evlilik yıldönümü resimleri / Kartpostal mutlu evlilik yıldönümü. Resimler - evlilik yıldönümünüz için tebrikler

Evlilik Yıldönümü Resimleri

evlilik yıldönümü resimleri

Kartpostal mutlu evlilik yıldönümü. Resimler - evlilik yıldönümünüz için tebrikler

Eşler, ister yuvarlak bir tarih ister yıldönümü olsun, evlilik yıldönümlerinde güzel bir tebrik almaktan memnun olacaklardır. Arkadaşlarınıza veya ebeveynlere bir kartpostal gönderin. Evlilik yıldönümünüzde dileklerle ücretsiz komik resimler indirebilirsiniz.

5. evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun! Hayatta sadece hoş şeylerin olmasına izin verin ve iyi insanlar sık ​​sık buluşsun, evinizin rahat ve sıcak olmasına izin verin, size her şeyde iyi ve iyi şanslar diliyorum!

Size huzur, sağlık, nezaket diliyorum. Böylece hayat size son derece cömerttir, böylece sevginiz kalpleri ısıtır, aile mutluluğunun sonu gelmez!

1 yıllık evlilik yıldönümü resmi

Aşk sonsuz olabilir

Hayatta ve sağlıkta, zenginlikte, barışta ve sıcaklıkta size en iyisi! Sevgiyle ısınan bir aile her zaman güvenilir ve güçlüdür.

Hafif, güçlü, parlak mutluluk, güçlü karşılıklı sevgi, kötü hava bulutu olmadan mutlu bir yaşam - bunlar benim dileklerim.

Mutlu evlilik yıldönümü 11 yıl

Sevgili ebeveynlere evlilik yıldönümlerinde diploma

Kart. Patiska düğünü gününde, güzel karıma umutsuzluk yaşamadan yaşamanı diliyorum, birçok yönden bana yardım et. Yanımda olduğun için teşekkür ederim canım. Hiç kimse gibi, bir göz atabilir ve ruhunuza huzur koyabilirsiniz.

Mutlu bir günde, harika bir saatte kader sizi birleştirdi! Size sağlık, mutluluk, sevgi, dostluk ve uyum içinde yaşamanızı diliyoruz!

Aile hayatı bazılarına rutin, tekrarlayan bir şey gibi görünür, ancak bazı çiftler sürekli olarak ilişkiler üzerinde çalışarak hayatlarına yeni ve orijinal bir şey katarlar. Aile ilişkileri nasıl gelişirse gelişsin, düğünün yıldönümünde ruh eşimi memnun etmek istiyorum. Aile için o kadar önemli bir günde ki, en güzel anların, düğünün, ilk toplantının ve çocukların doğumunun hatırlanması. Yıldönümü gününü eşiniz için daha keyifli hale getirmek için, büyüleyici bir kart almalısınız.

Neden sevgi gösterelim?

Evlilik yıldönümlerini kutlamak için bir resim seçenler için, duyguların sürekli beslenmesi gerektiğini hatırlamak önemlidir. İlişkiler üzerinde çalışmak, sevdiğinize duygularınızı anlatmak, onu ilgiden mahrum etmemek önemlidir. Eşinizin işleriyle ilgileniyorsanız, sevginizi gösterirseniz böyle bir ilişki ömür boyu sürecektir. Sevdiklerinizin sizin ilginize ihtiyacı var. Onları unutmadığınızı düşünüyorlarsa, onlara gereken ilgiyi gösterin, o zaman kesinlikle takdir edecekler ve size buna göre davranacaklar.

Resimler hangi tarihler için uygundur?

Sitemizde sadece evlilik yıldönümleri, düğünler için fotoğraf çekebilirsiniz. Burada, yıl dönümünde sevilen birini tebrik etmek, bir çocuğu ilk yılında tebrik etmek ve hatta mezunların bir araya gelmesi gibi bir durum için harika seçenekler bulabilirsiniz. Tüm önemli olaylar sizin tarafınızdan geçmemelidir, bu nedenle geniş bir resim yelpazesiyle tanışın ve size daha yakın olanı seçin. Resmin tam olarak kime sunulacağını düşünmeye değer. Bir kişi tanıdık değilse, onunla çok az iletişim kurarsınız, o zaman bir çiçek resmi, daha resmi resimler seçmek daha iyidir.

Önerilen resimler çekicidir, bu nedenle onları seçtiğiniz kişi tarafından beğenileceğine güvenebilirsiniz. Eşinizin, akrabanızın ve sevdiklerinizin dikkatinizi takdir edeceğinden emin olun. Aynı ikinci evlilik yıldönümü için resmin gizlediği derin anlamı not edecekler, sevginizi ve dileklerinizi koyduğunuz, seçtiğiniz görüntüyü beğenecekler. Bir kişi sizi iyi tanımıyorsa, ona saygılı davrandığınızı anlayacaktır. Gönderilen resim, aranızdaki uzun ve güvene dayalı ilişkinin anahtarı olacaktır.

Bölüm yenilikleri:

Sonunda

Hayatınızdaki önemli tarihler, sevdiklerinizin hayatı için tebrikler için ideal bir seçenek olacak geniş bir resim yelpazesi sunulmaktadır;

Resimlerimiz, sevdiklerinize karşı duygularınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak;

Havalı ve güzel kartpostallar, maddi olmasa da mükemmel bir hediye olacaktır.

Yeni evlileri düğün günlerinde tebrik etmek ne güzel! Yeni evliler bu etkinliğe uzun süre ve dikkatli bir şekilde hazırlanırlar: törenin zamanını ve yerini seçerler, konukların bir listesini yaparlar ve kıyafet satın alma hakkında ne söyleyebiliriz. Kutlama sırasında aileden ve akrabalardan tebrikler ve coşku tezahürleri bekledikleri açıktır. Gençler için tebrikler farklı olabilir ve elbette mutlu çifti şahsen tebrik etmek en iyisidir. Peki ya bu önemli günde çok uzaktalarsa?

İnternetin yardımıyla, zaman ve mesafe yolda olsa bile yeni evlileri görmezden gelemezsiniz. Gelin ve damadı ilk tebrik eden siz olmak ister misiniz? Bu, elektronik bir kartpostal ile yapılabilir (komik resimler veya süslü dilekler - seçim size kalmış). Öyle oldu ki, düğün gününde uzaktasın?

Düğün gününüzde tebrikler indirmek zor değil ve gelin ve damat haber almaktan ve tatillerini unutmadıklarını bilmekten memnun olacaklar.

Birlikte hayatlarına yeni başlayan bir çifte ne kadar çok şey söylemek istiyorum! Bulutsuz mutluluk ve esenlik dilekleri, küçük hatalara karşı uyarılarla zihinde karışır. Güzel kartpostallar, tebrikleri güzelce göndermeye yardımcı olacaktır. Duruma uygun dileklerle sunduğumuz zarif resimler, gençlerin sevincini en iyi şekilde aktaracaktır.

Evlilik, iki insanı ömür boyu birbirine bağlayan bir olaydır. Ve birlikte uzun bir yol kat eden çiftler, kaderlerini bağlamaya karar vermiş olanlardan daha az olmayan hayatlarının yıldönümünde tebrikleri hak ediyor. Uzun yıllar birlikte yaşayan eşler haklı olarak gurur duyabilirler, çünkü duygularını kurtarıp güçlendirebildiler. Gümüş veya porselen düğün gibi bir olay, arkadaş ve akrabaların dikkati ve tebrikleri olmadan tamamlanmış sayılmaz.

Kartlarımız, eşlerinizi evlilik yıldönümlerinde tebrik etmenize ve bu çifte uygun dilekleri seçmenize yardımcı olacaktır. Bildiğiniz gibi, ilişkiler yaşla birlikte değişir. Ve birlikte hayatlarının ilk yıllarında, genç karı koca resimlere ve güzel ifadelere dokunmayı takdir ederse, o zaman gümüş yıldönümü, oldukça mümkün, öncelikleri değiştirecek ve tebrik olarak havalı resimlere daha fazla ilgi duyacaklar. yıldönümü.

İstatistikler, eşlerin yaklaşık %85'inin evlilik yıldönümlerinde birbirlerini tebrik ettiğini söylüyor. Gümüş düğün kutlamaya daha da değer. Yarım yüzyıl boyunca bir kişiyle yaşadıktan sonra onu yeniden keşfetmeye başlarsın çünkü yaşla birlikte insanlar değişir, ruhsal olarak gelişir.

Akrabaların veya arkadaşların hayatında gümüş bir düğün gibi böyle bir olayı nasıl kaçırır ve bu gün onları tebrik etmezsiniz? Orijinal kartpostal yardımı ile sevdiklerinize neşe katın.

Genel olarak hayata ve özellikle kendinize gülme yeteneği çok faydalıdır. Mizah, hayata daha kolay bakmaya, günlük zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Yıldönümü için tebrikler olarak harika resimler? Neden? Eşler, düğün gününüzde tebriklerinizi okuduktan sonra sevinçle gülümserler, ancak asla çok fazla gülümseme olmaz.

Çifti ne tür bir yıldönümünde, iki yıl dönümünde, çeyrek asırda veya yeni evlilerin evlenmek üzere olduğu bir düğün gününde tebrik etmek istediğiniz önemli değil. Bu olay onlar tarafından sonsuza kadar parlak bir tatil olarak hatırlanacak, ayrıca arkadaşlarından ve akrabalarından alacakları tüm tebrikler ve dilekler. Kim bilir, belki birlikte güzel kartpostalları bir kereden fazla gözden geçirecekler, sıcak satırları, soğuk dilekleri tekrar okuyacaklar ve onları vereni hatırlayacaklar.

Ne hediye edilir:

Son zamanlarda birçok kişi, evlilik yıldönümlerinde akrabalarına veya arkadaşlarına sosyal ağlar aracılığıyla komik şiirler, güzel resimler içeren mizahi SMS gönderiyor. Kullanışlı, hızlı ve çok zor değil, ayrıca İnternet'teki programların seçimi çok kapsamlı. Birkaç saniye içinde, yıldönümlerinin telefonuna veya bilgisayarına tebrikler gelecek, özgünlükleri ve sıcak dilek sözleriyle onları memnun edecekler.

tebrik kartı gereksinimleri

Arkadaşlarını evlilik yıldönümlerini İnternet, sosyal ağlar veya mms üzerinden güzel kartpostallar kullanarak tebrik ederken, aşağıdakileri göz önünde bulundurmanız gerekir:

• resimler güzel, tematik, net olmalıdır;
  • yazıt, evliliğin yıldönümüne uygun olmalıdır;
  • kartı düzyazı veya şiirde orijinal bir tebrik ile tamamlamanız önerilir;
  • resim bir düğünün, mutlu bir aile hayatının özelliklerini göstermelidir.

Eşlerin isimlerini mutlaka en üste yazın, onlara sevgiyle, saygıyla, nazikçe hitap edin. Tebrikler, ciddi duruma karşılık gelen sıcak, samimi olmalıdır.

“Mutlu evlilik yıldönümleri” yazısı, aile tatillerinin yıldönümlerini hatırlatacak, evliliklerinin son yıllarında olan tüm güzel şeyleri bir kez daha hatırlamalarını sağlayacaktır.

Düğün resimleri-tebrikler seçme kuralları:

1. Her evlilik yıldönümü için, yıldönümünün öngördüğü tarihe sahip fotoğrafları alabilirsiniz. Böyle bir dilek ciddi, samimi ve samimi görünüyor. Yanlışlıkla bir hata yapmamak için evlilik yıldönümünün ne dendiğini önceden bilmek tavsiye edilir.

2. Mizah duygusu olan genç eşler, komik veya komik kartlar gönderebilir. Yaşlı insanlar bu tür tebriklerden memnun olmayacaklar. Çok anlamsız çizimler, bir karı veya kocayı uygunsuz bir görüntü, çok açık bir şaka ile rahatsız etmemek için seçilmemelidir.

3. Birinci yıldönümü için gelin, damat, alyans, kuğu veya güvercin görüntüsü ile güzel tebrik kartları seçmek en iyisidir. Bir yıl sonra, evlilik kaydının anıları hala taze, tüm tatili ve misafirlerin dileklerini hatırlamak güzel olacak.

4. Her resim için uygun kısa ayeti seçmeniz, her iki eşe de bir dilek yazmanız gerekir. Böyle bir kartpostal, tüm konukların ayrılmasından sonra birlikte bakılabilir. Bir yıldönümü şiiri uzun olmamalı, orijinal dörtlük yeterli olacaktır.

Hediye kartı gereksinimleri

Konuklar bir kartpostal kullanarak yıldönümlerini olağan şekilde tebrik etmeye karar verirse, onu seçmek için birkaç kuralı da dikkate almalısınız:

• kapaktaki resim düğün olmalı, "Mutlu evlilik yıldönümleri" yazısını içermelidir;
  • içine ilginç bir şiir veya dilek yazılmalıdır;
  • eşlerin isimlerini mutlaka yazın, imzanızı ve tarihinizi koyun;
  • bir kart, sıcak dilekler, güçlü bir evliliğin ipuçları ve mutlu bir yaşam sözleriyle verilmelidir.

Gençleri evlilik yıldönümünde ne şekilde tebrik edeceğiniz önemli değil - asıl mesele bunu güzel, özgün ve samimi bir şekilde yapmak. Eşleri memnun etmek ve birlikte mutlu bir yaşamı hatırlatmak için kutlama uzun süre hatırlanmalıdır.

Birbirinizi memnun etmek için başka nasıl.

Kategoride popüler:

Şeritler ile yeni yıl için şişelerin dekorasyonu Şampanya Noel Baba

Şeritler ile yeni yıl için şişelerin dekorasyonu Şampanya Noel Baba

okuman
Plastik kaşıklardan el işleri: Kendin yap takıları nasıl yapılır (78 fotoğraf)

Plastik kaşıklardan el sanatları: kendi ellerinizle nasıl süslemeler yapılır

okuman
Kendin Yap sapan boncuklar: Yeni başlayanlar için bir tığ işi ana sınıfı Sapan boncukları doğru şekilde nasıl monte edilir

Kendi elinizle slingo boncukları: tığ işi ustalık sınıfı

okuman
kendin yap popik bebek: ana sınıf

kendin yap popik bebek: ana sınıf

okuman

Evlilik Yıldönümü Temalı Çoklu Resim Çerçevesi

​Gururla sevdiğinizi söylediğiniz eşinize orijinal mutlulukları hediyemen ile yaşatabilirsiniz. Eşinize ona özel olabilecek muhteşem bir hediye vermek istiyorsanız, mutlaka bu orijinal yapıdaki 4'lü fotoğraf çerçevesini düşünün. Hatta sadece düşünüyor olmakla kalmayıp hemen eyleme dökün! Sayısı stoklarla sınırlı olan bu 4'lü fotoğraf çerçevesini tam da şimdi alma zamanı! Size yanında görmek istediği zamanlarda maalesef ki eşinizin yanında bulunamıyorsanız, varlığınızı sevgi dolu bir çoklu fotoğraf çerçevesiyle ona hissettirebilir ve dolayısıyla eksikliğinizi bu şekilde telafi edebilirsiniz.

Küçük sürprizlere hayatınızda daima yer vermelisiniz. Çünkü sürprizler insanı hayatın keşmekeşliği ve monotonluğundan çıkartan şeylerdir. Çocuklar gibi mutlu olmak için bazen aldığımız bir hediye bile yeterlidir. Bize birçok duyguyu ancak en güzellerini yaşatacak olan anlarda kendimizi özel hissederiz. Aynı duyguları sevdiklerimize de yaşatmak için hediye alabiliriz. Eşinizin yüzlerini güldürecek olan tasarımlara daha kolay ulaşım imkânı ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daima beğeninizi kazanacak imkânlara kavuşacaksınız. 

Karşınızdakine en duygusal ve en romantik hediyeleri seçerek eşinizi evlilik yıldönümünüzde sevindirmek işten bile değildir. Evlilik yıldönümü tasarımlı çoklu resim çerçevesi harika ve ve kaliteli tasarımı ile göz dolduruyor. Eşinize dekoratif eşya almak istiyorsanız bu çoklu fotoğraf çerçevesinden daha iyisi olabilir mi? Modern çizgiler ile tasarlanan bu kişiye özel 4'lü resim çerçeveleri oldukça şık beğenilecek ürünlerdendir. Böylesi romantik bir fotoğraflı ve isme özel çoklu fotoğraf çerçevesiyle değer biricik eşinizi eminiz çok da mutlu edebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Temalı Çoklu Resim Çerçevesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1 -) 4 Parça resim çerçevesinden oluşmaktadır. Çoklu resim çerçevesinin tamamı 41 X 21 cm. 

2 -) Fotoğraf sergileme alanı 10 X 15 cm. ölçülere sahiptir.

3 -) Ürünü Eşinize özel hale getirebilmemiz için, Siparişiniz esnasında SEPETE EKLE butonu üzerinde yer alan ürün kişiselleştirme alanlarına gerekli bilgileri yazınız.!

4 -) Sert Plastik Malzemeden yapılmıştır. 

5 -) Evlilik Yıldönümü Temalı Çoklu Resim Çerçevesi hafta içi saat 'a kadar verilen siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA verilmektedir. 

evlilik yıldönümü sözleri

Aşık olmak ve ardından o aşık olduğunuz kişi ile hayatınızı birleştirmek dünyanın en büyük mutluluğu olsa gerek. Bu yüzden düğün günleri bu kadar özeldir ve asla unutulmaz. Ama en az düğününüz kadar unutulmaz başka bir şey varsa bu da birbirinize söylediğiniz evlilik yıldönümü sözleri olabilir. Çünkü evlilik yıldönümü sözleri ile o ilk günü hatırlamak çok daha kolay ve eğlencelidir. Özellikle 1 evlilik yıldönümü sözleri ile henüz taze olan tüm anılar tekrar canlanıverir. 1 evlilik yıldönümü sözleri ile kalbinizden ve gözlerinizden nasıl da kalpler fışkırır bilemezsiniz… Söylediğiniz her evlilik yıldönümü sözleri eşe bambaşka hayaller kurdurur çünkü evlilik yıldönümü sözleri eşe birçok anıyı anlatır aslında. Zaten en güzel evlilik yıldönümü sözleri de bu anıları canlandıran ve onu geçmişin tozlu sayfalarında bir yolculuğa sürükleyen sözlerdir. En güzel evlilik yıldönümü sözleri sizin anılarınızdan bir demetle eşinizin kalbinin kapısı çalan sözlerdir.

kadına hediye

Şimdiye kadar kim bilir ne çok kez evlilik yıldönümü için sözler söylemiş, kim bilir kaçıncı evlilik yıldönümünüzü kutlamışsınızdır. Söylediğiniz tüm evlilik yıldönümü için sözler emin olun eşinizin kalbinde özel bir yere sahip olmuştur. Çünkü evlilik yıldönümü güzel sözler olmadan nasıl kutlanabilir ki? Eğer siz evlilik yıldönümü güzel sözler eşliğinde kutluyorsanız o yıldönümü gerçekten özel ve anlamlı olabilir.

Unutmayın ki evlilik yıldönümü sözleri resimli olarak da karşı tarafı etkileyebilir. Eğer dilerseniz evlilik yıldönümü sözleri resimli olarak ona güzel bir mesaj verebilir ve anılarınızı bir resimle daha da canlandırabilirsiniz. Evlilik yıldönümü resimli sözler eşliğinde bir başka anlamlı olacaktır. Hatta internetten evlilik yıldönümü resimli sözler olarak araştırma yapıp bambaşka şekillerde ona sevginizi anlatabilirsiniz…

erkeğe yıldönümü sürprizleri

Eğer aklınızda evlilik yıldönümü sözleri eşime nasıl yazacağım gibi sorular varsa bu makalemiz size oldukça yardımcı olacaktır. Eğer makalemizi dikkatlice okursanız evlilik yıldönümü sözleri eşime sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Eğer siz de evlilik yıldönümü sözleri kocama bir hediye gibidir diyorsanız onun için mutlaka birbirinden romantik cümleler kurmalısınız. Çünkü eğer evlilik yıldönümü sözleri kocama yazmalıyım diyorsanız bunu ertelememelisiniz.

• Benim canım kocam, seninle tanıştığım günden beri hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Nihayet seninle evlendiğimiz gün ise bu mutluluğumun zirve yaptığı gündü. İyi ki benim kocam oldun. Seni çok seviyorum.

• Seninle şimdiye kadar ne anılar yaşadık; nelere güldük, nelere ağladık birlikte… Seninle birlikte geçen her günüm ayrı güzel ve özeldi benim canım eşim. Bundan sonra da hiç ayrılmamak üzere…

• Seni sevmek dünyanın en güzel duygusu. Gözlerinin içine bakmak ve sadece seni yaşamak. Yanındayken zaman öyle hızlı geçiyor ki… Sanki dün evlenmiş gibiyiz ama bugün evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz, ne mutlu…

• Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Seni çok seviyorum.

• Dünyanın neresinde olursan ol gelip bulurdum seni ve bir saniye bile düşünmeden kollarımın arasına alırdım. Seninle bir bütün olmak için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırdım. Seni çok seviyorum benim biriciğim…

• Nasıl da hızla geçti zaman ve bir anda büyüyüverdik. Evlendiğimizde sanki birer çocuktuk ama şimdi kocaman anne babalar olduk. Seni her geçen gün artan bir aşkla sevdim ve ömrüm yettiğince de sevmeye devam edeceğim aşkım.

• Geçmişe dönüp baktığımda binlerce anının arasında hep mutluluğu yaşıyorum. Seninle geçen ömrümü değerlendirdiğimde tek düşünebildiğim kocaman bir mutluluk… İyi ki seninle birleştirmişim hayatımı ve birbirimizi bulmuşuz hayatım…

• Hayat su gibi akıp giderken birisi olmalı insanın yanında; sınırsız güvenebileceği, korkmadan yanında ağlayabileceği, en büyük kahkahalarını atabileceği. Her insanın yanında senin gibi sağlam bir yol arkadaşı olmalı…

• Sen yanımdaysan dünya umurumda değil sevgilim, eğer sen benimle birlikteysen ne fırtınalar ne de yağmurlar umurumda… Sadece seni istiyorum ben bu hayatta ve sadece seninle mutluluğu yakalayabilirim…

• Kalbimde öyle bir yerdesin ki sevgilim aşkını anlatmam için kaç dil bilmem gerekir kim bilir. Sana olan aşkımı anlatabileceğim bir yol olmalı ama ne? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem, nice senelere…

Doğru kişiyle yapılmış bir evlilik ile hayatınız bir anda mutluluk cennetine dönüşebilir. Ömrünüzün geri kalanını geçirebileceğiniz kadar mükemmel uyumu yakalayabileceğiniz birisini bulmak da bu hayatta yakalayabileceğiniz en büyük şanstır. İşte bu yüzden aslında bir yol arkadaşı arar her insan. Evlilik yıldönümü sözleri arkadaşa söylenir gibi olmalıdır, en yakın arkadaşa. Çünkü aslında eşiniz sizin en yakın arkadaşınızdır.

Evlilik yıldönümü sözlerini çiftler birbirlerine tüm duygularıyla söylerler ve erkekler de evlilik yıldönümü sözlerinden en az kadınlar kadar etkilenirler. Evlilik yıldönümü sözleri erkeğe hediye olarak seçtiğiniz güzel bir armağandır aslında. Ona sürpriz olarak bırakabileceğiniz güzel cümleleriniz olmalı ve onu duygulandırmalısınız.

• Seninle koca bir ömrün yarısına geldik sevgilim. Bu süre boyunca neler biriktirdik kim bilir… İki insanın sadece gözleri ile anlaşabilmesi için ne kadar çok yol kat etmesi gerekir birlikte tecrübe ettik. Seni çok seviyorum benim bir tanem…

evlilik yıldönümü sözleri eşime

• Yanında olduğum her an içimi kaplayan kocaman bir huzur gibisin sen. Senden uzak kalmaya dayanamayan bir yüreğim var ve ellerin benim bu dünyadaki en büyük güç kaynağım. Sensiz bir ömür düşlemek bile imkânsız oluşmuş sevgilim…

• Her geçen gün ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum sevgilim. Yanında aldığım her soluk dünyanın güzelliklerini görmemi sağlayan yaşam enerjim gibi. Seni canımdan çok seviyorum, nice unutulmaz evlilik yıldönümlerimize…

• Bugün seninle birinci evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz ama sanki senelerdir bu ömrü paylaşıyormuşuz gibi hissediyorum bir tanem. Sensiz tek bir günü bile düşlemek benim için imkânsız artık. Seni çok seviyorum.

• Yaşadığım ne büyük mutluluk senin gülen gözlerinin içinde yok olabilmek. Öyle kocaman bir aşkla bakıyorsun ki bana sevgin tüm ruhumu kucaklayıveriyor birden. Seni çok seviyorum benim canım karıcım, hiç ayrılmasın ellerimiz…

• Sen şimdiye kadar duyduğum en güzel şarkının en güzel nakaratı gibisin, hiç sıkılmadan ve yorulmadan bir ömür boyunca seni söyleyebilirim. Seni çok seviyorum ve bir ömür boyu da artan bir aşkla sevmeye devam edeceğim.

evlilik yıldönümü sözleri kocama

• Seni o ilk gördüğüm günü unutmanın imkânı yok… Aklımda kalan saçların, gözlerin ve o mavi elbisen. Nasıl da mutluluk vermiştin içime bir anda. İşte o gün anladım senin benim eşim olacağını. Seni çok seviyorum bir tanem…

• Aşkı seninle yaşadım ben ve birisine ölümüne güvenmenin ne demek olduğunu seninle öğrendim bir tanem. Sen benim canımdan bir parça, ruhumun tek sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim…

• Senin gördüğüm ilk günden beri hep senin için iyi ki dedim. Evlendiğim gün ise bunu resmileştirmek benim en büyük mutluluğumdu. Seninle birlikte bu hayatı daha çok sevdim. Sen benim bir parçam değil, ben oldun sevgilim…

• En karamsar günlerimde de en güzel günlerimde de hep yanımda olduğun için, ne olursa olsun beni hiç yalnız bırakmadığın için, her gece uyumak için beni beklediğin ve daha birçok şey için sana ömür boyu teşekkür ederim sevgilim…

Evlilik öyle bir bütünleşmedir ki, ancak ruh eşinizle yaptığınız zaman bir anlam ifade eder. Tıpkı mıknatısın iki ucu gibi bir anda birbirinize kenetlenirsiniz ve sizi ayırmak neredeyse imkânsız oluverir. İşte bu yüzden evlilikler bu kadar kutsaldır. Ondan daha yakın kimse olamaz size, eşinizden daha iyi kimse tanıyamaz sizi. En büyük zaaflarınızı da o bilir, en büyük korkularınızı da… Neye güldüğünüzü nasıl eğlendiğinizi hep en iyi o bilir. Belki de bu yüzden onun yanınızda olmadığı zamanlar bu kadar korkunç görünür gözünüze çünkü aslında eşiniz sizin en yakın arkadaşınız olur…

Aşk nasıl kadına hediye gibiyse erkeğe de aynı şekilde hediye gibidir. Bu hayatta birbirinize verdiğiniz en değerli hediye aşkınızdır aslında. Eğer gerçekten doğru kişi ile hayatınızı birleştirdiğinizi düşünüyorsanız onu asla bırakmamalı ve onu kaybetmemek için elinizden gelen her şeyi sonuna kadar yapmalısınız. Çünkü aşk kolay bulunabilin bir şey olmadığı gibi doğru kişi ile yaşanması da oldukça zordur. Siz bunun kıymetini bilen kişiler olmalı ve birbirinize de aşkınıza da sahip çıkmalısınız.

• Bu hayat sen olduğun için bu kadar güzel ve anlamlı sevgilim. Senin aşkın benim bu hayattaki en büyük hazinem. Onu kaybetmemek için elimden gelen neyse sonuna kadar yapacağım ve ömrümün sonuna kadar seni mutlu edeceğim.

evlilik yıldönümü sözleri resimli

• Senin tek bir gülüşünle benim dünyam da aydınlanıyor bir tanem. Benim için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu sana asla anlatamam. Sen benim için bu dünyadaki her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum canım benim.

• Bir pırlanta gibisin hayatımda, ışıl ışıl parlıyorsun. Seninle ömrüm çok daha anlamlı nihayet… Hayatımı seninle birleştirdiğim için ne kadar mutlu olduğumu asla anlatamam sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

• Benim canımdan bile değerli karıcığım. Bugün seninle bir ömrün yarısını devirdik. Bundan sonraki hayatımızı da aynı güzelliklerle geçirmek dileğiyle… Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

• Yanındayken dünyanın en huzurlu ve mutlu insanı benim sevgilim. Sen benim bu hayattaki kahramanım gibisin. Her şeyi halledebilen ve her kötülüğün üstesinden gelebilen çok güçlü bir kahraman… Seni çok seviyorum bir tanem.

• Okuduğum en güzel kitap gibisin canım karıcığım. Sayfaları çevirdikçe bana dünyayı başka bir açıdan gösteriyorsun ve her gün senden yeni bir şey öğreniyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin canım benim.

evlilik yıldönümü güzel sözler

• Sesin bana öyle huzur veriyor ki, seni tüm bir ömrüm boyunca hiç bıkmadan, sıkılmadan dinleyebilirim. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

• Tek başıma bir hiçtim sanki, seninle bütün olunca anlam kazandım. Bu dünyaya seni bulmaya geldim ve sonunda misyonumu gerçekleştirdim. Şimdi seninle birlikte koca bir ömrü yaşamak için deliler gibi heyecanlıyım…

• Canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle… Nice güzel evlilik yıldönümlerimiz olsun inşallah…

• Bundan sonra da bu güne kadarki mutluluğumuzun artarak sürmesi tek dileğim. Ben ancak seninle mutlu ve huzurluyum canım kocacığım. İyi ki benimsin. Seni çok ama çok seviyorum…

admin

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası