filim seli / Filmci Baba - 4K Full HD Film izle | p Türkçe Dublaj izleme

Filim Seli

filim seli

‘’Kendi Yolumda’’ filminin Ankara Çıkartması film ekibinin yanı sıra Mansur Yavaş’ın da katılımıyla ANKAmall’da gerçekleşti

PROFAM tarafından yönetilen, Başkentlilerin buluşma noktalarından ANKAmall, ziyaretçilerin sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlamaya, onları hayranı oldukları sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor.

Son günlerin en çok konuşulan filmlerinden olan ‘’Kendi Yolumda’’ filminin ANKAmall ve Paribu Cineverse işbirliğinde gerçekleşen Ankara özel gösterimi Başkentlilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Yönetmen Ömer Faruk Sorak, başrol oyuncularından Gökhan Özoğuz ve Ferit Aktuğ’un katılımıyla gerçekleşen özel gösterime Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katılım sağladı.

Film öncesi açıklamalarda bulunan Yavaş, ‘’Bir başkentin, çağdaş başkentlerle yarışabilmesinin en önemli şartı sanata ve sanatçıya destek olmasıdır. Bugün bu özel gösterim dolayısıyla bir araya geldik; bu güzel film için tüm ekibi tebrik ediyorum’’ diye konuştu.

‘’Bu filmde herkes kendinden bir şey bulacak’’

Yönetmen Ömer Faruk Sorak, filmin çıkış hikayesinden bahsederek ‘’Gökhan İstanbul’da değil de başka bir yerde doğsaydı, yine kendi yolunu bulur muydu sorusundan hareket ederek kurguladık filmi… Zaten filme de Mevlana’nın çok bilinen bir sözüyle başladık: ‘’Önemli olan yolda olmaktır, varmak değil.’’ İzlediğinizde hepinizin kendinizden bir şeyler bulacağını düşündüğümüz bir film oldu. Kendi yolunda, inandığın yolda yürümekle ilgili bir film yaptık. İzleyen herkeste ‘’Evet, ben de yapabilirim, ben de başarabilirim’’ duygusu yaratacağına inanıyoruz. Bu filmi izlerken sadece eğlenceli vakit geçirmekle kalmayıp hayat yolunda kendi kararınızı vermek konusunda yeni bir bakış açısına sahip olacağınızı düşünüyorum’’ dedi.

‘’Film bize kendini yazdırdı’’

Filmin başrol oyuncusu Gökhan Özoğuz ise, ekip olarak Ankaralıların ilgisinden duydukları mutluluğu dile getirerek, ‘’Bu film projesini duyduğumda ‘’Hemen yapalım’’ dedim, böyle bir senaryoda yer almayı çok istedim. Filmin içerisinde çok enteresan konular var; hayat gibi… Film bize kendi kendini yazdırdı. Herkesin inandığı, yürümek istediği yolda, bıkmadan usanmadan sonuna kadar giderse, saf, öz duygusuyla yürüdüğü zaman başarının onu bulduğunu anlatan bir film oldu. Elimizden gelen her şeyi ortaya koyduk, sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Filmin pandemiye denk geldiğini hatırlatan Özoğuz, ‘’İlla sinemada seyredilsin istedik, o yüzden her şeyi göze aldık bekledik. Umut ediyoruz ki çok güzel olacak’’ dedi.

Filmin oyuncularından Ferit Aktuğ ise doğup büyüdüğü şehir olan Ankara’ya geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyerek ‘’Ben filmde Gökhan’ı yolda tutmaya çalışan yakın arkadaşını oynuyorum. Çok güzel bir kadromuz var. Benim için çok özel bir proje oldu. Umarım filmi izledikten sonra kendi yolunuzdan devam edersiniz’’ diye konuştu.

Film öncesi hayranlarıyla fotoğraf çektiren sanatçılar, filmi sinemaseverlerle beraber izledi

uredi kod]

Nakon kraja prvog svjetskog rata ozbiljno razmatra mogućnost kazališne karijere, te s 16 godina glumi Lysandera u ShakepeareovomSnu ljetne noći. primljen je u bečki teatar Maxa Reinhardta, koji mu postaje učitelj i mentor. Nezadovoljan podređenom ulogom u Reinhardtovom teatru, napušta glumu i prelazi u režiju. emigrira u Sjedinjene Države, gdje nastavlja kazališnu djelatnost na Broadwayu i na dramskoj školi univerziteta Yale. dolazi u Hollywood gdje na filmu isprva glumi manje karakterne uloge. Nakon drugog svjetskog rata započinje uspješnu karijeru redatelja u Hollywoodu, te debitira noiromLaura, godine. Inovativni film s latentnom crtom nekrofilije, izazvao je kritike ali postigao i veliki uspjeh. ih snima i komercijalne filmove, no ih ostvaruje svoja najbolja djela: Angel Face (), The Moon is Blue () i Carmen Jones () kojima izaziva žestoke polemike radi kreiranja opasnih i zavodničkih ženskih likova. Iste godine režira i Marilyn Monroe u filmu Rijeka bez povratka, povoljno primljenom kod kritike i publike. maestralno je odglumio nacističkog komandanta logora, Pukovnika Von Scherbacha u filmu Billyja WilderaStalag 17. S filmom The Man with the Golden Arm otvoreno prikazuje ovisnost o drogama, što je tada na filmu bila tabu tema. Polovinom ih seli se u Francusku gdje snima film Bonjour Tristesse prema knjizi Françoise Sagan. Krajem ih vraća se u Sjedinjene Države i započinje niz uspješnih ostvarenja kao: Anatomija jednog umorstva, (), Egzodus (), Kardinal () i In Harm's Way. Aktivan je kao redatelj do , kada snima svoj posljedni film, Ljudski faktor.

Djelomična filmografija[uredi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası