hakkımda açılmış dava varmı e devlet / Омонимы ☾⋆ (по-алфавиту) | VK

Hakkımda Açılmış Dava Varmı E Devlet

hakkımda açılmış dava varmı e devlet

[email protected]

Ba&#;ka - другой, иной Ba&#;ka elbiseler de alal&#;m m&#; ?
Ba&#;ka - кроме Burada bizden ba&#;ka insanlar da var.
Ba&#;l&#;k- головной убор, каска, шлем Ba&#;l&#;&#;&#;n&#; giy de d&#;&#;ar&#; &#;yle &#;&#;k.
Ba&#;l&#;k-заголовок, название Bug&#;nk&#; gazetenin ba&#;l&#;&#;&#; neydi?
Bat&#;rmak - поргужать, погрузить Bisk&#;viyi &#;aya bat&#;rarak yerdi.
Bat&#;rmak - вонзить, воткнуть &#;iviyi topra&#;a bat&#;rarak oyun oynard&#;k.
Bat&#;rmak - завалить дело, погубить Az sat&#;&#;lar sonunda i&#;ini bat&#;rd&#;.
Bat&#;rmak - потопить &#;rde&#;in ba&#;&#;n&#; suya bat&#;r&#;p &#;&#;kar&#;yordu.
Batmak - уколоть, вонзиться Eline i&#;ne bat&#;nca &#;ok kanad&#;.
Batmak - потонуть, погибнуть Gemi denizin ortas&#;nda batm&#;&#;.
Batmak - зайти (о солнце) Bug&#;n de g&#;ne&#; bat&#;yor be…Bir g&#;n daha bitti.
Batmak - разоряться, разориться &#;&#;yeri bat&#;nca kendi de batt&#;.
*Yerin dibine batmak - стыдиться Bu k&#;t&#; s&#;zler kar&#;&#;s&#;nda yerin dibine batt&#;.
Baya&#;&#;- простой, обычный Baya&#;&#; bir insan i&#;te…
Baya&#;&#;- вульгарный, грубый Bu konu bana &#;ok baya&#;&#; geliyor.
Baya&#;&#; - низкий (о качестве) Bu kuma&#; &#;ok baya&#;&#;ym&#;&#; yahu.
Bay&#;lmak-падать в обморок K&#;t&#; haberi duyan k&#;z orada bay&#;ld&#;.
Bay&#;lmak- очень нравиться, обожать, быть в восторге Yeni ald&#;&#;&#;n kaza&#;a bay&#;ld&#;m.
Baz&#;- некоторый, иной Baz&#; insanlar ya&#;l&#;lar&#;m&#;za kar&#;&#; &#;ok sayg&#;s&#;zlar.
Baz&#;- иногда, порой Baz&#; g&#;nler kendimi &#;ok yaln&#;z hissederim.
Ben- я Ben de &#;imdi seni arayacakt&#;m.
Ben- родинка Y&#;z&#;nde bir &#;ok ben var.
Benzetmek- делать похожим, добиться сходства Maket evi Singapur evine benzetmeye &#;al&#;&#;t&#;lar.
Benzetmek- перепутать, принять одного за другого Sokaktaki k&#;z&#; sana benzettim.
Bere-царапина, синяк Baca&#;&#;ndaki bereler iyile&#;mi&#;.
Bere- берет So&#;ukta bereni tak &#;yle d&#;&#;ar&#; &#;&#;k
Beri- эта сторона Beri gel de &#;al&#;n&#;n modeline bakay&#;m.
Beri- исходный пункт во времени 2 haftadan beri onu g&#;remedim.
Beri - этот &#;u adamdan beri say bakal&#;m ka&#; ki&#;i var burda.
Beslemek- кормить, содержать &#;ocu&#;u &#;yle g&#;zel beslemi&#; ki tombulla&#;m&#;&#;.
Beslemek- Ona kar&#;&#; k&#;t&#; fikirler besleme
Beslemek - разводить, выращивать Tavuk besliyorum
Be&#;er- человек, дитя человеческое, люди Be&#;erdir &#;a&#;ar abici&#;im! Ne var bunda!
Be&#;er-по пять &#;&#;renciler be&#;er be&#;er s&#;raya girdi.
B&#;rakmak- отложить Po&#;etleri masaya b&#;rak&#;p h&#;zla &#;&#;kt&#;.
B&#;rakmak- отпустить, выпустить Polis, h&#;rs&#;z&#;n kolunu hi&#; b&#;rakmad&#;.
B&#;rakmak- бросить, покинуть, оставить Sonunda sigaray&#; b&#;rakt&#;n dostum.
Bi&#;mek-резать, пилить A&#;ac&#;n yapraklar&#;n&#; bi&#;tin mi?
Bi&#;mek-кроить Kuma&#;&#; iyi bi&#;melisin kuma&#; yetmeyebilir.
Bi&#;mek- косить Yeni bah&#;&#;van &#;imleri iyi bi&#;memi&#;.
Bol- свободный Yeni pantalonunu &#;ok bol alm&#;&#;s&#;n.
Bol- много Yemek funduszeue.info kadar isterseniz yiyebilirsiniz.
Bol- обильный, обильно ,щедро Bol resimli bir dergi
Boy- рост, высота Basketbolcular&#;n boylar&#; &#;ok uzun.
Boy-клан Tarihte bir &#;ok boy birbirleriyle sava&#;m&#;&#;lar.
Boy- высота Binan&#;n boyu &#;ok y&#;ksek.
Boy- размер, длина Elbisenin boyu olduysa sat&#;n

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası