sedat uçan medine ye varamadım / Sedat Uçan - Medineye Varamadım | funduszeue.info

Sedat Uçan Medine Ye Varamadım

sedat uçan medine ye varamadım

Sedat Uçan - Medineye Varamadim

Sedat Uçan - Medineye Varamadim Şarkı Sözleri

Medine’ye varamadım,
Gül kokusu alamadım,
Ben resule doyamadım,
Yaralıyım, yaralıyım.

Kabe’nin örtüsü kara,
Açtı yüreğime yara,
Bulunmaz derdime çare,
Yaralıyım, yaralıyım.

Rabbim nasib eyle, ne var ?
Hasreti kalbimi dağlar,
İki gözüm durmaz ağlar,
Yaralıyım, yaralıyım.

Resulu görebilseydim,
Derdimi söyleseyidim,
Gam çekmezdim ölseyidim.
Yaralıyım, yaralıyım.

Rabbim nasib etse gitsem,
Beytullah’ı tavaf etsem,
Hacer-ül Esved’i öpsem,
Yaralıyım, yaralıyım.

Kabenin o siyah taşı,
Akıttım gözümden yaşı,
Bulunmaz resulün eşi,
Yaralıyım, yaralıyım.

Her an resulü özlerim,
Bu yüzden gülmez gözlerim,
Açık gider şu gözlerim,
Yaralıyım, yaralıyım.

Bu arzumu Muhammed’e,
Hacılar söyler Ahmed’e,
Çağırsın şu fakiri de,
Yaralıyım, yaralıyım.

Kullanıcı Yorumları (Sedat Uçan - Medineye Varamadım )

Medineye Varamadım Şarkı Sözü

Medîne'ye varamadım gül kokusun alamadım

Ben Resule doyamadım yaralıyam yaralıyam yaralı

Yaralıyam yaralıyam yaralıyam yaralıyam yaralıYanıyorum yanıyorum yaralıyam yaralıyam yaralı

Kâbe'nîn örtüsü kara açtı yüreğîme yara

Bulunmadı derdîme çare yanıyorum yaralıyam yaralı

Yaralıyam yaralıyam yaralıyam yaralıyam yaralı

Yanıyorum yanıyorum yaralıyam yaralıyam yaralı

Elîmden tut kaldır benî ya vuslata erdîr benî

Çok ağlattın güldür benî yaralıyam yaralıyam

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ funduszeue.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

Medine’ye Varamadım Sözleri - Medine’ye Varamadım İlahisini Dinle - Medine’ye Varamadım İlahi Sözleri

Sedat Uçan kaleminden yazılan Medine’ye Varamadım ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Medine’ye Varamadım İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.

Sedat Uçan Medine’ye Varamadım İlahi Sözleri

Medine’ye varamadım gül kokusun alamadım
Ben Resule doyamadım yaralıyam yaralıyam yaralı
Kâbe’nin örtüsü kara açtı yüreğime yara
Bulunmadı derdime çare yanıyorum yaralıyam yaralı
Elimden tut kaldır beni ya vuslata erdir beni
Çok ağlattın güldür beni yaralıyam yaralıyam

Sedat Uçan'a ait Medine’ye Varamadım ilahisini aşağıdaki bölümden dinleyebilirsiniz. Medine’ye Varamadım İlahisini Dinle

Sedat Uçan kaleminden yazılan Medine’ye Varamadım ilahisinin sözlerisini sizlerin hoşunuza gitti ise Medine’ye Varamadım İlahisinin Sözlerini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası