kasım ayında aşk başkadır / Kasım'da Aşk Senin İçin Başka Olacak mı?

Kasım Ayında Aşk Başkadır

kasım ayında aşk başkadır

Neden Kasım'da Aşk Başkadır?

Başta sonbaharın uğurlandığı son ayın olması, doğadaki arınmışlık hissinin tamamen gözler önüne serilmesi, sonbaharın her tonunun sokaklardan taşmış olması, haliyle insana bir melankolilik katmasıyla insan aşkta dahil herşeye farklı pencereden bakabilmektedir.

aşk

Sonbahar, değişim ve dönüşümünü tamamlarken, insanı birçok aktiviteye davet etmektedir.  Bunların başındaysa, eve kapanıp film keyfi yapmak gelmektedir. Bu aktivitenin en güzel yanı şüphesiz, sevdiğiniz insanla veya en yakınlarınızla battaniyenize sarılmış halde filminizi izliyor olmaktır. Başka güzel yanı ise, o battaniyeye  sığamayacak kadar çok olan arkadaş grubunuzla bu aktiviteyi gerçekleştiriyor olmanızdır.

Diğer bir ifadeyle bu ayı özel kılan başka bir durumsa, insanın hem bedenen hem ruhen dinlenmeyi seçmiş olduğu bir zaman dilimi olmasıdır. Bireyselliği tatma isteği en çok da bu zamanda tercih edilir. Düşünsenize, işten geldiniz yorgunsunuz ve  hayal ettiğiniz şeyler tv battaniyenize kavuşup zaping yapmak, veya koltuk şalınızı  serip kahvenizle birlikte bulunduğunuz anı ölümsüzleştirmek yahut akşam programınıza arkadaş grubunuzla şömine başında sizi sıcacık saracak battaniye şalınızı omzunuza atmaktır.

“Kasım ayı mevsimsizdir içinde kışta vardır baharda” dedikterindendir belki de, bu ayda en sevilen etkinlik kamp kurmaktır. Sonbaharın her tonunu bizzat izlemek, doğanın yaratmış olduğu tabloyu doyasıya seyretmek paha biçilemez güzelliktedir. Bir de yanınızdan hiç ayırmayacağınız birkaç ürün mutlaka olur. Örneğin, üzerinizden kanguru battaniyeninizi asla çıkarmaz, arabanızın bagajında sayısız yedeklediğiniz battaniyeler hazır bekler. Battaniye adeta bu mevsimle birlikte hayatımızın bir parçası olmaya başlar ve sonbaharın her tonuna battaniyeler ile şahit olabilirsiniz. Hem bu güzellikleri üşümeden battaniyelerinizle izleme fırsatınız olur. Hem de evinizde battaniyelere de yer açarak kışa da hoş geldin demeye başlarsınız.

Hoş geldin kasım mesajları! Aşk, veda, umut ve h&#;z&#;n i&#;eren Kasım ayı s&#;zleri

Kasım ayı sözleri içerisinde belki de ne çok bilinenlerden biri ‘Kasımda aşk başkadır.’ sözü olsa da bu hüzünlü ay üstüne pek çok söz kaleme alınmıştır. Özellikle son günlerde Whatsapp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarında da pek çok kişi ‘Hoş geldin kasım mesajları’ ve ‘Aşk, veda, umut ve hüzün içeren Kasım ayı sözleri’ paylaşarak duygularını ifade ediyor…

AŞK, VEDA, UMUT VE HÜZÜN İÇEREN KASIM AYI SÖZLERİ

• Aylardan kasım, ben de hep soğuk havaları sevmişimdir. Yün patikleri, odun kokusunu. Seni de sevmişimdir. Başlı başına bir cinayet sebebidir halbuki seni sevmek. Ben şaşırıp daha çok kendime kıymışımdır.
  • Herkes Eylül'de geldi sen Kasım'da gel. Varsın geç olsun ama sev beni
  • Nisan ayında yeşeren yapraklar Ekim ayında sararıp, Kasım ayında dökülüyor. Kasımda aşk gerçektir İrfan
Hoş geldin kasım mesajları Aşk, veda, umut ve hüzün içeren Kasım ayı sözleri
  • Aylardan Kasım, yüreklerde hasım zamanı olmuş.
  • Ah Kasım. Sonbaharın bitişi. Kışın bitişiği. Sert rüzgarlar, üşüten yağmurlar. Beni hasta etmeye en yakın mevsim. Ağaçlar çıplak. Yüzler mutsuz. Yapraklar Ankara asfaltını öperken, üşüyerek beklenen tıka basa otobüsler. Kasım elleri üşütür bir eldiven seni ısıtamaz. Ama başka bir el ısıtır. O yüzden ay kasımsa ve bir nedenin varsa kasım sana teğet geçer
  • Yine aylardan kasım. Sanki sende kaldı bir yanım.
  • Geldiğin gün kasımdı. Kasımları sevmem. Hem eylülde giden, kasımda mı gelirmiş? Eylülde giden, baharda gelmeli. Martta kedi gibi, Nisanda yağmur gibi, Mayısta erguvan gibi Eylülde giden, baharda gelmeli. Son gidenin ilk gelişi gibi
  • Aslında yaprak sıkılmıştı ağaçtan. Bahaneydi sonbahar.
  • Kasım ayı; Her şeyin renk değiştirip öleceği nazlı, serin mevsim

HOŞ GELDİN KASIM MESAJLARI

• Kasım'da ne aşk var ne mutlu sonlar. Buz gibi yalnızlık var.
  • Aylardan Kasım, yüreklerde hasım zamanı olmuş.
  • Soldu tek tek yapraklar suya doysun topraklar canlı rızık araklar geldi işte sonbahar.
  • Bakma aylardan Kasım, mevsimlerden sonbahar olduğuna. Sen ne zaman istersen çık gel! Benim kapım sana her zaman Aralık sana
  • Merhaba kasım! Ve merhaba bıkana kadar göreceğimiz, Kasım'da aşk başkadır yazıları.
  • Bekledim seni gelirsin diye bir sonbahar şarkısı söylersin diye bir sıcak tebessüm beklerken senden sonbahar rüzgarı aşkımı senden aldı da gitti.
  • Sonbahar seninle birlikte son bulur, Kasım adında bir sevgim var sıcak tutacak yürek arıyor.
  • Hoş geldin Kasım! Hoş geldin Güz'ün en pişmiş ayı, yazdan tamamen sıyrılmış, kışa bir adım yaklaşmış, acısı tadında, hüznü sağlam, güçlü, biraz sert ama kendine has güzelliği olan Kasım
  • Hava soğudu, Kasım'ın son günleri. Kar yağacak, bembeyaz olacak unutulmuşluğum. Edip Cansever
  • Bir sır oldun, çözemedim sana ben hiç küsemedim rüzgâr olup esemedim bir sonbahar akşamında.
  • Kasım'da aşk başka mıdır bilmem. Ama ben bu sabaha da sensiz uyandım ya Kasım’a da lanet olsun sana da.
  • Bu işler böyleydi işte İnsan bir kasım gecesi kaldırımın üstünde kalıveriyordu.
  • Çok ağladım hiç gülmedim beni duyup dinlemedin bırakıp gittin, sevmedin bir sonbahar akşamında.
  • Gönül bir güzellik beklemiyor Kasım'da.
  • Girdi balkanlardan kar odun kömür cep yakar kış kapılardan bakar geçti işte sonbahar.
  • Sonbahar, her seferinde gözlerimin içine bakıp; hiç değişmemişsin der ve omzuma dokunur. Ben sonbaharın gözlerinin içine bakamam; dokunur. - Ali Ural
  • Biliyorum dardasın yüreğim, mevsim hazan. Sen şimdi sabret. Biliyorsun vakti gelmeden okunmaz, beklediğin o ezân
  • Puslu ve eski bir Kasım sabahıydı. Pusluydu Ya göz gözü görmüyordu, ya da göz sahipleri görüşmekten yorulmuşlardı - Can Bonomo
  • Sensizliğin tadını dudaklarımda hissediyorum. Önce acı ve kasvetli bir sonbahar tadı geliyor ağzıma, sonra biraz nutkumun tutulması ve derin sessizlikle süsleniyor. Yalnızca seni düşünmenin tarif edilmez korkuları içinde delirmeyi bekliyorum. - Özcan Köseğlu
  • Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor, usul usul Adım sonbahar - Atilla İlhan
  • Bir ölüm vefalı, bir de sonbahar - Cahit Zarifoğlu
  • Kalan mı bizdik, giden mi? Bilinmezdi Kasım rüzgârda bir yapraktı - Ahmet Hicri İzgören
  • Kasım geldi ve sen hâlâ yoksun
  • Kasım sevgilerin kalplerde hissedildiği aylardandır.
  • Kasım'da açan çiçek ve aşksın sen içimde filizlenen. Kasım'da açan aşk ve çiçek. Vur beni gözlerinle, menzilim vurgun, yerim gözlerin olsun. Gözlerinde kalayım
  • Kasım veda ayıdır. Geçmişe veda, geride kalan tüm mevsimlere elveda. Mevsimsizdir. İçinde yaz da vardır, bahar da Oysa sonbahar ayıdır. Kafaları karıştırmakta o yüzden ustadır - Mine Söğüt

Kasım'da Aşk Senin İçin Başka Olacak mı?

Haberler

Test

İlişki Testleri

Kasım'da Aşk Senin İçin Başka Olacak mı?

Uzun süre aşksız kalanları ve aşık olmak için Kasım ayını bekleyenleri şöyle alalım.👇 Bu ay aşkı bulabilecek misin yoksa diğer Kasım'ı mı bekleyeceksin? 

Eğer hazırsan;

Haydi testee!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını öğrenelim.

3. Söyle bakalım, ne zamandır yalnızsın?

3. Söyle bakalım, ne zamandır yalnızsın?

4. Peki bir aşktan beklentin ne?

4. Peki bir aşktan beklentin ne?

5. Sence Kasım'da aşk gerçekten başka mıdır?

5. Sence Kasım'da aşk gerçekten başka mıdır?

6. Bize bi' çift aksesuarı seç.

7. Peki şimdiye kadar yalnız olmanın nedeni ne?

8. Diyelim ki birine gerçekten aşık oldun soracağın ilk soru ne olurdu?

9. Bu çiftlerden hangisi senin için ideal ilişkidir?

Son olarak ilişkilerinde nasıl birisin?

Sen Kasım'da aşkı bulacaksın!

Bu ay olmasa da bir iki ay içinde aradığını bulacaksın.

Senin aşkı bulman için kaç Kasım gerekiyor?

Neyse önümüzdeki Kasım'lara bakacağız.

Bu içerikler de ilgini çekebilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası