aşk şarkıları ağlatan / Ağlatan Aşk Şarkıları mp3 indir

Aşk Şarkıları Ağlatan

aşk şarkıları ağlatan

etiket Ağla Ağla İçin Açılır! Dinleyip Hüngür Hüngür Ağlamalık 20 Türkçe Şarkı

Haberler

Teknoloji

Ağla Ağla İçin Açılır! Dinleyip Hüngür Hüngür Ağlamalık 20 Türkçe Şarkı

Ağlamak her zaman kötü bir şey değildir, bazen biriken tüm dertleri ve sıkıntıları atmanın en iyi yoludur da! Bir ağlayayım içim açılır diyorsanız, size yardımcı olacağını düşündüğümüz harika şarkılarla yanınızdayız!

Ama siz yine de hep gülün, olur mu? ❤️

1. Sezen Aksu - Hasret

2. Yusuf Taşkın - Ağla Sevdam

3. Gaye Su Akyol - Bir Yaralı Kuştum

4. Sıla - Yan Benimle

5. Tarkan - İnci Tanem

6. Levent Yüksel - Karaağaç

7. Pilli Bebek - Haram Geceler

8. Göksel - Yalnız Kuş

9. Manga - Cevapsız Sorular

Şebnem Ferah - Hoşçakal

Kenan Doğulu - Olmaz

Barış Manço - Unutamadım

Duman - Her Şeyi Yak

Müslüm Gürses - Sensiz Olmaz

Gripin - Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Aşkın Nur Yengi - Susma

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Nilüfer & Feridun Düzağaç - Kavak Yelleri

Kayahan - Sabahlar Uzak

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

SiteMap

Gelmiş ge&#;miş en damar 7 aşk şarkısı

Haberin Devamı

Adnan Şenses – Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş

‘Bir zamanlar ben de deli gibi sevdim, o bana dert ben ona mutluluk verdim.’ Sevgiliye, dünyaya ve yaradana her türlü sorunun sorulduğu ve acı cevapları kendi kendine veren şarkı Adnan Şenses’in sesinden bir efsaneye dönüşmüştür.

Gelmiş geçmiş en damar 7 aşk şarkısı

Yıldız Tilbe – Delikanlım

Yıldız Tilbe’yi Yıldız Tilbe yapan şarkı hangisidir diye sorsalar herkes bir ağızdan bu şarkıyı söyler. Onun buğulu başlayıp, için parçalayarak en dik yere bağıra çağıra çıktığı Delikanlım, insanın içini dağlar, yüreğini söker.

Sezen Aksu -Ünzile

Hep aşk şarkılarına ağlayacak değiliz ya! Bir hikayenin bu derece acılı anlatıldığı başka bir şarkı çok nadir yapılmıştır. Bu nedenle Ünzile deyince tüyler diken diken olur, onun çocuk hüznü göz kapaklarımıza çöker.

Haberin Devamı

Gülden Karaböcek – Dilek Taşı

Gülden Karaböcek’in zaten kendine has hüzünlü bir sesi bulunuyor, bir de üzerine hüzünlü sözler eklenince ortaya tam damar daraltan bir şarkı çıkıyor. Bir dönem herkesin yüreğini dağlayan şarkı yakın süre önce bir sountrack’te karşımıza çıkıp yeniden canlandı ve hala kalbimizi kırmaya devam ediyor.

Orhan Gencebay -Bir Teselli Ver

Artık nasıl bir acı çekiyorsa tanrıya kafa tutmaya varan bir isyan yaşayan birinin acı sözleridir bu şarkı. İnsan sözlerindeki acıyı da melodisindeki dramı da kalbinin en derinlerinde hisseder. Bir teselliye bile muhtaç hissetmenin ağırlığı oturur insanın omuzlarına.

Haberin Devamı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası