delikanlı motor / Honda Motosiklet İzmir Tire Yetkili Servisleri | funduszeue.info

Delikanlı Motor

delikanlı motor

İZMİR BAYİLERİMİZ

YUKİ MOTOR BAYIİLÇETELEFONADRESERTUĞRUL VURAL - MOTOROM OTOMOTİV funduszeue.infoŞfunduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.KONAK 93 09 - KAHRAMANLAR MAH. SK 25 A A KONAK İZMİRERTUĞRUL VURAL - MOTOROM OTOMOTİV funduszeue.infoŞfunduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.BORNOVA 49 47 SOK. NO:5 YEŞİLOVAERTUĞRUL VURAL - MOTOROM OTOMOTİV funduszeue.infoŞfunduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.BUCA 49 4719 MAYIS MAH. YEŞİL DERE CAD. NO AYHAN ERKAN
BAYINDIR
34 81 - 74 60
DEMİRCİLİK funduszeue.info AKİF CAD.KÜÇÜK funduszeue.info1/B BAYINDIR
GALERİ BURAK funduszeue.info funduszeue.infoTÜfunduszeue.infoŞTİ.
BORNOVA
56 57
FAZILPAŞA funduszeue.info
SÜMER DAY.TÜfunduszeue.info GIDA MAD. ve İNŞ. funduszeue.infoŞTİ.ÇAMDİBİ 19 22 - 96 45YILDIRIM BEYAZIT CAD. NO/AALAÇATI BİSİKLETÇEŞME 89 70 - 63 73İSMETİNÖNÜ MAH. SK. NO: /A MERT-CEM ÇALIŞKAN ADİ ORTAKLIĞI
ÇEŞME
94 84 - 37 47
ALAÇATI MAH /1 8
ONAZ DAYANIKLI TÜfunduszeue.infoŞfunduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.
DİKİLİ
50 90
İSMETPAŞA funduszeue.info MENDERES funduszeue.info
CENGİZ SARIÇELİK
KARABAĞLAR
67 26 - 49 01
ESKİ İZMİR funduszeue.info
ÇAY-KAR DAYANIKLI TÜfunduszeue.info
KARŞIYAKA
60 23
SERİNKUYU 3
ERSOY TÜfunduszeue.infoŞfunduszeue.info funduszeue.infoŞTİ KARŞIYAKA 22 46 ALİ ALP BÖKE CAD SOKAK NO : 90KRAL AKDENİZ TİCARET - HÜSEYİN TAPKIKEMALPAŞA 18 858 EYLÜL MAH. İZMİR CAD. NO/AKIZILKAYALAR GİYİM VE DAYANIKLI TÜK. MALLARI TİC.A.Ş
MENEMEN

MERMELİ MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO : 62
AVCI MOTORLU ARAÇLAR SAN VE funduszeue.infoŞTİ.ÖDEMİŞ 94 94 - 41 30UMURBEY funduszeue.infoPAŞA funduszeue.info:1DALBUDAK TİCARET-YUSUF DALBUDAK ORTAKLIĞIÖDEMİŞ 46 46 - 66 69AKINCILAR MAH.HÜRRİYET CADDESİ NO/DMEHMET AKMANÖDEMİŞ
46 69
BIÇAKÇI KÖYÜ NO:1
DELİKANLI EV GEREÇLERİ funduszeue.infoŞTİ.
TİRE
13 06
YENİ MAHALLE GÜMÜŞPALA CAD. NO
UFUK HÜDAİ ALTAY
TİRE
54 18
İPEKÇİLER MAH CELAL BAYTAR BLV NO:2/1
YUSUF KENAN ÇELENK
TORBALI
43 43
ERTUĞRUL MAH UĞUR MUMCU BLV. NO A
METİN KOŞAN TİC.URLA 19 39HACI İSA MAH. ZAFER CAD. NO ALİAĞA ATILIM MOBİLYAALİAĞA 90 61 - 98 57funduszeue.info MH. İSTİKLAL CAD. NO/B ALİAĞA ATILIM MOBİLYAALİAĞA 90 61 - 27 27KÜLTÜR MH. İSTİKLAL CAD. NO: 24MEHMET KERMEKAŞ KARŞIYAKA 50 39BAHÇELİEVLER MAH. GİRNE BLV. NO/AMİTO MOTO BIKEMENDERES 43 60ÇUKURALTI MAH. MUSTAFA KEMAL PAŞA BLV. NOEMOTO MOTORLU ARAÇLAR funduszeue.infoŞTİ.ÖDEMİŞ 26 13MEŞRUTİYET MAH. ORDU CAD. NOAHMET HARUN NİĞDE - ARİF NİĞDEKİRAZ 30 40SABİT ARLI CAD. NOASLAN MOTORKONAK 01 14 - 01 10ALPASLAN KARŞILAYAN ÇINARLI MAH. /2 RODKAR İŞ MRK. B BLOK-C SÜER MOTORSBUCA 93 57 - 62 47GAZETECİ İSMAİL SİVRİ BLV. CAD. NO/AÖZBAL MOTOR - BERKER ÖZBAL TORBALI 99 96ALPKENT MAH. NACİ TUNCEL CAD. NO/A ŞİRİN MOTORSYENİFOÇA 10 30FEVZİ ÇAKMAK MAH. DEĞİRMENDERE CAD. NO HAN MOTORS - TUNAHAN BELİKMENDERES 01 04ÇUKURALTI MAH. SK. NO:2/B

Selamlar abi, benim yaşım da size yakın sayılır, yakın zamanda A ehliyet aldım. Çok deneyimli, gezip görmediği kalmamış bir dostumun, kardeşimin tavsiyesi ve düpedüz beni engellemesiyle gittim cc bir Scooter aldım(Pulsar alacaktım, aldırtmadı), sıfır ayarında, çok uyguna geldi bana fiyatı(Arora).

Motora yeni başlıyorsanız, yaşınızın olgunluğu gibi düşüncelere kapılmayın, gidin ufak bir motorla başlayın. Mümkünse cc aralığında olsun bu motosiklet. İllaha Çin malı olmasına gerek yok, Hintliler gayet iyi, bütçe dostu denilebilecek modeller üretiyorlar. Ya da ikinci elde düşük CC bir SYM, KYMCO da bakabilirsiniz Çin olmasın derseniz.

Neden peki böyle öneriliyor? Çok basit. Motosiklet sadece motosikleti dengede tutmak, gaz tepkisine alışmak değil. Bunlara alışmak çocuk oyuncağı. Bence en önemli alışkanlık çevreye olan duyarlılık. cc bile yeni başlayan bir insanı korkutabiliyor. Yapacağınız yanlış bir fren, çok pahalıya malolabilir. İlk motosiklette gidip pahalı modellere yönelmek pek akıl karı değil.

Pulsar almak istediğim dönem "ne var yea, sınavda mt07 kullandım, bunu mu kullanamayacağım" kafasındaydım ama cc motosiklet kullanırken işin öyle olmadığını gördüm. Ufack makineyle bile insan pek çok badire atlatıyor. Şehir içi trafiğine alışacaksınız, ufak tefek yol da yaparsınız. Türk sürücüleri motosikletli insanlardan nefret ediyor algısı edinmeniz işten bile değil. Kaç kere önüme kırdılar anlatamam. Altımda büyük bir motor olsa, gazlıyor olsaydım ki hadi kandırmayalım kendimizi, motosiklet altınızdayken zaman zaman sınırlarını zorlayası geliyor insanın, elbette istisnalar vardır ama kaide bozulmaz hocam, insan nefsi, istiyor altındaki "aygır"a hükmetmek.

Bence Hintli bir scooter alın, iyice alışın, sonra cc büyütürsünüz. Motosiklet çok güzel bir macera ve emin olun, altınızdaki motorun yetmeyeceğini hissedeceğiniz çok yer olacağı gibi, ondan dahi keyif alacağınız pek çok anınız olacak. Zaten motosiklet bir tutku işi, yoksa akıl karı değil Türkiye gibi bir ortamda. İnsanlar çok kaba, çok cahil ve vurdum duymaz. Tüm iki tekerli arkadaşlarımızı Allah korusun.

Tarzında şehir, ruhunda macera var. Yeni ADV çok yakında Türkiye’de.

DETAYLI BİLGİ

Segmentinin çok yönlü efsanesi Transalp,

Çok yakında Türkiye’de.

DETAYLI BİLGİ

Sınıfının En İyi Güç ve Ağırlık

Oranına Sahip Yeni Hornet,

Çok Yakında Türkiye’de

DETAYLI BİLGİ

Honda Akıllı Kontrol Sistemi

Android’ten sonra şimdi de IOS’ta! 

DETAYLI BİLGİ

Honda, Türkiye'de Bininci Satışını Gerçekleştirdi!

DETAYLI BİLGİ

Motosiklet Gelişim Merkezi

sürüş emniyetinizi ve hakimiyetinizi

geliştirmek üzere yeni yerinde hizmetinizde.

DETAYLI BİLGİ

Bildiğin yollar, daha önce hissetmediğin duygular…

Yenilenen CBR ile yola çıkmaya ne dersin?

DETAYLI BİLGİ

Efsanevi Fireblade modelinin Yıl Özel Serisi, şimdi Türkiye’de

DETAYLI BİLGİ
YETKİLİ SATICI VE YETKİLİ SERVİS

Delikanlı Motor

İzmir ilinin Tire ilçesinde, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Delikanlı Motor güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile sizlere hizmet vermektedir.

Adres : Adnan Menderes Mahallesi , Faik Tokluoğlu Bulvarı NoA
Tire - İzmir
Telefon :0 () 75 42
Çalışma Saatleri
Hafta içi :
Cumartesi :
BİZE ULAŞIN
 Delikanlı Motor

Delikanlı Motor

İzmir ilinin Tire ilçesinde, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Delikanlı Motor güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile sizlere hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri
Hafta içi :
Cumartesi :
BİZE ULAŞIN

HİZMETLER

Copyright © Honda. Tüm Hakları Saklıdır.