wattpad tohum / BİR ADIM - BölümTohum - Wattpad

Wattpad Tohum

wattpad tohum

Karn&#x;mda hissettiğim ac&#x; dayan&#x;lmaz derecedeydi.  Azat'a çok ihtiyac&#x;m vard&#x;  ama onun nerede olduğunu bile bilmiyordum.

Bebek karn&#x;mdan ç&#x;kmak istiyor gibiydi ve kafes rahat bir ortam sağlamad&#x;ğ&#x; için ac&#x;m&#x; hafifletecek bir pozisyona gelemiyordum.

Ç&#x;ğl&#x;k atmamak &#x;s&#x;rd&#x;ğ&#x;m dudağ&#x;mdan kan tad&#x; al&#x;yordum. Art&#x;k kendi kan&#x;mla Alaca sayesinde haş&#x;r neşir olmuştum. Onun açt&#x;ğ&#x; yaralar bile tam iyileşmemişken, hissettiğim sanc&#x; beni daha da kötü bir duruma sokuyordu ve bunun için yapabileceğim hiçbirşeyin olmamas&#x; sinirlerimi daha da çok geriyordu.

&#x;ki büklüm bir şekilde yatt&#x;ğ&#x;m kafesin yar&#x;s&#x; kusmuk olmuşken, benim yan taraf&#x;m ise üzerimden akan kana bulanm&#x;şt&#x;. Daha önce hiç böyle iğrenç birşey yaşamam&#x;şt&#x;m. Elimin üzerindeki damar hala d&#x;şar&#x;da duruyordu ve şişmiş olmas&#x;da durumu dahada kötü yap&#x;yordu.

Karn&#x;m&#x; elimle s&#x;vazlasamda fayda etmiyordu. Bebeğimde ben gibi ac&#x;km&#x;şt&#x; ama ben hala hiçbirşey yememiştim.  Yak&#x;n zamanda yiyebileceğimide zannetmiyordum.

D&#x;şar&#x;dan gelen ayak seslerini duyduğumda hafifçe doğruldum. Bu bana çok ac&#x; veriyordu.  Kolumdan s&#x;zan kanlar art&#x;k kurumuş olmas&#x;na rağmen ac&#x;s&#x; dinmemişti.

Athena içeri girdiğinde öfkem parmak uçlar&#x;mdan boynuma doğru t&#x;rmanmaya başlad&#x;.

"&#x;ğrenç görünüyorsun Eflan. "

"Seni öldüreceğimi art&#x;k garantiledin Athena! Bunun bedelini sana ödeteceğim!"

"Ah Eflan! Bunu f&#x;rsat&#x;n varken yapmal&#x;yd&#x;n ama art&#x;k çok geç."

Kafesin demirlerine bir anl&#x;k sinirle vurduğumda elektrik çarpmas&#x;n&#x;n yan&#x; s&#x;ra demirlerin d&#x;şa doğru eğilmesine sebep olmuştum.

"Aman tanr&#x;m!"

Athena bu yapt&#x;ğ&#x;ma çok şaş&#x;rm&#x;ş ve ayn&#x; zamanda da korkmuş görünüyordu.

Alaca buradayken ç&#x;kmay&#x; denediğimde demirleri hiç oynatamam&#x;ş olmama rağmen şimdi eğmeyi başarm&#x;şt&#x;m . Bunun tek bir anlam&#x; olabilirdi. Benim güçlerimi sadece Alaca kontrol alt&#x;na alabiliyordu.  Bu demek oluyordu ki Alaca yokken benim bir şans&#x;m vard&#x;.

"Ne oldu korktun mu Athena ?"

Karn&#x;mdaki sanc&#x; beni s&#x;k&#x;şt&#x;r&#x;yor olsa da bunu Athena'ya belli etmeye hiç niyetim yoktu.

"B-ben Alaca'y&#x; çağ&#x;rmal&#x;y&#x;m. "

Arkas&#x;na bile bakmadan gittiğinde tekrar cenin pozisyonunu ald&#x;m. Bacaklar&#x;m&#x;n aras&#x;ndaki ağr&#x; beni zor bir duruma sokuyordu.

Kap&#x;dan Alaca girdiğinde Athena'da arkas&#x;ndan geldi. Şimdi Alaca varken daha cesaretli görünüyordu.

"Korkak !"

Tam bir korkakt&#x;.

"Eflan Athena'y&#x; korkutmuş olmal&#x;s&#x;n. "

Alaca durumdan keyif alm&#x;ş gibiydi .

"Ç&#x;kar beni bu lanet yerden !"

"Dur bakal&#x;m.  Daha yeni başlad&#x;k. Hemen s&#x;k&#x;lmak yok öyle. "

Alaca bu işten çok zevk al&#x;yordu ve üzerimde çok şey deneyeceğine emindim.

"Kafesten d&#x;şar&#x; ç&#x;k ."

Verdiği komutla vücudum yine bana ihanet etti ve harekete geçti. Ama bu sefer farkl&#x; birşey vard&#x;. Karn&#x;m alev alev yan&#x;yordu. Sanki bebek bu emre itaat etmemek için çaba sarfediyor gibiydi .
Hiç sesimi ç&#x;karmad&#x;m.

Vücudum beni tavana as&#x;lm&#x;ş iki demirin ucunda sallanan zincirlere doğru yönlendirdiğinde gitmemek için dirensemde başar&#x;l&#x; olamad&#x;m.

Zincirleri bileklerime istem d&#x;ş&#x; kendim takt&#x;m. Kendi kuyumu kendim kazarken hiçbirşey yapamamak beni ç&#x;ld&#x;rt&#x;yordu.

TOHUM 1. BÖLÜM

"BAĞIRMA BOŞUNA! BABAN SEN&#x; SATTI!"

Duyduğum sözlerle, biraz önce sinirle bağ&#x;rd&#x;ğ&#x;mda gürleyen sesim, aniden içime kaçt&#x;.

"Ne Ne saçmal&#x;yorsun?"

Benim odamda, sanki kendi odas&#x;ndaym&#x;ş gibi ağ&#x;r ağ&#x;r yürüdü bana doğru.

"Bu oda Bu ev" derken gözlerini tavanda gezdirdi. "Bu kartlar" derken tüm limitsiz kartlar&#x;m da elindeydi. "Sahip olduğun her şey benim."

Soluğu soluğuma çarpacak kadar yak&#x;nlaşt&#x;ğ&#x;nda, duyduklar&#x;m&#x;n çok yersiz bir şakadan ibaret olduğunu düşünerek tutulmuştum.
Elini, yaz kreasyonunun en nadide parças&#x; olan elbiseme att&#x;;
"Üstündeki bu k&#x;yafetler benim" &#x;pek kumaş&#x; avuçlar&#x;nda s&#x;kt&#x; üzerimden kopar&#x;p atmak ister gibi.

"&#x;çindeki de benim."

"Hay&#x;r" diye m&#x;r&#x;ldanarak başlayan isyan&#x;m, akabinde; "Hay&#x;r Sen kimsin ya?! ŞAKA MI BU? KOM&#x;K M&#x;?! HA?! BU BU NE HADS&#x;ZL&#x;K?!" diye dur durak bilmeyen hayk&#x;rmalara dönüştü.

"Sahip olduğun bu hayat ellerinden kay&#x;p gitmek üzere Alina Benim bir sözümle sosyetedeki yerine, sahte arkadaşlar&#x;na, tüm giyinme odana, kuaförlerine, bir asalaktan fark&#x; olmayan yaşam koçuna Hepsine Hepsine veda edeceksin." dedi beni sadece bak&#x;şlar&#x;yla bile korkuturken.

"Ne? Sen ne- Neden Neden yap&#x;yorsun bunu..?!" dedim çenem kas&#x;l&#x; ağlamamak için t&#x;slarken.

"Yapacağ&#x;m&#x; kim söyledi? Belki de yapmayacağ&#x;m" Dudaklar&#x;n&#x; büküp omuzlar&#x;n&#x; belli değil der gibi kald&#x;rd&#x; ve indirdi.

Benimle kedinin fareyle oynad&#x;ğ&#x; gibi oynuyor oluşunun eğlencesinden, gözlerindeki hareler titredi zevkle.
Elini ipek elbisemden çekip ard&#x;nda kavuşturdu.

"Sen karar vereceksin Alina Sonat Bunlar&#x; kaybetmek istiyor musun?"

"Hay&#x;r tabi ki de!" dedim h&#x;zla baş&#x;m&#x; sallay&#x;p bir de utanmadan soruyor oluşuna.

Sinsice gülümsedi,
"Güzeeel Çok güzeeel" dedi yine zevkle.

Ard&#x;ndan akl&#x;na bir şey gelmiş gibi elini kald&#x;rd&#x;;

"Yaln&#x;z, on beş milyar dolar Alina."

"Ne?!"

"Tüm bunlara diyorum on beş milyar dolar verdim. Şirket, bu ev, tüm gayrimenkulleriniz Her şeyiniz."

Hayretle soludum ama konuşamad&#x;m.

"Çok basit Alina. Sen on beş milyar dolar&#x; düşünme b&#x;rak. Çok daha basit bir ödeme şekli var." derken kulağ&#x;ma eğildi.

Ne isteyeceğinden korkarak titredim kulağ&#x;ma eğilişiyle. Bir gece diyecekti, belki de binlerce gece.

Bana böyle bakan birinin isteyeceği şey ancak böyle bir şey olurdu. Lakin o daha ağ&#x;r&#x;n&#x; söyledi.

"Bir çocuk istiyorum. O sürtük ablan&#x;n ç&#x;kart&#x;p att&#x;ğ&#x; gibi at&#x;p gitmeyeceğin bir çocuk istiyorum!"

"Neden?" dedim titreyen sesimle. "Neden yap&#x;yorsun bunu?"

Çenem öfkeyle kas&#x;lm&#x;ş, göz p&#x;narlar&#x;m sinirden yaşarm&#x;ş, art&#x;k ağlamaya yüz tutmuştum.

Ölen abisinin intikam&#x; m&#x;yd&#x; bu? Yoksa ablam&#x;n Atakan'&#x; daha bebekken b&#x;rak&#x;p gitmesinin mi?

Bir intikamd&#x;, belli. Koca bir nefretti bize karş&#x; hissettiği

Tekrar; "Neden?" dediğimde boğaz&#x;m&#x; zorlayan h&#x;çk&#x;r&#x;ğ&#x;ma engel olamad&#x;m.

"Hiç haberin yok değil mi Alina"

Boynuma solumaktan vazgeçmiş yine üstten üstten bak&#x;şlar&#x;yla yak&#x;yordu çehremi.

"Hiç haberin yok. Yeğeninin ne halde? Kaç yaş&#x;nda, boyu kaç santim? Hiç bilmezsin değil mi"
dedi alayla sinir kar&#x;ş&#x;m&#x; bir gülüş savururken.

Yutkunarak diklendim.

"Beş yaş&#x;nda!"

Neredeyse bağ&#x;r&#x;yordum.

"Beş yaş&#x;nda ve onu bir kez
bile göremediysem bunun
müsebbibi sizsiniz!"

Parmağ&#x;mla yeri gösterip hâlâ sinirle bağ&#x;r&#x;yordum ki Alpaslan sözümü kesti.

"Biz değiliz." dedi dişlerinin aras&#x;ndan keskince.

"Ablan! Onu daha bir ayl&#x;kken b&#x;rak&#x;p giden ablan! Peşinden abimi kahr&#x;ndan öldüren o orospu ablan!"

"Düzgün konuş!" dedim gürleyen sesimle her yeri inleterek.

Bu kadar bağ&#x;rmama gelen hiçbir korumam&#x;z yoktu, çünkü art&#x;k hepsi Şahsuvarlar&#x;nd&#x;.

Üç gün önce k&#x;v&#x;lc&#x;m&#x; kopan k&#x;yametimi, o gündeyken tan&#x;yamam&#x;şt&#x;m. Bugün ise o k&#x;yametin mahşerine hapistim.

"Düzgün insan hakk&#x;nda düzgün konuşulur! El kadar bebeğini b&#x;rak&#x;p başka adama giden kad&#x;na diyebilecek daha düzgün bir kelimem yok benim!"

Kelimeler ağz&#x;n&#x;n içinden bir b&#x;çak gibi savruluyor sinirle baş&#x;n&#x; keskin dönüşle dikte ediyordu.

Sinirine sinirle karş&#x;l&#x;k verdim ben de;

"Neden acabaa?! Neden?! Bizi bile görmek istemiyor ablam! Ne oldu da bizden bile kaç&#x;yor acaba?!"

"Sikerim ablan&#x;! Bana ne lan senin ablandan!" dedi sinirle iğrenir gibi bakarken.

Gözlerim yaşl&#x; elini savurmas&#x;na bakt&#x;m.

Derin bir solukla kendini sakinleştirdi.

"Umurumda değil," dedi öfkeyle hâlâ derin derin solurken. "Umurumda değil Umurumda değilsiniz! Sen. Alina!"

Keskin ve kararl&#x; bak&#x;şlar&#x;n&#x; bana kald&#x;rd&#x; hüküm verir gibi.

"Sen Atakan'a bir donör doğuracaks&#x;n. Hatta on donör doğuracaks&#x;n."

Duyduklar&#x;m&#x; anlayamad&#x;m. Kelimeler zihnimde bir yere oturmuyordu. Ona şaşk&#x;nl&#x;kla bakmaktan öteye gidemezken, Alpaslan Şahsuvar kesin kesin konuşmaya devam ediyordu.

"Olana kadar Olana kadar doğuracaks&#x;n," dedi odam&#x;n içinde elleri arkas&#x;nda boğaz manzaras&#x;na kadar ilerlerken.

Dam&#x;zl&#x;k olarak kullan&#x;lmamdan ziyade başka bir şeye tak&#x;lm&#x;şt&#x;m.

"Ne donörü?" dedim hayretle.

Gözlerini Arnavutköy sahil k&#x;y&#x;lar&#x;na doğru sabitledi.

"Myeloblastik Lösemi" diye f&#x;s&#x;ldad&#x;.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası