unutulmaz keko keko sözleri / Keko Sözleri, Unutulmaz Keko Lafları - Kısa Sözler

Unutulmaz Keko Keko Sözleri

unutulmaz keko keko sözleri

Keko Sözleri

Keko sözleri yazımızda unutulmaz keko sözleri, tırrek keko lafları ve ağlamakla ilgili keko yazıları bulabilirsiniz.

Keko Sözleri

Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın. Ama fazla derine inme çünkü orda sen varsın.

Herkesin tek bildiği dayısını halasını aramak. İhtiyacınız olduğunda ayıya dayı diyecekseniz beni sakın aramayın.

Beni tercih etmeyerek yanlış ata oynadın güzelim. Kırk yılık ganyan tecrübeme dayanarak söylüyorum ki; yanlış ata oynarsan kaybetmeye mahkûmsun güzelim.

Sana kelebeğim demek isterdim ama kelebeğin ömrü bir gündür güzelim.

Seni dışarıdan görünce farklısın sanmıştım. Meğersem sen de herkes gibi sıradanmışsın güzelim.

Sana gülüm derdim ama demeyeceğim. Çünkü gülün bile bir kusuru var, o da dikeni. Sen ise yeryüzündeki en kusursuz şeysin meleğim.

Kim demiş sevmez diye. Ben hep sevdim seni sevmeyi.

Ben sana ömrümü adarım demiştim. Sen ise vaktini boşa harcama diyorsun.

Daha fazlası için Kapak Sözler

Dost dediğin sadece paran varken değil borcun varken de yanında olandır. 

Belki seni lüks restoranlara götüremem ama bir elimde simit bir elimde senin elin varken ben çok mutluyum güzelim.

Dünya tersine dönse vazgeçmem diyen adamlar gördüm. Araya mesafe girince bi daha yüzünü göremediğim.

Gidene dur dememek bizim hayat felsefemiz. O yüzden ben gitmekle tehdit edemezsin güzelim.

Baba parsı değil, sanayide ter dökerek çalıştığım işin meyvesi.

Bizde geri vites yoktur güzelim. Yolumuz daime ileri. O yüzden ya yanımızda dur ya da gerimizde. Önümüzde durma ezilirsin. Kalbin kanar taş kesilirsin.

Üç günlük hayatta fırıldak olacaksan yanımda durma. Ama dost olacaksan yanımda değil kalbimde duracaksın. Hem de delikanlı gibi.

Aklı olmayan adama bulaşmayın. Bırakın kendi aklı ile özgürce yaşasın. Âşık ama aklı olmayan adamla gönül dostluğu kurun. Belki İnsanlık namına birkaç şey öğrenirsiniz.

O bar senin bu bar benim gezen çocuklarla ilişki hayali kurarken eli ekmek tutan sanayi tozu yutmuş ama boğazından haram geçmemiş çocukları kaçırdınız kızlar.

Delikanlıları ölümle tehdit ediyorlarmış. Bilmiyorlar ki delilerin kanı hızlı akar. Ölümden korksak trene binmezdik demeyeceğim çünkü biz o trenden hiç inmedik güzelim.

Sevgililer gününü kutlayan yumuşak insanlar var bu hayatta, asla onlardan olmadık. Çünkü biz sevdiğimizde her gün özeldir, bir gün değil.

Hayat bir yarıştır güzelim. Önemli olan hangi arabaya bindiğin değil, bindiğin arabanın şoförünün kim olduğudur.

Bu gönül gideni unutmaz sanma güzelim. Sen arkanı döndüğün anda ben senin adını bile hatırlamıyor olacağım.

Ellerini tutarken yaşadığımı hissettiren duyguyu, ellerimi bırakıp gittiğinde kaybetmekten korkuyorum.

Kalbinde bana yer yoksa güzelim sök at o kalbi. Çünkü kalp sadece kan pompalayan bir organ değil, sevmeyi bilen bir organdır.

Gözler de silah olmuş. Sen beni tek bakışınla kanlar içinde bıraktın güzelim.

İnsanlar gözleri ile temas kurar, birbiri ile iletişim kurar. Senin gözlerin beni benden aldı hayattan kopardı. Ne uyuyor, ne yemek yiyor ne konuşabiliyorum. Ben galiba sana vuruldum be güzelim.

Ben rol yapmayı sevmem. Her ne kadar hayatın kendisi bir senaryo olsa da ben sadece işimi yaparım. Bu senaryoda senin rolün çoktan bitti.

Keko Lafları

Hayat sana bu senaryoda bir rol verdi ama sen benim tarafımdan bu senaryodan çıkarıldın.

Hayatta bazen piyon olursun bazen vezir. Ama sakın unutma; şahı bile yönlendiren birisi vardır.

Bazı insanlar dizi, film izler. Bazı insanlar ise benim hayatımı.

Bizim arabamızda geri vites bile yok. Hata bile yapsak, yolu bile kaçırsak, gider ilerden döneriz.

Ben özellikle şekil yapmıyorum ki. Ben sadece işimi yapıyorum, bakıyorum şekil olmuş.

Böyle güzel güldüğünden haberim olsaydı çelik yelek giyip gelirdim. Çünkü gülüşün beni kalbimden vuruyor güzelim.

Senin aşkından efkârlanıp dinlediğim acıklı şarkılara remix yapıp kopmasını da bilirim. Sen dert etme cici kız.

Arabam kadar değerli olsaydın eğer, şuan vites topuzu yerine elini tutuyor olurdum güzelim.

Bir ortama ben girdiysem gözler üzerime gelecektir. Sonuçta kral halkını ziyarete gittiğinde tüm gözler kralı süzer.

Biz beddua etmeyiz aslanım. Beddua ederken söylediklerimizi icraata dökeriz.

Neden motor sürüyorsun diyorlar. Motor şöyle riskli böyle tehlikeli&#; Ben yaşamayı bu kadar sevseydim sizin iki teker dediğiniz aleti tek teker kullanmazdım aslanım.

Bir insan dünyanın en çok sevilen insanı da olsa yalan söylediği an benim için ölmüştür, o kadar.

Tam gözlerimi kapatıyorum hayal kuracağım, orda bile bir sıkıntı çıkıyor.

Neden bu kadar çok sigara içtiğimi soranlar olmuş. Sizin de sevdiğiniz kadın kardeşim dediğiniz arkadaşınızla evlense siz de içerdiniz.

Bana keko diyen dilber, tiki çocuk seni sokakta koruyabilir mi?

Paramız yok diye bizle dost olmayacaksan, derdim var diye de yanımıza gelmeyeceksin.

Gidişin bana koymaz güzelim. Ben senin yürüyüşüne vurulmuşum.

Biz insan olana not, hayvan olana ot veririz aslanım.

Renkli çorap giyen değişik tipler için baklava desenli çorap giyen adamları üzdünüz kızlar.

Şov yapma aslanım icraat yap.

Biz dostumuzun düğününde halaya, ölümünde de tabuta omuz veririz.

Olay olmayan yerden mevzu çıkmaz.

Ben zaten birlikte olalım diye sevmedim ki seni. Sen uzaktan daha güzelsin.

Gülüşün öyle güzel ki sen her güldüğünde ömrüm uzuyor be güzelim.

Sen marka parfümlerinden kokarsın ben ise sana duyduğum hasret gibi kokarım.

Sen gelip beraber ölüme gidelim dedin de acil işim var mı dedim.

Her aradığımda bahane bulan insanlar bu hayatta benim için sadece figüransınız.

Hayatın bir saçmalık olduğunu daha çocukken sanayi tozu yutarak öğrendik.

Ben senin dış güzelliğini sevmedim. Zira öyle olsa dışarıda milyon tane güzel kız var onları da severdim. Ben senin içindeki o kalbini sevdim. Pamuk şeker yerkenki o masumiyetini sevdim.

Ben ve benim gibileri keko olarak yargılayan insanların bu hayatta hiçbir vasfı yok. Zira herhangi bir vasfı olsaydı, başkalarının hayatlarına bu kadar burunlarını sokmazlardı.

Dost diye bildiklerimizle geçen gün çay içiyorduk. Bugün birbirimize düşman olduk diye ant içiyoruz.

Arabam eski diye binmek istemeyen kız arkadaşım olacağına beraber otobüslerde eziyet çekeceğim dostlarım olsun.

Sanma ki sen gidince benim için hayat son bulacak. Piyasa senin gibi kızlarla dolduğu sürece benim gibi adamların ömrü daha uzun olacak cici kız.

Gece gündüz fark etmez, bizim yıldızımız hep en parlak olandır.

Seni öyle bir sevmişim ki farkında olmadan gençliğimi yakmışım.

Keşke annem &#; oğlum o kız bizim ailemize gelin gelmez&#; dediğinde seni sevmeyi bıraksaymışım. Bu kadar acı çekmezdim belki o zaman.

Bu hayatta ne olursa olsun haklı olan tek kişinin annem olduğunu zor yollardan öğrendim.

Kim olursan ol ne yaparsan yap her şey bittiğinde gene elini sırtında hissettiğin kişiler sadece ailendir.

Yirmi beş yaşına gelmiş işsiz güçsüz gezip baba parasıyla yaşayan çocukları gördükçe on sekiz yaşında işe girip çalıştığım için şükreder oldum. 

Adamlığın lafta değil de yürekte olduğunu anladığınız gün sizinle tekrar iletişime geçebilirim.

Önemli olan cebinde kaç paran olduğu değil, arkanda kaç dostun olduğudur. Cebindeki para seni kurtarmaz ama dostların her zaman seni kurtarmak için elinden geleni yapar.

Keko sözleri yazımızın sonuna geldik.

anavatanı kekoland olanların sosyal platformlarda yazdıkları sözlerdir. unutulmaz kezban sözleri kadar unutulmaz değillerdir.

e.g.

Sizin karakteriniz,benim psikolojimden bozuk.

eğer beni terkedersen önce kendimi sonra seni sikerim gibi sözlerdir. genelde bu zemin üzerine kurulmuş cümlelerdir.

''Gönlüm deniz değil ki efkarım sahile vursun''

Şimdiler de bu sözü Murat Dalkılıç biraz evirip çevirip şarkısında kullanmıştır.

sana göre keko olabilirim ama tanrı'ya göre aşkını bıçaklayan bir ninja.

Tanışabilir miyiz ? cümlesini kuran kendine güvensiz erkek.

ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım.

“Biz hiç milyarlık adam olmadık, çünki kalbimiz trilyonlara bedeldi başkan (göz kırpan smiley)”

“Kendini satsan alamazsın arabamın vites kolunu(göz kırpan smiley)"

“Seni arabamdan daha fazla sevmemi bekleme kızım(göz kırpan smiley)"

Bunu yapan keko da tane foto paylaşmış en az tanesi araba temalı g.tü boklu Fiat albea Arabası olmuş diye kendini bişey sanan keko!!bunu bi BMW si Mercedes i olan yapsa hemen piçe bak millete hava atıyo diye yaftalarsınız ama!!!

her tesbih sallayan kabadayı olsaydı imamlar mafya olurdu..

seni aşıkım..
oooy cooniim beeniiiim.
seni öpeceyiiiim.

nerdesin kaş gün, beni morali sifir sifir sifiiiirrrr
eger beni düşünseydin her dekke beni arecektın nerdaaa
kepetme seni areceğim heyyttt canım benim seni öpeceğim.

"Kaç günlük askersin sen ha? Ben 11 aydır buradayım!" Gibi çağlar ötesi bir atarlanma cümlesi. Sanki askerde uzun süre kalmak insana inanılmaz değerli şeyler vermekteymiş gibi.

kalbim seni unutacak kadar adiyse, ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

''Biz ne ünlüler gördük, gül gül öldük'' -Turabi Çamkıran

'Bunca sözden yüzün kızarip yerin dibine girmiyorsan,
Ne diyeyim ki,yerin dibi sana girsin.'

(bkz: psikoloci)

ben onun gözlerine bakıyordum, o başkasının.
aglayan begen.
yani artıla.

Size göre bir keko olabilirim ama

Tanrıya göre sigarasını yakmayı unutmuş bir ninja.

siz vurursunuz dikiş atarlar, biz vururuz toprak atarlar.

gözlerin en etkili antibiyotikti.

küçükken yaramazdı dedi annem. doğru söylüyordu, küçükken 'yaram, azdı'

(bkz: alem göt olmuş kanka) kekoların gün içinde en az 1 kere kullandığı sözlerden biridir.

Keko Lafları, Laf Sokucu Keko Sözleri

Keko Sözleri

3 günlük hayat dediler günü kilitlediler.

Dümen yapan kişinin kokusunu alırım kokusunu.

Taklaya gelse de kurduğumuz düşler eksilmedi yüzümüzden o kıyak gülüşler.

Keko Sözleri

Ölmeyi çoktan göze aldım. Ama yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum.

Her tespih sallayan kabadayı olsaydı imamlar mafya olurdu.

Esrarlı gözler dumanlı sözler her yerde seni özler.

Keko Sözleri

Reflekslerim iyidir ama gözümden düşerken tutamadım.

Tak jileti dudağına şah damarımdan öp beni.

Keko Sözleri

Bizim fakirlikten kesemediğimiz sakallar sosyeteye moda olmuş.

Ben şekil yapmıyorum, yapıyorum şekil oluyor.

Sen benim yerime bir başkasını koyabilirsin! Ama o başkası benim sana koyduğum gibi koyamaz.

Keko Sözleri

Sana göre keko olabilirim ama Tanrı’ya göre hayatı siyah gören bir melek.

Eğer beni güldürmek istiyorsanız ölümle tehdit edin.

Giden gitmiştir, bu iş bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Ağır Keko Sözleri

Uçmasını bilirsen olursun pilot. İstemesini bilirsen iner sana her külot.

Sana göre kekoyum ama Tanrı’ya göre aşkını bıçaklayan bir ninja.

Bilirsin beddua etmeyi sevmem, Allah belanı değil selanı versin.

Keko Sözleri

Beni terk edersen önce kendimi sonra seni vururum.

Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar.

Bizde yanlışlık olmaz olursa da yanlışlıkla olmuştur.

Tak jileti dudağına şah damarımdan öp beni.

Keko Sözleri

Ben şekil yapmıyorum, yapıyorum şekil oluyor.

Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum.

Gidene yol yakışır. Fazla durma, asfalt yapışır.

Bize tokat atana biz çiçek atarız ama mezarına.

Keko Sözleri

Adam sandıklarımız madam çıktı.

Sen marka parfümlerinden kokarsın ben ise sana duyduğum hasret gibi kokarım.

Gidişin bana koymadı ki ben senin yürüyüşüne hastayım.

Ben seni stalklamam, haberin gelir.

Keko Sözleri

Bizim fakirlikten kesemediğimiz sakallar sosyeteye moda olmuş.

Biz aşkta, sevgide hep gelmeyenleri bekledik. Sonra da sigaramızı yakıp kaçak çayımızı demledik.

Doktor değilim ama hastam çok.

Ağır Keko Sözleri

Bizde yanlışlık olmaz olursa da yanlışlıkla olmuştur.

Keko Sözleri

Eğer beni güldürmek istiyorsanız ölümle tehdit edin.

Yazı gelirse benimsin tura gelirse tekrar atarız.

Bizde geri vites yok gerekirse ilerden döneriz.

Sizin hasta olduklarınızı biz taburcu ettik.

Keko Sözleri

Kapılma rüzgarıma nezle olursun.

Sadece gülüşümü tut, öfkem sana ağır gelir.

Gidene yol yakışır. Fazla durma, asfalt yapışır.

Biz kimseyi yarı yolda bırakmadık. Onlar müsait bir yerde indiler.

Sana göre kekoyum ama Tanrı’ya göre aşkını bıçaklayan bir ninja.

Keko Sözleri

Seni sevmek suçsa ara 'i gelsin.

3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen, aradaki 2 kuruşa seni satar.

Gönlünde yer yoksa sevgilim, mühim değil ayakta da giderim.

Baktım düzeltemiyorum. İyice bozarım.

Reflekslerim her zaman iyi ama gözümden düştüğünde tutamadım.

Bizim kral olduğumuz yerde kimse devlet kuramaz. Bizim devlet olduğumuz yerde kimse kral olamaz.

Keko Sözleri

Aklına gelirim, aklın gider.

Sensizliğin dilini çözsem de Şivesine alışamadım daha…

Bir anlam ol istedim hayatımda, fakat sen yalan oldun yaşadığım her dakika.

Sıkıntı yok yürürüm. Sen ayak altında dolaşma yeter.

Giden gitmiştir, bu iş bitmiştir, ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Sen benim yerime bir başkasını koyabilirsin! Ama o başkası benim sana koyduğum gibi koyamaz.

Hani beni kan tutuyor demiştin ya, sen gitme diye bileklerimi kestim.

Gidişin bana koymadı ki ben senin yürüyüşüne hastayım.

Semt bizim. Ev kira.

Ne güzeldi ulan çocukluk; tek derdimiz tasolarımız, tek hedefimiz aşağı mahalleyi yenmekti.

“Bir kuruşun yoksa bir duruşun olsun.”

Sizin etiket olduğunuz yerde fiyatı biz belirleriz.

Keko Sözleri

Atarlı Keko Sözleri

Ölüme gidelim dedin de, mazot mu yok dedik.

“Kirvem yine bela!”

“Ne geliyorsa başımıza aşırı şekilli sevgimizden geliyor.”

Esrarlı gözler hep seni gözler.

“Kapılma rüzgarıma nezle olursun.”

“Ölüme gidelim dedin de, mazot mu yok dedik.”

“Bana hava atıcan diye kendini kasma. Damarlarındaki kan bile bana hasta.”

“Ölmek için bir sebebim yok ama yaşamak için de sınırdayım.”

Keko Sözleri

Yazı gelirse benimsin tura gelirse tekrar atarız.

“Ağzı tabanca, dudakları namlu, sözleri gece mermisi!”

Her tespih sallayan kabadayı olsaydı imamlar mafya olurdu.

Boş yapma.

“Hızlısınız amma yokuş aşağı.”

“Ben adamın önce adını yazarım, sonra altını çizerim, sonra da üstünü karalarım.”

“Bir anlam ol istedim hayatımda, ama sen yalan oldun yaşadığım her dakika.”

Bana sigaradan daha iyi geldiğin gün evleniriz. Critical

Keko Sözleri

Sevgiliye Keko Sözler

“Vur hançeri kalbime, kalbim kana bulansın. Fazla derine inme çünkü orada sen varsın.”

“Odunum ama bir tek sana yanarım.”

“Biz sevgide, aşkta hep gelmeyenleri bekledik, sonra sigaramızı yakıp kaçak çayımızı demledik.”

“Sizin etiket olduğunuz yerde fiyatı biz belirleriz.”

“Yazı gelirse benimsin tura gelirse tekrar atarız.”

“Ben yanından geçerim, sen kendinden.”

Gidişin bana koymadı, senin yürüyüşüne hastaydım sana.

“Sadece gülüşümü tut, öfkem sana ağır gelir!”

Bir kuruşun yoksa bir duruşun olsun.

“Senin yaptığın atar benim hayatıma renk katar.”

“Bazı insanlar ayakkabı mağazası gibi. Her numara var.”

Keko Sözleri

“Yapılan her kahpelik için bir ziyaret borcumuz olsun.”

Işıkları kapatıyorum, beni bulmak istersen kendini yak.

“Hava şartları ne olursa olsun bizim mekânda uçuşlar iptal olmaz.”

Sen benim yerime bir başkasını koyabilirsin! ama o başkası benim sana koyduğum gibi koyamaz.

“Ayık ol tatlım. Yıkılmaz tahtım.”

“Bana attığın kazıkları saklıyorum, döndüğünde oturacak yerin olsun diye.”

Bize tokat atana biz çiçek atarız ama mezarına.

“Esrarlı gözler hep seni gözler.”

“İnsan iç huzurunu kendinde bulmalı, işe-güce, manitaya bağlamamalı.”

“Bizden hızlısı mezarda.”

“Yine ateş ediyorum. Klasik ben! Mermiye kafa atıyorum..”

“Sana çok yüz verdim doksan altısını geri alıyorum şimdi etrafımda dört dön bakalım.”

“Hayat bir film ise ben de yönetmenim. İstediğime rol istediğime yol veririm.”

Halodayı Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Mp3 İndir, Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Müzik İndir Dinle

Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül

Halodayı - Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül

Sanatçı

: Halodayı

Albüm

: Özür ()

Şarkı

: Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Halodayı - Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül )

Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Şarkı Sözü

Aman güzel yavaş yürü ama
Çok güzelsin güldüğün zaman
Yapmıyorum sana hiç falan filan
Ara beni yaparız mutlaka plan

Nası dersen first date mi
Bilmem olabilir o ow meybi
Kanıma giriyosun tabi çok sevdin
Yanıma gelmelisin my baby
MAŞALLAH

40 bin kere söyledim a
Barikat kurdum cano yollarına
Ne benimle ne de yarınlarıma
Yandık baba sevda ocağında

Giden gider kalan kalır tabi
Yakmadım bunu içmedim bi şey
Tek bi kelime etmeden de çıktın
dikkat et güzel düşmeden yürü

Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Anahtar Kelimeler

Halodayı Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Mp3 İndir Dinle , Halodayı Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Şarkı Sözleri , Halodayı Albümleri , Halodayı Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül Cep Telefonuna Mp3 İndir,Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül bedava mp3 indir ,Aman Güzel Yavaş Yürü ft Azer Bülbül cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası