osmangazi göz fiyatları / Osmangazi Göz (@osmangazigozbursa) | Instagram

Osmangazi Göz Fiyatları

osmangazi göz fiyatları

Bursa Göz Merkezi Yıldırım Göz Hastalıkları Hastanesi

Göz Estetiği

Göz kapak düşüklüğü, protez cerrahisi, blefaroplasti, ektropion, gözyaşı yolları ve göz çukuru bölgelerindeki her türlü tedavi ve göz estetiği uygulamaları

Göz estetiği ile daha genç ve doğal bakışlar sağlanabilir.

Katarakt

Dikişe gerek duymadan göz bebeğinin arkasında bulunan ve matlaşan göz merceğinin kişiye özel olarak tasarlanan mercek ile değiştirilmesi

Uzak ve Yakın görme problemi bu operasyon sonrası giderilmektedir

Excimer Lazer

Korneanın üst yüzeyinde ince bir tabaka kesilir, kapak şeklinde kaldırılır ve altta kalan kornea yüzeyine Excimer lazer uygulanarak gözdeki kırma kusuru (Miyop,Hipermetrop, Astigmat) düzeltilir.

Damla anestezisi ile yapılır ve ağrılı değildir. Bu ameliyatta iğne yapılmaz ve dikiş atılmaz.

Kontakt Lens

Gözünüzün yüzeyini kaplayan gözyaşı tabakası üzerine yerleştirilen ince, kavisli bir funduszeue.info yüzeyine yerleştirilerek gözdeki kusurların düzeltilmesi veya bazı hastalıkların tedavisi için kullanılan lenslerdir.

Lens nesnelerin net görünmesi için ışığı kırar ve odaklarlar.

Retina ve Diyabet

Gözün sinir tabakasını (retina veya ağ tabaka) ve bu tabakadaki kılcal damarları etkileyerek çalışmasını bozmakta ve görme kayıplarına yol açmaktadır.

Argon lazer fotokoagülasyon ile erken dönemde gözdeki damar hasarının ilerlemesi durdurulabilir ve kalıcı görme kaybı oluşması engellenebilir.

Kornea Hastalıkları

En yaygın hastalıklar arasında keratokonus, kornea enfeksiyonları (keratit), kornea yaralanmaları, korneanın kalıtımsal hastalıkları, göz ameliyatı sonrası kornea hasarlanmalarıdır.

Bu tür göz hastalıklarında çeşitli tedaviler ve metotlar uygulanmaktadır.

Şaşılık

Her yaşta tedavi edilebilen her iki gözün veya tek bir gözün diğer göz ile paralelliğini kaybetmesi sonucunda oluşan göz bozukluklarıdır.Göz tembelliği, çift görme ve derinlik hissinde kayba neden olur.

Erken yaşta tedavi edildiğinde daha başarılı ve doğal görünüm sağlanmaktadır.

Göz Tansiyonu

Glokomda, göz içerisindeki sıvı basıncı, görme yeteneği için gerekli olan göz sinirine zarar verecek düzeyde yüksektir. Tedavi edilmez ise, kalıcı görme kaybına neden olabilir.

Her yaşta görülebilir. Ancak, 40 yaşın üzerindeki hastalarda daha sıklıkla görüldüğünden bu hastaların yılda bir defa göz tansiyonu kontrolünden geçmesi gerekir.

BURSA / Osmangazi Göz Hastanesi / KAMPANYA / Gözlükten Lensten Kurtulmaca

Arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum ki , ben bu işe kalkıştıysam herkesss ama herkes bunu başarır. Acayip yoğun bir karar verme sürecinden sonra nihayet günüm belli oldu. :) çok heyecanlıyım.:cool:

Konu ve süreç hakkında edindiğim deneyimlerden bahsetmek ve bu işi biraz size aktarmak istiyorum. Hastane seçimimden bahsetmeliyim. Ben Bursa Osmangazi Göz Aritimi Hastanesini seçtim, farklı branşlarda da oldukça tecrübeli ve beğenilen hekimleri bünyesinde bulunduran bu hastane göz konusunda da ben hiç yanıltmadı. Hemşiresinden , doktoruna yardımcı arkadaşlara girişte karşılamaya kadar herkesin pozitif enerjisini alıyorsun bi kere bu muhteşem rahatlatıyor. İşine hakim kişiler bir araya gelmiş güven duygun pekişiyor. Bu sebeple hastane seçimimden mutluyum. Smile Lazer yöntemini tercih ettim fakat, tercih her ne kadar hastaya bırakılsa da göz uygunluğu kişiden kişiye değişen teknik ve uygulama yöntemi demek. Hastane bu konuda çeşitli testlere tabii tutuyor ,uygulama öncesi muayene çok detaylı , uzun uzun yöntemlerle ilgili bilgi aktarılıyor. Doktorum Doç.Dr. Dilek Yaşa , çok iyi, bayıldım kendisine :) ona güveniyorum.

Birazda maliyet bilgisi olsun :) , uygulamadan uygulamaya değişen rakamlar var hatta yer yer bile farklı günümüz ekonomisi nedeniyle de epey yükseldi fiyatları fakat Osmangazi Göz Hastanesi yine yetişti :) harika bir kampanya başlatmış. Sınırlı sayı hastanın faydalanabileceği bu kampanyadan bende faydalanıyorum size de çok tavsiye ediyorum. Yarın büyük gün bakalım neler olacak sonrasını size tekrar aktaracağım :) :KK

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası