puri sebogel antibakteriyel yüz yıkama jeli / Pharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yı - PttAVM.com

Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli

puri sebogel antibakteriyel yüz yıkama jeli

Pharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli 200 ml

Ana SayfaKozmetik & Kişisel BakımKozmetikCilt BakımıCilt Bakım ÜrünleriPharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli 200 ml

Pharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli 200 ml - 1

Pharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli 200 ml

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
SYU
Mağaza: SYU Mağaza Puanı:

%88

Mağazaya Soru Sor

Bu ürün şu an satışa açık değildir. Diğer ürünleri incelemek için tıklayınız.

Kargo Bedava

Bu ürünün kargosundan ücret alınmayacak.

Kargomata Teslimat

Kargo beklemeyin paketlerinizi Kargomattan istediğiniz zaman alın.

Toptan Fiyat İste

Ürünü 10 adetten fazla alacaksanız bizimle iletişime geçin

• Ürün Açıklamaları
  • Ürün Yorumları (0)
  • Taksit Seçenekleri
  • Pharmaceris Puri Sebogel Antibakteriyel Yüz Yıkama Jeli 200 ml

• Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

• Taksit Seçenekleri

pharmaceris

2. yanaklarımda çil gibi güneş lekelerim var burnumun etrafı kızarık maalesef. aydınlık lekesiz bir cilt istediğimden ne zamandır leke serilerine bakıyordum.kah fiyatlarının çok uçuk olması kah en az 4 ay tedavi gerektirmesi sebebiyle hep erteliyordum ki instagramda sosyal eczacı adlı hesap, lekeler için bu markayı önerdi.ben de gözümü kararttım ,hemen hemen tüm seriyi(whiteining) aldım.

temizleme köpüğünü 2 kere kullandım çok beğendim.karma ciltliyim ve yumuşacık temizledi,gerilme yapmadı.159 tl

gündüz kremi 50 spf içeriyor ve kıvamı hafif ,kolay sürülüyor, anında cildi aydınlatıyor.159 tl.

gece kremi ise 2 kere kullandım ve nemlendirmesi iyi, bakalım.159 tl

göz kremi ise yoğun değil gayet iyi. ben çok umutluyum özellikle bu üründen.125 tl

gelelim seruma.serumunu bulamadım eczanelerde onun yerine nicedir aklımda olan kiehls in leke serumunu aldım (289 tl) sadece gece ilk aşama onu sürüyorum.aslında devam kremini de alacaktım ama 345 tl fiyatıyla üzdü.hem de kavanozda maalesef.

canımı sıkan şey, gündüz ve gece kremleri 30 ml minnacık tüpteler.biraz hayalkırıklığı oldu ama napalım.sonuç versinde.

bu arada ben internetten almak istedim fakat kendi sitesine girdiğimde 'internet ürünleri orjinal değildir' yazısı çıktı ve eczaneden almak durumunda kaldım.

düzenli kullanıp 1 ay sonra sonuçları yazacağım.

ekleme (4 mart):ürünleri düzenli kullandım sayılır sadece 4 kere falan atladım.etkilerine gelince ,2 adet akneli sivilce ve sonrasında da leke oluştu.ne renk eşitsizliğine ne de elmacık kemiklerimde ki haifif çillenmeye bir etkisi oldu.üzgünüm çünkü umutluydum.

gündüz kreminin de nemlendirimesi orta.gün içinde yanaklarım kuruyor.

25 ocak 2019 10:034 mart 2019 17:18

Pharmaceris Puri Sebogel Deep Cleansing Face Gel 190 ml 5900717142428

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : DERMOTREND

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

2438 favori

Hızlı teslimat yapan satıcı var !

• Cilt Tipi:Tüm Cilt Tipleri
  • Form:Krem
  • Kullanma Amacı:Dengeleyici
  • Ek Özellik:Anti Alerjik
  • Hacim:151 - 250 ml
  • Tip:Şişe

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün DERMOTREND tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Pharmaceris T - Puri Sebogel Antibacterial Face Gel-Wash - 190ml - 1+1 icerik hazirlaniyor
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

21 saat içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Pharmaceris T - Puri Sebogel Antibacterial Face Gel-Wash - 190ml - 1+1 icerik hazirlaniyor
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
  • FormKrem
  • Kullanma AmacıDengeleyici
  • Ek ÖzellikAnti Alerjik
  • Hacim151 - 250 ml
  • TipŞişe

antibakteriyel el temizleme jeli

• ağırlıklı olarak hastane, muayenehane ve sanayi tipi mutfaklarda, anlık olarak el hijyeni sağlama amacı ile kullanılan bir ürünken, domuz gribi lobisinin katkıları ile halka inmiştir son dönemde.
    içeriğinin büyük yüzdesi alkoldür. alkole ek olarak benzalkonyum klorür (bkz: zefiran) ve triklosan gibi maddelerin ilavesi ile antibakteriyel sıfatı kuvvetlendirilir.
    piyasada (halk arasında) en bilinen markası pürel'dir. yine domuz gribinden sonra, yeni birçok marka piyasaya girmiştir ve herbiri deli gibi satmaktadır.
    bazı firmalar 2 ml'lik tek kullanımlık paketli ürünler ile piyasanın geleceğine oynamaktadırlar.

• itü'de her fakülte girişinde makinesi bulunan dezenfektan.

• ellerimi iyice yıkadıktan sonra kullandığım jel. nemlendirici özelliği olanlar da var...

• benim gibi insanların ellerini daha çok kirletmiş hissi veren sıvı. tamam mikropları öldürüyor da temiz hissetmiyorum ki bununla! ne yapıp ne edip elimi yıkamalıyım ben.

• domuz gribi furyası geçende, stokları esnafın götünde patlamıştır.

• bugün, kendisi hakkında "ne bu ya, vıcık vıcık?! elim yapış yapış oluyor sürünce, diğer türlü daha temiz hissediyorum kendimi." diyen bir kız gördüğüm temizlik maddesi.

belki alakalıdır:

(bkz: keşke yalnız bunun için sevseydim seni)
    (bkz: o derece)

• yapış yapış bir his verir.

• içeriğinde neler var bilmiyorum ama şahsıma tıbbi olanlarının bile alerji yaptığı gözlemlenmiştir *. dikkatli kullanmak lazım alerjenik ciltlere tatbik edildiğinde haşlanmışçasına pembeleştirebiliyor.

• bi boka yaramaz...

• bazı markalar reklamlarında bakterilerin %99.9 unu öldürdüğünü iddia eder. iyi de o 0.1 lik bakteri bence en önemli bakteridir.

• nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır