yaşanmış metafizik olaylar / Yaşadığınız Metafizik Olay/Olaylar ? | DonanımHaber Forum

Yaşanmış Metafizik Olaylar

yaşanmış metafizik olaylar

etiket Türkiye'de Tüyler Ürpertici Hikayelerin Yaşandığı İddia Edilen 18 Gizemli Mekan

Haberler

Yaşam

Türkiye'de Tüyler Ürpertici Hikayelerin Yaşandığı İddia Edilen 18 Gizemli Mekan

Genellikle dizi ya da filmlerle karşılaştığımız lanet ve hayalet hikayelerine ülkemizde de konu olan bazı yerler var. Bu mekan ve hikayeler kimileri için sadece söylentiden ibaret, kimileri için ise gerçeklik ögeleri barındırıyor. Gelin hep birlikte ülkemizde yaşandığı iddia edilen 18 gizemli hikaye ve mekanlara göz atalım.

1. Molla Zeyrek Camii

1. Molla Zeyrek Camii

2. Issız Cuma Mezarlığı

2. Issız Cuma Mezarlığı

3. Yusuf Ziya Paşa Köşkü

3. Yusuf Ziya Paşa Köşkü
3. Yusuf Ziya Paşa Köşkü

4. No'lu Apartman

4. No'lu Apartman

5. Malatya'nın Arguvan ilçesine bağlı Kızık köyü

5. Malatya'nın Arguvan ilçesine bağlı Kızık köyü

6. Cemil Molla Köşkü

6. Cemil Molla Köşkü

7. Sakarya'daki Büyülü Köy

7. Sakarya'daki Büyülü Köy

8. Cevahir Bedesteni

8. Cevahir Bedesteni

9. Havran'daki Esrarengiz Mağara

9. Havran'daki Esrarengiz Mağara

Tezveren Baba Türbesi

Tezveren Baba Türbesi

Harput

Harput

Büyükada’da Alman bir askere ait olan terk edilmiş ev

Büyükada’da Alman bir askere ait olan terk edilmiş ev

Yedikule Zindanları

Yedikule Zindanları

Kastamonu'daki Esrarengiz Türbe

İncirli Caddesindeki Tarihi Ahşap Ev

İncirli Caddesindeki Tarihi Ahşap Ev

Davutlu Köyü

Davutlu Köyü

Büyükada Rum Yetimhanesi

Büyükada Rum Yetimhanesi

Antalya'daki Paranormal Apartman

Antalya'daki Paranormal Apartman

Sizin de çevrenizde duyduğunuz gizemli hikayeler barındıran mekanlar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sizin de çevrenizde duyduğunuz gizemli hikayeler barındıran mekanlar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Yaşadığınız Metafizik Olay/Olaylar ?

• Çavuş
    53 Mesaj
    Konu Sahibi
    Bugune kadar hep başkalarından dinlemişimdir,&#;oğunuzda benim gibi hep anlatılanlarla tecr&#;funduszeue.infoıp inanmamak hep size kalır,Taki sizde ufak tefek birşeyler yaşayana funduszeue.info yaşadıklarım basit veya korkutucu olmayan seyler genelde,Bunları paylasmak ıstedım,Sizlerde lutfen abartılı anlatıma kacmadan &#;zet halınde ve samimi olarak yazınız,

1. R&#;yamda dayımınoğlu'nun Kartal marka bordo aracının &#;n kaputunu siyah renk yaptıgını g&#;rd&#;m evet d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;n&#;z gibi g&#;n sonra park ettiği yerde g&#;rd&#;ğ&#;mde agzım acık kaldı,Basımdan asagı kaynar sular dokulur gıbı kala kaldım,Kaputu daha 1 gun once Sıyah folya sıyah bır renge kaplamıs,Tabı ozamanlar bu karbon fıber olayları funduszeue.infoi olayım bu

funduszeue.info&#;n kuzenımle denızden eve don&#;şte,Hepınız bılırsınız dejavu olayını,Hanı bazen ''ben bu anı hatırlıyorum,sankı yasadım daha onceden'' dersınız.İşte tam evın oldugu araya donecez,o an aynı seylerı yasadıgımı hıssetım ve kuzenıme donup,dur dedım ve ''ben bu anı yasadım,arayı d&#;nunce dedemı gorcez,yolları supuruyor''aynen adım sonra arayı donmemızle,Bakkalının onunde dedem cıkmıs elınde supurgesı yolları funduszeue.info tabı ŞOK.

funduszeue.info bir yasanmıs hıkaye anlatmıyorum, Dogumlu suan 17 yasında isko&#; collie cınsı kopegım var, Kendısı malumunuz cok yaslı.Bu yasına kadar mahallemızde kım vefat etmısse,k&#;peğimiz o kişi &#;lmeden 1 gun oncesınde ulumuşfunduszeue.info uluma olayı yaklasık kişi i&#;in funduszeue.infoı artık bızdede fobı oldu,Ulumasından korkuyoruz.

Yasadıgım olaylar bunlar,Sızlerı korkutmak veya baska amacla yazılms degıfunduszeue.info baskaları anlatırlardı ama benım yasadıklarımda bu sekılde oldu.

Sizlerdende beklıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jose55 -- 5 Ağustos ; >

• Binbaşı
    53 Mesaj
  • Binbaşı
    Bana da o dejavu olayı &#;ok oluyor &#;ok pis havalı oluyorum mesela hoca soru soruyo cevabını tak diye s&#;ylediğimi yaşyomuş gibi olup cevabı s&#;yl&#;yorum veya top oynarken &#;ok oluyor
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Binbaşı
    Dejavu olayı &#;ok değişik bir şfunduszeue.infoa kere kare g&#;r&#;r&#;m, r&#;yada sanırım ne zaman funduszeue.infoınca d&#;ş&#;n&#;r&#;m neydi o nerede olabilir vs vs . 2 hafta sonra herşey normalken o kareyi yaşayınca Ben bunu g&#;rm&#;şt&#;m! derim.

Garip olanı hi&#; bilmediğim, tanımadığım durumlarda g&#;funduszeue.info&#;n yaptığım işi ve ya herg&#;n g&#;rd&#;ğ&#;m kişileri g&#;rm&#;yorum.
  • Yarbay
    23 Mesaj
    Muhtemelen inanmayacaksınız ama en son şehit olan askerlerimizi bir g&#;n &#;nceden r&#;yamda g&#;rm&#;şt&#;m .Sabah kalkıp 8 şehit olduğunu g&#;r&#;nce anlamıştım neden b&#;yle bir r&#;ya g&#;rd&#;ğ&#;m&#;.İlk olmuyor bu
  • Yüzbaşı
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: ext&#;cy

bir kere zaman yavaşlamıştı ama sadece bana yavaşlamış

entry-nick
  • Çavuş
    74 Mesaj
  • aslında burada yazmasam daha iyi olacak ama tutamıyorum kendimi.

okurken yurtkur yurdunda kalıyor ve erken kalkıyordum,sabah namazınıda kılardım o zamanlar

birg&#;n canım &#;ok sıkkındı,artık malum b&#;y&#;k g&#;naha ilk defa girip rahatlamayı d&#;ş&#;n&#;p uyumuştum,
    r&#;yamda kendimi y&#;z&#;m&#; v&#;cudumu farklı şekilde, buğulu ortamda etrafımdaki y&#;zlerini g&#;remediğim farklı kişilerle kendime nasihat verirken g&#;rd&#;m, en sonunda karşımdaki kendim "bak sabah vakti de girdi hoca okuyacak ezanı ,hadi oku abi" dedi. demesiyle sabah ezanının okunmaya başlaması arası yarım saniye s&#;rmedi . ezan okununca uyanıp yataktan 3,5 fırladım nabız ka&#;la atmaya başladı bilmiyorum15 dk kendime gelemedim kire&#; gibi oldum . yalanım varsa Allah bildiği gibi yapsın
  • Onbaşı
    20 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

etiket Tam Olarak Çözülememiş ve Arkasında Binlerce Soru İşareti Bırakmış 13 Olay

Haberler

Genel Kültür

Bilim

Tam Olarak Çözülememiş ve Arkasında Binlerce Soru İşareti Bırakmış 13 Olay

İnsan zihninin gerçekliğini kavrayamadığı; metafizik ya da doğaüstü bir şeylerin sonucu mu yoksa, gayet dünyevi bir şey mi olup olmadığının idrakı konusunda sıkıntı yaşadığı 13 olgu!

1. Bir Çeşit Reenkarnasyon: Shanti Deva

2. Freddy Jackson'ın Hayaleti

2. Freddy Jackson'ın Hayaleti

3. Lanetli Bir Köprü: Overtoun

3. Lanetli Bir Köprü: Overtoun

4. Şeytanın Ayak İzleri

4. Şeytanın Ayak İzleri

5. Anlaşılmayan Bir Ölüm; Sahile Vuran Bir Ceset: Tamam Shud Olayı

5. Anlaşılmayan Bir Ölüm; Sahile Vuran Bir Ceset: Tamam Shud Olayı

6. Tarihe Geçmiş İlk Zombi Vakası: Felicia Felix

7. Dünya Dışından Gelen Bir 'Merhaba' Mesajı: Wow!

7. Dünya Dışından Gelen Bir 'Merhaba' Mesajı: Wow!

8. Dashka Taşı - Milyon Yıllık Harita

8. Dashka Taşı - Milyon Yıllık Harita

9. Uzaylılarla Belki de Tek Temas: Roswell Olayı

9. Uzaylılarla Belki de Tek Temas: Roswell Olayı

Sırrı Halen Gizli Olan Bir Toplu Ölüm Gemisi: S.S. Ourang Medan

Sırrı Halen Gizli Olan Bir Toplu Ölüm Gemisi: S.S. Ourang Medan

Meksikalı Çiftçinin Bulduğu Uzaylı Bebek

Torino Kefeni

Torino Kefeni

Şeytan Geçidi: Dyatlov

Şeytan Geçidi: Dyatlov
funduszeue.info

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası