yıldırım belediyesi whatsapp hattı / Yıldırım Belediyesi

Yıldırım Belediyesi Whatsapp Hattı

yıldırım belediyesi whatsapp hattı

YıldırımBelediye BaşkanıOktay Yılmaz, Yıldırım Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen törende belediye çalışanları ile bayramlaştı.

Bayramların, birlik beraberlik duygularının hat safhaya ulaştığı, sevenlerin bir araya geldiği, küskünlerin barıştığı şefkat dolu günlerin en hayırlıları olduğunu ifade eden Yılmaz, “Kurban Bayramı’nın bizi birbirimize daha çok kenetleyeceğine, birlik ve beraberliğimizi daim kılacağına inancı ile tüm hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum. Yıldırımlıların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İtikadımızın temel ibadetlerinden birisi olmasının yansıra toplumsal dayanışmamızın, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin en önemli yansımalarından birisi olan Kurban Bayramı’nın Yıldırımlılar başta olmak üzere İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Bursa'da Yıldırım Belediye personeli bayramlaştı

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen törende belediye çalışanları ile bayramlaştı.

Bayramların, birlik beraberlik duygularının hat safhaya ulaştığı, sevenlerin bir araya geldiği, küskünlerin barıştığı şefkat dolu günlerin en hayırlıları olduğunu ifade eden Yılmaz, "Kurban Bayramı'nın bizi birbirimize daha çok kenetleyeceğine, birlik ve beraberliğimizi daim kılacağına inancı ile tüm hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum. Yıldırımlıların Kurban Bayramı'nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İtikadımızın temel ibadetlerinden birisi olmasının yansıra toplumsal dayanışmamızın, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin en önemli yansımalarından birisi olan Kurban Bayramı'nın Yıldırımlılar başta olmak üzere İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir