köpek maması migros indirim / Joker Köpek Maması Kuzu Etli 15 kg Yorumları, Fiyatı - Trendyol

Köpek Maması Migros Indirim

köpek maması migros indirim

Kızım sokaklardaki kedi-köpekler için mama almak istiyor (4 yasinda) migros da dost pati marka varmış, sokak hayvanları için; almamız açısından bir sıkıntı var mı ? (hayvan beslemediğimiz için sormak istedim, bazı markaları filan yemiyorlarmış, sevmiyorlarmış diye okumuştuk sokak hayvanları)

bir sıkıntı yok yalnız ucuz mamadır yani, ve çok iyi bir yenilebilirliği olduğunu söyleyemem. bir tane alıp deneyin zaten çok küçük gramajlı ve ucuz. yemezlerse başka mama alırsınız.
bu arada düzenli verecekseniz büyük paket alın çünkü pahalıya geliyor o.

veritaslibertas

açsalar pek seçici olmuyorlar.

ama kadıköy, beşiktaş gibi sokak hayvanlarını besleyenlerin çok olduğu yerlerde seçici olabiliyorlar. biliyor çünkü mt ileride sizin mamadan daha kalitelisini koydukları yerler olabiliyor.

barankovan

amazon'dan enjoy, trendline markalarına da bakabilirsiniz.

giovanne

gramlık çoğu hayvanın da burun kıvırdığı mamalar. gramajdan dolayı taşıması kolay falan ama bunun sokak hayvanları için bir anlamı yok. migros'tan friskies, whiskas olmadı king alın.

not dark yet

Migrosta 10 kg Bonnie 85 lira şu an, 15 kg joker ve buddy gibi mamalar da 98 lira, indirim bitmeden bunları alabilirsiniz. Pati marka kedi mamasını verdiğim hayvanlar hiç yemedi.

Whiskas da iyi bir mama değil maalesef, önerilmez çoğu kişi tarafından.

beni sen öldürme

evet bazi markalari yemediklerini biliyorum, buyuk paket alabiliriz sorun yok; arabanin bagajina koyacagiz zaten; hangi marka alsak bilemedim cunku whiskan alin ve almayin var onerilerde

sweetoffice

Öyleyse Reflex alın 3er kiloluklardan internetten atın bagaja, çok gidiyorsa sonra 15 kiloluk alırsınız. Tavuklu ya da balıklı olabilir, renkli taneli almayın. İlginç bu arada Bonnie ağzına koymuyor benim tanıdıklarım, reflex dememin sebebi çok besleyici olmayabilir, ama sindirim sistemini bozmuyor en azından. Yeniyor da. Şimdiye kadar deneyimim o yönde. Besleyeyim derken ishal falan olmasınlar, uygun olsun diyorsanız iyi bir seçenek.

not dark yet

Whiskas uzun vadeli ne yapıyorsa bonnie yiyen varsa o da benzer sıkıntıları çıkaracak içeriğe sahip bu arada. Topluca market mamaları deniyor bu gruba zaten. Uygun fiyatlı uzun süreli kullanıp bildiğim bir ürün olduğu için reflex önerdim. Bonnie jetix daha iyi diye bir şey yok.

not dark yet

Sanırım çok leş olduğu için o dost pati markası hangi sokak hayvanına(kedi/köpek fark etmez) versem yemedi. Alacaksaniz indirimde olan daha doğru düzgün mamalardan alın.

e mice

1

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası