karanlık sisli bir izmit gecesi karaokesi / Taylan Kaya - Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi şarkı sözleri - TR

Karanlık Sisli Bir Izmit Gecesi Karaokesi

karanlık sisli bir izmit gecesi karaokesi

Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi - Taylan Kaya - Şarkı Sözleri

Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi - Taylan Kaya - Şarkı Sözleri

Amatör ama güzel olan, herkes tarafından sevilen şarkı Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi yada Herkesin var Sevgilisi olarak ta bilinmektedir.
Sosyal medyada yoğun ilgi gören şarkı sözlerini, yine bir akşam üstü meyhanede şarkısnın sözlerinin değiştirilmesiyle oluşturulmuştur.

Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi şarkı Sözleri:

Karanlık sisli bir İzmit gecesi,
Tripteyim yine elimde resmin,
Çok koydu elveda deyip gitmesi,
Bu kalbim onu harbiden çok sevdi…

Herkesin yanında var sevgilisi,
Bize tersyüz olmadı ki biri,
Olmasın istemem sahte sevgili,
Bir seni sevdim anlayamadın ki…

Gözlerin vardı beni benden alan,
Sözlerin vardı ya hiç tutulmayan,
Onsuzken dayan yüreğim dayan,
Senin sevgin harbiden de bir yalan…

Seninle evlilik hayali kurduk,
İzmit’te mutlu bir yasamı umduk.
Her neyse ben resminle avunurum,
Şimdi ben çekip gidiyorum,
Duydum ki ilk besteyi takmamışsın,
Sen benim aşkımı heves sanmışsın,
Yüzün yok ilk besteyi dinlemeye,
Senin sevgin harbiden de bak sahte…

Seni ben görünce kalbim titriyor,
Ellerim ayağıma hep dolanıyor,
Geceler nedense sabah olmuyor,
Senin yokluğun neden çekilmiyor.

Çarşıda görmüştüm seni biriyle,
Bir de baktım elleri ellerinde,
Demiştim dayan yüreğim diye,
Sen de değmezmişsin benim sevgime…

Her gece başka bir sıkıntı çıkar,
Ellerim ellerini inan arar,
Onsuzken hangi madde kafa yapar,
Benim yokluğum sana fena koyar…

Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi Sözleri

Karanlık, sisli izmit gecelerinde kaybolan hislerin sözlerle anlatıldığı, duygu dolu bir söz dizisi. Bu sözlerle maziden bugüne uzanan bir yolculuğa çıkacak ve hüzünlü bir melankoliye kapılacaksınız. Gel, sen de bu karanlık sisli izmit gecesi sözleriyle hayatın sırlarını keşfet.

Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi Sözleri

İzmit şehrinin en unutulmaz gece anılarından biri, karanlık sisli bir geceydi. Sokak lambalarının kısık ışığı, şehrin sessizliğini biraz da olsa bozuyordu. Bu gecede, insanlar evlerinden çıkmak istemiyordu ve sokaklar bomboştu. Ancak, bu sessizliği bozan bir ses vardı; o gece herkes şehrin kenarındaki deniz bağlarında toplanmıştı.

Deniz Bağları

Deniz bağları, İzmit şehrinin en önemli turistik yerlerinden biriydi. İnsanlar buraya gelir, deniz manzarasını seyreder ve balkonlarında yemek yerlerdi. Ancak o gece, deniz bağlarına sadece meraklıları değil, aynı zamanda şehirde yaşayan herkes gelmişti. Herkes, deniz bağlarının manzarası karşısında sessizliği ve huzuru deneyimlemek istiyordu.

Özel Anlar

Birçok insan o geceye dair özel anılarını hala hatırlıyor. Kimi insanlarla eski arkadaşları bu geceyi tekrar anıyor, kimileri ise o geceye dair şehir hikayelerini paylaşıyor. İnsanlar, bu sessizlik ve huzur karşısında zamanın dursun istiyor gibi hissetti.

Amfi Tiyatro

Deniz bağlarının yanında yer alan amfi tiyatro ise o gece diğer bir popüler yerdi. İnsanlar, bu tiyatroya gelerek yıldızların altında film izlediler, müzik dinlediler. Tiyatroda olan birçok insan, o geceyi karanlık sisli bir İzmit gecesi yerine en güzel, en romantik İzmit gecesi olarak hatırlıyor.

Unutulmayan Müzikler

Deniz bağlarında ve amfi tiyatrolarda farklı müzik türleri çalıyordu. Ancak o gece unutulmaz olan müzik, hiç kuşkusuz rock müziği idi. Rock müziği, o sessiz geceye bir çeşit melodi katıyordu. İnsanlar, rock müziğin sözlerini ve ritimlerini hissederlerken, gecenin tadını çıkarıyorlardı.

Sonuç

Karanlık bir sisli İzmit gecesi, İzmit&#;in en özel anlarından biridir. İnsanlar, bu özel gecede sessizliği ve huzuru deneyimleyerek unutulmaz anılar biriktirdiler. Deniz bağları ve amfi tiyatrolar, o gece insanların bir araya geldiği en popüler yerler arasındaydı. Siz de İzmit şehrini ziyaret ederken, karanlık sisli bir İzmit gecesinde deniz bağlarını ziyaret ederek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

5 Sıkça Sorulan Soru

1. Bu gece ne zaman yaşandı?

Bu gece hakkında belirli bir tarih yok. Ancak İzmit şehri sakinleri arasında hala hafızalarda kalan bir gecedir.

2. Deniz bağlarına ve amfi tiyatroya nasıl gidilir?

Deniz bağları ve amfi tiyatroya şehir merkezinden birçok otobüs seferi vardır ve taksi de kullanabilirsiniz.

3. Bu gece için özel bir etkinlik mi yapıldı?

Hayır, bu gece için özel bir etkinlik yapılmadı. İzmit sakinleri sadece sessiz bir gece geçirmek için deniz bağlarına toplanmıştı.

4. Sis neden etkiliydi?

Karadeniz&#;in kuzey-batı yönünden gelen sis İzmit&#;i kaplıyordu ve şehrin sessizliği ve huzuru kat be kat artırıyordu.

5. Diğer popüler yerler neresi daha önerirsiniz?

İzmit şehrini ziyaret ettiğinizde, tarihi yerler de oldukça popülerdir. Kısacası şehrin birçok yerine gidebilirsiniz. Bununla birlikte, İzmit seyahatinizde deniz bağlarına ve amfi tiyatroya da mutlaka uğramayı unutmayın.

Taylan Kaya - Karanlık Sisli Bir İzmit Gecesi Şarkı Sözleri

Karanlık sisli bir İzmit gecesi

Tripteyim yine elimde resmin

Çok koydu elveda deyip gitmesi

Bu kalbim onu harbiden çok sevdi

Herkesin yanında var sevgilisi

Bize tersoyuz olmadı ki biri

Olmasın istemem sahte sevgili

Bir seni sevdim anlayamadın ki

Gözlerin vardi beni benden alan

Sözlerin vardi ya hiç tutulmayan

Onsuzken dayan yüreğim dayan

Senin sevgin harbiden de bir yalan

Seninle evlilik hayali kurduk

İzmit’te mutlu bir yasamı umduk

Her neyse ben resminle avunurum

Şimdi ben çekip gidiyorum

Duydum ki ilk besteyi takmamışsın

Sen benim aşkımı heves sanmışsın

Yüzün yok ilk besteyi dinlemeye

Senin sevgin harbiden de bak sahte

Seni ben görünce kalbim titriyor

Ellerim ayağıma hep dolanıyor

Geceler nedense sabah olmuyor

Senin yokluğun neden çekilmiyor

Çarşıda görmüştüm seni biriyle

Bir de baktım elleri ellerinde

Demiştim dayan yüreğim diye

Sen de değmezmişsin benim sevgime

Her gece başka bir sıkıntı çıkar

Ellerim ellerini inan arar

Onsuzken hangi madde kafa yapar

Benim yokluğum sana fena koyar

Herkesin Var Bir Sevgilisi

Karanlık sisli bir İZMİT gecesi Tribteyim yine elimde resmi Çok koydu elveda diyip gitmesi Bu kalbim onu harbiden çok sevdi Herkesin yanında var sevgilisi Biz hep tersoyuz olmadı ki biri Olmasın istemem sahte sevgili Bir seni sevdim anlayamadın ki Verilen bir çok sözün vardı senin Yaptığın yakıştımı ki sevgilim Uğruna nelerimi feda ettim Kahpelik alın yazın olmuş senin Gözlerin vardı beni benden alan Sözlerin vardı hiç tutulmayan Onsuzken DAYAN YÜREĞİM DAYAN Senin sevgin harbiden büyük yalan Seninle evlilik hayali kurdum İzmit'te mutlu bir yaşamı umdum Her neyse ben resminle avunurum Hadi şimdi ben çekip gidiyorum.. lalalalallalay

Duydum ki ilk besteyi takmamışsın Benim aşkımı heves sanmışsın Yüzün yok ilk besteyi dinlemeye Senin aşkın bak harbidende sahte Seni ben görünce kalbim bak titriyor Elim ayağıma hep dolanıyor Geceler nedense sabah olmuyor Hasretin neden çekilmiyor Çarşıda görmüştüm seni biriyle Birde baktım elleri ellerinde Demiştim dayan yüreğim diye Sende değmezmişsinki benim sevgime Her gece başka bir sıkıntı çıkar Ellerim ellerini inan arar Onsuzken hangi madde kafa yapar Benim yokluğum sana fena koyar

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası