bezmialem ortopedi doktorları yorumları / Doç. Dr. Fatih Yıldız - Yorumları incele ve randevu al | DoktorTakvimi.com

Bezmialem Ortopedi Doktorları Yorumları

bezmialem ortopedi doktorları yorumları

Site İçeriği

Ekibimizde ortopedik tümör cerrahı liderliğinde kas iskelet sistemi ile ilgilenen bir radyoloji uzmanı, kas iskelet sistemi tümörleri konusunda tecrübeli bir patoloji uzmanı, kalp ve damar cerrahı, mikrocerrah, radyasyon onkoloğu ve medikal Onkolog bulunmaktadır.

instagram: ortopediktumorler 

YouTube: Ozgur Erdogan Orthopaedic Tumor Surgery

Hasta Yorumları: Doktortakvimi.com, Doktorsitesi.com, Google.com. 

1999-2005: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi  

Mesleki Deneyim: 04/2007-08/2007: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (ÇAPA) Araştırma Görevlisi, Anatomi A.B.D.  

10/2007-06/2013: Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği  

Nisan 2014- 2022: Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, Doçent Doktor   

Yabancı Diller: İngilizce: İyi Derece  

Üyelikler: Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD) Kemik ve Yumuşak Doku Tümörleri Şubesi Türkiye Spor Yaralanmaları Derneği (TUSYAD)   

Sertifikalar: 5-10 Ocak 2015 Temel Mikrocerrahi-Medeniyet Üniversitesi, Tıp fakültesi   

Toplantı ve Kurslar:   

1. 14-16 Mayıs  2010: 15. Ilizarov Kursu, Adana, Türkiye  

2. 16-20 Şubat 2010: Ortopedi Temel Bilimler Araştırma Okulu, Ankara, Türkiye 

3. 3-5 Haziran 2011: XVI. Ilizarov Kursu, Adana, Türkiye  

4. 1-2 Temmuz 2011: Spor Ortopedisinde Güncel Yaklaşımlar, Acıbadem Üniversitesi, Istanbul   5. 9-10 Eylül 2011: Ayak ve Ayak Bileğinde Osteosentezler, 6. Ayak ve Ayak Bileği Kursu, İstanbul. 

6. 7-9 Ekim  2011: 1. Deformite Kadavra Eğitim Kursu, İstanbul, Türkiye  

7. 19-23 Nisan 2012: 4. Ortopedi Buluşması ve 3. Totbid- AAOS Eğitim Topalntısı, Antalya  

8. 19-23 Nisan 2012: 3. TOTBID – AAOS Eğitim Toplantısı, Antalya, Türkiye  

9. 3 Aralık 2012: Bezmialem Uzmanlarla Buluşma, Istanbul. 

10. 2-3 Mayıs 2014: Current Concepts In External Fixation 

11. 28-29 Mart 2014: IV.Kemik ve Yumuşak Doku Tümörleri Temel Kursu, Ankara, Türkiye  

12. 08-11 Mayıs 2014: Ulusal Artroplasti Kursu, Antalya, Türkiye  

13. 18-19 Eylül 2014: Mayo Rochester Clinic Muskuloskeletal Tumor Meeting.  

14. 6 Aralık 2014: Artroskopik Glenohumeral Instabilite Cerrahisi Kursu, İstanbul  

15. 3-4 Eylül 2015: Üst Ekstremite Flepleri Kursu, Antalya, Türkiye 5-7 Eylül 2014 : V. Çekirdek Eğitim  Programı, Klinik Bilgi Yenileme Kursu, İstanbul, Türkiye  

16. 2-3 Ekim 2015: 7. Fall Meeting. ‘’What’s New in Sports Traumotogy’’,  

17. 7-8 Mart 2015: Spor Travmatolojisinde Dizde İleri Cerrahi Teknikler Uygulamalı Eğitim Toplantısı, ‘’Kadavra Diseksiyonu ile Pratik Uygulama’’, Antalya  

18. 1-13 Eylül 2015: Arthroweek: Üst Ekstremite Flepleri, Distal Radius Kırığı ve Kubital Tünele Yaklaşım Kursu, Yıldırım Beyazıd Üniversitesi, Ankara.  

19. 14-19 Eylül 2015: İstanbul Gezici Artroskopi Kursu   

20. 15-16 Ocak 2016: Kalça Artroplastisinde Direkt Anterior Yaklaşım Kursu, Bezmialem Üniversitesi, İstanbul.  

21. 30 Eylül-1 Ekim 2016: Bezmialem Ortopedi Buluşması, İstanbul.  

22. 24-26 Mart 2017: 20. International MUTARS Workshop, Palma de Mallorca, Italy.  

23. 18-20 Mart 2018: Nuvasive Precice Visiting Surgeon Program, Boy uzatma, Manyetik Non-invaziv Uzayabilen Çivi Kursu, Vienna, Austria.  

Bazı Akademik Yayınlar:   

1. Erdoğan Özgür, Gurkan Volkan (2019). Hand Osteoid Osteoma: Evaluation Of Diagnosis And Treatment. European Journal Of Medical Research, 24(1), (Kontrol No: 6484112)   

2. Gurkan Volkan, Erdoğan Özgür (2018). Foot And Ankle Osteoid Steomas. Journal Of Foot Ankle Surgery, 57(4), 826-832., Doi: 10.1053/J.Jfas.2017.11.019, (Kontrol No: 6483934)   

3. Bombaci Hasan, Erdoğan Özgür, Çetinkaya Fatih, Kuyumcu Mehmet, Kaya Emre, Bombaci Elif (2012). Preoperative İndicators Affecting Postoperative Mortality In Elderly Patients With Hip Fractures. Acta Orthopaedıca Et Traumatologıca Turcıca, 46(6), 425-429., Doi: 10.3944/Aott.2012.2829, (Kontrol No: 6483728)  

4. Erdoğan Özgür, Gurkan Volkan (2020). Benign Bone Tumors Of Hand And Wrist: Evaluation Of Diagnosis And Treatment. Joint Diseases And Related Surgery, 31(1), 81-87., (Kontrol No: 6490499)   

5. Erdoğan Özgür (2020). The Relationship Between The Trauma-To-Surgery İnterval And Results In C-Type Distal Humeral Fractures. International Journal Of Orthopaedics Sciences, 6(2), 308-311., (Kontrol No: 6490525)   

6. Erdoğan Özgür, Adıyeke Levent (2019). Humerus Distal Fractures: Treatment And Complications. Sas Journal Of Surgery, 5(1), 19-22., Doi: 10.21276/Sasjs.2019.5.1.4, (Kontrol No: 6490621)  

7. Gurkan Volkan, Sonmez Cavide, Aralasmak Ayse, Yildiz Fatih, Erdoğan Özgür (2017). An Unusual Localization Of İntraosseous Schwannoma: The Hamate Bone. Clinics And Practice, 7(1), 39-40., (Kontrol No: 6490739)   

8. Erdoğan Özgür, Adıyeke Levent, Tuna Serkan, Soyarslan Mehmet, Kaya Emre (2019). Radial Nerve Palsy After Magnetic Resonance Shooting: A Case Report About Latarjet Procedure. Scholars Journal Of Medical Case Reports, 7(1), 12-15., Doi: 10.21276/Sjmcr.2019.7.1.4, (Kontrol No: 6490720)   

9. Atalay Erdogan Banu, Cakan Dogan, Sanli Arif, Erdoğan Özgür, Safak Ayse Sezim, Elibol Vildan (2017). An Unusual Location Of Osteochondroma. Journal Of Craniofacial Surgery, 28(7), 614-616., (Kontrol No: 6490779)   

10. Erdogan O, Gürkan V, Sönmez C, Erden T, Atasoy S, Yildiz F, İnan B, Adilli A. Can the arterial clamp method be used safely where a tourniquet cannot be used? Cardiovasc J Afr. 2021 Sep-Oct 23;32(5):254-260.  

11. Ketenci İE, Yanık HS, Erdoğan Ö, Adıyeke L, Erdem Ş. Reliability of 2 Smartphone Applications for Cobb Angle Measurement in Scoliosis. Clin Orthop Surg. 2021;13(1):67-70.   

12. Adıyeke L, Kafadar AB, Erdoğan Ö, Gündüz ÇD. The effect of tibial slope angle on clinical and functional results after mobile bearing total knee arthroplasty. Journal of Orthopaedics, Trauma and Rehabilitation. June 2022.  

13. Ugur Haklar, Ozgur Erdogan, Mikail Ozdemir, Erdinc Genç, Anıl Yavuz, Rüçhan Özgöçmen. Can bone chips block the flipping of the continuous loop button? Acta Orthop. Belg., 2021, 87 e-supplement 1, 65-84  

14. Volkan Gürkan, Özgür Erdoğan. Bone metastasis in renal cell carcinoma. TOTBİD Dergisi. 2019;18:585–591   15. Emre Kaya, Özgür Erdoğan. An Atypical Calcaneal Tuberosity Fracture: A Multi-Fragmented AvulsionFracture and Surgical Treatment. ch J Med Case Rep. 2019;16: 64-66.  

Ulusal/Uluslararası Kitaplar Veya Kitaplardaki Bölümler:   

1. Ortopedi Ve Travmatoloji’de Komplikasyonlar, Bölüm Adı:(Total Omuz Artroplastilerinde Enfeksiyon) (2016)., Canbora Mehmet Kerem,Erdoğan Özgür, Totbid, Editör:Kalenderer Önder, Güven Melih, Basım Sayısı:1, Isbn:978-605-6600- 75-3, Türkçe(Bilimsel Kitap), (Kontrol No: 6517392)   

Ulusal Hakemli Dergilerde Yayımlanan Makaleler :   

1.Erdoğan Özgür, Yanık Hakan Serhat (2019). Evaluation Of Medial Open Wedge High Tibial Osteotomy Results. Southern Clinics Of Istanbul Eurasia, 30(1), 60-63., (Kontrol No: 6490556)   

2. Erdoğan Özgür, Canbora Mehmet Kerem, Uzer Gökçer, Demiröz Serdar, Köse Özkan (2019). Humerus Proksimal Kırıklarının Sınıflandırmasında Değerlendiriciler Arası Uyum. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi, 16(3), 417-420., Doi: 10.35440/Hutfd.455251, (Kontrol No: 6484071)  

Bildiriler:  

1. Erdoğan Özgür (2019). Rare Complications Of Hip Arthroplasty- A Series Of Two Cases. 4. International Bezmialem Orthopaedics Meeting, (Tam Metin Bildiri), (Kontrol No: 6522203)  

2. Gurkan Volkan, Erdoğan Özgür, Adıyeke Levent (2016). Ayak Ve Ayak Bileği Osteoid Osteomaları. 26. Ulusal Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6533603)   

3. Bombaci Hasan, Erdoğan Özgür, Durakbaşa Mehmet Oğuz, Ermı̇ş Mehmet Nurullah, Kuyumcu Mehmet (2011). Kalça Kırıklı Yaşlı Hastalarda Ameliyat Sonrası Mortalite Oranları: Hangi Faktörler Etkilidir? 22. Ulusal Türk Ortopedive Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6533697)   

4. Adıyeke Levent, Polat Atilla, Erdoğan Özgür (2016). Ender Görülen Bir Durum: Doğumsal Diz Çıkığı. 6. Ortopedi Ve Travmatoloji İstanbul Buluşması, (Kontrol No: 6522335)   

5. Erdoğan Özgür, Tuna Serkan, Kafadar Adnan, Yanık Hakan Serhat, Keçeci Tolga (2017). 20 Yıllık Latarjet Ameliyatlısı Olguda Boyun Mr’ı Çekimini Takiben Vida Gevşemesi Ve Brakiyel Pleksus Felci. 27. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6533679)   

6. Erdoğan Özgür, Durakbaşa Mehmet Oğuz, Ketenci İsmail Emre, Tuna Serkan, Ulusoy Ayhan, Erdem Şevkı̇ (2013). Erişkin Humerus Alt Uç Kırıklarının Cerrahi Tedavisi Sonuçları Ve Komplikasyonları. 23. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6533660)   

7.  Durakbaşa Mehmet Oğuz, Gümüşsuyu Gürkan, Erdoğan Özgür, Güngör Mutlu, Ermı̇ş Mehmet Nurullah (2011). Erişkin Humerus Alt Uç Kırıklarında Plak-Vida Uygulaması Sonuçları.. 22. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6533631)   

8.  Erdoğan Özgür (2018). Erişkin Humerus Distal Ao Tip C Kırıklarında Gecikmiş Cerrahi. 7. Ortopedi Ve Travmatoloji İstanbul Buluşması, (Kontrol No: 6520421)   

9.  Adıyeke Levent, Durakbaşa Mehmet Oğuz, Erdoğan Özgür, Tuna Serkan, Kafadar Adnan Behçet (2016). Siringomiyeliye Bağlı Bilateral Nöropatik Artropati. 6. Ortopedi Ve Travmatoloji İstanbul Buluşması, (Kontrol No: 6537598)   

10.  Adıyeke Levent, Aydoğmuş Suavi, Kafadar Adnan Behçet, Erdoğan Özgür, Bilgin Emre (2017). Medial Malleol İnterpozisyonu İle İlişkili Redükte Edilemeyen Ayak Bilek Kırıklı Çıkığı. 27. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6537536)   

11.  Adıyeke Levent, Aydoğmuş Suavi, Kafadar Adnan Behçet, Erdoğan Özgür, Yanık Hakan Serhat (2017). Beklenmedik Travma Mekanizması İle Oluşan Bilateral Radius Başı Kırığı. 27. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6537442)   

12.  Erdoğan Özgür, Kaya Emre, Adıyeke Levent, Kafadar Adnan Behçet (2016). 30 Yıllık Kontraktür, Total Kalça Protezi Ve Geçirilmiş V-Y Quadricepsplasti Zemininde Judet Quadricepsplastisi: Olgu Sunumu. 26. Ulusal Türk Ortopedi Ve Travmatoloji Kongresi, (Kontrol No: 6537476)   

13.  Kaya Emre, Erdoğan Özgür, Durakbaşa Mehmet Oğuz, Kara Savaş (2015). Atipik Kalkaneus Tuberosite Kırığı: Çok Parçalı Avülze Fragman Ve Cerrahi Tedavisi. 5. Ortopedi Ve Travmatoloji İstanbul Buluşması, (Kontrol No: 6537523)   

14.  Tuna Serkan, Adıyeke Levent, Erdoğan Özgür,Yanık Hakan Serhat, Kafadar Adnan Behçet (2016). Osteokondroma İçin Ender Bir Lokalizasyon Olan İliak Kanat Yerleşimi. 6. Ortopedi Ve Travmatoloji İstanbul Buluşması, (Kontrol No: 6537572)   

Lisansüstü Tez Danışmanlığı:  

1. Omuz Artroskopilerinde Alınan Doku Kültürlerinde "Propionibacterium Acnes" İnsidansı Ve Klinik Etkileri, Mehmet Soyarslan, (2017). Sağlık Bilimleri Üniversitesi,No:487053  

Eğitim-Öğretim Faaliyeti:   1. Açık Kırıklar Doktora/Türkçe(2019-2020)   2. Kemı̇ğı̇n Tümör Benzerı̇ Lezyonları Ve Metastazları Doktora/Türkçe(2018-2019)   3. Habis Kemik Tümörlerine Yaklaşım Doktora/Türkçe (2018-2019)  

bilkent üniversitesinin kurulduğu yıllarda kurulmaya çalışılan ama kurulamayan üniversite.

zamanında aradaki yolun kapatılması suretiyle bu okulun hastanesinin istanbul tıp fakültesi hastanesi ile birleştirilmesi gibi bir proje vardı. çok ciddi düşünülmüş bir şey olduğunu sanmıyorum ama iki metre karşılıklı iki hastanenin mantığını anlamış değilim. üstelik itf sıkışık tepişik bir şekilde düzenlenmişken.

adı meyhane adını çağrıştıran okul.

cemaat ile alakası olmayan fakat yavaş yavaş bulaşmaya başlayan bir okuldur. sevgili rektörümüz "istifa" edince yerine atanacak insanın kimlerden olacağı bellidir.

hastanesi bana çok büyük bir yanlış yapmış olan üniversite.

ben bu üniversitede öğrenciyim. bu üniversitenin tercih sonrası verilen bilgi kitapçığında öğrencilerin bezmialem vakıf üniversitesi hastanesinden sadece öğrenci kimlik kartları ile başvurarak 'ücretsiz' yararlanabileceği yazıyor ama üniversite hastanesi bu kurala uymuyor.

13 mart 2013 tarihinde randevu aldım hastaneden. başıma gelecekleri tahmin edebildiğim için 1 saat erkenden gittim. kayıt yaptıracağım sırada alacağım hizmet karşılığında bana bir fiyat söylendi. ben ise öğrenci olduğumu, herhangi bir ücret ödemeyeceğimi ve bu hizmetin bana ücretsiz sağlanması gerektiğini söyledim. beni ücretli vezneye yönlendirdiler. ücretli vezneye gitmeden önce hasta hakları odasına gittim. orada öğrenci olduğumu belirtip durumumu anlattım. beni dinleyen beyefendi bana hak verdi bu konuda ve beni adını tam olarak hatırlayamadığım hasta yatış ....... bölümüne yönlendirdi. o bölümde karşılaştığım bayana kimlik kartımı gösterdim ve durumu tekrar anlattım. bana öğrenci kimlik kartının yetmeyeceğini, öğrenci işlerinden alınmış öğrenci belgesi ile başvurmam gerektiğini söyledi. herhangi bir terslik çıkması durumunda önceden fotoğrafını çektiğim üniversite tercih kitapçığında sağlık hizmetleri paragrafının fotoğrafını gösterdim. bürokrasi cevabını aldıktan sonra yapacak başka bir şey kalmamıştı. küfrede küfrede çıktım hastaneden sağlık hizmetini alamadan.

madem öğrenci belgesi gerekiyor bunun doğru bir şekilde daha önceden kitapçıkta belirtilmesi gerekirdi. aynısı üniversiteye kayıt için sağlık belgesi alırken de başıma geldi. başvurduğum her bölüm (ortopedi, dahiliye vs...) için ayrı ayrı ücretlendirildim. yine gidip konuştum ve bu durum son anda düzeltildi.

kısacası kendisi ve hastanesi ile birlikte artık iyice güvenimi kaybetmeye başlamış üniversitedir kendileri.

rektörümüzün bugün "sen ne karizmatik çocuksun" demesiyle birkaç saniyeliğine geçici hafıza kaybı yaşamama sebep olmuş okulum.

kuzenimin okuduğu üniversite. kendi halinde biryermiş.

öğrencilerinin yazdıklarından anlaşıldığı kadarıyla beleş fotokopi, çay, kahve, bol bol mufazakar faşoluk propagandasına mağruz kalmak gibi avantajları olan ilim irfan yuvası.

valla şenliğe değil de, can dostumun cenazesi olsa gitmem. zaten memlekette herkesin vakıf kurabilmesi ayrı bir saçmalık, bu vakıflar üzerinden darphane niyetine okul açması apayrı saçmalık da türkiye'de ne doğru ki?

(bkz: evlerden ırak)

baba doktor tabi , muhtemelen ananın da en kötü aylık 5 kağıtlık bir işi vardır.

ayda 15 kağıt kazanan bir ailenin yılda 4 kızının eğitimi için 44x4=156 bin tl verebilmesi oldukça doğal.

aynı 4 kardeş toplu bir şekilde bir devlet üniversitesinin tıp fakültelerine girselerdi ya , yerse tabi.

44 nerden geldi diyenler için ;

http://www.bezmialem.edu.tr/egitim-ucreti

valla babasina helal olsun. 4 kizini da parali tip okumaya yollamis. bu babanin tassaklarini operim ben. baba var ufak kizini seyhlere peskes ceker, baba var 4 kizini da tip okumaya yollar... demek ki cocuk sahibi olmakla baba olunmuyor.

Türk doktorlar Bosna Hersekli çocukların umudu olmaya devam ediyor

Türk doktorlar, Bosna'daki çalışmaları çerçevesinde bu kez 2 Bosnalı çocuğun sağlıklarına kavuşması için seferber oldu.

Skolyoz hastası Dejla'ya alçı tedavisi uygulayan, ayak deformitesi bulunan 15 yaşındaki bir çocuğu da ameliyat eden Türk doktorlar, başarılı geçen sürece ilişkin AA muhabirine bilgi verdi.

Bezmialem Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan doktor Hakan Şenaran, "Bosna Hersekli çocuklarla yakından ilgileniyoruz. Bazı durumlarda, hastalar Türkiye'ye geliyor ve ameliyatı orada gerçekleştiriyoruz. Bazı durumlarda ise biz Bosna Hersek'e gelip buradaki meslektaşlarımızla hastaların durumunu inceleyip ameliyatını burada yapıyoruz." dedi.

Son ameliyat ve tedavinin başarıyla sonuçlandığını ifade eden Şenaran, "Bu ziyaretimizde, iki çocuğumuzu tedavi ettik. Bir tanesi ileri derece ayak deformitesi ve basmada zorluğu olan bir çocuktu. Ayağındaki şekil bozukluğunu düzelttik. Diğer hasta ise omurga deformitesi olan bir hasta. Onun da yaşı küçük olduğu için ameliyatsız alçı tedavisi yaptık. Takibini buradaki arkadaşlarla yürüteceğiz ve fırsat buldukça biz de gelip buradan kontrollerini yapacağız." diye konuştu.

Şenaran, Saraybosna Abdulah Nakaş Hastanesi ile iş birliğinin uzun yıllar sürmesini ümit ettiklerini sözlerine ekledi.

Skolyoz hastası Dejla'nın annesi Emina İmamovic, "Türk doktorlar ve doktor Mirza, kızıma ameliyatsız tedavi olarak alçı uygulaması yaptı. Bu kızımın tedavisinin ilk adımı. Bu süreci kendi ülkemizde yapıyor olmaktan mutluyuz." diye konuştu.

Abdulah Nakaş Hastanesi Ortopedi Bölüm Başkanı Mirza Biscevic de Bosna Hersek'te var olmayan modern tedavi süreçlerinin, Türk doktorlar sayesinde ülkede uygulandığını ve böylece hastaların tedavi için yurt dışına gitmesinin önüne geçildiğini söyledi.

Türkiye'den gelen doktorlardan Bosna Hersek'te bilimsel ve klinik iş birliği

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı doktor İbrahim Tuncay, üniversitenin kurulduğu tarihten bu yana Saraybosna Abdulah Nakaş Hastanesi ile iş birliği içerisinde olduğunu ifade etti.

Tuncay, "Abdulah Nakaş Hastanesi Müdürü Bosnalı doktor İsmet Gavrankapetanovic şahsında, Saraybosna ortopedistleriyle karşılıklı, birbirimize tecrübeleri aktardığımız, bilimsel ve klinik iş birliğimiz neredeyse 10 yıldır devam ediyor. Bugün de bu çerçevede buradayız." diye konuştu.

Çocuk Ortopedisi Derneği Başkanı Doktor Muharrem İnan da "Tüm Avrupa'da olduğu gibi burada da çocuk ortopedisi eksikliğini tamamlamak, Bosna'ya yardımcı olmak ve bilimsel iş birliğini başlatmak için geldik. Önceki yıllarda burada ameliyatlar yapıp çocukları gördük. Çocukların bir kısmını Türkiye'de tedavi ederek buraya geri yolladık." diye konuştu.Gavrankapetanovic'in de Türkiye'ye gittiğini ve ameliyatlara katıldığını ifade eden Tuncay, bu iş birliğinin pozitif anlamda daha iyi boyutlara taşınacağını umduğunu belirtti.

Bosna Hersek'teki ekipman eksikliği sebebiyle yurt dışına gidip tedavi olmak zorunda kalan Bosnalılar, Türk doktorlarının ülkeye gelip ameliyatlara katılmasından memnuniyet duyuyor.

bezmialem vakıf üniversitesi

doktor

saraybosna

bosna hersekli çocuklar

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin temelleri, Sultan II. Mahmud'un eşi ve Sultan Abdülmecid'in annesi Bezmiâlem Valide Sultan tarafından 1845 yılında atılmıştır. Döneminin en modern, donanımlı, batıyla eş düzeyde sağlık ve eğitim hizmeti sunan hastanesi olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde sağlık alanındaki hizmetini sürdüren Bezmiâlem, 2010 yılında Üniversiteye dönüşerek sağlık alanındaki bilgi ve tecrübesini akademik alana taşımıştır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bezmialem, Vatan Caddesi'nde yer alan merkez hastanesi başta olmak üzere, Fatih Ek Hizmet Binası, Eyüp Sultan Yerleşkesi ve Dragos Hastanesi'nde tüm branşlarda hizmet sunmaktadır. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi'nin hasta yoğunluğu en fazla olan Vatan Caddesi'ndeki merkez hastanesinde, günlük ortalama 8.000 poliklinik muayenesi ve 100'den fazla ameliyat gerçekleşmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, donanımlı ve etik değerlere bağlı bilim insanları yetiştirmekte, ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile uzun soluklu ve kapsamlı iş birlikleri gerçekleştirmekte, sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olarak yeni teşhis ve tedavi yöntemleri geliştirmeye devam etmektedir. Tüm bu gelişmelerle birlikte tarihi misyonuna uygun şekilde, ihtiyaç sahibi hastalara ücretsiz sağlık hizmeti sunmayı da sürdürmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler

• Acil Tıp
  • Aile Hekimliği
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Biyokimya
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye (İç Hastalıkları)
  • Deri ve Zührevi Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
  • Estetik Cerrahi
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Tıbbi Genetik
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Halk Sağlığı
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji)
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz
  • Mikrobiyoloji
  • Nöroloji
  • Nükleer Tıp
  • Organ Nakli
  • Ortopedi
  • Patoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji
  • Spor Hekimliği
  • Üroloji

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası