herşeyi kafaya takıyorum / Neden küçük şeyleri bile kafama takıyorum ? Çözüm Önerileri - Bipoloji

Herşeyi Kafaya Takıyorum

herşeyi kafaya takıyorum

herseyi kafama takıyorum , ilaç kullanmak ?

kızlar selam, herseyi o kadar kafama takıp herseye üzülüyorum ki resmen yaşama sevincim kalmadı hormonlarım bile etkileniyor , kendi ailemden tutun sarı çizmeli mehmet ağanın derdine kadar empati yapıyorum. parasızlık ekonomik kriz hastalık ve son olarak savaş beni çok yıprattı. zaten hep depresif bir insandım, şimdi iyice kötü oldum. spora gidiyorum ama attığım stres yetmiyor , ne yapmam lazım doktora gidip antidepresan mı istesem diyorum en azından düşünmem , boksa gitmeyi düşündüm ama eminim o da yetmez.

1. İlaç, terapi vs. İşe yaramasında sizin payınız daha fazla bence. Kendiniz iyi olacağınıza inanmanız lazım öncelikle. Ben de size benziyorum ama kafamı sürekli meşgul etmeye çalışıyorum. Kendi kendime olumlu şeylerden bahsediyorum. Geçecek bu günler de bitecek, sabırlı ol, gereksiz empatiye gerek yok, sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmez zaten gibi şeyler diyorum kendime. Sağlıklı olduktan sonra her şey mümkün diyorum. Biraz kafa yapısını değiştirmeye çalışmakla ilgili diye düşünüyorum süslüm.

2. Bende böyleyim bazı şeyler çok takıyorum özellikle insanların bana bişi demesi falan beni çok üzer genel olarak da ise gittiğim için her gün kafam dolu eğer evde otursam hayata çok geç kalmış olduğumu, evlenemedigimi asla da evlenemeyecegimi falan düşünüp herşeyi büyütüp kafayı yerim kesin.

Bir ara psikiyatri ye gittim ilaç vermişti majör sorunum bu değildi o dönem çok kaygılıydim da ama ilaç çok rahatlattı. Afedersiniz s*k*mden aşağı Kasımpaşa modundaydim

Permalink.

Herşeyi çok aşırı kafaya takıyorum

Herşeyi çok aşırı kafaya takıyorum

thuso
Öncelikle Selamun Aleyküm herşeyi haddiden fazla kafaya takıyorum en ufak şeyleri bile kafaya takmaya başladım psikoloğa gitmeye maddi durumumuz yok bana yardımcı olun kafayı yiyeceğim artık herkes kafaya takma diyor ancak kafaya takma diyince geçmiyor yardım edin lütfen

Yorum: Herşeyi Çok Aşırrı Kafaya Takıyorum Lütfen Yardım Edin

İman gücü
Ve aleyküm selam kardeşim.Eğer kendinizi meşgul edebilecek bir şeyle uğraşırsanız aklınızı karıştıran şeyleri unutmanızı sağlayabilir. Örneğin dini filmler,dini videolar izlemek,dini kitaplar okumak sizi maneviyat olarak rahatlatır, kafanızın rahatlamasını sağfunduszeue.infotle.

Herşeyi takıyorum

Kayıtsız Üye
Selamün Aleyküm ya benim bir derdim var ben herşeyi kafama takıyorum çok duygusalım ve erkeğim biri bişey dese o kadar çok kalbim kırılırki odama çekilip kimseyle konuşmam biraz ağlar dururum heleki tipimle alay edilmesi o kadar çok üzerki beni normalde sert ve güçlü yapıya sahibim ama içerden duygusal cidden bunu yenemiyorum ne yapmalıym

Yorum: Herşeyi çok aşırı kafaya takıyorum

kendinemüslüm
Namaz kıl Namaza başla çok güzel şeyler olacaktır
hee ben illaha içindeki ve aklındaki kötülükler içinde namaz kıl demiyor
Allah için ve borçların için kıl&#;ki daha fazlası olsun
iyi günler Kardeşim

omergundogar
Toplumda vesvese hastalığı olarak bilinir. Bunun çözümü ise gelen takıntıları kafanda büyütmemektir. Ne kadar kafana takarsan o kadar büyür ne kadar küçümsersen o kadar küçülür. Çözümüde budur. Umarım işine yarar

Nazmi28
Kardeşim korkmuyorum diceksin&#;korkmuycaksın düşüfunduszeue.info gelirse gelsin&#;tınlamıycaksın..
Sana gelen düşünceler herkese geliyor ama seni üzen şuan ki ruh halin sadece&#;
Hayatında değişiklikler yap yoksa bu kısır döngü sürekli devam eder&#;
İlgin olan şeylere yönel,hayata gülümse ve KESİNLİKLE TEK KALMA&#;beynin istesede tek kalma..böyle yapmakla tetikliyosun&#;
Selametle

Bu kategoride yer alan Küfür etmek - sövmek günah mıdır? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar:

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası