gökhan talay şikayet / İade ve Değişim

Gökhan Talay Şikayet

gökhan talay şikayet

Gökhan Talay Sylvie Kadın Kısa Topuklu Streç Bot 4089

Gökhan Talay Sylvie Kadın Kısa Topuklu Streç Bot

KARGO BEDAVA

Tükeniyor

Satıcı : Gökhan Talay

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

7567 favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Gökhan Talay tarafından gönderilecektir.
  • KALIP BİLGİSİ: TAM KALIPTIR.
  • TOPUK YÜKSEKLİĞİ: 6 CM’DİR.
  • DIŞ MALZEME:1.Kalite streç vegan deridir.
  • ASTAR: Astarsızdır.
  • TOPUK TİPİ: İnce topuk.
  • TABANI: Neolit tabandır. Gökhan Talay Markalı ürünlerde kullanılan tüm malzemeler sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilmiş ve gerekli testlerden geçirilmiştir.Güvenle kullanabilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Gökhan Talay Sylvie Kadın Kısa Topuklu Streç Bot

• KALIP BİLGİSİ: TAM KALIPTIR.
  • TOPUK YÜKSEKLİĞİ: 6 CM’DİR.
  • DIŞ MALZEME:1.Kalite streç vegan deridir.
  • ASTAR: Astarsızdır.
  • TOPUK TİPİ: İnce topuk.
  • TABANI: Neolit tabandır. Gökhan Talay Markalı ürünlerde kullanılan tüm malzemeler sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilmiş ve gerekli testlerden geçirilmiştir.Güvenle kullanabilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Topuk BoyuOrta Topuklu (5-9 cm)
  • Topuk Tipiİnce Topuklu
  • RenkSiyah

Gökhan Talay Ayakkabı

Çalışma Saatleri

• Pazartesi 09:00-20:00
  • Salı 09:00-20:00
  • Çarşamba09:00-20:00
  • Perşembe09:00-20:00
  • Cuma09:00-20:00
  • Cumartesi09:00-20:00
  • Pazar KAPALI

15:23 Saat Sonra Açık

İletişim Bilgileri

Gökhan Talay Ayakkabı

Egemenlik Mahallesi 6119. Sokak 13 35070 Bornova/İzmir

• Telefon Numarası : 02324365473
  • Fax :
  • Mobil/WhatsApp :
  • E-posta :
  • Web :

• *Bilgi güncellemek için yorum kısmından veya mail yoluyla bildirimde bulunabilirsiniz.
En Yakınındaki İşletmeler:

Gökhan Talay Ayakkabı hakkında telefon numarası, iletişim bilgileri, en yakınındaki işletmeleri, çalışma saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz.  Gökhan Talay Ayakkabı hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. 

Şikayet Görüş Değerlendirme

Gökhan Talay Ayakkabı haftasonu açık mı, mesai saatleri, Gökhan Talay Ayakkabı nerede, açık mı, kapanış saati, müşteri hizmetleri,  En Yakın Gökhan Talay Ayakkabı Gökhan Talay Ayakkabı nasıl gidilir, çalışma saatleri, iletişim, şikayet var mı, Gökhan Talay Ayakkabı hakkında şikayet, Gökhan Talay Ayakkabı hakkında yorumlar

Gökhan Talay Ayakkabı Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gökhan Talay Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilir, Gökhan Talay Ayakkabı Yol Tarifi alabilir, en yakın Gökhan Talay Ayakkabı görebilirsiniz.

İade ve Değişim

*İnternet Pazaryerleri “TRENDYOL, HEPSİBURADA vs.” aracılığıyla yapılan alışverişlerinizde değişim yapılamamaktadır. İade prosedürlerinde PLATFORMLARIN belirttiği kurallar geçerlidir. İşlemlerinizi alışveriş yaptığınız platform üzerinden başlatarak takip etmeniz gerekmektedir. 

4 MADDEDE www.gokhantalay.com‘ DA DEĞİŞİM VE İADE NASIL OLUR?

-Siparişinizi teslim aldığınız günü takip eden 14 gün içerisinde, ürününüzü ev ortamı gibi ürüne zarar vermeyecek ve tekrar kullanılabilirlik özelliğini kaybetmeyeceği bir ortamda deneyin.

-Değişim/iade yapmaya ihtiyaç duyarsanız kutu içerisinden çıkan faturanızın arka yüzündeki formu eksiksiz doldurarak talebinizin detayını yazmanız ve faturanızı tüm nüshalarıyla kutunun içerisinde koymanız gerekmektedir.

-Ürünle birlikte gelen aksesuar vs. varsa orijinal kutusunun içerisine ekleyerek size gönderildiği şekilde düzgünce paket haline getirin. Kutuya zarar gelmeyecek şekilde (üzerine bant yapıştırmadan, size iletildiği gibi poşetleyerek) kargo firmasına teslim edebilirsiniz. Kutu üzerine bant/kargo barkodu yapıştırılmış veya paketlenmeden gönderilen ürünler, işleme alınmadan tarafınıza geri gönderilecek ve kargo ücreti size ait olacaktır.

- Sürat Kargon ile gönderilerde, anlaşma kodumuzu kullanarak ürününüzü karşı ödemeli olarak bize geri yönlendirebilirsiniz. Başka bir kargo firması tercih etmeniz durumunda ise kargo ücreti size ait olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

-Değişim talep eden müşterilerimiz; değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza gönderdiğinizde kargo ücreti firmamıza ait olacaktır. Yeni talep ettiğiniz ürün tarafınıza gönderilirken ise kargo ücreti size ait olacaktır. Anlaşmalı kargo firmasının belirlediği standart kargo ücretini ödeyerek yeni ürününüzü teslim alabilirsiniz.

-İade talep eden müşterilerimiz; Ürününüzü Sürat Kargo aracılığıyla firmamıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ücret iadesi, standart kargo fiyatı ürün bedelinizden düşülerek yapılacaktır. Ücretin iadesi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermekte, bu süreçten firmamız sorumlu değildir.Kredi kartıyla yapılan ödemelerinizin iadesi İyzico altyapısıyla kartınıza aktarılmaktadır. İade ödemenizi kart ekstrenizde İyzico adıyla bulabilirsiniz.

-OUTLET VE FIRSAT ürünlerimizde değişim yapılmakta ancak iade YAPILMAMAKTADIR.

İade Adresi;

6119 Sk. No:13/4-5 Işıkkent- Bornova / İZMİR.

Uğur Kaya Bırak Beni Gardiyan Mp3 İndir, Bırak Beni Gardiyan Müzik İndir Dinle

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Uğur Kaya - Bırak Beni Gardiyan )

Bırak Beni Gardiyan Şarkı Sözü

ELLERİM BAĞLANARAK GELDİM GARDİYAN
HIZLI ADIMLARALA GEÇTİM MALTADAN
ANADAN BABADAN SEVGİLİ YARDAN
HABER GELMEZ OLDU GARİP SILADAN

ACIYA KEDERE GAMA BOĞULDUM
YETER BE YETER DİYE ONA HAYKIRDIM
BIRAK BİZE DİYE ONA BAĞIRDIM
DUYMADI SESİMİ ZALIM GARDİYAN

GÖZLERİM BAĞLI ELİMDE KELEPÇE
DÖRT DUVAR OLUR BİZE İŞKENCE
UNUTURUM DERDİMİ GÖRÜŞ GELİNCE
BIRAK BİZİ BURADAN GİDEK GARDİYAN

ŞİİR
RANZALAR DUVARDA OH
ADIM SORMA LAN GARDAŞ
HAVA ÇOK SOĞUK
DERDİMİZE DİYEMEYİZ KİMSELERE BİZ
KONUŞURKEN KONUŞURKEN GARDAŞ
SESLERİMİZ BOĞUK
DERDİMİ DİYEMEM LAN BEN KİMSELERE
KONUŞURKEN İNAN GARDAŞ SESLERİM BOĞUK

Bırak Beni Gardiyan Anahtar Kelimeler

Uğur Kaya Bırak Beni Gardiyan Mp3 İndir Dinle , Uğur Kaya Bırak Beni Gardiyan Şarkı Sözleri , Uğur Kaya Albümleri , Uğur Kaya Bırak Beni Gardiyan Cep Telefonuna Mp3 İndir,Bırak Beni Gardiyan bedava mp3 indir ,Bırak Beni Gardiyan cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası