gölhisar çavdır seyahat burdur / funduszeue.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Gölhisar Çavdır Seyahat Burdur

gölhisar çavdır seyahat burdur

Yorumlar

Uzun zamandir otobus yolculugu yapmadim bugun burdura gitmek durumunda kaldim .esim once otogara gitti burdur hareket saatlerini sordu hafta sonuda aynimi degisiklik oluyormu diye sorunca hayir saatler ayni cvp ini almis . Fotografini cekip geldi . O saate gore ciktim saat 11 de burdurda randevum var ona yetismem gerekiyor . Golhisar otogara geldim haftasonu yok kalkti cvp i aldim . Esim tefenniye kadar kendi aracimizla birakmak durumunda kaldi. Donus icin sorun yasamamak adina aradim ve burdurdan hareket saatlerini sordum ve teyit amacli tekrarladim . Saat 15 de burdurdan donus var cvp i uzerine o saati bekledim ve hastane onunden binebilirmiyim diye burdur garaji aradim saat 15 de arac olmadigini 16 daoldugunu soylediler . Bana yanlis bilgi verdiniz ve bu ayni gunde 2. Magduriyetim diyince yogunluktan tel e baska birinin baktigini soylediler .. sanki sehiirler arasi buyuk otogar burdur ya burdur hareket saatinde ayni gunde 2 defa magdur oldum .. orada bilgisi olmayan kisi lutfen telefonada bakma .bilgin yoksa yanlis bilgide verme .. bu ne is anlamadim .. cok sinirliyim bu konuda
1 6 yıl önce ()

Erken saatte biten seferler gunu birlik planlara engel oluyor en az bir seferin akşam saatlerinden sonra olması lazım
4 6 yıl önce ()

6 senedir gidip geliyorum burdur isparta bugün ne kadar bu sıkıntı yaşamadım ama bugün 7 yaşında oğlum açıktı ve pogaca yemek istedi neymiş arabada yenmez miş araba pisleniyormus
1 6 yıl önce ()

Golhisardan fethiyeye en erken araç sabah 10da fethiyeye varıncaya kadar 12bucuk oluyor gün zaten bitiyor. erken arac olsa iyi olur ve otobüsler zamanında hareket etmiyor.
2 6 yıl önce ()

Bugüne kadar sadece bir kez problemle karşılaştığım firma. Çay veya kahve ikramı yok bu konuda baya bir eksiği var, onun dışında iyi.
3 6 yıl önce ()

Gölhisar - Çavdır Seyahat Otobüs Bileti

Gölhisar - Çavdır Seyahat

Gölhisar Çavdır Seyahat Burdur İletişim Bilgileri

Gölhisar - Çavdır Seyahat Burdur iletişim bilgileri, Burdur Otogarı telefon numarası, Gölhisar Çavdır Seyahat Burdur Otogarı peron numarası.

Gölhisar Çavdır Seyahat Burdur otobüs seferlerini, saatlerini ve otobüs bileti fiyatlarını sorgula.

Gölhisar Çavdır Seyahat Burdur şube telefon numaralarını ve Burdur Otogar telefon numarasını incele!

Gölhisar Çavdır Seyahat Çağrı Merkezi: 34 54

Hakkımızda İletişim

Her hakkı saklıdır. Türkiye Otobüs Firmaları © -

Türkiye Otobüs Firmaları Facebook Sayfası Türkiye Otobüs Firmaları Twitter Sayfası turkiyeotobusfirmalari instagram

Bu sitenin içeriği telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin alınmadan kullanılamaz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası