

Güvenliğiniz İçin. Dikkat: Dikkat: Güvenliğiniz için, lütfen bu cihazı kullanmadan önce aşağıda açıklanan kullanım talimatlarının tümünü okuyun. Bu kullanım kılavuzu cihazınızın bir parçasıdır. Bu kullanım kılavuzunu gelecekte başvurmak

Detaylı

NILFISK BackVacuum KULLANMA TALİMATI

NILFISK BackVacuum KULLANMA TALİMATI NILFISK BackVacuum KULLANMA TALİMATI İÇİNDEKİLER İNGİLİZCE 8 VERİ 13 ÖNEMLİ EMNİYET KURALLARI Elektrikli bir cihazı kullanırken, aşağıdakiler dahil temel önlemleri daima alın : CİHAZI KULLANMADAN

Detaylı

Beyaz utu KKpdf 3 CMY

Beyaz utu KKpdf 3 CMY Beyaz utu KKpdf 3 C M Y CM MY CY CMY K Cihazınızın Özellikleri ve Yapısı: Cihazınız, ısı ayarı, sprey özelliği, kuru ütüleme, değişken buhar, ani buhar vb gibi birçok fonksiyona sahiptir.

Detaylı

HAIR DRYER IONIC HD TÜRKÇE

HAIR DRYER IONIC HD TÜRKÇE HAIR DRYER IONIC HD TÜRKÇE TR A B C D E F 3 TÜRKÇE 4 GÜVENLİK Cihazı kullanırken lütfen aşağıdaki talimatlara dikkat edin: 7 Bu cihaz yalnızca evde kullanım için tasarlanmıştır. 7 Cihazı banyoda,

Detaylı

HAIR DRYER IONIC HD

HAIR DRYER IONIC HD HAIR DRYER IONIC HD TR G F E D B C A 3 TÜRKÇE 4 GÜVENLIK Cihazı ilk defa kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki uyarıları dikkate alınız: 7 Bu cihaz, sadece evde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Detaylı

ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ Cihazınızı kullanmadan önce bu kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun ve ileride yararlanmak üzere saklayın. BU CİHAZ SADECE EV TİPİ KULLANIMLAR İÇİNDİR. ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ UYARILARIN AÇIKLANMASI

Detaylı

VESTEL V-BRUNCH SERİSİ BEYAZ SEMAVER

VESTEL V-BRUNCH SERİSİ BEYAZ SEMAVER VESTEL V-BRUNCH SERİSİ BEYAZ SEMAVER KULLANIM KILAVUZU GARANTİ 2 YIL Cihazınızın Tanıtımı A Seramik Kapak G Musluk B Filtre H Gösterge C Seramik Çaydanlık I Taban Kapağı D Çaydanlık Muhafazası J Taban

Detaylı

GD KULLANIM TALİMATI

GD KULLANIM TALİMATI GD KULLANIM TALİMATI İÇİNDEKİLER İngilizce 3, 4, 5, 6 Temel talimatlar, sadece İngiltere için 7 Veriler 20 21 Servis Resimlerde gösterilen aksesuarlar modele göre değişebilir. TOZ TORBASI VE

Detaylı

ACİL DURUM LAMBASI / LED

ACİL DURUM LAMBASI / LED Özellikler mah kapasiteli, bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü batarya Şarj batarya ömrü Yüksek ışık veren, enerji tasarrufu sağlayan, uzun ömürlü 15+1 LED 15 LED ve 1 LED aydınlatma şeklinde 2

Detaylı

HAIR DRYER TRAVEL Move HD

HAIR DRYER TRAVEL Move HD HAIR DRYER TRAVEL Move HD TR E F B D C A 3 TÜRKÇE 4 HAIR DRYER HD Güvenlik Cihazı kullanırken lütfen aşağıdaki bilgilere dikkat edin: 7 Bu cihaz yalnızca evde kullanım için tasarlanmıştır.

Detaylı

HERA AR DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

HERA AR DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE HERA AR DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KULLANMA KILAVUZU W 6 3 HERA AR DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 1- Ana gövde 2- Açma / Kapama düğmesi 3- Yıkanabilir toz haznesi 4- Metal boru 5- Toz haznesi çıkartma

Detaylı

HOT AIR HAIRSTYLER HS TÜRKÇE

HOT AIR HAIRSTYLER HS TÜRKÇE HOT AIR HAIRSTYLER HS TÜRKÇE G F E A B C D 1 2 3 3 TÜRKÇE 4 GÜVENLİK Cihazı ilk defa kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki uyarıları dikkate alınız: 7 Bu cihaz, sadece evde kullanılmak üzere

Detaylı

LED- Ortam aydınlatması

LED- Ortam aydınlatması LED- Ortam aydınlatması tr Kullanım Kılavuzu ve Garanti Bilgileri Tchibo GmbH D Hamburg AS5X3IV Güvenlik uyarıları Bu ürün çeşitli emniyet tertibatlarına sahiptir. Yine de güvenlik uyarılarını

Detaylı

MODEL RTM TANITMA VE KULLANIM KILAVUZU

MODEL RTM TANITMA VE KULLANIM KILAVUZU ELEKTRİKLİ ÇİT BUDAMA MODEL RTM TANITMA VE KULLANIM KILAVUZU TEKNİK ÖZELLİKLER -RTM VOLTAJ V~50HZ GİRİŞ GÜCÜ W BIÇAK UZUNLUĞU MM DEVİR HIZI R/MİN DİŞ ARALIĞI 20MM MAX KESİLECEK ÇALI

Detaylı

HAIR DRYER CERAMIC HD

HAIR DRYER CERAMIC HD HAIR DRYER CERAMIC HD TR F E G D B C A 3 TÜRKÇE 4 HAIR DRYER HD Güvenlik Cihazı ilk defa kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki uyarıları dikkate alınız: 7 Bu cihaz, sadece evde kullanılmak

Detaylı

ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ÖNEMLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ Cihazınızı kullanmaya başlamadan önce lütfen bu kullanım talimatlarının tamamını dikkatlice okuyun. Bu kullanım kılavuzunu, garanti belgenizi, faturanızı ve eğer mümkünse cihazınızın

Detaylı

6.Bölüm : Tüketici Hakları 7.Bölüm : İndeks

6.Bölüm : Tüketici Hakları 7.Bölüm : İndeks 6.Bölüm : Tüketici Hakları 7.Bölüm : İndeks 30 31 8. Garanti Belgesi 9. Yetkili Servis Listesi Yedek parça; cihazda yapılacak olan tüm onarım, bakım ve gaz dönüşüm işlemleri için yalnızca kombi servislerimiz

Detaylı

Cihazınızın Parçalarının İsimleri

Cihazınızın Parçalarının İsimleri Cihazınızı çalıştırmadan önce lütfen bu kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun ve ilerde yararlanmak için saklayın. Cihazınızın Parçalarının İsimleri 1. Su Eksik Göstergesi (sarı) 2. Isıtma Göstergesi (kırmızı)

Detaylı

ÖNEMLİ GÜVENLİK TALİMATLARI

ÖNEMLİ GÜVENLİK TALİMATLARI Bu cihaz, bu kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun olarak monte edilmeli ve çalıştırılmalıdır. Cihazınız sadece ev içi kullanımlara yönelik olarak evinizdeki halı ve yer temizliğinde kir ve tozların

Detaylı

LED-Çalışma masası lambası

LED-Çalışma masası lambası LED-Çalışma masası lambası tr Kullanım Kılavuzu ve Garanti Bilgileri Tchibo GmbH D Hamburg AS5X5V Güvenlik uyarıları Bu ürün çeşitli emniyet tertibatlarına sa hiptir. Buna rağmen güvenlik

Detaylı

FOKURDAK KT Su Isıtıcı KULLANIM KILAVUZU

FOKURDAK KT Su Isıtıcı KULLANIM KILAVUZU FOKURDAK KT Su Isıtıcı KULLANIM KILAVUZU Sayın FANTOM dostu; Modern tesislerde üretilmiș ve son derece titiz kalite kontrolünden geçmiș FOKURDAK KT Su Isıtıcı mızı seçtiğiniz için teșekkür ederiz.

Detaylı

Dikey Supurge Tavsiyesi ( sayfa)

• Yarbay
    Merhaba arkadaşlar, bu dikey s&#;p&#;rge ile şikayeti olan var mı acaba ? TL 'ye almaya değer mi sizce ? fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Arzum AR Hera W Teleskopik Borulu Dikey Elektrikli S&#;p&#;rge

Link : Hepsiburada

• Yarbay
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hasan 06

Merabalar. Ben de dikey s&#;p&#;rge (m&#;mk&#;nse &#;in malı olmayan) almayı d&#;ş&#;n&#;yorum, yorumları okudum fazla da bir b&#;t&#;em yok. Fakir starky veya darky f/p &#;r&#;n&#; olarak tavsiye edilmiş genellikle. Bir de arzum ar s&#;pper modeli iyi gibi geldi, kullanan varsa yorum yapsa &#;ok makbule ge&#;ecek.

Starky i&#;in funduszeue.info sitesindeki 2 yorum kafamı karıştırdı. L&#;tfen kullananlar bir yorum yapsın bu olumsuz yorumler ne derece doğrudur.

"Bence yanlış tasarlanmış bir &#;r&#;n. Filtresi doğrudan hazne i&#;inde olduğu i&#;in tozlar filteye yapışıyor. Temizlemek i&#;in yapışan &#;&#;pleri elinizle
    almanız gerekiyor. Ayrıca tozlar filtreye yapıştığı i&#;in hazne tam dolmasa bile &#;ekim g&#;c&#; d&#;şm&#;ş oluyor. Her temizlik sonrası a&#;ıp
    filtreyi temizlemek gerekiyor. Hi&#; pratik değil. Artıları: + &#;ekim g&#;c&#; iyi + G&#;&#; ayarı var Eksileri: - Hazne temizliği zor - Sesi fazla - Biraz ağır"

"Hi&#; mi diğer marka s&#;p&#;rgelere bakmazlar hepa filtrenin &#;st&#;ndeki bez filtre ilk temizlemeden sonra perte &#;ıktı toz haznesi hi&#; pratik değil
    diğer profesyonel markalarda hepa filtrenin dışında plastik bir s&#;zge&#; olur tozlar oradan ge&#;emeden haznede birikir bu makinada direk beze
    yapışıyor bi de onu temizlemek i&#;in Uğraş ben &#;ok kıl oldum bu alete"

Fakir Starky Eco Power
    Fakir Darky
    Arzum AR S&#;pper

Bu &#;&#;&#;nden birini alacağım muhtemelen, şimdiden yorum yapanlara tşk. ederim. Saygı ve selamlar..

Hasan beyin nezdinde fakir starky modelini dusununler icin yaziyorum bu yorumu:

Hazne temizligi aynen yorumda da bahsedildigi gibi zor,temizlemek icin hazneyi actiginizda sizi karsilayan manzara,filtrenin etrafindaki koruyucu bez torbasina yapisip katman katman olmus toz goruntusu olacak,bir sekilde o toz katmanini bezden ayirmaniz ve bezde kalan ince tozlarida buyuk supurge yardimiyla temizleniz gerekiyor,yada yedek bir bez torba daha alirsaniz,otekini yikayip yenisini takabilirsiniz

Biriken o tozlar bende Cekis gucunu aman aman etkilemedi,ama belki daha cok biriktiginde etkisi olabilir

Alirken bunu bilerek aliniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Bana kablolu dikey s&#;p&#;rge lazımdı. Evde hem golden hem iran kedisi olduğu i&#;in herg&#;n s&#;p&#;rmek gerekiyor. Yorunlara bakarak Electrolux ZS EV Energica aldım. Bug&#;n kullandık, normalde 2 katı 30 dakikada s&#;p&#;rebilirken, bununla 15 dakika s&#;rd&#;. &#;ok g&#;&#;l&#;, uzun kablosu var. Eşim &#;ok beğendi; tavsiye ederim.

Benimde fakir starky i almadan once,almayi dusundugum,ama ekonomi yapayim diye uzulerek vazgectigim bir modeldi zs,ayrica urun hakkinda cok kullanici yorumu da yoktu,supurgenin kullanimi,temizligi,fiyati hakkinda daha detayli bir yorum daha yaparsiniz almayi dusunenlere cok yardimci olmus olursunuz

Dikey kablolu dusunenlere su an en iyi secenek elektrolux energica zs dur sanirim,fakir starky alip pisman olmus biri olarak yaziyorum:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emilia -- 3 Mayıs ; >

• Yüzbaşı
    az &#;nce n11 den fakir starky modelini 4 takside tl gibi fiyata aldıfunduszeue.infoşi ge&#;tik bakalım umarım bi aksilik olmadan gelir &#;r&#;funduszeue.infolux alacaktım fakat &#;ok pahalı.evde zaten ihlasın su doldurulan modeli oan s&#;p&#;rgesi funduszeue.infoda en ucuz tl civarındaydı indirim+yeni &#;yelik+&#;funduszeue.infoımca &#;ok iyi bir fiyata almış oldum..
  • Yüzbaşı
    Arkadaşlar sizce Rowenta Air Force Extreme Rh modeli mi yoksa Elektrolux modelini mi almalıyım ? Anneme anneler g&#;n&#; hediyesi alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yüzbaşı
    arkadaşlar merhaba mağlum anneler g&#;n&#; eve dikey bir s&#;p&#;rge lazım 2 model var kafamda siz hangini tercih etmemi &#;nerirsiniz teşekk&#;rler

Arzum AR
    Fakir Starky Eco power

Yorumlarınız i&#;in şimdiden teşekk&#;rler
  • Binbaşı
    yeni evime dikey s&#;p&#;rge bakıyorum, &#;ok fonksiyonel olmasına gerek yok.

Koyacak &#;ok yerim olmadığından dolayı, şarjlı olanları d&#;ş&#;n&#;yorum.

TL max b&#;t&#;em mevcut, hangisini &#;nerirsiniz acaba?

(Evim 49m2, k&#;&#;&#;k bir ev, evde tek s&#;p&#;rge olacak)
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: stazy

arkadaşlar merhaba mağlum anneler g&#;n&#; eve dikey bir s&#;p&#;rge lazım 2 model var kafamda siz hangini tercih etmemi &#;nerirsiniz teşekk&#;rler

Arzum AR
    Fakir Starky Eco power

Yorumlarınız i&#;in şimdiden teşekk&#;rler

Biz Arzum AR'den memnunuz tavsiye ederim

• Yarbay

Orijinalden alıntı: Kongor

yeni evime dikey s&#;p&#;rge bakıyorum, &#;ok fonksiyonel olmasına gerek yok.

Koyacak &#;ok yerim olmadığından dolayı, şarjlı olanları d&#;ş&#;n&#;yorum.

TL max b&#;t&#;em mevcut, hangisini &#;nerirsiniz acaba?

(Evim 49m2, k&#;&#;&#;k bir ev, evde tek s&#;p&#;rge olacak)

ŞARJLI tercih edecekseniz, kesinlikle LİTYUM bataryalı olsun. 18v dan aşağı olmazsa iyi olur.
    funduszeue.info?
    funduszeue.info
    funduszeue.info
    funduszeue.info?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_cpc&v=
    funduszeue.info,PRhtml?
    funduszeue.info,PRhtml?
    funduszeue.info?

lityum olmayanlar:
    funduszeue.info?productId=evelectergo05&categoryId=&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=funduszeue.info&v=
    funduszeue.info
    funduszeue.info

kablolu modeller: (şarjlılar dakikada şarjı biteceği i&#;in komple evi s&#;p&#;rmek i&#;in elektrikli almakta fayda var. )
    funduszeue.info,PRhtml
    funduszeue.info?CatId=&
    funduszeue.info
    funduszeue.info?CatId=&
    funduszeue.info
    funduszeue.info
    funduszeue.info
    funduszeue.info?
    funduszeue.info,PRhtml?
    funduszeue.info?productId=evarntria&categoryId=&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=funduszeue.info&v=
    funduszeue.info
    funduszeue.info?

• Binbaşı
    &#;ncelikle teşekk&#;r ederim. Aslında ben arabayı da s&#;p&#;rmeyi d&#;ş&#;n&#;yorum o y&#;zden kablosuz olsun diyordum. b&#;yle bir hediye &#;eki gelmişken alsam mı almasam mı karar veremedim. Sonu&#;ta hediye &#;eki de olsa cebimden TL &#;ıkacak. TL ye daha iyi bir şey alabilir miyim diye de d&#;ş&#;nmedim değil?

• Onbaşı
    27 Mesaj
  • Yüzbaşı
    53 Mesaj
    forumusrf kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar dikey s&#;p&#;rge i&#;in ucuz ama etkili bir s&#;p&#;rge tavsiye edeceğim. halıyı bile havaya kaldırıyor. ben tl ye almıştım bu siteden şuan indirimde. w g&#;c&#; ile tek başına yeterli. b&#;y&#;k s&#;p&#;rgemi kaldırdım gitti.
    Fakir Darky W 2in1 Elektrik S&#;p&#;rgesi

tak sıkıntısı indirimde olduğundan renk se&#;imi yapılamıyor. kırmızı veya sarı renk se&#;eneği var
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası