halkbank paraf kredi kartı yıllık kart ücreti / Halkbank'tan gençlere özel kredi kartı

Halkbank Paraf Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti

halkbank paraf kredi kartı yıllık kart ücreti

Halkbank'ın Kredi Kartı Paraf Card Artık Ücretli Oldu! (2. sayfa)

• Binbaşı
    Yarın bende kalan borcumu &#;deyip iptal edeyin kart aidatı ile ugraşamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    Konuyu g&#;ncelleyeyim de g&#;rmeyenler g&#;rs&#;n
    kart 1 yıldan fazla s&#;redir aktif elime ge&#;eli 3 hafta oldu iptal ettireyim bari
  • Teğmen
    ten sonra alınmaya başlıyor sanırım halkcard diye bir kart &#;ikartmişlar &#;&#;nk&#; o aidatsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    AyıBeden

• Teğmen
    Piyasada kart aidatsız &#;cretsiz bir &#;ok kart varken &#;cretli yapmaları kendi kaybı

Kimse kullanmazsa mecbur &#;cretsiz olucak

Kampanyalara kanmayın sizi daha &#;ok t&#;ketime teşvik ediyor. Tavşan tuzağı gibi &#;n&#;n&#;ze yem koyup sizi kafese &#;ekmeye &#;alışıyoalr

&#;oğunluk kullanmaya kabul eder &#;cretleride &#;demeye devam ederse daha da ek &#;cret taleb ediceklerdir

Mesela &#;nceleri alınmayan kart aidatı ve hesap işletim &#;cretlerine başka &#;cretlerde eklenicektir.

Mesela atm katkı payı &#;r&#;n hizmet bedeli gibi sonu gelmeyen ek &#;cretleri talep edicekler

Niye &#;&#;nk&#; millet kredi kartı kullanmaya bağımlı olmuş muhta&#;lar bankalarda bunun bilincinde olduğu i&#;in daha acaba ne &#;creti alsamda bu tavukları yolarım hesabı yapıyolar
  • Onbaşı
    24 Mesaj
  • Binbaşı
    8 Mesaj
    arkadaşlar bunun aidatı ne zaman kesildi. kesilen varsahangi ayda olduğunu s&#;ylerse sevinirim. 3 yıldır ben herhangi bir kesinti g&#;rmedim yada g&#;z&#;mde ka&#;tı.
  • Binbaşı
    quote:

Orijinalden alıntı: fda84

arkadaşlar bunun aidatı ne zaman kesildi. kesilen varsahangi ayda olduğunu s&#;ylerse sevinirim. 3 yıldır ben herhangi bir kesinti g&#;rmedim yada g&#;z&#;mde ka&#;tı.

Maaş hesabı olanlardan kredi kartı aidatı almıyorlar. Eğer maaş hesabınız yoksa alırlar ve genelde ocak şubat aylarında keserler.
  • Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

Maaş hesabı olanlardan kredi kartı aidatı almıyorlar. Eğer maaş hesabınız yoksa alırlar ve genelde ocak şubat aylarında keserler.

maas hesabım yok. aralık ocak subat ekstrelerini inceledim &#;yle bi kesintiylede karşılasmadım.
  • Binbaşı
    quote:

maas hesabım yok. aralık ocak subat ekstrelerini inceledim &#;yle bi kesintiylede karşılasmadım.

Merak edip bankayı aradım sordum.

+ 1 nisan tarihinden &#;nce Paraf kart satın alanlardan ilk yıl kart aidatı kesilmiyormuş.
    + Emekli maaşı veya maaş hesabı olanlardan kart aidatı kesilmiyormuş.
    + Kullanılan kart t&#;r&#;ne g&#;re belirli kullanım limitlerini aşan m&#;şterilerden kart &#;creti aidatı kesilmiyormuş. (Limitleri s&#;ylemediler)
    + Pamukbank ve Halkbank ile birleştirilen diğer eski banka personellerine ait hesaplara bağlı paraf kartlardan yıllık aidat kesilmiyormuş.
    + M&#;şteri bazında &#;zel anlaşma varsa (ne olduğunu tam olarak anlayamadım) yine kesilmiyormuş.

Bunlardan birine uyuyorsanız kesilmemesi doğal. Eğer size uyan madde yoksa ve kesilmiyorsa bence kurcalamayın yoksa kesmeye başlarlar.

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

Merak edip bankayı aradım sordum.

+ 1 nisan tarihinden &#;nce Paraf kart satın alanlardan ilk yıl kart aidatı kesilmiyormuş.
    + Emekli maaşı veya maaş hesabı olanlardan kart aidatı kesilmiyormuş.
    + Kullanılan kart t&#;r&#;ne g&#;re belirli kullanım limitlerini aşan m&#;şterilerden kart &#;creti aidatı kesilmiyormuş. (Limitleri s&#;ylemediler)
    + Pamukbank ve Halkbank ile birleştirilen diğer eski banka personellerine ait hesaplara bağlı paraf kartlardan yıllık aidat kesilmiyormuş.
    + M&#;şteri bazında &#;zel anlaşma varsa (ne olduğunu tam olarak anlayamadım) yine kesilmiyormuş.

Bunlardan birine uyuyorsanız kesilmemesi doğal. Eğer size uyan madde yoksa ve kesilmiyorsa bence kurcalamayın yoksa kesmeye başlarlar.

sagol kardeş. tş

• Bika&#; hafta &#;nce Paraf kartımı kapatmak i&#;in aradım. g&#;n sonra geri d&#;nd&#;ler nedenini sordular doğru d&#;zg&#;n kampaya olmadığı i&#;in kullanmıyorum dedim. Yıllık &#;cret, aidat vs hi&#;bir şekilde olmadığını s&#;ylediler ben yine teyit etmek i&#;in sordum yine yok dediler. Yine de kapatalım dediğimde 30lira puan verelim dediler 1 yıl kapatmayın kullanmasanız bile dursun dediler kabul ettim.
  • Yarbay
    38 Mesaj
    paraf gold kartım var. şimdi mh ile g&#;r&#;şt&#;m ve herhangi bir kesinti yada yıllık kart &#;creti aidatı olmayacağını kesin olarak s&#;ylediler. Sadece ParaFly kart a &#;cret varmış bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk87bjk -- 4 Eylül ; >
  • Yüzbaşı
    Bizim maaş anlaşması da &#;n&#;m&#;zdeki ay bitiyor,başka bankaya ge&#;iyoruz, biraz &#;nce m&#;şteri hizmetlerini aradım, herhangi bir &#;cret yok parafly dışındaki paraf klasik-gold-platinum kartlara funduszeue.info sitelerinde &#;cret yazıyor, maaş anlaşması da olmayınca kesilecek mi acaba? Madem &#;cretsiz,sitelerinde neden &#;cret bilgileri yer alıyor ?
  • Binbaşı
    yukardaki arkadaşın dedigi gibi sitede &#;cretli ama &#;cretsiz diyorlar?
    telefonla da baglanamıyorum
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Paraf Mobil

Bu uygulama hakkında

Ayrıca, TC Kimlik numaranız/müşteri numaranız ve parolanız ile Paraf Mobil’e giriş yaparak kart işlemlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Paraf Mobil’den yapabileceğiniz işlemlerden bazıları:

• Kredi kartı kampanyalarının takibi yapabilir kampanyalara tek tıkla katılım sağlayabilirsiniz.
• Katıldığınız kampanyaların kazanımlarını ve kampanya kapsamında yaptığınız harcamaların takibini yapabilirsiniz.
• “Paraf Dünyası” seçeneği ile Paraf, Parafly ve Parafree ürünlerine ait özellikleri izleyebilir bu ürünlere katılım sağlayabilirsiniz.
• “Size Özel” seçeneği ile size özel olarak hazırlanmış kampanyaları izleyebilir, bu kampanyalara katılabilirsiniz.
• Favorilere Ekleme özelliği ile kampanyaları daha kolay takip edebilirsiniz.
• “Program Ortakları” seçeneği ile alışverişlerde Paraf ayrıcalıklarına hızlı ve kolayca erişebilirsiniz.
• Paraf/Parafly kredi kartı başvurusu yapabilir, başvurularınızın durumunu izleyebilirsiniz.
• En yakın Şube/ATM seçeneği ile ATM ve şube bilgilerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
• Kredi kartı ve banka kartlarınızı görselleri ile detay bilgilerini izleyebilirsiniz.
• Kredi kartı borç ödeme, limit artırım, işlem taksitlendirme yapabilir, ParafPara transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
• Kredi kartı ve banka kartınız için şifre üretebilirsiniz.
• Sanal kart başvurusu yapabilir sanal kart limitinizi düzenleyebilirsiniz.

Siz de hemen Paraf Mobil’i indirerek, Paraf’ın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Güncellenme tarihi

6 Haz

Paraf Para Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Paraf Para Halkbank’ın, yalnızca paraf kart müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır. Kullanıcılar yaptıkları alışverişlerde %1 değerinde paraf para kazanırlar. Her 1 paraf para, 1 TL karşılığındadır. Örneğin, TL’lik bir alışveriş yaptığınızda 10 paraf kredi kartı puanınız birikir ve diğer harcamalarınızda biriken paraf puanlarınızı kullanabilirsiniz. Paraf paralarınızı kullanabileceğiniz üye işyeri konumunda birçok sektör ve ürün bulunmaktadır.

08
Temmuz

Paraf para Nedir Nerelerde Kullanılır

Paraf Para Nedir?

Halkbank, müşterilerine ‘Paraf Kart’ adı verilen bir kredi kartı sunmaktadır. Bu paraf karta sahip kullanıcılar, üye işlerinden alışveriş gerçekleştirdiklerinde kredi kartı puanı kazanır. Bu puanlar ise paraf para olarak adlandırılmaktadır. Paraf kartı dilerseniz banka kartı, dilerseniz kredi kartı olarak kullanabilirsiniz.
Visa/MasterCard/AMEX ve Troy logosunun bulunduğu her işletmeden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Biriken kredi kartı puanını istediğiniz gibi harcayabilir, Paraf kart ile harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Paraf Para Nerelerde Kullanılır?

Paraf kart ile alışveriş yaptığınızda biriken paraf paralarınızı üye iş yerlerinden alışveriş yaparak kullanmanız mümkün olmaktadır. Kredi kartı puanlarınızı aktif bir şekilde kullanabileceğiniz 30’dan fazla sektörde yüzlerce anlaşmalı iş yerleriyle sizlere hizmet veriyor. Bu sektörlerin tamamına ve daha fazlasına ulaşmak şimdi daha kolay. Puan Harca uygulaması üzerinden paraf kart puanlarınızı özgürce harcayabilir, farklı kartlarınızdaki puanlarla birleştirip kullanabilirsiniz. Puan Harca uygulamasını indir! Aşağıda en çok tercih edilen kategorilere ait iş yerlerini ve paraf para geçen siteleri sizler için derledik:

• Akaryakıt
  • Opet
  • PO
  • Lukoil
  • Kadoil
  • Shell
  • Total
  • Aytemiz
  • Alpet
  • Beyaz Eşya ve Ev Aletleri
  • Arçelik
  • Samsung
  • Bosch
  • Siemens
  • Vestel
  • Beko
  • Profilo
  • Regal
  • Gıda
  • Sütaş
  • Bizim Toptan Gıda
  • Tukaş
  • Ülker
  • Torku
  • Seç Marketleri
  • Namet
  • Tahsildaroğlu
  • Ödeal
  • Market ve Süpermarketler
  • Migros
  • Happy Center
  • CarrefourHiper
  • Kim Marketleri
  • Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar
  • E-Bebek
  • Avva
  • Marks Spencer
  • Mavi Jeans
  • Hatemoğlu
  • Civil
  • Hummel
  • LittleBig
  • Elle
  • LCW
  • Vero Moda-JackJones
  • Bambi
  • Bisse
  • S. Polo Assn.
  • Adil Işık
  • Koton
  • Mudo
  • Gizia
  • Network
  • Ipekyol
  • Twist
  • Machka
  • Flo
  • Pierre Cardin
  • Colins
  • Loft
  • Kemal Tanca
  • Defacto
  • Lescon
  • Oxxo
  • Kiğılı
  • Collezione
  • Derimod
  • Armine
  • Cafe ve Restaurant
  • Starbucks
  • Köfteci Yusuf
  • Kahve Dünyası
  • Newcastle
  • Big Chefs
  • Alaçatı Muhallebicisi
  • Simit Sarayı
  • ShakeShack
  • Cızgara
  • İnternet Siteleri
  • funduszeue.info
  • funduszeue.info
  • Ebebek
  • Teknosa
  • Tekzen
  • N11

Paraf Mobil Uygulaması

Paraf Mobil uygulaması Halkbank’ın Paraf kart kullanıcılarına sunduğu bir uygulamadır. Bu uygulama sahip olduğunuz Android ya da IOS telefonlardan indirilebilmektedir. Android için Google Play Store’a, IOS için Apple Store’a ‘Paraf Mobil’ yazmanız yeterli olacaktır.
Bu uygulama sayesinde kredi kartı puanı sorgulaması yapabilir, kolaylıkla para gönderebilir, harcamalarına ait işlemleri takip edebilir, Halkbank kampanyalarına göz atabilir ve dilediğiniz kadar kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Uygulamanın bildirimlerini açtığınızda, hesabınıza para girişi olduğu anda haberdar olabilir, kampanya bildirimleri ile alışveriş fırsatlarını ya da son ödeme tarihlerini kaçırmazsınız.

Paraf Para Sorgulama

Yapılan alışverişlerin ardından biriken paraf para sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi kartı puanlarını görebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak sizler için paraf para sorgulamasını gerçekleştirmelerini talep edebilirsiniz, öte yandan bu işlemi Halkbank şubeleri de sizler adına gerçekleştirebilmektedir. Şubeye yakın iseniz, sorgulama işlemi talep edebilirsiniz.
Tabii ki artık bunlara gerek kalmadı. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanıyorsanız, paraf para sorgulama çok daha basit. Üyelik oluşturup hesabınıza erişim sağladıktan sonra Paraf kartınızın üstüne tıklayarak limitiniz, borcunuz ve kazandığınız paraf paraları kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz!

Tüm Puanlarınız Artık Tek Uygulamada

Paraf para puanlarınız da dahil olmak üzere tüm kredi kartı puanlarını bir arada görmek ister misiniz? Puan Harca uygulaması ile tek uygulamada kartlarındaki puanları görebilir, birleştirebilir ve özgürce harcayabilirsin. Hatta kartlarındaki puan yetmediğinde kalan tutarı herhangi bir kartından ödeyebilir, uygulamaya birçok kart ekleyebilirsin. Sen de artık tüm puanlarını tek bir yerde toplayıp istediğin gibi harcamak istiyorsan şimdi Puan Harca uygulamasını indir!

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası