lgs kayseri birincisi / Baskan Büyükkiliç'tan LGS Birincisi 18 Ögrenciye Tebrik - Kayseri

Lgs Kayseri Birincisi

lgs kayseri birincisi

KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS BİRİNCİLERİMİZ

LGS BİRİNCİLERİMİZ

LGS sonuçlarına göre ilçemiz Özel Bilfen Koleji öğrencisi Berra ÖZKARDAŞ, Özel Atlas Eğitim Kurumları öğrencisi Ethem ÖZŞERBETÇİ, Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Harun HARMAN, İSTEM Koleji öğrencileri Tuna Miraç ÖZAT ve Mahmut YILDIRIM Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldu. Öğrencilerimizin, ailelerini, öğretmenlerini ve idarecilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yayın Tarihi Haziran

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak funduszeue.info 2 Melikgazi/KAYSERİ - 62 66, 28 69, 28 53

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

İhlas Haber Ajansı

Memduh Büyükkılıç, Kayseri'de Liselere Geçiş Sistemi (LGS) çerçevesinde yapılan merkezi sınavdan tam puan alan 18 öğrenciyi tebrik etti.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 8. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen LGS çerçevesindeki merkezi sınav sonuçları açıklanırken, Kayseri'den 18 öğrenci tam puan alarak büyük bir başarıya imza attı. Âlimler şehri Kayseri'de öğrenci dostu çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 4 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı'nda başarılı olan öğrencileri tebrik etti.

“1'İNCİLERİN ŞEHRİ KAYSERİ”

Başarılarından dolayı 18 öğrenciyi ve eğitim kurumlarını tebrik ettiğini belirten Büyükkılıç, "Öğrencilerimizin başarılarının bundan sonraki eğitim hayatında da artarak devam etmesini temenni ediyorum. 1'incilerin şehri Kayseri. Büyük bir başarı göstererek LGS'de tam puan alan ve hepimizin göğsünü kabartan öğrencilerimizi, ailelerini ve eğitim camiamızı yürekten kutluyorum” diye konuştu.

18 Öğrencinin tam puan almasının sevindirici olduğunu, bu sayının artarak devam etmesini temenni ettiğini söyleyen Başkan Büyükkılıç, şöyle konuştu:

“Sınavdaki tüm soruları doğru cevaplayan 18 öğrencimizden, 10 öğrencimiz devlet okulundan, 8 öğrencimizde özel okullarda eğitim alan öğrenciler oldu. Şehit Cennet Yiğit İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Zeynep Neva Gürbüz ve Zeynep Ahsen Taniş, 50'inci yıl Dedeman İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhammet Emin Örnek, Besime Özderici Ortaokulu öğrencisi Ali Coşkun, Abdülhamithan İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Serragül Köylü, Özel Bahçeşehir Ortaokulu öğrencisi Fatma Çankaya, İzzet Öksüzkaya Ortaokulu öğrencisi Tuğçe Berber, Kadir Has Ortaokulu öğrencisi Ceylin Dönmez, Avukat Ahmet Ulucan Ortaokulu öğrencisi Ahmet Turan Ayata, Şehit Bekir Ortaokulu öğrencisi Hayriye Ceylin Doğan, Özel Cihangir Ortaokulu öğrencileri Ömer Kaan Gündüz ve Neva Yalçın, Milli Eğitim Vakfı Hasan Tahsin Özalp Ortaokulu öğrencisi Yağmur Karaoğlu, Tekden Koleji öğrencisi Mehmet Hakan Horoz, İdeal Eğitim Koleji öğrencileri Merve Kaya ve Zeynep Nisa Hoban, Özel Final Okulları öğrencileri İlknur Gülsoy ve Zeynep Ünsal'ı yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Başkan Büyükkılıç, ayrıca Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen LGS Ön Hazırlık Kursları'nın öğrencilere ücretsiz olarak sunulduğunu hatırlattı.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası