fakir megamix fiyat / Fakir Megamıx Blender Cookplus

Fakir Megamix Fiyat

fakir megamix fiyat

Fakir Blender Yedek Parça

Mutfağınızda yaptığınız çorba ve muhallebi gibi yiyeceklerinizi içerisinde tortu kalmasın diye blenderdan geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Tam bu esnada fazla katı olan ya da iyi pişmemiş yiyeceklerinizi makine yardımıyla çırparken cihaz zarar görebilir. Bu sebeple Fakir blender yedek parça ile blenderınız yepyeni bir hale gelir. Dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakir blender parçaları farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkabilir. Mutfağınızda katı ve sıvı gıdalarınızı homojen bir şekilde karıştırmanızı kolaylaştıran cihazlardır. Blender elde ya da sabit iki farklı çeşit seçeneği ile karşınıza çıkar. Mutfaktaki işlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Fakir blender parça modelleri cihazın ayağı, kablolu kartı, doğrayıcı dişli kutusu ve haznesi gibi birçok çeşit barındırır. Mutfak aletiniz bozuldu diye korkmadan yedekleri ile yepyeni gibi kullanılabilir. Bim Fakir blender set çeşitleri de pembe, bej ve kırmızı olarak üç farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Bu ürünlere ayrı ayrı da ulaşılabilir. Modelleri ve hoş tonları ile mutfağınıza renk katar. Güç harcamanız gereken ya da zamanınızı alan mutfak işlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Bu şekilde size kolaylık sağladığı gibi büyük bir dertten de kurtarır. Keskin bıçakları sayesinde besinleri tamamen püre haline de getirebilir. İşinizi kolaylaştıran bu cihazlar en küçük gıdayı pürüzsüz hale getirebilir. Mutfağınızda size yardımcı olan bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıran Fakir Blender Yedek Parça Çeşitleri

İşinizi Kolaylaştıran Fakir Blender Yedek Parça Çeşitleri

Herkesin günlük hayatta ihtiyaç duyduğu el blenderları ile ev hanımları, aşçı ya da kendi mutfağının şefi olanlar birçok tarif hazırlar. Firmanın sunduğu bu ürün ve aparatlar sayesinde birçok alanda size yardımcı olabilir. Son derece modern olan elektrikli mutfak aletleri kolay kullanımı ve şık tasarımı ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Fakir el blender parçaları tek tek veya toplu rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünlerdir. Dişli kavrama, çırpıcı başlığı ve teli gibi dilediğiniz modeli Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Fakir blender seti yedek parça çeşitleri bıçak, hazne ve parçalama ayağı ile karşınıza çıkar. Bu ürünler metal ve sert plastik bileşimi yapısı ile kalitesini ortaya koyar. Parçalama ayakları pembe, bordo, bej ve beyaz gibi farklı renk tonlarında görülebilir. Hazne kapasitesi ise çeşitli boyutlarda karşınıza çıkar. Bu ürünlerden kişisel blender modeline uygun olanlar da mevcuttur. Hazne tasarımları kolay tutulabilir ve çizmeyen tabanı ile rahatlıkla kullanılabilir. Fakir el blender yedek parça ürün çeşitliliği ile size kolaylık sağlar. Çırpıcı başlık modelleri turkuaz, siyah, beyaz ve bordo gibi dört farklı renk seçeneği ile ilginizi çekebilir. Mutfağınıza hoş bir görünüm veren bu ürünler çeşitliliği ile oldukça göz kamaştırıcıdır. Blender yedek parça Fakir firmasının sunduğu seçenekler ile bozulan ya da değiştirilmesini istediğiniz her bir parçaya ayrı ayrı ulaşabilme imkanı sunar. Keskin bıçakları ve güçlü motoru sayesinde sıvı ya da katı ayırt etmeksizin dilediğiniz gibi kullanılabilir. Aynı zamanda kapağının kapalı olması ile etrafa sıçratmadan temiz ve hijyen içerisinde yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu eşsiz cihazlar ile çorba, püre, marmelat, sos ve tatlı gibi ağzınıza layık yiyecekler hazırlanabilir. Haznesinin dışında bulunan ölçü olanağı ile dilediğiniz miktarda hazırlanabilir. Blenderın kenarında bulunan kulpu yani tutma yeri ile ana başlığından kolayca ayrılabilir ve başka bir kaba dökülebilir. Mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Fakir Blender Yedek Parça Modelleri

İhtiyacınız Olan Fakir Blender Yedek Parça Modelleri

Her mutfakta bulunması gereken bu aletler ile sağlığınız için oluşan meyve ve sebze homojenliğini bu cihazlar ile dengeli bir şekilde karıştırarak tüketebilirsiniz. Leziz smoothieler de yapılabilir. Standart modellerin yanında ek güç kapasitesi ile buz ve donmuş yiyeceklerinizi de parçalayabilir. Özellikle yaz mevsiminde serinletici içecek ve tatlılar bu modeller ile pratik bir şekilde hazırlanabilir. Fakir blender mikser parçaları tüm bunları yaparken size kolaylık sağlar. Çırpıcı teli ve dişli hazne kapağı ile rahatlıkla kullanılabilir. Fakir blender seti parçaları ile elinizdeki ürün tamamen yenilenebilir. Firmanın sunduğu orijinal çeşitlilik birçok kişinin ilgisini çeker. Fakir mikser yedek parça seçeneklerinden motor ve aksatma dişleri kaliteli yapısı ile ön plandadır. Bu ürünler kolay kullanımı ve temizlenebilirliği ile tercih edilebilirdir. Kek ya da muhallebi gibi yiyeceklerin krema gibi akıcı bir şekilde olmasına yardımcı olur. Fakir mikser parçaları set halinde ya da tek tek de bulunabilir. Kaliteli yapısı ile turbo özelliğine sahip olan bu ürün mutfağınızda pratik ve hızlı bir şekilde kullanım olanağı ile işinizi kolaylaştırabilir. Tek dokunuş ile çırpıcılar çıkarılabilir. Aynı zamanda bu ürünler de güç kademeli olarak da artırılabilir. Telleri kolay temizlenebilirliği ile bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Farklı modellere bağlı olarak hız ayarları değişiklik gösterebilir. Kolay kullanılabilirlik sunan bu ürün kaymayan tutma yeri ile rahatlık sağlar. Aksesuarları paslanmaz çelik birleşiminden üretilir. Hafif ve ergonomik yapısı ile karıştırma anında konfor sunar. Tarifleriniz bu ürünler ile daha lezzetli hale getirilebilir. İşinizi her seferinde kolaylaştırarak kısa vadede verim alınabilir. Siz de bu eşsiz modellerde bulunan cihazlar ile ilgili Trendyol aracılığıyla bilgi alabilir ve dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fakir Blender Yedek Parça Fiyatları

Avantajlı Fakir Blender Yedek Parça Fiyatları

El blenderı ve mikserleri aparitiflerde, sıcak ve soğuk her türlü yiyeceklerde rahatlıkla kullanılabilir. Birbirinden farklı birçok lezzet oluşturmanıza yardımcı olur. Anında gelen misafiriniz için hızlı ve pratik bir şekilde yiyecek ya da içecek hazırlanabilir. Ayrıca kahve çekirdeği, yulaf ve arpa gibi gıdaları da dilediğiniz gibi öğütebilir. Böylelikle istediğiniz şekilde hazırlayıp uzun vadede saklayabilirsiniz. El blenderı ve mikserler sayesinde rahatlığa ulaşan ev hanımları ya da kendi mutfağının şefi olan herkes Fakir firmasının yenilenen ürünleri ile artık çok mutlu. Özellikle her mutfakta olması gereken bu cihazlar işlerinizi pratik ve zaman harcamadan yapmanıza yardımcı olurken memnun kalmanızı sağlarlar. Bu sayede evinize gelen misafirlerinize kısa vadede birçok çeşit sunabilirsiniz. Fakir el mikseri yedek parça modelleri ile cihazınıza uygun tasarım ve renk tonu tercihi yapılabilir. Bu şekilde kendi mutfak aletinizi oluşturabilirsiniz. Fakir blender yedek parça fiyatları da taşıdığı özellikler ve sunduğu kolaylıklar göz önüne alınarak oluşturulur. Aynı zamanda da her bütçeye hitap eder. Bu ürünleri elde sünger ile rahatlıkla temizlenebilir. Bu şekilde sağlanan hijyen mutfak aletinizi uzun ömürlü ve aynı performans ile kullanmanızı sağlar. Fakir blender seti parça fiyatları ise içerdiği motor, hanze, sürahi ve çırpıcı başlığı ile sunduğu kalite göz önüne alınarak biçimlendirilir. Eliniz yorulmadan birçok şeyi yapmanıza yardımcı olan bu ürünler ile fazla sıcak gıdaları yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır. Bunlardan biri sıcaklık seviyesine bağlı olarak haznenin içinde biriken buhar kapağın açılmasına ve sıvının dışarı taşmasına sebep olabilir. Kaynayan yemeği 5 dk bekleterek ya da cihazın kapalı olduğundan emin olarak kullanılabilir. Siz de mutfağınızda işinizi kolaylaştıracak olan bu ürünlerden dilediğinize Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz

Fakir Megamix Buz Kırıcılı Blender Yorumları

Fakir Megamix Buz Kırıcılı Blender

(13 yorum)

13 Yorum

• Güzel Ürün Düşünmeden Alınabilir Motoru Çok Kuvvetli

• hızlı ve sağlam kargo

Ürününün 6 bıçaklı ve cam sürahili olması almama sebep oldu. 2 defa kullandım, parçalamada sorun yok, fakat yeni olduğu için mi bilmiyorum, bir koku oluyor çalıştırdığımda. Sürahinin içinde gıda ile temas eden plastik bir parça yok gibi, sadece conta temas ediyor sanırım. Sürahi ağır ama sorun yaratmıyor bence, bir kadının kullanabileceği ağırlıkta. Ebat olarak, kahve makineleri gibi küçük değil, motor gücü yüksek olduğu için, ebatta büyüyor. Alan herkes için sağlıkla kullanın.

• urunden cok memnunum. w olmasi buyuk arti. en dusuk devired goreceli olarak diger blenderlara gore daha sessiz ama yan odada yatani yine de uyandirir. SOnuc olarak 10/10

• Problem Yok

Orijinal faturalı ürün , arkadaşın tavsiyesi doğrultusunda aldım, şimdilik problem yok :)

• g&#;r&#;nd&#;ğ&#; gibi

hızlı gönderi ve ilgili firma ve ürün anlatıldığı gibi gayet başarılı teşekkürler

• g&#;zel

evet göründüğü gibi

• G&#;zel &#;r&#;n

Sürat kargo haricinde problem yok. Başka bir kargo ile çalışırsanız iyi olur. Tavsiye ederim.

• İyi fiyat , hızlı g&#;nderi

İyi fiyat , hızlı gönderi

• Kaliteli &#;r&#;n, uygun fiyat

Piyasada bu fiyata alınabilecek tek ürün. Uzun araştırmalar sonucu karar verdim ve gayet memnunum tavsiye ederim.

• çok harika bir verim aldığımı söyleyemeyeceğim ama kaliteli, sağlam bir ürün, emsallerinden daha iyi olduğu kesin

• g&#;&#;l&#;

ürün iyi mağaza kötü

• &#;R&#;N HARİKA

KESİNLİKLE MÜKEMMEL VE ÇOK GÜÇLÜ BİR ÜRÜN DİĞERLERİYLE KIYASLANANMAZ, ÇOK İYİ. TEK KÖTÜ YÖNÜ SURAHİSİ KALIN CAM OLDUĞU İÇ ÇOK AĞIR OLUYOR TAŞIRKEN.

• ev i&#;in ideal

watt lık bu cihaz ev için ideal.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz

bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı

Fakir Megamix Buz Kırıcılı Blender kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Fakir Megamix Buz Kırıcılı Blender yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.

• Güç W
  • Kapasite ml
  • RenkInox
  • Ürün TipiSürahili Blender

Lütfen yorumunuzun onaylanabilmesi için küfür, hakaret benzeri kelimeler kullanmayınız.

Yorumunuzu yazarken telefon numarası, ev/iş yeri adresi gibi bilgilerinizi paylaşmayınız.

funduszeue.info © tüm hakları saklıdır

kapat

**FAKİR MEGAMİX BLENDER İNCELEMESİ**

• Yarbay
    2 Mesaj
    &#;r&#;n&#; biz de almayı d&#;ş&#;n&#;yoruz ama bununla profilo psdb arasında kaldım, siz hala memnun musunuz, bı&#;akları takıp &#;ıkarması,temizliği kolay mı, motoru sağlam ve dayanıklı mıdır (sanırım bu tiplerin &#;oğunda motor yanma sorunu var, o y&#;zden philipsden uzak durdum ama philips in hr modelini de d&#;ş&#;nm&#;yor değilim),yardımcı olabilirseniz &#;ok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemanklmr -- 11 Eylül ; >
  • Yarbay
    2 Mesaj
  • Yarbay
    &#;r&#;nden memnunmusunuz bende smoothie blender arıyorum.
    ka&#; paraya aldınız
    dediğiniz gibi yabancılarda g&#;zel &#;r&#;nler var ama bizde
    o mallar yok ve pahalı.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: mertx

lu bi fiyata almıştım tam hatırlamıyorum . Cok memnunuz hicbir sorunu olmadı hersey icin kullanilabilir.

merhaba,

Cam haznenin dibin de bı&#;akların olduğu kısım da yiyecekle temas eden plastik par&#;a var mı ?
  • Yarbay

Yok , ancak bugun altında d&#;nmesini saglayan dışardaki plastik ufak parca zarar g&#;rd&#; sanırım cıkarmadan makinada yıkandıgı i&#;in. onu degiştirmem gerekiyor.

Cevap i&#;in teşekk&#;r,
    Bunu &#;ğrendiğim iyi oldu.

bahsettiğiniz zarar en ucuzun dan en pahalısına hemen hemen b&#;t&#;n blender ların mekanizma sorunu.
  • Yarbay

Par&#;a bu , d&#;nmektenmi olmuş makinada cıkartmadan yıkadıgımız i&#;in mi emin değilim. Servis ile g&#;r&#;ş&#;cem yarın &#;cretsiz temin ederler umarım yoksa 6ayda bir bunumu alıcaz :) bu arada makina cok memnunuz nazar değdi heralde herg&#;n kullanılıyor ayrandan krepe herşey i&#;in.

Genellikle bu par&#;aların &#;alışma ve aşınma &#;m&#;rleri var.
    Buna ek olarak,
    Bulaşık makinesinin sıcaklığı plastik par&#;anın yapısını zayıflatmış olabilir.
    Bence tedbir olarak, bulaşık makinesin de o par&#;ayı yıkamayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 14 Ocak ; >

• Yarbay

Par&#;a bu , d&#;nmektenmi olmuş makinada cıkartmadan yıkadıgımız i&#;in mi emin değilim. Servis ile g&#;r&#;ş&#;cem yarın &#;cretsiz temin ederler umarım yoksa 6ayda bir bunumu alıcaz :) bu arada makina cok memnunuz nazar değdi heralde herg&#;n kullanılıyor ayrandan krepe herşey i&#;in.

Merhaba,
    bozulan par&#;ayı sorunsuz temin edebildiniz mi ?
    Servis ilgili mi ?

• Yarbay
    fakirin elektrikli s&#;p&#;rgesinden hi&#; memnun kalmadık. boşu boşuna tl gitti. sizi bilmemde ben bir daha fakir almam. zaten aldığımız şeyi 1 defa alabiliyoruz, oda elde kalınca iş bitiyor =)

sağlam olmasına sağlam fakat kullanımı &#;ok k&#;t&#;. gereksiz yere halıya yapışma yapıyor, gitmiyor.
  • Yarbay

evet 2haftada geldi par&#;a ama altındaki haznedeki somun yamulmuş par&#;a i&#;ine gececek olan. onu siparişi verdiler 0 gelecek.

Cevap i&#;in teşekk&#;r,

Bu &#;r&#;n&#; şu anda satış sitelerin de, TL ile TL arasında ki fiyat yelpazesin de satıyorlar.
    Bug&#;n itibariyle TL ye gittigidiyor' dan ben de sipariş verdim.

&#;r&#;n&#; sipariş vermemin en &#;nemli sebepleri;
    ** cam haznenin dibin de bı&#;akların bağlı olduğu, yiyeceklerle temas eden kısmının plastik olmayışı.
    (Daha &#;nce size sormuştum, sizin s&#;z&#;n&#;ze g&#;venerek aldım)
    Plastiğin sağlığa zararları malum, hele hele blender' a &#;orba gibi sıcak bir yiyecek koyarsanız plastiğin zararları daha da artıyor.
    Ge&#;en yaz TL ye aldığım "Homend s3 blender" &#;r&#;n&#;n&#;, cam haznenin dibinde yiyecekle temas eden plastik par&#;a var diye iade etmiştim. Aslında ucuz, iyi, sağlam, kaliteli bir &#;r&#;nd&#;, ama yiyecekle temas eden plastik par&#;ası olduğu i&#;in i&#;ime sinmedi.

** watt gibi g&#;&#;l&#; bir motora sahip olması, 6 bı&#;aklı olması ve 1,5 lt geniş haznesi olması.

** Normal blender &#;zelliklerinin yanın da, Buz kırıcı &#;zelliği de olması.
    Esasın da buz kırmayı pek fazla yapmasam da, asıl kaya tuzu &#;ğ&#;tme i&#;in kullanacağım. (Cihazın watt olması burda &#;nem kazanıyor)
    Daha &#;nce buz kırıcı &#;zelliği olan bir blender da tuz &#;ğ&#;tm&#;şt&#;m, sonu&#; başarılı.

Neden kaya tuzu diye sorabilirsiniz, s&#;yleyim;
    Doktorların &#;oğu, &#;zellikle kanser uzmanı doktorlar sağlığımız i&#;in kaya tuzu kullanmamızı istiyor. &#;&#;nk&#; v&#;cudumuzun ihtiya&#; duyduğu doğada ki b&#;t&#;n mineraller kaya tuzu ve deniz tuzun da var. Klasik satılan billur tuz gibi tuzlar da, iyot ve sodyum-klorur den başka hi&#; bir şey yokmuş. D&#;ş&#;n&#;n, doğa da ke&#;iler ve bir &#;ok hayvan niye kayalar dan tuz yalıyor.

Ben her bir tanesi yaklaşık leblebi b&#;y&#;kl&#;ğ&#;nde olan gr kaya tuzunu alıp, blender'a atıp par&#;alayıp akıcı kıvama getirip kullanıyorum (blender'ı 2 dakika dan fazla &#;alıştırmama kuralıyla).
    Senin anlayacağın, son 2 senedir bizim evde, piyasada satılan klasik billur tuz ve benzeri tuzları değil, kaya tuzunu kullanıyoruz. Piyasa da billur tuz akıcılığın da kaya tuzu satılsa da, ben onların ger&#;ek kaya tuzu olup olmadığın dan emin olamadığım i&#;in, sahtekarlık olabilir diye, iri taneli kaya tuzunu alıp &#;ğ&#;t&#;yorum. Bazı satıcılar kaya tuzunu salamura tuzu adıyla da satıyor.

Diğer yandan, alternatif olarak, bilinen bir markayı araştırdım;
    Şu anda pahalı ve kaliteli &#;r&#;n olarak - TL bandın da satılan "Braun JB Watt Buz Kırıcı Blender" ın memnuniyet oranını yurt dışı Amazon satış sitesin den araştırdım. Yorum yapanları okuduğum da, memnun olan da var, olmayan da. Memnun olmayanlar &#;zellikle hareketli mekanizma par&#;alarının &#;abuk bozulmasın dan şikayet ediyorlardı. Ve bu şikayet edenler tek t&#;k değil bayağı vardı. T&#;rkiye de &#;ok fazla bir yorum bulamadım.

&#;zet olarak,
    madem ki, en ucuzun dan en pahalısına b&#;t&#;n blender larda hareketli mekanizma par&#;aları bozuluyor, o zaman Braun' a TL niye vereyim diye d&#;ş&#;nd&#;m, TL ye Fakir Megamix Blender siparişi verdim. &#;stelik bildiğim kadarıyla Fakir alman patentli ortanın biraz &#;st&#; kaliteye sahip bir &#;r&#;n.

Neyse,
    gelsin kullanalım g&#;receğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 9 Şubat ; >

• Yarbay

Anladım hocam biraz fazla detaycısınız sanırım okadar plastik değmesi pek sorun olacagını sanmam o mantık doğru ancak &#;yle d&#;ş&#;n&#;nce hemen hemen hi&#;bir &#;r&#;n&#; yiyemez hale geliyoruz :(

Ama bunda en altta plastik yok camın bitiminde bı&#;agın girdigi metal var funduszeue.info civarına almıştım altındaki mekanizma plastik illaki aşınıyor demekki ama sa&#;ma ozaman yanında tane yedek vermeleri lazım garanti bitince s&#;rekli onumu alıcaz?

Valla biz &#;orbadan ayrana herşeyi bunda yapıyoruz :)

merhaba,

"Polikarbonattan mam&#;l plastik şişe ve ambalajlardan t&#;ketilen su ve gıda maddeleriyle birlikte v&#;cudumuza giren BPA maddesi prostat, beyin gelişimi, kalp hastalıkları, karaciğerde enzim bozuklukları ve diyabet hastalıklarına sebep oluyor."

Bu yazı, internet de ki bir makaleden alıntıdır. Yazının tamamını okumak istiyorsan, aşağıda ki linke tıfunduszeue.info://funduszeue.info%E2%80%99nin-Sagliga-Zararlari-Nedir-Hangi-Urunlerde-Bulunur/

Hocam, plastikte ki BPA maddesinin zararları konusunda ki bu yazıyı okuduktan sonra gel de detaycı olma.
    Ayrıca Kanada, ABD, Danimarka gibi &#;lkeler de plastikte ki BPA maddesi yasaklandı. Konu o kadar ciddi yani.
    Ama T&#;rkiye dahil bir &#;ok &#;lkenin bu konuya aldırdığı yok.

Gelelim blender deki mekanizma bozulmasına,
    Haklısın, senede defa durmadan mekanizma mı değiştireceğiz.
    Fakat, ilgin&#;tir dikkat ettim, b&#;t&#;n blenderlar da bu mekanizma plastik. Acaba metal yapamadıkları i&#;in mi, yoksa bilerek mi plastik yapıyorlar ?
    Benim fikrime g&#;re, g&#;n&#;m&#;zde ki gelişmiş &#;retim tekniklerine g&#;re isteseler metal yaparlar, mekanizmayı plastik yapmalarının sebebi; işlenmesi kolay ve ucuz olduğu i&#;in zannedersem. Ayrıca yedek par&#;a dan para kazanıyorlar. ne kadar sık bozulursa o kadar fazla yedek par&#;a dan para kazanırlar.
    O mekanizmayı metal yapsalar kesinlikle kolay kolay bozulmaz.

G&#;n&#;m&#;zde ki cihazlar bunlar, yapacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 10 Şubat ; >

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

En Ucuz trendyol fakir blender seti Modellerinden Fakir Markalı Megamix Buz Kırıcılı Cam Blender,Trendyol Mağazasında TL İndirimde.

İlgili Sayfalar
Anahtar Kelimeler

Ürün Bilgileri

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Trendyol adına Turuncu Elma tarafından gönderilecektir.
  • Bu butikte kampanyalar geçerli değildir.
  • Fakir Megamix Buz Kırıcılı Cam Blender1
  • ,
  • 5 L bulaşık makinesinde yıkanabilen cam hazneÇıkarılabilen 6 adet paslanmaz çelik bıçakBuz kırma özelliği3 farklı önceden ayarlanmış çalışma programıDeğişebilen LED hız ayarıBebek maması hazırlamak için idealKaymaz taban

Size Özel Önerilerimiz

A Vertex Multi Kırmızı Blender Set

KORKMAZA Vertex Multi Kırmızı Blender Set

Speedart Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge

ArzumSpeedart Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge

A Vertex Multi Siyah Blender Set

KORKMAZA Vertex Multi Siyah Blender Set

El Blender Seti AR

ArçelikEl Blender Seti AR

V8 Absolute Şarjlı Kablosuz Süpürge

DYSONV8 Absolute Şarjlı Kablosuz Süpürge

GM Açelya Çeyiz Seti

GOLDMASTERGM Açelya Çeyiz Seti

A Mia Multi Mor Blender Set

KORKMAZA Mia Multi Mor Blender Set

Vertex Duo Blender Set

KORKMAZVertex Duo Blender Set

Son Eklenenler

Son Eklenenler

Son Eklenenler

Son Eklenenler

Sayfa Başı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası