gıkım çıkmadı sana / Eda Özülkü'nün acı günü! Babası hayatını kaybetti - Magazin Haberleri - Milliyet

Gıkım Çıkmadı Sana

gıkım çıkmadı sana

Eda &#;z&#;lk&#;'n&#;n acı g&#;n&#;! Babası hayatını kaybetti

Haberin Devamı

Baran ve Volkan adında iki oğlu olan Özülkü, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Güle güle Komutanım. Sana en fiyakalısından bir asker selamı çaktım, gördün değil mi? 14 yaşında Ankara Askeri Lisesi’ne gidişiyle başlamış baba ocağına hasreti. Antakya’nın en güzel kızlarından, annemdeymiş meğer gönlü Onlar ermiş muradına, tam 66 sene bir yastıkta… Erzurum, İstanbul, İzmitOnlar nereye biz oraya. En güzelinden, en mutlusundan aileydik onca sene.

Şanslı adamın kızı olurmuş dedin, Allah sana iki kız çocuğu verdi. Gel gör ki sen bizi erkek çocuklarına taş çıkaracak kadar güçlü yetiştirdin. Sen yanımdayken hiç canım acımadı baba. İlk dişim çekildiğinde kucağında oturdum, gıkım çıkmadı. Eğri büğrü araba kullanırken de yanımda senin gıkın çıkmadı. Ne de olsa senin öğrencindim. Düğün günümde gözyaşlarını saklamak için yatak odanıza kaçışını da unutmadım hiç. Tamam tamam görmedim hiç ağladığını. Hep güvendin bize. Doğruluğu, dürüstlüğü, merhameti, vicdanı, insan olmayı öğrettin. Şimdi o eve girmek ne kadar zor bilemezsin. Anneme kavuştuğunu düşünmekten başka teselli yok. Dayanamadın değil mi yokluğuna. Haklısın baba, ne diyeyim. Hastanede sana söylediğim gibi, sen bizi merak etme, dizlerimiz titrese de dimdik dururuz. Anneme sarıl bizim için"

Eda Özülkünün acı günü Babası hayatını kaybetti

Şah

#

avucunevim:

Güzel &#;eyler hiç bitmesin, mesela senin sevgin.

(via bencinayetoldum)

This was posted 2 years ago. It has 22, notes.

#
image
image

This was posted 2 years ago. It has 0 notes.

#
image
image

#
image
image
image
image

#
image
image

#
image
image

#
image
image

#
image
image

#
image

#

Neyse, i&#;te…. Hiçbir &#;eyden haberin yok. Benim istedi&#;im kadar&#;n&#; biliyorsun. Bunu sak&#;n unutma!

This was posted 3 years ago. It has 2 notes.

\n

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Hangi belediyelerine el atsak terör örgütü mensubu çıkıyor” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Madem öyle elini tutan mı var, sen ne iş yapıyorsun? ‘İBB’de terörist var’ demiştin ama 8 aydır gıkın çıkmıyor. Sana açıkça söylüyorum: kişiyi ispatlamazsan namertsin. İftira atıp köşene çekilemezsin” tepkisini gösterdi.

\n

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP Bayburt İl Başkanlığı ziyareti sırasında; “Hangi belediyelerine el atsak terör örgütü mensubu çıkıyor” dedi.

\n

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Soylu’nun bu açıklamasına; yaptığı yazılı açıklama ile tepki gösterdi. Torun, “İftiracı Süleyman Soylu! ‘Hangi belediyelerine el atsak terör örgütü mensubu çıkıyor’ demişsin. Madem öyle elini tutan mı var, sen ne iş yapıyorsun? ‘İBB’de terörist var’ demiştin ama 8 aydır gıkın çıkmıyor. Sana açıkça söylüyorum: kişiyi ispatlamazsan namertsin” dedi.

\n

Soylu’nun iftira attığını söyleyen Torun, “İftira atıp köşene çekilemezsin! belediyemizde yüz binlerce kişi ekmek yiyor, hepsini zan altında bırakıyorsun. Dedikodu yapma, emniyet de istihbarat da sizin elinizde. ‘ kişiyi bize bildirin gereğini yapalım’ dedik. Cevap bile veremedin, utanmadan hala konuşuyorsun” açıklamasını yaptı.

\n

\"Aynaya bak Süleyman Soylu\"

\n

Torun; “İstanbul’da bombalı eylemlere katılmaktan sabıkalı 4 kişi sizin döneminizde işe alınmış. Ayrıca tutuklanan bir kişi de 'ten beri parti üyeniz çıktı. Hepsini bırak devleti FETÖ’ye yuva yapan sizsiniz. Acizce belediyelerimize saldıracağına önce aynaya bak Süleyman Soylu” değerlendirmesini yaptı.

\n

\n

“Eskiden yüre&#;im vard&#;, &#;imdi kalbim ve a&#;r&#;m.Onu da benden istediler ama ben dayand&#;m.”

“Sana dokunmak, tüm insanlar&#; affetmek gibi.”

“Her &#;eye ra&#;men dünyaya gelip seni sevmi&#; olmak çok güzel.”

Bi mahalleyi devirecek ac&#;, senin omurgan&#; bile e&#;riltmedi*

image
image

Bebek gibi sevilip güvendi&#;im evreye ne zaman geçiyoruz ya

Senin çekti&#;in ac&#; benim nefesimi kesti, sen sevgimden &#;üphe ettin.

Mutlulu&#;un lüks oldu&#;u bi yer

Dü&#;tü&#;ümüz distopya

Mutlulu&#;un lüks oldu&#;u bi yer

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası