kasımpaşa çaykur rizespor canlı izle / A SPOR CANLI YAYIN - seafoodplus.info

Kasımpaşa Çaykur Rizespor Canlı Izle

kasımpaşa çaykur rizespor canlı izle

Kasımpaşa Çaykur Rizespor maçını canlı izle Bein Sports 1 - Kasımpaşa Rize maçı canlı yayın takip linki

Kasımpaşa Çaykur Rizespor

Spor Toto Süper Lig’in hafta maçında ligin iki formsuz ekibi Kasımpaşa ile Çaykur Rizespor karşı karşıya gelecek. Süper Lig’de haftalardır süren formsuz görüntüsünü Göztepe deplasmanında aldığı ’lik galibiyetle bozan ev sahibi Kasımpaşa kendisi gibi 3 puana ihtiyacı olan Çaykur Rizespor’u yenerek üst üste 2. galibiyetini almak istiyor. Ligin bitimine son 10 hafta kala kümede kalma umudunu yitirmeye başlayan konuk Çaykur Rizespor rakibi karşısında kazanarak 6 maç aradan sonra 3 puan almayı planlıyor.

Kasımpaşa Çaykur Rizespor maçı ne zaman başlayacak?

Spor Toto Süper Lig’in haftasında oynanacak olan Kasımpaşa Çaykur Rizespor karşılaşması bugün saat ’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda gerçekleşecek. Bu kritik karşılaşma maç saatinden itibaren Bein Sports 1 kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Kasımpaşa Çaykur Rizespor karşılaşmasının hakemi kim?

Kasımpaşa Çaykur Rizespor mücadelesinde Sarper Barış Saka düdük çalacak.

Kasımpaşa Çaykur Rizespor

Kasımpaşa düşme hattıyla arasını açmak istiyor

Ligde üst üste yaşadığı puan kayıplarının ardından zorlu Göztepe deplasmanından ’lik galibiyetle dönerek rahat bir nefes alan Kasımpaşa Çaykur Rizespor maçını da galibiyetle tamamlayarak düşme hattıyla arasını açmak istiyor.

Çaykur Rizespor için zaman daralıyor

Son 6 maçta da galibiyet alamayan Çaykur Rizespor için ligde kalma umutları giderek azalıyor. Karadeniz ekibi bu durumun bilincinde olarak Kasımpaşa deplasmanına çıkacak ve galibiyeti kovalayacak.

Kasımpaşa - Çaykur Rizespor muhtemel 11'ler:

Kasımpaşa: 

Ertuğrul, Hadergjonaj, Donk, Tarkan, Evren, Doğucan, Eysseric, Hajradinovic, Fall, Ouanes, Muleka

Çaykur Rizespor: 

Tarık, Gökhan, Holmen, Selim, Cemali, Gedson, Baiano, Boyd, Boldrin, Yusuf, Pohjanpalo

Çaykur Rizespor Kasımpaşa canlı izle

Süper Lig’de bugün oynanacak Çaykur Rizespor Kasımpaşa mücadelesini şifresiz izlemek isteyen spor severler korsan maç yayını yapan intenet siteleri yerine Bein Sports’a abone olarak kaliteli ve güvenli maç keyfini yaşayabilirler.

Süper Lig transferleri

Gelenler seafoodplus.infoBonservis bedeli Geldiği takım
Sunsvg Sezon öncesi
TürkiyeTayfur BingölKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeBeşiktaş
SenegalFamara&#;DiédhiouKiralıktı, geri döndü[2]İspanyaGranada
TürkiyeEmircan AltıntaşKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeÇaykur Rizespor
TürkiyeAhmed IldızKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyePendikspor
MoritanyaEl Mami&#;TetahKiralıktı, geri döndü[2]BulgaristanArda
TürkiyeCem ÇelikKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeBayrampaşa
Türkiyeİsmail ZehirKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeBatman Petrolspor
TürkiyeVeysel ÜnalKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeAyvalıkgücü
TürkiyeEmre BekirKiralıktı, geri döndü[2]Türkiyeİnegölspor
TürkiyeBuluthan BulutKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeAlanya Kestelspor
TürkiyeÇağrı GüneyKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeOrduspor
TürkiyeDeniz KökKiralıktı, geri döndü[2]TürkiyeIğdır

Toplam harcama: azalış

Toplam gelir: € artış

Hakem Deniz &#;oban canlı yayında &#;z&#;r diledi

Karşılaşmada Çaykur Rizespor'dan iki oyuncuya kırmızı kart gösteren ve uzatma dakikalarında da konuk takım lehine bir penaltı kararı veren Çoban, Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın yayıncı kuruluşa canlı yayında açıklama yaptığı sırada tecrübeli teknik adamın yanına giderek, açıklamalarda bulundu.

Deniz Çoban, yapmaması gereken bir şeyi yaptığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Belki de yapmamam gereken bir şey yapıyorum. İçeriye girer girmez izledim pozisyonları. Çok üzüldüm. Hem Rize'nin aleyhine yaptığım hatalar için, hem de Kasımpaşa'nın aleyhine yaptığım hatalar. Çok yanlış yaptığımı biliyorum buraya gelirken. MHK'dan ve TFF'den özür diliyorum. Şu an çok üzgünüm. Kendimle ilgili bir karar vermem gerektiğini düşünüyorum. Bir hakemin yapmaması gereken bir şeyi yapmam gerektiğinin farkındayım. Çok üzgünüm. Siz de üzgünsünüz. Kimsenin yapmadığını yaptım. İçeriye girer girmez gördüm. İnanın sizin (Rıza Çalıybay'a) o soyunma odasına girdiğiniz andaki ruh haliniz Anlatamıyorum duygularımı. Ona rağmen tebrik ettiniz. Ben her iki takıma da teşekkür ediyorum. Hiçbir hakemin yapmadığı bir şey yapıyorum. Belki kariyerimin sonuna geliyorum, ama ikinizden de özür diliyorum."

Canlı yayında Deniz Çoban'ı bu kararından vazgeçirmeye çalışan Çalımbay ise, "Hocam bizim sizlere daha çok ihtiyacımız var. Hem kişi olarak hem hakem olarak. Hepimiz hata yapıyoruz. Herkes birbirini suçluyor ediyor ama bunları kafanıza takmayın. Sizin buraya gelip bunu söylemeniz bile en büyük yürekliliktir. Hiç canınızı sıkmayın"  ifadelerini kullandı.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir