kekostar / Ezgi. (kekostar) - Profile | Pinterest

Kekostar

kekostar

Motovento
REKLAM ALANI
  • 17 Ocak , #

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Metehan abim taksicilerle gece 4'de de görmüştüm ben seni, kanımca aranda bişi var, var var kesin var

ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmıştartis::

Reklamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  • 17 Ocak , #

• 17 Ocak , #

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıaYeadlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozrace rölecan'ın jilet açıklamasınıa vakıfsın demi, ben rölecanın pratik zekasından tırsmaya başladım.

Bu kadarmı güzel bahane olur, bırak polisi biz bile duyunca jileti gerçekten niye taşıdığını sormayı akıl edemedik
    vallahi ben jilet milet görmedim ben giderken biraz yağlıyodu polisi ama merak ettim acil Rola dan bir açıklama bekliyoruz

AlıntıBlackpantheradlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir kaç fotoda benden olsun

Tesadüfe gitmek için dükkanı kapama aşamaları

oyuncakcı dükkanımı benmi yanlış görüyorum?

tesadüfe geç geldim,erken kalktıfunduszeue.info görün beni.İşgüç,yaşlılık işfunduszeue.infoi genç arkadaşlara imrenmedim değil hani

Saygılar.
    vallahi bunu saymadık ilk buluşma çekingenliğine funduszeue.info muhabbete daldık seni unuttuk kusura funduszeue.infokine telafi ederiz artık

ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ

• 17 Ocak , #

• 17 Ocak , #

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntımete_hanadlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm netcen burdaki adamı bilmem neyisivil ekiplerdenkoruma şubeden onlarda babanın tanışı falan çıkar sonra babana mahcup olmayımboşver

kanka sırf sana yazmasın diye telefonda kısa kesiyorum funduszeue.infoşş..

blackphanter tükkanın nerdeben uğrayıp müşterin olabilirimKızıma oyuncak alırım belki kısmetse
    Oke tmm abı ellerıden opmusem ) Kızının doqum gunu ne zmn sorması ayıp senınkını bılıokda onu bılmıok

• 17 Ocak , #

• 18 Ocak , #

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet buluşmadan iki gün sonra siteye girmek anca mümkün oldu iş güç bu arada işten ayrılmak zorunda kaldımm moralim bozuk :(

öncelikle küçük ugraşlar ile başlayan motor sevdamın bu kadar büyüyeceğini pek düşünmüyordum ama insan bu işin içine girdikçe dahada, dahada istiyoo ve buralara kadar geldikk. sizlerle beraber vakit geçirmek gerçekten çok güsel bir duygu.
    buluşmaya önceden sadece anadolu yakası gelir dedikk avrupadan ümidimiz yoktu ama biz genede açalım bi topic dedikk ve açtık anaaa bide baktıkki maşallah herkes ler geliyoo.
    benim için harika bir buluşma oldu mekanın güselliği 10 numaraydı gkn ve marv kardeşime sonsuz teşekkürler anadolu yakasını hakettiği yere getirdiler artık buluşmalar anadolu yakasına taşındı galibam

ben biraz erken kaçmak zorunda kaldım en son tophane buluşmasına gelememe sebebim olan kız arkadaşım idi burdada erken kalkmamın sebebi olduu ama şimdi anlıyorum ki değmezmiş bundan sonra beni bu insanlardan alıkoyamaz.

buluşmadan memnun kalmayan arkadaşlar yok sanırım bir
    sadece bir arkadaş herzamanki gibi deyip geçmiş
    erken kalktıgım için tam bilemiyorum inşallah hesap problemi çıkmamıştır marv kardeşim bazı arkadaşlar sana sen duymasanda sordular konuştukmu burayla diye ama sen uzakta oldugun için duymadın. sonra sende anlarsın falan dediler ( hesaplar açık çıkınca cebinden tamamlarsın manasında) bende elimden geldiğince seni bu duruma düşürmemek için yardımcı olmuşumdur umarım tekrar konuşuruz bu konuyu

tekrar gelen arkadaşlara çok teşekkürler

DRİFT RELİGİON
    4teker benenimi, 2teker ruhumu taşır

• 18 Ocak , #

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erdinç çok sağol hesapta sorun çıkmadı

• 18 Ocak , #

Alıntıerdincpolatadlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet buluşmadan iki gün sonra siteye girmek anca mümkün oldu iş güç bu arada işten ayrılmak zorunda kaldımm moralim bozuk :(

ben biraz erken kaçmak zorunda kaldım en son tophane buluşmasına gelememe sebebim olan kız arkadaşım idi burdada erken kalkmamın sebebi olduu ama şimdi anlıyorum ki değmezmiş bundan sonra beni bu insanlardan alıkoyamaz.

tekrar gelen arkadaşlara çok teşekkürler
    üst üste gelmesi kötü olmuş ama her ikisi içinde hayırlısı olsun diyelim, senin için Allah en güzelini nasip etsin, bende teşekkür ederim katılan herkese..

• 18 Ocak , #

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntıemin_arikogluadlı üyeden alıntı Mesajı göster

üst üste gelmesi kötü olmuş ama her ikisi içinde hayırlısı olsun diyelim, senin için Allah en güzelini nasip etsin, bende teşekkür ederim katılan herkese..

abi hayırı falan yok bu işin ya benim bu gacilerden yana şansın yok heraldee olmuyoo olmuyooooo

DRİFT RELİGİON
    4teker benenimi, 2teker ruhumu taşır

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

kimse söyleyenlere yalan atacak tipte insanlar demeki bunu siteye taşıyanda sensin abi madem o kadar etik adamsın pınara git özel at msnden yaz

neyse konuşmicem pınar hususunda yüzyüze konuşuruz

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

• 18 Ocak , #

Reklamlar

REKLAM ALANI
  • Sonunda patladım

Kekostar .!.:

arkadaşlar hepinize merhaba,
    Bir buçuk yıllık evliyim ve düşman başına bir görümce funduszeue.infoınvalidemin de ondan aşağı kalır yanı yok ama eşimin hatrına onu idare funduszeue.info artık görümcemle aramızda geçen soğuk savaş patlamama sebep oldu.
    32 yaşında bekar daha doğrusu evde kalmış olan görümcem her fırsatta bana laf sokar kendi istediğini yaptırmaya çalışıfunduszeue.infoiğimiz günden bu yana onu bir arkadaş olarak görmeye çalıştım kendi arkadaşlarımdan ayrı tutmadım nereye gittiysem onu da çağırdım ama yok yaranamadım kendisine. O beni hep gelin ve el kızı olarak gördü. O kadar haset ve kıskanç bir insan ki kardeşinin kendisinden önce evlenmesini mutlu olmasını bile kıskandı. İstemediği birşey olunca hemen Facebook'tan bana hitaben laf soktuğunu zannettiği paylaşımlarda bulunuyor.
    En son eşimle bu konular yüzünden tartıştığımızda ablan bir daha böyle birşey yaparsa onun ağzının payını ben vericem bunu istemiyorsan ablanla konuş böyle yapmasın demiştim eşimde tamam konuşucam demişti.
    Dün eşimle aramızda bi tartışma oldu ve akşama kayınvalidemlerle topluca katılacağımız bir düğün vardı. Tartışma yaşadığımız için canımız sıkıldı ve katılmadık düğüne. Görümcem direk Facebook'tan saçma salak paylaşımlar yapmaya başladı tabi. Bende dayanamadım ve kendisini tüm sosyal hesaplarımdan silip engelledim. Aptalca paylaşımlarını görüp canımı sıkmak istemedim. Sonra çıkıp anneme geldim.
    Kaynanam aradı derdiniz ne sizin diye bende anlattım olan biteni kadın biliyo tabi kızının nasıl bir çirkef olduğunu kendisi de görümcelerinden çok çekmiş zamanında, bana diyor ki keşke benim gibi biraz funduszeue.info için sabredicem anne dedim benim babamın oğlu değil ki karşımdaki sabır sabır deyip bütün terbiyesizliklerini yutayım. Sen önce kızınla konuş onu uyar bence deyip teli kapattık. Daha sonra görümcem aradı beni çok sinirliydim kırıcı bir laf söyleyip daha da yüz göz olmamak için açmadım telefonu mesaj attım daha sonra konuşalım sıcağı sıcağına tartışmayalım dedim. Bana mesaj atmış ben senin görümcenim sen nasıl olur da beni silersin sen kimsin ya şimdi konuşuruz ya da bundan sonra konuşmamızın telafisi olamayacak demiş. Hiç cevap vermedim. Eşim az önce aradı beni nerdesin dedi annemdeyim dedim bu gece orada mı kalıcaksın dedi bilmiyorum dedim bu gece Orada kalıyorsan kal yarın ben işten gelmeden evde olucaksın diye tehdit etti beni. Sinirlerim iyice laçkalaştı. Ben ne yapıcam bu mendebur görümcem ve kocamla?

Genişletmek için tıkla

yani biraz fevri davranmışsın, engelleme falan, arkadaşlıktan değil sadece takipten çıkarsan paylaştıklarını görmezsin, şakayla karışık abla ya, şu facede laf sokmalı gönderi paylaşanların hepsini takipten çıkardım ne paylaştıklarını görmüyorum dersin başkası üzerinden
    yani bana gereksiz bi olay aşırı büyümüş gibi geldi
    eşin ablasına onu paylaşma bunu paylaşma mı dicek, sence de çok saçma değil mi, koca kadına birisinin böyle şeyler söylemesi
    sadece takipten çıkaracaktın, bunun için ev terk etme noktasına gelinir mi yaw
    Cemalim

funduszeue.info

Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için tıklayın.

Cansever - Cemalim
    Cansever - Deme Deme
    Cansever - Durdurun Dunyayi
    Cansever - Ekmegi Kazanmak Zor
    Cansever - Kislalar Doldu Bugun

Cansever - Nazli Yarim

Cansever - Potbori
    Cansever - Sehidin Mektubu
    Cansever - Sen Aglama
    Cansever - Yar
    Cansever - Yuce Dag Basinda

File-Size: 35,04 MB
    password: KekoStar

Farklı Yorum

[Resim: funduszeue.info]

Cansever - Acilarin Kadini
    Cansever - Agla Gozbebegim
    Cansever - Aldanma Cocuksun
    Cansever - Bu Sehirde Yasanmaz
    Cansever - Canim Dediklerim
    Cansever - Eller Aldi
    Cansever - Sevgilim Ol
    Cansever - Sevmek
    Cansever - Terketmek Ne Kadar Kolay
    Cansever - Zalim[/i]

File-Size: 39,14 MB

Gönlümüzdeki Türküler 1

01 Derdim Çoktur Hangisine Yanayım
    02 Asker Yolu Beklerim
    03 Haydar Haydar
    04 Bütün Dünya Senin Olsun
    05 Mühür Gözlüm
    06 Ayağında Kundura
    07 Nem Kaldı
    08 Çeşm-i Siyahım
    09 Yazımı Kışa Çevirdin
    10 Eyleme Beni

File-Size: 37,86 MB

Hala Seviyorum

Cansever - Aman
    Cansever - Biktim
    Cansever - Davaciyim
    Cansever - Dön Gayri
    Cansever - Hala Seviyorum
    Cansever - Hirsimdan Yasiyorum
    Cansever - Sen Adam Olmazsin
    Cansever - Sevdalandim
    Cansever - Tesaduf Asklar
    Cansever - Unutacagim

File-Size: 41,78 MB

İçimden Geldiği Gibi

[Resim: 9fc0ef7ab33affc6b92ac39baadjpg]

Ağlayamam Ki
    Aklım Sende
    Ben Böyle Yaşamak Zorundayım
    Bitmiyor Ruhumda Haykırışların
    Çile Kurşunu
    Dostlarım Nerede
    Gidiyor İşte
    Özüm Toprak
    Sen Yargıç Ben Mahkum
    Yollara Düştüm

File-Size: 40,38 MB

Meçhul

funduszeue.info

Aşkım Yarım Kalmasın
    Derman Ol
    Durup Dururken
    Kader
    Kara Çadır
    Meçhul
    Olmaz Olsun
    Uzat Bana Ellerini
    Yara Benim
    Yeni Aşk

File-Size: 42,23 MB

Yollar Hasta Ben Yorgunum

funduszeue.info

Aglayamam Ki
    Bitermi Ola
    Bosuna Yollara Bakip Bekledim
    Duman Oldum
    Gel Bu Aski Yasiyalim
    Nobetteyim
    Sen Varya Sen
    Seni Gidi Capkin
    Yar Oy
    Yollar Hasta Ben Yorgunum
    Zalim Felek

File-Size: 42,86 MB

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası