süperpoze dürbün / İZMİR BATI AVCILIK | El Dürbünleri

Süperpoze Dürbün

süperpoze dürbün

HIGHLIGHTS

Sarsılmaz continues to produce quality and reliable solutions with the product line ranging from military weapons to pistols and shotguns

Sarsılmaz Quality in Military Arms:

Sarsılmaz Quality in Military Arms:

From pistols to submachine guns, assault rifles to machine gun….. security guaranteed.

next iconMore
Which Sarsılmaz Is Yours?

Which Sarsılmaz Is Yours?

Sarsılmaz has more than 65 pistol models. Therefore, alternatives are plentiful; there are choices conforming to all sorts of needs, any more effective than the other...

next iconMore
What is Caliber?

What is Caliber?

Obviously, those dealing closely with guns very well know what “caliber” means. Even if you are not much interested with firearms, you might somehow have heard the word “caliber” from somewhere, yet you might not know what it means.

next iconMore
Military & Law Enforcement

Military & Law Enforcement

Sarsılmaz continues to produce quality and reliable solutions with its product range ranging from military weapons to pistols and shotguns.

next iconMore

QUESTIONS / HIGHLIGHTS

With production, sale network and after sale support services, World brand Sarsılmaz offers much more than a weapon. Everything you want to know about models and arms waits for you in the Sarsılmaz’s World.

Sarsılmaz Experience, Address of Assurance

Sarsılmaz Experience, Address of Assurance

Sarsılmaz dating back to 1880 is one the most rooted companies of...

More

How Do I Get a Gun License?

How Do I Get a Gun License?

In order to be able to be holder of a pistol or...

More

Trip To The Future: Industry 4.0

Trip To The Future: Industry 4.0

Sarsılmaz is getting prepared for the future through Industry 4.0 There is...

More

Sarsılmaz is always with you..

Sarsılmaz is always with you..

Sarsılmaz making its mark with its product quality all over the World...

More

360° Feature

Experience Center

Experience Sarsılmaz weapons in 360° with all the details.

nextStart Experience
360
sar 56

SAR 56 - Infantry Rifle

This high-tech infantry rifle also has different barrel length options. Offering three different barrel length alternatives, 7.5 ", 11 " and 14.5 ", the SAR 56 can adapt to all missions that may take place in different conditions, from close range to long range.

nextDetailed Information Button

NEWS

Developments, news published in the press, announcements related to Sarsılmaz and the innovations you wonder about weapon industry….follow the sector closely with the news from Sarsılmaz’s World…

ihracat

81

Exporting to more than 80 countries

332

More than 300 different products

silah

We use cookies in accordance with legal regulations to improve your user experience. You can find detailed information on our Legal Texts page

Understood, thanks

Dürbün sıfırlama için yardım

öncelikle bazi bos yorumlarda bazi bos insanlara samimiyetsiz cevaplar veriyorum. Bu bi gercek sosyal medyada yorum yapmak icin yorum yapan cok kisi var cabası olarak

Gercekten ogrenmek isteyen arkadaslarada elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisiyorum kardesim.

Lakin her yerde yazilan hersey gördügün gibi doğru değil.

Öncelikle dogru bildigin dogru denilen yanlıslarla başlayalım

+ Piyasada 18.13 grain pelletleri öve öve bitiremiyorlar

Lakin bizim tufegimiz mod 135 qe icin bu pellet gramaji gercekten ağır (uzak mesafedede yakin mesafedede)

15.43 veyahut 16 grain pellet alip attiginda tufegin seside tepmeside azalacak deneye bilirsin.

(Ateslide de havali da da gramaj düserse geri tepme sarsintisida düsecektir.

Ayni oranda yukseldigindede tepme cogalacaktir)

+ Vorteksde güç düsmesi yasamassın diyorlar

Kıs aylarinda havadaki nem yogunlugu

Tufegimizin gucunu bariz bir sekilde düsuruyor

50 metrede kullanmadigin bi test kitabini koyup

0-10 derece arasi havada

30-40 derece arasi hava şartlarinda ayni pelletle denersen ne demek istedigimi anlarsin. Hava eksilere dustugunde bu daha çok hissedilir bi hal aliyor.

+ 40 mm mercek capindan buyuk durbun almayin denilmesi. Ilk dürbunum browning 3-9x44 (düz retikıl tufekle birlikte aldim 1 ay sonra icini sökerken tornavida sürerek koparttim.

""Sökmeye calisırken koparttim diye belirtmeme ragmen bir cok hobici arkadasimiz dampa kullanmadıgım icin oldugunu idda ettiler""

+ Ikinci dürbünüm 6-24x50 çin malı bi dürbün buralarda ikinci eli 200 250 hatta ve hatta 350 tl

Ek olarak kargo aliciya ait satılirken ben aliexpressten 147 liraya kargo dahil aldim.

(Dağıldı diye bir video hazırladım bazı hobici arkadaslarımız dağıtırsın dedikleri icin sevinsinler diye) "16 grain pelletlede vidalar gevşiyor)

+ dm60&sportmach olmadan bu is olmaz diye yol gosterirlerken 22 lira ya yine çinden tek parça dürbün ayagi satin aldim ve montaj yaptim.

+ facebook youtube burasi bir cok kullanicinin dagilacak nasil olsa dedikleri dürbünlerim ve sıfırlamam hala stabil.

+ keskin nisancilarin kullandigi terimle soğuk atış yani ""hedefin boyutlari, mesafesi, hava şartlari ruzgar-nem-sıcaklik, tüfegin namlu çıkış hızı, deniz seviyesinden yuksekligin, kullanilan muhimmatin karakteristik özelllikleri, dürbünün moa klikleri yada hangi mesafede nereye vuruş yapacagı"" biliniyorsa dürbününe yatay eksende rüzgar ayari. Dikey eksende yükseklik ayarı. Yaparak soguk atıs yani ilk atısda hedefi etkisiz hale getirmeyi mümkün olur. (Tıpkı youtube'da yabancı kullaniciların scope cam kullanarak av yaptikları videolardaki gibi keskin atıslar yaparsın.. 《bu işin mutfagi bundan ibaret tabi bizler sadece videodaki kuşlarin vuruluş ve düsüs anlarini izliyoruz》)

+ atıslarda atıcının rolü tüfek dürbün ve pellet kadar önemli (afedersiniz ama çişinizin gelmis olması bile atışlarınızı degistiriyor)

Bu yuzdendir ki bir cok pcp kullanan arkadas atis ayagi yada masa kullaniyor.

+dürbün montajimi gösterdigim bi videom var

Tek parca ayagın ön kısmına elimdeki ilk dürbünümün ayagini sabitledim.

++ Bu hobide okuyup arastıran bilgili hobici sayisi gercekten cok az bu kaniya yayinladigim videolara gelen yorumlardan, kulaktan dolma bilgilerden, videoda görüntüsü aciklama kisminda yazisi oldugu halde yorum yapip soran arkadaslardan farkina varabiliyorum..

++ Hobide ilk öncelik sabretmek, vazgecmemek, teknik islerden elinden geldigi kadar anlamak çok önemli.

++ Şimleme ve test videosu bu mevsimde ugrasmak gercekten bence gereksiz. Ve fazla ugraş isteyen bi iş normal durbun sifirlamasini yapamayan arkadaslar onu hic yapamazlar.

Bu forum olmasaydi.

Burada benim sorularima cevap veren ustalarim olmasaydi.

Ben bugun havali tufek sahibi olmazdim.

SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEM AFFOLA

EKSİKLERİM ATLADIĞIM KISIMLAR OLABILIR SIMDIDEN KUSURA BAKMAYIN..

HIZLI ERİŞİM

RT-6 Dürbün, 1-6x24mm

Ürün Kodu : 200472

GENEL DETAY

Burris RT-6 Dürbün modeli, hızlı, hareketli ve 550 metreye kadar uzak mesafeli hedeflerin kolayca tespit edebilirsiniz.

Burris RT-6 modeli size maksimum hız, doğruluk ve kolay kullanım sağlamak için üretilmiştir.
Ister Yivli/Yivsiz Av Tüfekleri, ister Taktik ve Yarışma Tüfekleri ile kullanabilirsiniz.
Dilersenir RT-6 Dürbününüzü üzerine Red Dot bağlayabilirsiniz.

• Daha hızlı, daha kolay kullanım için piyasadaki çoğu 1-4x dürbünlerden daha kısa.
• Açık gözlerle kolay hedefleme için gerçek 1x ayarlama olanağı ile, net bir şekilde 6x yakınlaştırma özelliğine sahiptir.
• 550 metreye kadar yörünge dengelemeli Balistik AR mil retikülü.

ÖZELLİKLER:

• Yüksek kaliteli optik lensler, yüksek dayanıklılıkla birlikte mükemmel parlaklık ve netlik sağlar.
• Düğme Stili : Taktik Kapaklı
• Mat Siyah
• Illumination özelliği
• Aydınlatma Kontrolü: Döner kadran; Pil tasarrufu sağlayıcı ‘dur’ kademeler.
• Aydınlatma Ayarları: 11 kademeli parlaklık ayarı
• Entegre ayarlanabilir fırlatma kolu
• 6X Yakınlaştırma
• Objektif Lens çapı: 30mm
• Focal Plan: RFP
• Klik Değeri: ½ MOA
• Yön Ayarı: 80 MOA
• Pil: CR2032

RETİKÜL:

• BALLISTIC 5x

EBAT:

• Uzunluk: +- 26 cm
• Ağırlık: +- 495 gr

GARANTİ:

• Burris ‘Forever Warranty™’ uygulanır.

• E-KATALOG

• SATIŞ FİYATLARI

• KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

• YURTİÇİ BAYİLER

• YURTDIŞI BAYİLER

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası