baba konulu şiir / Babalar Günü şiirleri kısa, uzun |En anlamlı Babalar Günü şiirleri resimli

Baba Konulu Şiir

baba konulu şiir

etiket Baba Sevgisini Anlatan 13 Muazzam Şairden 13 Mükemmel Şiir

Haberler

Genel Kültür

Sanat

Baba Sevgisini Anlatan 13 Muazzam Şairden 13 Mükemmel Şiir

1. Sizin Hiç Babanız Öldü Mü? - Cemal Süreya

1. Sizin Hiç Babanız Öldü Mü? - Cemal Süreya

2. Ben Hayatta En Çok Babamı Sevdim - Can Yücel

2. Ben Hayatta En Çok Babamı Sevdim - Can Yücel

3. Baba - Nazım Hikmet

3. Baba - Nazım Hikmet

4. Baba – Rıfat Ilgaz

4. Baba – Rıfat Ilgaz

5. Babam İçin – Sabahattin Ali

5. Babam İçin – Sabahattin Ali

6. Siyah ve Karanlık – Fazıl Hüsnü Dağlarca

6. Siyah ve Karanlık – Fazıl Hüsnü Dağlarca

7. Ağlamalar – Hasan Hüseyin Korkmazgil

7. Ağlamalar – Hasan Hüseyin Korkmazgil

8. Ruhi Bey Anlatıyor: Bir Düğün Günü ve Sonrası – Edip Cansever

8. Ruhi Bey Anlatıyor: Bir Düğün Günü ve Sonrası – Edip Cansever

9. Anneler Kaçar Gibidir – Turgut Uyar

9. Anneler Kaçar Gibidir – Turgut Uyar

Babam İçin – Haydar Ergülen

Babam İçin – Haydar Ergülen

Benim Babam - Fatih Kısaparmak

Benim Babam - Fatih Kısaparmak

Babadan Oğula - Necip Fazıl Kısakürek

Babadan Oğula - Necip Fazıl Kısakürek

Diyalog – Özdemir Asaf

Diyalog – Özdemir Asaf
En anlamlı Babalar Günü için şiir resimli " height="" src="funduszeue.info" width="">

BABAM

Baba seni çok seviyorum.
İşte çalışırsın hergün,
Yorulursun biliyorum.
Babaların en güzeli,

SEN bana bakarsın.
PARA kazanırsın hergün,
SEVGİLİ babam benim .
ÖPERİM ellerinden .

SENİ ÇOK SEVİYORUM

BABA TUT ELLERİMDEN

Baba gitme ne olur
Tut küçük ellerimden
Sensiz ne yapar oğlun
Baba tut ellerimden.

Bana kol kanat oldun
Düştüm, kaldıran oldun
Zor günde Hızır oldun
Baba tut ellerimden.

Sensin en güzel örnek
Benim için teksin tek
Kalbimden gelen istek
Baba tut ellerimden.

Üzerimde hakkın çok
Ödemeye imkân yok
Gözü gibi gönlü tok
Baba tut ellerimden.

BEN BİR TEK SENİ SEVDİM BABA

Ben bir tek seni sevdim baba
Başkasını sevmedim
Annemden fazla sevdim seni
Ama belli ettirmedim

Sen yiğitliğini gösterdin diye
Yiğitler yılmaz diye

Duygularımı bir tek sana söyledim
Beni unutmazsın diye

KOCAMAN GÜÇLÜ BABALAR

Sevgi sizde, öğüt sizde
Çalışırsınız gece gündüz,
Keseyi bereketlendirmek için
Kocaman güçlü babalar
Kusurları bulmadan,
Seversiniz bizleri;
Süprizleriniz kocaman
Kocaman güçlü babalar

KIZINDAN BABASINA

Ben sana baba dedim;
Gidenler gelmez diye,
El kıymet bilmez diye,
Babalar ölmez diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Yüz sensiz gülmez diye,
Ufkumu delmez diye,
Yâr yaşım silmez diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Baba cevher, öz diye,
Hasret ateş, köz diye,
Benliğimi ez diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Kıymet bulur söz diye,
Sana yollar düz diye,
Sensiz bahar güz diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Kavuşuruz tez diye,
Asılmasın yüz diye,
Düşlerimde gez diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Sensiz ömür az diye,
Sana çıkar iz diye,
Her derdimi sez diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Dost beni almaz diye,
Öz felah bulmaz diye,
Sensiz yurt olmaz diye,
Ben sana baba dedim!

Ben sana baba dedim;
Yiğitler yılmaz diye,
Göz yolda kalmaz diye,
Hakikat solmaz diye,
Ben sana baba dedim! ! !

Zülfikar Yapar Kaleli

Babalar Günü ile ilgili şiirler kısa, uzun  <div><h2>Babalar Günü Şiirleri <span>( Şiir)</span></h2><div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Evimizde huzuru sağlayan,<br> İyi , kötü hep yanımızda olan,<br> Bizi her zaman koruyan,<br> Bir meleksin sen.<br><br> Sen bana top alan,<br> Benle oyun oynayan,<br> Dersimi çalıştıran,<br> Bir meleksin sen.<br><br> Mutluluk kaynağı olan,<br> Bana her zaman iyi bakan,<br> Bir meleksin sen.<br><br> Benim meleğim,<br> Hakkını hiçbir zaman ödeyemediğim <br> Canım babamdır.</p><p>Canım Babam şiirieğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirler</p><p> Nur Baliç</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Canım babam<br> Sen olmasaydın<br> Ben naparım<br> Canım babam<br><br> Bizim için canını<br> Tehlikeye attın<br> Bizim için işinde<br> Çok uğraştın<br><br> Sen bizimle oyunlar<br> Oynadın<br> Sen olmasaydın <br> Kim bizimle oynar</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirler</p><p> AYŞENUR CANSIZ</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Aslandır o,<br> Güçlüdür o, <br> Her şeyin başkanı,<br> Canım babam.<br><br> Ben onu severim.<br> Ben onu öperim.<br> O benim babam.<br> Canım babam</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirlerbabalar günü şiirleri</p><p> Irmak Yıldız</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>DÜŞTÜĞÜMDE KALDIRAN<br> AĞLADIĞIMDA GÜLDÜREN<br> HER ZAMAN YANIMDA OLAN<br> CANIM BABAM CANIM BABAM<br><br> HER ZAMAN YANIMDA OL<br> BENİ 1 DAKİKA BİLE BIRAKMA<br> SEN OLMASAN YAŞAYAMAM<br> CANIM BABAM CANIM BABAM</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirlerAyşe Başer</p><p> Ayşe Başer</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Yokluğuna Alışamam<br> Varlığında bakar idim gözlerinin içine,<br> Dünyanın güzelliklerini görürdüm gözbebeklerinde.<br> Mutluluğu, umudu,sevginin sıcaklığını bulurdum,<br> Sanki yüreğin vardı, gözlerinin içinde</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirler</p><p> canpolat yılmaz</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Babalarımıza saygı duyalım<br> Onlar bize baktı bizde onlara bakalım<br><br> Onlar bizim için güçtür, emeklerine saygı duyalım<br> Onlar bize baktı bizde onlara bakalım<br><br> ALLAH HERKESE BİR BABA VERSİN AMİN<br> BABACIM SENİ SEVİYORUM GÖNÜLLERLE<br><br> EMRE ERGÜL</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirlerbabalar günü şiirleri</p><p> EMRE ERGÜL</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Sen bizim için<br> Para kazanırsın<br> Zorlukları aşıp <br> Bize bakarsın<br><br> Evimizin direği<br> Canım babam<br> Sen benim her şeyimsin <br> Canım babam<br><br> Sen olmazsan<br> Biz ne yapardık<br> Çok üzülürdük <br> Canım babacığım<br><br> Seni seviyorum Babacığım <br> Babalar günün kutlu olsun babacığım<br><br> Yağmur Su</p><p>Canım Babambabalar günü şiirieğitici şiirlerokul şiirleribabalar günüyle ilgili şiirleröğrenci şiirleriamatör şiirler</p><p> Yağmur Su</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>seni seviyorum babacığım<br> gitme nolur<br> biricik küçük kızını<br> yalnız bırakma <br> hani onla birlikte oyun oynycaktın<br> nolur gitme<br> kızın sensiz duramaz<br> kızın sensiz nefes bile alamaz</p><p>Canım Babameğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirlereda arcı</p><p> eda arcı</p></div><div><h3>Canım Babam</h3><p>Benim canım babam <br> Sensin beni büyüten<br> Sensin bize yemek getiren<br> Canım babam<br><br> Sen olmasan <br> Ne yapardık kardeşimle<br> Sensin evin reisi<br> Canım babam</p><p>Canım Babam şiirieğitici şiirlerokul şiirleriöğretici şiirleröğrenci şiirleriamatörkısa şiirler</p><p> Enes Henden</p></div><h3>Diğer Babalar Günü Şiirleri</h3><p>İlk Sayfa [14] Son Sayfa</p></div></div></p>
            <span class=nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası