mucize doktor açelya saç rengi / Hayal Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Ne kadar kazanıyor?

Mucize Doktor Açelya Saç Rengi

mucize doktor açelya saç rengi

Danslar&#x;n&#x; yad ettikten sonra ikili oturup birlikte Açelyan&#x;n çektiği o videoyu izlediler. O günü danslar&#x;n&#x; konuştular. Saatler ilerlerken Nazl&#x;n&#x;n uykusu gelince Ali ortal&#x;ğ&#x; toparlay&#x;p Nazl&#x;y&#x; da al&#x;p odaya ç&#x;kt&#x;lar. Özenle Nazl&#x;ya yard&#x;m edip giydirirken utangaçl&#x;ğ&#x; üstündeydi Nazl&#x;y&#x; defalarca kez görse dahi gözlerini tatl&#x;l&#x;kla kaç&#x;r&#x;yordu Nazl&#x; da tebessüm ederek sesini ç&#x;karm&#x;yordu kendi pijamalar&#x;n&#x; da giyip yatağa girdiler Ali kolunu uzatt&#x; Nazl&#x; uzan&#x;p dönebildiği kadar dönüp elini Alinin göğsüne koyup okşarken alt dudağ&#x;n&#x; &#x;s&#x;r&#x;p konuşmaya başlad&#x; az evvel olanlar ona bu konuşmaya itmişti Alinin nabz&#x;n&#x; ölçmek istemişti belki de

Nazl&#x;: Ali -diyerek eliyle Ali'nin göğsünü okşarken

Ali: Efendim Nazl&#x;

Nazl&#x;: Biliyorsun seni çok bekledim sonra yani sab&#x;rl&#x; biri gibi görünüyordum ama asl&#x;nda sab&#x;rs&#x;zd&#x;m sende bana büyük bir ad&#x;m att&#x;n birlikte olduk ikimizde iki aptal aş&#x;k olduğumuz için sonunu düşünemeden seviştik sonunun bebeğe geleceğini düşünmedik -dediğinde Ali boynundan kulaklar&#x;na kadar k&#x;zard&#x; sertçe yutkunurken

Ali: H&#x;&#x;&#x;&#x; öyle oldu

Nazl&#x;: Bu yüzden de seninle an&#x;n tatlar&#x;n&#x; ç&#x;karamad&#x;k 1 y&#x;ldan fazla oldu sevgiliydik 7 ayd&#x;r da evliyiz derken bu süreçte bir elin beş parmağ&#x;n&#x; geçmez sevişmemiz -dediğinde Ali k&#x;p&#x;rdand&#x;

Ali: Kapatsak m&#x; konuyu

Nazl&#x;:(Ali'nin yüzüne bak&#x;p güldü) Hahahaha k&#x;zard&#x;n m&#x; sen

Ali: Ya Nazl&#x;&#x;&#x;&#x;

Nazl&#x;: Benim her an üstüne atlayas&#x;m geliyor sen nas&#x;l tutuyorsun kendini?

Ali: Nazl&#x; dedim yaaaa

Nazl&#x;: Hay&#x;r bu bir ihtiyaç sende bu duyguyu tatt&#x;n çok ileriye gidemedik ama bunu sevdiğini söylemiştin

Ali: Sen nas&#x;l tutuyorsan kendini bende öyle tutuyorum

Nazl&#x;: Ben tutmuyorum ki kendimi k&#x;z&#x;m beni tutuyor

Ali: Beni de o tutuyor

Nazl&#x;: Hahahahaha iyi şu k&#x;z hele bir gelsin bakal&#x;m onu art&#x;k Açiye mi Selviye ablaya m&#x; göndeririz bilmiyorum ama Ali Vefa haz&#x;r ol her şeyin ac&#x;s&#x;n&#x; ç&#x;kartacağ&#x;z -diyerek Ali'ye göz k&#x;rparken baş&#x;n&#x; onun boynuna gömdü Ali de k&#x;zarm&#x;ş bir vaziyette de olsa Nazl&#x;y&#x; sar&#x;p gözlerini kapad&#x;

*

Ertesi sabah

Ekip yavaş yavaş deskte toplaş&#x;rken Açelya en son gelmişti büyük bir farkl&#x;l&#x;kla saçlar&#x;n&#x; sar&#x;dan turuncuya geçiş yapm&#x;şt&#x; derken ilk gören Güney oldu gözleri şokla aç&#x;l&#x;rken

Güney: O gelen Açelya hemşire mi yaaa? -dediğinde herkes o tarafa döndüğünde en büyük tepkiyi Gülin verdi

Gülin: OHA!

Açelya: Günayd&#x;nnnn berhayat&#x;n asistan doktorlar&#x; baş hemşiresi Güneşi güzel sekreteri -diyerek herkese selam verirken

Selvi: Açelyac&#x;m ne yapt&#x;n kendine sen?

Açelya: Saçlar&#x;m&#x; boyatt&#x;m abla olmam&#x;ş m&#x;?

Gülin: K&#x;z&#x;m ne ara yapt&#x;n bir de haber vermiyorsun aşk olsun Açi! -diyerek trip att&#x;

Açelya: Sürpriz yapmak istedim ya dün akşam ç&#x;k&#x;şta öyle kafama esti birden kuaföre gittim yapt&#x;m

Güneş: Biz sar&#x; f&#x;rt&#x;naya al&#x;ş&#x;kt&#x;k ama

Kader: Ama bu renkte çok yak&#x;şm&#x;ş güzel olmuşsun

Açelya: Teşekkür ederim can&#x;m yeniliklere aç&#x;k olmak gerek (herkes şaşk&#x;nl&#x;kla ona bakarken) Ay bakmay&#x;n bana öyle ya alt taraf&#x; saç rengimi değiştirdim sanki başka bir şey yapm&#x;ş&#x;m gibi bak&#x;yorsunuz -dediğinde diğerleri gülerken Doruk &#x;sl&#x;k çala çala deske yaklaşt&#x; ki gördüğü Açelya ile dondu kald&#x;

etiket Aşk-ı Memnu'nun Gıcık Pelin'i, Mucize Doktor'un Hemşire Açelya'sı Hayal Köseoğlu'nun Dudak Uçuklatan Değişimi

Haberler

Magazin

Aşk-ı Memnu'nun Gıcık Pelin'i, Mucize Doktor'un Hemşire Açelya'sı Hayal Köseoğlu'nun Dudak Uçuklatan Değişimi

'lı yılların fenomen dizisi Mahallenin Muhtarları'nı hatırlıyor musunuz? Peki Fadime'yle Temel'in kucağındaki bu tatlı mı tatlı kız çocuğunu?

'lı yılların fenomen dizisi Mahallenin Muhtarları'nı hatırlıyor musunuz? Peki Fadime'yle Temel'in kucağındaki bu tatlı mı tatlı kız çocuğunu?

O zaman ipucunu verelim: "Saçmalama Nihal makyajın akacak!"

O zaman ipucunu verelim: "Saçmalama Nihal makyajın akacak!"

Aşk-ı Memnu'da Nihal'in en yakın arkadaşı Pelin'i canlandıran ve şu sıralar ekranların en çok izlenen dizisinde Hemşire Açelya'yı canlandıran Hayal Köseoğlu'ndan bahsediyoruz.

Aşk-ı Memnu'da Nihal'in en yakın arkadaşı Pelin'i canlandıran ve şu sıralar ekranların en çok izlenen dizisinde Hemşire Açelya'yı canlandıran Hayal Köseoğlu'ndan bahsediyoruz.

26 yaşındaki güzel oyuncuyu Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin gibi dizilerde zevkle izlemiştik.

26 yaşındaki güzel oyuncuyu Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin gibi dizilerde zevkle izlemiştik.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde öğrenimine devam eden Hayal Köseoğlu'nun Mucize Doktor dizisiyle birlikte yeniden popüler olması kaçınılmazdı elbette ama değişimi gerçekten dudak uçuklatıyor.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde öğrenimine devam eden Hayal Köseoğlu'nun Mucize Doktor dizisiyle birlikte yeniden popüler olması kaçınılmazdı elbette ama değişimi gerçekten dudak uçuklatıyor.

Siz ne dersiniz?

Siz ne dersiniz?

İşte Hayal Köseoğlu'nun değişimini gözler önüne seren Instagram paylaşımları

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası